Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vizas Rodyti pranešimą
    Juokelis, ne laiku ir ne vietoje.
    Fulham sudėty nematau, nei vieno žaidėjo už 60 000 000
    Baikit myžt - laimės. Rimtai sakau.

    Comment


      Parašė rat Rodyti pranešimą
      Fulham sudėty nematau, nei vieno žaidėjo už 60 000 000
      tu kartais nebusi tas pats veikejas, kuris vienam sporto forume postina ir kurio nikas prasideda raide K? Nes toks pat priplaukes

      Comment


        Fulhamo smūgį atrėmė skersinis (Jei teisingai supratau) 0:0 laikomės dar

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          tu kartais nebusi tas pats veikejas, kuris vienam sporto forume postina ir kurio nikas prasideda raide K? Nes toks pat priplaukes
          Laimei ne. Offtopic šiaip. Nesuprantu, kaip galima dėt į kelnes dėl to, kad FA žaidžia. Girdėjot apie giant killers, kai net FA taurėj lekia vardai?

          P.S. 0:1

          Comment


            Bac ir turim, 0-1 44 minutę.
            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

            Comment


              Taip... deja, manau, kad palaidojo galimybes patekti į kitą etapą

              Comment


                Parašė rat Rodyti pranešimą
                Laimei ne. Offtopic šiaip. Nesuprantu, kaip galima dėt į kelnes dėl to, kad FA žaidžia. Girdėjot apie giant killers, kai net FA taurėj lekia vardai?

                P.S. 0:1

                FA taurėj lekia tada, kai vardai atsiveža antras sudėtis. Jei nesidomi geriau visuomet patylėti
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Vyrai, baikit, nebuvo jokių galimybių patekt į kitą etapą, lažybų bendrovėje netgi buvo galima gauti 10 procentų palūkanas, kur kitur taip įmanoma krizės metu?
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Ne taip jau baisiai ir gavo, kai pagalvoji

                    Comment


                      Parašė vizas Rodyti pranešimą
                      Na aš manau, jei jau būtų LT kokia televizija prisiėmusi transliuoti, tai Setanta transliaciją tikrai būtų nupirkusi ir visos lėšos transliacijai iškart būtų atsipirkusios, nes šiuo metu Anglijos klubas joks nedalyvauja Europos turnyre ir susidomėjimo sulauktų, bėda, kad pačios LT televizijos nerodė iniciatyvos.
                      Setanta daugmaž bankrutuoja, taip kad abejoju ar jie ką nors būtų pirkę.

                      Kas dar. Grigalevičius traumuotas. Gavom daugmaž pelnytai, nors baudinys nelabai aišku už ką skirtas. Pasidžiaugt apart pilno stadiono kaip ir nėra kuom.

                      Su Blackburnu rungtynės buvo sekmadienį.
                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                      Comment


                        Pasidžiaukt tuo pilnu stadionu irgi kažkaip nesinori, gi susirinko ten 5900 žmonių, iš kurių 4000 yra tiesiog eiliniai futbolo pižonai. Tikri futbolo sirgaliai matosi A lygos varžybose, kur jų Vėtrą palaiko turbūt vidutiniškai 300. Aleliuja.
                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                        Comment


                          Na rezultatas nekoks, bet šventė yra šventė, man žiauriai smagu buvo matyt pilną Vėtros stadioną pirmą kartą gyvenime, tegu ir pižonai susirinko, bet vistik nepatingėjo ir susirinko, tegul ir i Fulhamą pažiūrėt, bet turint omeny, kad tai buvo Vilniuj, vasarą, ir kad jie atėjo į Vėtros rungtynes, manau visai neblogas rezultatas (čia ne apie rungtynių rezultatą) man tai šventė šiandien vyrai tikrai neblogai žaidė, matėsi, kad stengėsi ir sukurė visai nemažai gražių atakų ar šiaip kamuolio pasivarinėjimų, tik kad vis tie perdavimai nėjo ten kur turėjo eiti ir vis kojos pynėsi arba skėtėsi ne vietoj, bet iš principo komanda vertą plojimų ir padėkos už gražias rungtynes
                          Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                          Comment


                            Parašė vizas Rodyti pranešimą
                            Pasidžiaukt tuo pilnu stadionu irgi kažkaip nesinori, gi susirinko ten 5900 žmonių, iš kurių 4000 yra tiesiog eiliniai futbolo pižonai. Tikri futbolo sirgaliai matosi A lygos varžybose, kur jų Vėtrą palaiko turbūt vidutiniškai 300. Aleliuja.
                            O krepšinyje ne pižonai? Tai kitur nėra pižonų. Moterų krepšinyje nėra pižonų, tinklinyje nėra pižonų, rankinyje nėra pižonų, plaukime nėra pižonų, tenise nėra pižonų, dviračių sporte nėra pižonų, A lygoj nėra pižonų, I lygoj nėra pižonų. Visur tik siauras ratas gerbėjų

                            Comment


                              Parašė vizas Rodyti pranešimą
                              Pasidžiaukt tuo pilnu stadionu irgi kažkaip nesinori, gi susirinko ten 5900 žmonių, iš kurių 4000 yra tiesiog eiliniai futbolo pižonai. Tikri futbolo sirgaliai matosi A lygos varžybose, kur jų Vėtrą palaiko turbūt vidutiniškai 300. Aleliuja.
                              Kodėl pižonai? Gal kokybiško futbolo mėgėjai, būkim atviri, A lyga silpna palyginus su kitomis Europos šalimis.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Kodėl pižonai? Gal kokybiško futbolo mėgėjai, būkim atviri, A lyga silpna palyginus su kitomis Europos šalimis.
                                Nemaišyk dvejų dalykų - kai futbolas žiūrimas dėl grožio ir kai dėl "susitapatinimo" kai reikia eit į stadioną nes žaidžia tavo miesto komanda. Juos suderinti labai mažame procente miestų galima.
                                Taip, A lyga palyginus silpna, bet tiesiog tik ant tokios pinigų turima.

                                Kitavertus pižonai turi pradėt eit į stadionus ir nešt po tuos 20 litų, juk tik tada bus pinigų tą "lygį" kelti, stadioną daryt kad būtų patogesnis ir t.t.

                                P.S. o apie rezultatą, būna ir blogiau, va Aberdynas namie 1:5 nuo kažkokių čekų iš Olomouco gavo

                                P.P.S. Setanta Britanijoj užsidarė prieš mėnesį: http://www.sportbusiness.com/news/16...s-channels-air
                                Paskutinis taisė zanaz; 2009.07.31, 01:09.
                                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                Comment


                                  Zanai, aš jau seniai pastebėjau, kad Škotų komandoms ant kitų taurių, išskyrus ČL giliai nusišvilpt, šiandien dar kartą įsitikinau
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    Tiems, kas turi priėjimą prie Linkomanijos:
                                    http://www.futbolas.lt/lt/blogai/lie.../iki_20090730/

                                    Comment


                                      http://www.flickr.com/photos/ormondr...s/tiffvilnius/

                                      Daug labai neblogu foto iš Vilniaus
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment




                                        Tas po dešine toks nepanašus į britą futbolo sirgalių Be išpampusio pilvo, ant skūros tatuiruočių nesąmoningų prisirėdęs, užsiaugintų raumenų išsitampytų ten viskas jaučiu
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Pirmas kėlinys 0-0, laikomės, nors žaidžiama į vienus vartus. Lietuvių stadione daug, girdisi "Ant kalno mūrai...", "Lietuva" ir t.t. skanduotės, pamaloninančios širdy, kuomet lietuviai perrėkia anglus
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X