Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Cvakelmanai? O kokia man nauda iš to, kad nueičiau į prokuratūrą? Man iš to tik bėdų greičiau būtų. Nesu aš kažkoks samarietis, kad aukočiausi, jūsų reikalas tikėt, netikėt, daktaras vieną pavyzdį pateikė.
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      Sukonkretinant aš norėjau tik pasakyt, kad nemiegokit rožiniuose debesyse ir negalvokit, kad Lietuvos futbolas skaidrus, nes jis yra labai drumzlinas ir tik su rožiniais akiniais tai jums atrodo neįtikima. Ir kuo daugiau bus apie tai kalbama, tuo geriau bus Lietuvos futbolui, bet reikia, kad kalbėtų ne paprasti žmonės kaip aš, o tie, kas federacijos valdžioje sėdi, kas žiniasklaidoje dirba ir t.t.
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        Lenkijoje dar tragiškesnė situacija, ten pilna tokių atvejų, bet ten bent jau apie tai kalbama ir po truputį pradėta tas blogybes naikinti.
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          vien ko vertas juventus atvejis italijoje. jeigu futbolo šalyse tai vyksta, ir netgi tokiu super lygiu, tai kas tada dedasi Lietuvoje ir panašiose šalyse?..

          Comment


            Parašė vizas Rodyti pranešimą
            Cvakelmanai? O kokia man nauda iš to, kad nueičiau į prokuratūrą? Man iš to tik bėdų greičiau būtų. Nesu aš kažkoks samarietis, kad aukočiausi, jūsų reikalas tikėt, netikėt, daktaras vieną pavyzdį pateikė.
            O kokia tau nauda čia pletkus skleist jų niekuo nepagrindžiant?

            Daktaras jokio pavyzdžio nepateikė. Daktaras pateikė tik dar krūvą pletkų iš trečių lūpų. Neįdomu. Aš tokių galiu bet kur ir apie bet ką prisiklausyt. Pasakykit tiksliai - rungtynės, data, kodėl jos pirktos, tada ir bus galima apie kažką kalbėt.

            Beje, nei vienas sąmokslo teorijų mėgėjas iki šiol man neatsakė - iš kur imasi tie pinigai, kuriuos kažkas išlošia. Pagal pinigų tvermės dėsnį iš oro jų pasidaryt negali. Iš masių, kurios Topsporte stato po du litus, irgi negali, nes Lietuvos futbolas masėms visiškai neįdomus. Vadinasi kažkas turi pralošt, ir pralošt stambiai. O pralošt stambiai tokiam abejotinam reikale kaip lietuviškas futbolas tikrai niekas nenorės.

            O kuo mūsų vargšui futbolui padės jo dergimas (nepateikiant jokių įrodymų ir net konkrečių pavyzdžių) tai irgi nežinau.
            Got sun in my face, sleeping rough on the road

            Comment


              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              O kokia tau nauda čia pletkus skleist jų niekuo nepagrindžiant?

              Daktaras jokio pavyzdžio nepateikė. Daktaras pateikė tik dar krūvą pletkų iš trečių lūpų. Neįdomu. Aš tokių galiu bet kur ir apie bet ką prisiklausyt. Pasakykit tiksliai - rungtynės, data, kodėl jos pirktos, tada ir bus galima apie kažką kalbėt.

              Beje, nei vienas sąmokslo teorijų mėgėjas iki šiol man neatsakė - iš kur imasi tie pinigai, kuriuos kažkas išlošia. Pagal pinigų tvermės dėsnį iš oro jų pasidaryt negali. Iš masių, kurios Topsporte stato po du litus, irgi negali, nes Lietuvos futbolas masėms visiškai neįdomus. Vadinasi kažkas turi pralošt, ir pralošt stambiai. O pralošt stambiai tokiam abejotinam reikale kaip lietuviškas futbolas tikrai niekas nenorės.

              O kuo mūsų vargšui futbolui padės jo dergimas (nepateikiant jokių įrodymų ir net konkrečių pavyzdžių) tai irgi nežinau.
              Puikiai pasakyta. Lygiai tą patį norėjau rašyti Plius dėl tų mistinių azijos lažybų kontorų, kur milijonai vartosi. Jei jau tas baisusis "Ekranas" kiekvieną kartą žaisdamas Europoj vis ten stato kosmines sumas ir susižeria milijonus, tai kaip iki šiol vis dar įmanomi tokie dalykai ir kaip tom pačiom mistinėm azijos lažybų kontorom nekyla įtarimas, kad va, oj, vėl "Ekranas". Nu ką, vėl turėsim kelių lemonų nuostolį.. Nu ką padarysi, toks gyvenimas, ane? Kažkas juk turi statyti atitinkamą sumą už priešingą rezultatą, ar ne taip? Ir jei jau tas visas futbolas toks korumpuotas yra tai kaip apskritai gali egzistuoti toks verslas kaip lažybos?? Čia bankrotas totalus gaunasi.

              Comment


                O jūs pvz nepagalvot, kad Azijos rinkoje žmonių milijonų milijonai? Ir iš jų afera suka tik mažytė dalis, matematikos niekas nemokė? Lažybų bendrovės visuomet pelną turi, jo dydis priklauso nuo paklausos, o Azijoje paklausa milžiniška, milijonai stato tiesiog dėl malonumo, kiekvienas leidžia sau statyt tam tikras sumas, padaugink praloštas sumas iš milijonų klientų, tai tie keli šimtai tūkstančių eurų prarastų per kai kurias sutartas varžybas jiems lašas jūroje. Jūs to niekad nesuprasit, nes neteko jums tokiom lažybom užsiimti ir žiūrit pro ryškiai rožinius akinius, ne, pro ryškiai juodai užtamsintus

                Mes nešnekame apie aferas per lietuviškas bendroves, ten gali pasipelnyt tik pavieniai futbolininkai keliais tūkstančiais. Dar prieš porą metų A lygos varžybas duodavo statyti Azijos bendrovės tiesiogiai, kur dar BFL, bet paskutiniais metais nebeduoda, pabandykit atspėt kodėl. Dėl to tarptautinės varžybos tampa reta proga pasipelnyti tiems aferistams.
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  nagi nagi, pats žinau kad a lygos runtynes yra tiesiogiai komentuojamos telefonais azijos bukmekeriams, kurie stato pinigėlius gyvai , sakysit pagrisk faktais, a kam man to reikia jei aš nekartą pats mates kaip visa tai vyksta

                  Comment


                    kol kas buvo vienintelis tikras dalykas apie korupciją Lietuvos futbole, kai V.Lekevičius beveik prieš porą metų pareiškė, kad kol turėjo pinigų, tol mokėjo teisėjams. visą kitą yra tik būtų nebūtų istorijų perpasakojimas "o va man draugo tetos vyro pusbrolis sakė". kam gaišti laiką aptarinėjant tokio pobūdžio istorijas?
                    GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                    Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                    Comment


                      Gerai, laukim, kol visi aferistai pasikvies žurnalistus į namus ir pasakys: Taip, aš pirkau, pardaviau, aferas dariau.

                      Čia tik Vacys taip gali.

                      Tas pats lyg už Nacionalinio stadiono statybą atsakingi asmenys sakytų: Taip, mes pavogėmė/norėjome pavogti 70 milijonų.
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        vizas, o klasikinis "kas galėtų paneigti, kad ..." pasamprotavimas yra labai kietas įrodymas, jog kažkas vyksta negerai?
                        GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                        Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                        Comment


                          Tai Remi, tuomet man savo nuomonę pasakyk, nes aš jau nebedėstysiu savo minčių ta tema, tavo akimis - Lietuvos futbolas - skaidrus kaip krištolas?
                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                          Comment


                            kol kas buvo vienintelis tikras dalykas apie korupciją Lietuvos futbole, kai V.Lekevičius beveik prieš porą metų pareiškė, kad kol turėjo pinigų, tol mokėjo teisėjams.
                            Remi, o tai kuo tas pareiškimas skiriasi nuo VBS pareiškimų? Kuo jis tikras? Manau, kad niekuo - įrodymų nėra jokių.
                            O šiaip, ugnies be dūmų nebūna.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              Parašė vizas Rodyti pranešimą
                              Tai Remi, tuomet man savo nuomonę pasakyk, nes aš jau nebedėstysiu savo minčių ta tema, tavo akimis - Lietuvos futbolas - skaidrus kaip krištolas?
                              savo abejones aš sau pasilaikau, kol nėra įrodymų. taip sakant, nekaltumo prezumpcija: kol neįrodyta - tol nekaltas.

                              Parašė 99
                              Remi, o tai kuo tas pareiškimas skiriasi nuo VBS pareiškimų? Kuo jis tikras? Manau, kad niekuo - įrodymų nėra jokių.
                              V.Lekevičius bent jau apie savo veiksmus kalbėjo, o ne kaip VBS atveju būna: "teko girdėti, kad vienas toks Petras sumokėjo vienam tokiam Antanui".
                              GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                              Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                              Comment


                                Remi, na tai ir gyvenkim taip, kiekvienas sau pasilaikykim, nediskutuokim, apsimest, kad nieko nevyksta geriau turbūt.

                                Baigiam šią diskusiją.
                                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                Comment


                                  Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                  O jūs pvz nepagalvot, kad Azijos rinkoje žmonių milijonų milijonai? Ir iš jų afera suka tik mažytė dalis, matematikos niekas nemokė? Lažybų bendrovės visuomet pelną turi, jo dydis priklauso nuo paklausos, o Azijoje paklausa milžiniška, milijonai stato tiesiog dėl malonumo, kiekvienas leidžia sau statyt tam tikras sumas, padaugink praloštas sumas iš milijonų klientų, tai tie keli šimtai tūkstančių eurų prarastų per kai kurias sutartas varžybas jiems lašas jūroje. Jūs to niekad nesuprasit, nes neteko jums tokiom lažybom užsiimti ir žiūrit pro ryškiai rožinius akinius, ne, pro ryškiai juodai užtamsintus

                                  Mes nešnekame apie aferas per lietuviškas bendroves, ten gali pasipelnyt tik pavieniai futbolininkai keliais tūkstančiais. Dar prieš porą metų A lygos varžybas duodavo statyti Azijos bendrovės tiesiogiai, kur dar BFL, bet paskutiniais metais nebeduoda, pabandykit atspėt kodėl. Dėl to tarptautinės varžybos tampa reta proga pasipelnyti tiems aferistams.
                                  Na taip, tik už Lietuvos komandas tie milijonai Azijos gyventojų ir testato. Jeigu bukmekeriai pamatys, kad iš kokio Ekrano ar Vėtros jiems tik nuostolis eina, užrauks A lygos pasiūlą arba uždės ribas statomoms sumoms.

                                  Ir nereikia pasakėlių, kad jiems tie keli šimtai tūkstančių nereikalingi ir jie mielai labdara užsiiminėja lietuvius šelpdami. Taip nebūna.
                                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                  Comment


                                    Dar kartą parodei savo bukumą ir vėl prasidėjo išvedžiojimai, neverta net pradėt baigtą diskusiją, jei tau juokinga tu ir juokis.
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      Ramiai ramiai nesinervinkit, ši problema nėra nauja futbolo pasaulyje, ir vacys kalbėjo apie sovietų sąjungos laikais dovanas teisėjams, ir patys žaidėjai yra sakę,kad buvę susitarimų tarp klubų, tokių kaip: jus mums duokit tašką,tris, mes jums vėliau atsilyginsim kai jums reikės taškų...
                                      Vienu metu Rusijoj buvo labai šnekama apie parduodamas ir perkamas rungtynes ir anekdotai net buvo kuriami apie tai, yra tekę girdėt vieną istorija, tik nežinau ar ji tirka ar kaip anekdotas.
                                      Paklausus daugumos Rusijos klubo trenerių ar yra jų lygoj sutartinių-parduotų mačų, beveik visi atsakė,kad taip yra, tuo tarpu kai jų paklausus ar jie, jų klubai dalyvavo tokiuose sandoriuose, visi atsakė neigiamai. Būtų naivu manyti, kad besiplečiant lažybų kontorų verslui, tokių dalykų sporte nebūtų, tik norėtus , tokius dalyksu sumažint iki minimumo

                                      Comment


                                        vizas, numesk cia ar PM linku i tas bendroves, kur be limitu galima statyt. I nesvarzius zaidimus nesiveliu (tiesa, kad tiek a lygoj, tiek CL atrankoj buna parduotu rungtyniu kiekvienam rimtesniam losejui zinoma), tiesiog siaip losejas esu ir daugelyje uzsienio bendroviu limitai per mazi sukelia siokiu tokiu problemu

                                        Comment


                                          www.sbobet.com
                                          www.mansion888.com
                                          www.188bet.com

                                          Šiaip, geriausias SBO. Bet Azijos bendrovėse rasi futbolo tik įvarčių totalus ir pranašumus (asian handicap), o krepšinio ten praktiškai nebūna, tik NBA, Eurolyga dar. Visos Azijos bendrovės iš futbolo gyvena.

                                          Dar priminsiu, kad dideles sumas galima statyti turint tose bendrovėse agentą, kuris nustato sumas ir esi kaip ir klientas jam, o paprastam lošėjui ant pagrindinių futbolo lygų galima iki 10k eurų, smulkesnėse mažiau, bet galima kartot statymą be didesnių koeficientų svyravymų.
                                          Paskutinis taisė vizas; 2009.07.22, 21:35.
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X