Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kinijos santvarka ir ekonomika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tai ir HSR Japonija ar Prancūzija statėsi 50-60 metų, bet Kinija pasistatė per 10. O per 15 metų ir ~80% viso pasaulio HSR mileage pasiekė. Yra toks terminas China speed. Visgi tikslinė valstybės politika ir šalies dydis bei mokslinis potencialas turės padaryti savo. Turbūt poros trejeto metų klausimas kol Kinija bus daugiau mažiau in the game su EUV mašinų gamyba ir jų pritaikymu domestic čipų industrijoje. Visokie straipsniai jau vaikšto ir matyt šiaip sau iš šiknos tokie teiginiai nebūtų traukiami: Chip war: China claims breakthrough in silicon photonics that could clear technical hurdle (yahoo.com)
    Tai implementuoti jau esamą technolgiją yra lengviau nei sukurti naują visur tas galioja. Ir Kinai neužtruks 50 metų pasigaminti savo EUV. bet gal užtruuks 5 metus, o tada EUV čipai jau bus 20 metų senumo.

    iki 2030 didysis trejetas žada pereiti prie High-EUV, taigi kinam pasidarius savo EUV jie vis tiek bus palikti už nugaros.

    Šitas strapsnis cituoja kinijos propagandą (South China Morning Post), o čia minimas pasiekimas yra kokiu 20 metų senumo, tik tiek kad kinai pirma kartą patys padarė. Iki veikiančio EUV čipo jiems dar toli toli.

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Visose industrijose vyksta minėti dalykai, ir vyko visada. Apie ką šneki, manau visi irgi supranta, bet jeigu seki čipų industrijos naujienas, turėtum žinoti, kad Kinija šoje srityje darė ir matyt toliau daro labai didelį progresą.
    Jeigu tu sektum čipų naujienas, o ne kinijos propagandos portalus, tai žinotum kad kinijai iki bleeding edge node yra labai labai toli.

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Nuo EUV mašinų iki Vakarų outperforminimo gana didelis minties šuolis. O Kinija būtinai turi outperforminti Vakarus? Negali neoutperforminti?
    Meškiukas valdžioje bus labia nepatenkintas jeigu neoutperfomins.

    Comment


      Labai abejotina, kad skelbtų kažkokį proveržį, jei jo visiškai nebūtų. Čia ne koks Elonas Muskas, kur "jau kitais metais" sukurs FSD, o po trijų metų skraidins žmones į Marsą

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Nuo EUV mašinų iki Vakarų outperforminimo gana didelis minties šuolis. O Kinija būtinai turi outperforminti Vakarus? Negali neoutperforminti?
        Na pasaulyje vislaik būna šalis kuri yra kaip to meto civilizacijos centras, pritraukia investicijas idėjas, žmonės visų sričių geriausius. Maždaug nuo Italijos miestų respublikų.
        Po to sekė Olandija, Britanija, dabar JAV. Paprastai ciklas prasideda nuo technologijų/idėju/biznio samplaikos užsibaigia finansiniu centru (ty nes turi stipriausia pasaulyje valiutą, ekonomiką, siurbia investicijas iš viso pasaulio), verslui tampa naudingiau ne gaminti automobilius, o sukti investicinius fondus. JAV jau į ciklo pabaigą, nors pvz JAV didžiosios technologinės kompanijos
        dominuoja pasaulyje.
        Logiškas konkurentas/sekantis hegemonas Kinija, tik kas norės investuoti pinigus (masiškai), kai ten gali bet koks žmogus dingti ir atsirasti po pusės metų TV ekranuose atsiprašinėdamas ten visko ir už viską, ty ne tik kad pinigai/nuosavybė nėra garantuota, bet ir fiziškai gali būti sunaikintas: nužudomas, kankinamas, pradedant didžiausiom žvaigždėm, premjerais, biznio magnatais ty jeigu jie tokie gali dingti tai apie žemiau esančius maitinimo grandinėje išvis klausimų nėra.
        Na ir Kinija buria nuostabius vasalus kaip Šiaurės Korėja, Iranas, Rusija kuriuos jungia šūkis maždaug "Mirtis Vakarams", ką Kinijai stumia Globaliems Pietums (kurie didžiąja dalimi patys autokratai) , bei katriems ši idėja irgi kaip minimum nesvetima.
        CCP "galvos" kartoja, kad mes už Taiką ir nesikišima į kitų šalių reikalus, bet reikia naiviam būti kad tam priimti priimti už gryną pinigą, ty jie nesikiš į autokratų reikalus, korupcijas ir tt.
        Manau CCP ir Si puikiai supranta savo opcijas ir veikia, pakolkas ne per daug agresyviai, bet metodiškai torpeduodamas Vakarus, ty jei nėra demokatinių Vakarų visi lygūs ir KInija savo dydžiu ir potencialu gali tapti lygesnė už kitus, kapitalas nebėga iš Kinijos, kaip dabar, o atvirkščiai. Ps ir visi "prakute" kiniečiai jei tik turi šansą, vynioja iš nuostabios šalies į tas Kanadas, Australijas, Italijas.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Kad jau pats sau prieštatauji. Tai pasigamins bet užtruks, tai "NEPASIGAMINS". Which one is it?
          Uztruks.
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Labai abejotina, kad skelbtų kažkokį proveržį, jei jo visiškai nebūtų.
            Visiškai neabejotina ir ne kartą taip buvo.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Visiškai neabejotina ir ne kartą taip buvo.
              Pavyzdžiui?

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Pavyzdžiui?
                Pilna, pirmas pasitaikęs - https://www.reddit.com/r/Futurology/...hrough_with_a/

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Čia kažkokios random nesąmonės, o ne čipų industrijos naujienos, apie kurias rašo Vakarų mainstream media. Try harder.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Labai abejotina, kad skelbtų kažkokį proveržį, jei jo visiškai nebūtų. Čia ne koks Elonas Muskas, kur "jau kitais metais" sukurs FSD, o po trijų metų skraidins žmones į Marsą
                    Aha, gal ir baterijų rinkoje abejotina kad kasmet naujas baterijas išranda kurios niekada nebus ekonomiškos bet visur skelbia lyg antrą kristaus atėjimą?

                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Čia kažkokios random nesąmonės, o ne čipų industrijos naujienos, apie kurias rašo Vakarų mainstream media. Try harder.
                    Apie tavo minėta atradimą vakarų mainstream medija nerašė, rašė tik kinų propagandinis portalas.

                    Comment


                      Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

                      velgi pasikartosiu viskas ok su ta kinija vien tik del jos dydzio ir zmoniu darbstumo, bet EUV masinos jie NEPASIGAMINS, tiesiog per daug visokiu ivairiu technologiju , kurios dauguma uzbaninta usa ir eu ir japonijos su taivanu. Kitas reikalas atomines kuriu licencija nusipirkta is usa , tai kaip ir stato, bet visi breziniai buvo duoti.

                      As labiau tikiu kad jie pirmiau variklius lektuvams savo kazkaip nusikopijuos ir reverse enjineering padarys (nes bent jau turi realiu varikliu prisipirke legaliai ar nelegaliai) , cia yra paprastesnis enjineering negu EUV masinos. EUV masinai reikia daug daug laiko net ir turint gera starta, ka as manau kinai turi su savo valstybinem imonemis.

                      O cipai toliau minitiurizuojasi ir del AI dar didesniu galingumu reikia (jei nori kad dalis balso butu apdorojama vietoje), tad sitoje vietoje kinai siek tiek pralosines, bet turbut neilgam (duodu 10 metu), jei yra valstybine cipu programa bus ir euv masina .
                      Lėktuvų variklius bando nukopijuoti jau 10+ metų ir niekaip nepavyksta prieiti prie staklių kurios gamina rotoriaus sparnuotes.
                      Straipsnis iš 2012 metų:
                      https://www.reuters.com/article/life...idUSBRE89S17C/

                      Pries maždaug 3 metus pas ruskius išėjo straipsnis, kad kinai pakilo į kosmosą, nes nupiso iš ruskių technologijas ir dar taip naglai, kad daug dalykų buvo viens prie vieno pagaminta. Straipsnis turėjo palyginamąją analizę su nuotraukomis, kur ir mėgėjui buvo aišku, kad kinai pakilo į kosmosą apvogę ruskius. Beeet strapsnis buvo greitai pašalintas, o autorius turbūt gavo kelialapį baltųjų mešku aplankyti.

                      Comment


                        Kinija: Taivano nepriklausomybė ir taika yra nesuderinamos
                        https://www.vz.lt/verslo-aplinka/202...-nesuderinamos

                        Comment


                          Apie nerealaus masto Kinijos šnipinėjimo veiksmus
                          Scale of Chinese Spying Overwhelms Western Governments
                          Fears of escalation as China’s intelligence-gathering operation looks to consolidate Xi Jinping’s grip on power
                          https://www.wsj.com/politics/nationa...ments-6ae644d2

                          WSJ: Китай собрал армию шпионов в 600 тысяч человек https://charter97.org/ru/news/2024/10/14/614634/
                          Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                          Comment


                            Šią savaitę tariasi su rusais del kariu siuntimo i Ukraina. Siaures Koreja jau siunčia oficialiai.

                            Comment


                              'Įdomu ar PU nekartoja Chrusčiovo klaidų santykiuose su KInija. TY "neišlaiko veido", ten Mao galiausiai pasiūlė Chrusčiovui pratęsti derybas baseine (ty face palmas) na ten prieš paskelbimus, kad TSRS iškrypo iš komunizmo kelio kuriuo vedė didis vadas Stalinas.
                              Putinas ilgai kaulino iš SI antro dujotiekio į KIniją ką į buvo atsakoma jei pastatysite už savo pinigus, tai gal mes ir naudosime.
                              2024 geguže, vizito Pekine metu PU tvirtino, kad visa jo šeima mokosi kiniečių kalbos į ką SI neatsakė kad jo visa šeima mokosi rusų kalbos. Prieš tai Tuvoje tvirtino kad jo vaikai mokosi kiniečių kalbos.
                              Dargi PU susitikime su SI teigė, kad jie su SI yra artimi kaip broliai ir Kinijos ekonomika vystosi sėkmingai dideliais tempais, į ką SI atsakė jie yra geri draugai ir kaimynai (ir Kinijos ekonomika krizėje).
                              TY po PU vėl gali būti posūkis, nes RU elitai kurie nori būti lygus su visais pasaulio didžiaisiais staiga pasijaučia, kad jie Kinijos patarnautojai, bei JAV mielu noru palaikys tokį posūkį (o rusams reikės kažkaip gerinti santykius su vakarais).
                              TY RU ir CH buvo geri draugai, bet po to sugebėjo ir pakariauti dėl Damansko salos. Na sakykime RU elituose čia bus įtampos, kuriuos gali norėti eskaluoti suinteresuotos šalys į vieną ar kita pusę.

                              Comment


                                Taiwan soon?

                                Comment


                                  Sveiki ir labadieną, persiprašau už vėlavimą, baisus biziakas, rinkimai veja rinkimus. Laimei, šią savaitę dar ne pas mus, taigi jei staiga išsigandote, kad pražiopsojote - atsipalaiduokit, bus dar šansas atiduoti tą balsą už Nemuno Dešros kandidatą, ramiai miegokite toliau. Na, o visiems kitiems ilgokoka rubrika “toli toli, už jūrių marių” šalia pirmadienio priešpiečių ar tai pietų.
                                  ___
                                  Darbinė Anglija

                                  Naujai išrinkta Didžiosios Britanijos leiboristų vyriausybė uždegė padėkos žvakelę Šv. Toniui Bleirui, atėmė iš pensininkų šildymo lengvatas, visiems kitiems pažadėjo padidinti mokesčius, dar kartą perskaičiavo šaibas, pažiūrėjo į draugų sąrašą ir liūdnai palingavo galvą. Šaibų kaip trūko, tai trūksta, EU unfriendino, JAVai unfollowin’o… Beliko ieškoti šaibų ir draugų ten, kur nepasidėjo. Prieš pusmetį užplanuotas Taivano vizitas į UKus buvo paprašytas prilaikyti arklius, o užsienio reikalų sekretorius David Lammy nukurnėjo į Beidžiną pabazarint su PRC kolega. Pokalbis gavosi turiningas, Lammy oficialiai padėjo skersą, persiprašau, “šiek tiek atsitraukė” nuo uigurų klausimo (kurį leiboristai macniai skalambijo iki pat rinkimų), pasidžiaugė gerais rezultatais jau tuoj 30 metų, kaip nebritiškame Honkonge. Tiesa, anot UKų presrelyzo, paniukino Kiniją ir netgi nu-nu-nu! parodė dėl paramos Rusijai. PRC presrelyzas išsivartė sakiniu “aptarė tarptautinius santykius pasaulyje ir abipusiai pasižadėjo siekti visuotinės taikos”.
                                  Taika, žinoma, gerai.
                                  ___
                                  Lyderis

                                  Gerb.drg. gensekas Vinipuchovičius (rubrikos naujokams - Ši Dzinpinas) atseit pasidavė vis garsėjantiems klyksmams “gelbėkit ekonomiką!!1!” ir galų gale darys kažką į tą pusę. Bent jau taip atraportavo asmenys artimi imperatoriui (čia aliuzija į literatūrinį kūrinį, jeigu ką). Tie patys asmenys patikino, kad Vinipuchovičius buvo ir yra bb dėjęs ant ekonomikos rodiklių bei liaudies gerovės visuose parametruose, išskyrus šiuos (svarbos tvarka):
                                  1. Kinija turi tapti tarptautine ekonomine ir technologine super-jėga.
                                  2. Partijos (partijai?) duotas pažadas “penki procentai į pliusą per metus” turi būti išlaikytas.
                                  3. Pažado “mažinti socialinę-turtinę atskirtį” vykdymas turi matytis.
                                  Ir nei vienas iš šių punktų negali pažeisti principo “viskas - partijai, viskas - dėl partijos”.

                                  Konkretūs veiksmai, be abejo, vis dar lieka labai nekonkretūs, bet jau paėjo gandas, kad “stimulai bus ne maži”. Kiek tame yra teisybės, o kiek - bandymų sustabdyti vėl krentančius akcijų rodiklius sunku pasakyti, bet penktadienį biržos pirmą kartą per savaitę užsidarė su nedideliu išėjimu į pliusą. Žinoma, norint ką nors nuveikti, reikia turėti šaibų, o kaip jau minėjau praeitą savaitę, regioniniai biudžetai šiemet plano nedarenka labai smarkiai. Šią savaitę finminas raportavo, jog valstybinis biudžetas taip pat neprisiveja numatytų skaičių, tiesa, kiek mažiau, “tik” 2,5%. Ir čia vėl trenkiamės į tą pačią sieną, kurią CCP jau du metai bando pramušti savo kolektyvine kakta:
                                  • subsidijos keliems industrijos sektoriams de facto ištraukia pinigus iš biudžeto ir, atitinkamai, kitų sektorių, taip mažindamos tų sektorių pajamas;
                                  • mažėjant verslo pajamoms ir pelnui, verslas neturi ką investuoti į plėtrą, plius mažina atlyginimus;
                                  • mažėjant atlyginimams gyventojai mažiau perka kasdieninių prekių ir praranda pasitikėjimą rytojumi, tad ima mažiau paskolų automobilių, butų ir pan pirkimui;
                                  • mažėjant vidiniam vartojimui verslai kiekvienas individualiai agresyviai veržiasi į eksporto rinkas (pamenat skandalus dėl daugiau kaip dvigubai atpigusio Kinijos plieno?), tuo sukeldami pasipriešinimą ir muitus.
                                  • didėjant muitams reikia dar labiau mažinti eksporto kainą…. Ir turime tą pačią situaciją, kokią JAVai turėjo 1930-ais - Didžiąją Depresiją. Tik padaugintą iš dvylikos, nes JAVai tuo metu turėjo tik apgailėtinus šimtą dvimdu liamus gyventojų.
                                  Žinoma, čia viskas labai supaprastinta, problema turi dar bent kelis kitus svarbius pjūvius, bet pasilikime ties šiuo. Akivaizdus būdas sustabdyti šitą Samsaros ratą - padidinti gyventojų pajamas, bet jau dabar akivaizdu, kad partija tokių nesamonių nedarys, nes tai iš karto pažeistų principą “viskas dėl partijos”. Mat didėjant pajamoms gyventojai pradžioje pradeda pakankamai valgyti, tada atsipalaiduoja, o paskui - Mao apsaugok! - išvis tampa vidutiniu sluoksniu ir pradeda reikalauti demokratijų ar dar kokio bybio. Ir jeigu kas nors labai norite ginčytis, jog yra jau dabar tas vidurinis sluoksnis Kinijoje, tai eikite ir pasigūglinkite pirmai pradžiai, kokia yra namų ūkių pajamų mediana (mažiau, kaip 4600 dolcų per metus, Lietuvoje maždaug 3 kartus didesnė). Tada pasidomėkite, kodėl miestuose teritorijos skirstomos “outer city, middle city, inner city” (neprimena antiutopijų? Ne? Na tai ir neskaitykit fantastikos, ramiau gyvensit.).

                                  O bet tačiau, “mažinti socialinę atskirtį” reikia, o dar labiau reikia šaibų, taigi metas papurtyti auksines aveles. Vėl gi, jau pasakojau ir apie daugmaž legalius mokesčių tikrinimus už paskutinius aštuonis metus (pagal principą “visi sukčiauja, tik ne visi dar pagauti”), ir visai nelegalius vadovų ir savininkų sulaikymus ir įkalinimus, iki tie “mokesčiai” sumokami. Dabar paėjo į trasą jau gal dvim metų galiojantis, bet iki šiol netaikytas “užsienio pajamų mokestis”. Savo esme tai yra visai normalus įstatymas: suinvestavai pėvėzė į kokį nors amerikonišką indeksą, ar tai kartelį sėkmingai parėmei, gavai pliuso - susimokėk mokesčius. Bajeris tame, kad pagrindiniai tų mokesčių mokėtojai bus net ne tiek verslininkai, bet labiau partijos turtingieji, ir, svarbiausia, kiekvienas iš jų investavo užsienyje tam, kad išvežti pinigus už lipnių partijos pirštų radiuso. Kaip suskaičiuos ir surinks? Ant pirštų, brangieji, ant pirštų. Paskaičiuos, padėlios ir pasakys, kad reikia, gerbiamasai, susimokėti kem, pem ar šem limijonų trilijardų. Ir mokės verslininkai, mokės ir partiečiai. Nes kitaip patys liks be pirštų.

                                  O norintiems šiek tiek labiau pasigilinti, nuoroda į Financial Times senbuvio Martino Wolfo straipsnį “China’s economic ills are serious but not incurable”. Kaip matote, ne visi šaukia, jog Kinija tuoj tuoj sužlugs.
                                  ___
                                  Prakeikti pakiai

                                  PRC premjeras iškeliavo į kaimyninį Pakistaną svarbaus vizito. Ta proga Islamabade visus respektabilius musulmonus išleido trijų dienų atostogų, o kariuomenė ir policija išvaikė ubagus, žioplinėtojus ir šiaip lodarius. Visa tai ne tiek dėl išvaizdos palaikymo, kiek dėl realių saugumo rizikų - paskutiniu metu kinams Pakistane pradėjo nu visai ne saldu darytis.

                                  Kaip žinia, Pakistane visom keturiom bujoja Kinijos investicijos ir paskolos. Ir jos nėra apsunkintos visokiom nesamonėm, tipo žmogaus teisės ar tai kažkokios demokratijos ir dar skaidrumai, kas visuomet nuodija supuvusių Vakarų skolinamus pinigus. Tačiau tos puslaukinės pakių gentys savo tamsume niekaip nesupranta šio esminio skirtumo irgi Kinijos atnešamo civilizacijos džiaugsmo, ir vis garsiau uždavinėja klausimus, nu pavyzdžiui “kodėl valstybės skola netikėtai katastrofiškai išaugo”, arba “kodėl visus darbus atlieka tik importiniai kinų darbininkai, ir visos paskolintos šaibos išvažiuoja atgal į Kiniją”? Šaitanas nematė tų klausimų, jeigu ne karštakraujų kalniečių įprotis juos uždavinėti kinų darbininkų minioje, apsirengus madingą suicidinę liemenę su pilnomis kišenėmis greičiausiai toje pat Kinijoje pagaminto ir be problemų išeksportuoto ketvirto kompozito.
                                  Kinų darbininkai tokio otkutiūro visiškai nesupranta, ir vis garsiau reikalauja, jog “Kinijos pajėgos užtikrintų saugumą”. Kaip manot, Kinija lips ant to grėblio?
                                  ___
                                  Intelio bėdos

                                  CSAC (Cyber Security Association of China), valstybinis organas su dideliais įgaliojimais, trečiadienį apkaltino Intelį palikus backdoor mechanizmą, kuriuo gali naudotis JAVų NSA (National Security Agency, toks kaip ir amerikoniškas KGB). Šalia tokios sodomijos nuskambėjo kaltinimai ir kitom gomorijom: girdi apsirijėliai iš Intelio ne tik prikabliavo tiesiog neįtikėtinus pelnus Kinijoje, bet tuo pačiu vis bando sulysti imperialistinėn JAVų šiknon, va papyzdžiui agresyviai reikalaudami iš visų tiekėjų užtikrinimo, jog pastarieji neisnaudoja nei darbu, nei materijolais iš darbo bei poilsio stovyklomis nusėto Sindziango regiono! O savo finansinėje ataskaitoje šalia Kinijos, JAVų ir kitų šalių atskirai įsirašė Taivano PROVINCIJĄ!! Taip pat nustojo pardavinėti produkciją mūsų mylimiems Chuivėjui ir ZTE, ot!

                                  Nepaisant pareiškimo groteskiškumo, Bilas Bišopas, Kinijos reikalų analitikas-veteranas, įvardino užsipuolimą kaip “lūdnas žinias Inteliui”, su kuo sunku būtų ginčytis. Anot Bilo, tai greičiausiai yra labai atviras perspėjimas Inteliui ir kitiems čipų gamintojams, kad pastarieji dar aktyviau lobintų prieš artėjantį JAVų valstybinių apribojimų sugriežtinimą.
                                  ___
                                  Pandamonijumas

                                  Netrukus po Australijos ir prakeikti amerikosai gavo porelę pandų. Šį kartą už kuklius 1,2 liamo per metus du gražoliai pamuštomis akimis Robertas ir Žizelė (vardai išgalvoti, idant nepažeisčiau pandų duomenų įstatymo) pagyvens dešimtmetį Smitsonian instituto zoosode, kimš importinį bambuką už abiejų žandų ir, tikimasi, mėgausis turiningu seksualiniu gyvenimu. Babkės už Roberto ir Žizelės nuomą keliaus “natūralių pandų buveinių išsaugojimui”, o šou žvaigždės gal net kažkada bus paleistos į laisvę. Gal.

                                  Visą balių sugadino New York Times tyrimas, iškrapštęs dešimt štukų puslapių to paties Smitsoniano dokumentų, plius krūvą vidosikų, kurie turi gerokai skeptiškesnį požiūrį į visą šį balaganą. Anot dokumentų, Kinijos valdžia ir amerikoniški zoosodai ne tik ružavus akinius uždeda, bet dar ir lūpytes padažo, nors iš tiesų labiausiai yra suinteresuotas lankytojų pritraukimu ir visokių pandos pavidalo šūdukų pardavimais. O džiaugsmingi trimitavimai, kaipgi pandų populiacija nuo tokių programų didėja, remiasi vieninteliu Kinijos atliktu skaičiavimu 2013 metais, kurio rezultatais už uždarų durų netiki net didžiausi pandofilai. Tautai pašiurpinti dar buvo išviešinti ir vaizdai, kokias traumas patiria įvairūs nelaisvėje laikomi robertai ir žizelės, siekiant paskatinti produktyvų seksą.

                                  Comment


                                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                    O norintiems šiek tiek labiau pasigilinti, nuoroda į Financial Times senbuvio Martino Wolfo straipsnį “China’s economic ills are serious but not incurable”. Kaip matote, ne visi šaukia, jog Kinija tuoj tuoj sužlugs.
                                    Tai Martinas ir sako kad viso labo Si turi apsiversti kūlversčias ir įjungti pasiūlą Kinijoje, ty iškelti žmones prieš partiją, nes jei žmonės turtingės užsimanys tų demokatijų, kad partija būtų ne 1 ir tt.
                                    IMHO labai sunki dilema SI, čia kaip tai lapiai kuri verkė staugė, bet toliau valgė kaktusus. Gali Si nuspresti, kad senas geras pergalingas karas išspres čia tų daug dilemų.
                                    Kariauji, ekonomika sukasi, viskas kas pagaminta eina į /dev/null, nereikia nė tų rinkų svetimų kaprizingų su tarifais, nei savų balvonų lepinti ir dar gali laimėti ir rinkas naujas (tada jie valgys kaktusus) ir savą liaudį kūdai laikyti.
                                    China needs higher consumption. But that reality creates a challenge to Chinese leaders. They seem to feel that investment and production are virtuous, while consumption and income redistribution are frivolous. Yet, as Adam Smith wrote, “consumption is the sole end and purpose of all production”. Xi Jinping needs to embrace this truth.
                                    Paskutinis taisė Dundorfas; 2024.10.21, 16:06.

                                    Comment


                                      Parašė Dundorfas Rodyti pranešimą
                                      Tai Martinas ir sako kad viso labo Si turi apsiversti kūlversčias ir įjungti pasiūlą Kinijoje, ty iškelti žmones prieš partiją, nes jei žmonės turtingės užsimanys tų demokatijų, kad partija būtų ne 1 ir tt.
                                      IMHO labai sunki dilema SI, čia kaip tai lapiai kuri verkė staugė, bet toliau valgė kaktusus. Gali Si nuspresti, kad senas geras pergalingas karas išspres čia tų daug dilemų.
                                      Kariauji, ekonomika sukasi, viskas kas pagaminta eina į /dev/null, nereikia nė tų rinkų svetimų kaprizingų su tarifais, nei savų balvonų lepinti ir dar gali laimėti ir rinkas naujas (tada jie valgys kaktusus) ir savą liaudį kūdai laikyti.
                                      Šiaip ir dabar Kinija yra pirma pasaulyje šalis pagal tai, kiek turtingų žmonių ją palieka, tai Xi manau bus atsargus ir tikrai nedarys nesąmoningų "pergalingų karų".

                                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_20241020_231149_Instagram.jpg
Views:	186
Size:	71,9 kB
ID:	2160842
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Šiaip ir dabar Kinija yra pirma pasaulyje šalis pagal tai, kiek turtingų žmonių ją palieka, tai Xi manau bus atsargus ir tikrai nedarys nesąmoningų "pergalingų karų".

                                        Click image for larger version

Name:	Screenshot_20241020_231149_Instagram.jpg
Views:	186
Size:	71,9 kB
ID:	2160842
                                        Tai CCP požiūriu gerai, kad potencialūs neramumu sukėlėjai, konkurentai palieka, kažkas panašiai kaip RU, ne paprasti žmonės tampa turtingi ty su ambicijomis galbūt gabus veiklūs, su ryšiais ir pinigais ty kontrelitai




                                        ​​​​

                                        Comment


                                          O tai čia gerai ar blogai, kai milijonieriai, pavyzdžiui, iš Lietuvos, bėga (nu ar bent jau bando bėgti, jei jų nesulaiko FNTT), pavyzdžiui, į UAE?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X