Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jo tikrai, šių metų pusfinaly kol kas nieko gero.. Aisq šveicarai, gruzinai kol kas lb'iausiai patiko

    Comment


      Aš tai irgi nežiūriu, pasižiūrėsiu tik finalą, kai bus daugiau intrigos
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        o man tai jau visos dainos vienodos atrodo

        Comment


          Man Serbija patiko labai...Netgi man pastoviai girdėdavosi priedainyje žodžiai "Moi Litva" Tik 3 dainos, kurios sužadino man šiurpuliukus ir patiko...Tai serbai, bulgarai su moderniu etno ir vengrų mergička su bliuzu. O tragiškos man pasirodė tai žydukų ardymasis (bet drum/n/base muzikikė nieko) bei Albanų daina - tiksliau eilinė Balkanų nesąmonė, kuri man priminė dantisto kėdę.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            pasirodo ne man vienam litva girdėjosi pas serbus o šiaip tikrai jų pasirodymas įspūdingas kai buvo serbia & montenegro, buvo tik viena gera daina, o dabar šioms šalims atsiskyrus jau turim dvi vertas finalo! bulgarų daina tokia įdomi, bet kad tą jų atlikėja dainuot arba nemoka arba jai baisiai nesisekė...

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              . Aš jau spėjau įsimylėt Verką .
              Aš dar jos negirdėjau...noriu pasilikti šį malonumą finalui Bet brolis sakė galingai ji ten

              Beje, man nuoširdžiai gaila ir gėda už Daniją. Papūgą išsiuntė iš Norrebro "Roxy" kabareto (čia daniškas Mulen Rouge atitikmuo)!
              Paskutinis taisė tivoli; 2007.05.10, 23:26.
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Juokingiausi tai buvo Izraelio atstovai su "Push the button", ypač dar kai su akcentu geru dainuoja tai išvis jėga

                Comment


                  Bliam, gaila žydų :\\.
                  tivoli, šiaip ten jis .

                  Comment


                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    tivoli, šiaip ten jis .
                    Žinau, kaip ir Danijos papūga
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      As uz brazilus ....

                      Comment


                        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                        As uz brazilus ....
                        Aš irgi
                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                        Dordrechtas/Haarlemas
                        Nesebaras/Plovdivas
                        Kiolnas

                        Comment


                          man Gruzija patiko, galvojau, kad Dj Bobo pateks, nors man jis nepatinka šiaip Estija verta buvo patekimo.... Per Danijos dainą buvau išėjęs iš kambario, nes

                          Comment


                            Vengrai neabejotinai geriausi

                            Comment


                              Vengrai neabejotinai geriausi
                              Vengrai, suomiai ir serbai mano favoritai...na gal Veročka dar
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                /\ jeigu tu teisus, tadu mums šakutės jie bus gi prieš mus... nors kiek mačiau finalininkų dainų ištraukas, tai jeigu julytę dažnai filmuos stambiu planu, tai jeigu sugebės pirmąją ir kartu paskutiniąja dainą sudainuot gerai ir nutaisys gerą veidelį (čia svarbiausias punkts ) tai galbūt, kartoju - galbūt, nebūsim pabaigoje ()

                                Comment


                                  Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                                  Vengrai neabejotinai geriausi
                                  kaip aš pamiršau visu 100 &#37; sutinku su tavo nuomone Antroji vieta yra Gruzija

                                  Comment


                                    Ar matet kokios "sirsiu lizdo" (Balkanu) dainos isrinktos i finala? Vienintele serbu daina verta demesio. O jau Slovenu, tai tik i baznycia eit dainuot o ne i eurovizijos finala. Ziuriu niekada kitaip ir nebus, sirses labai vieningos, ir amzinai uz savus prabalsuoja. Todel ir atety visada bus Bulgarai,Kroatai, Slovenai, Serbai, Bosniai, Makedonai ir t.t. Ten ju daugybe, visas klanas. Zodziu kraupu

                                    O del Lietuvos, tai paskutines vietos TIKRAI neuzims ir net nebus paskutiniam penketuke, bet jai dideli konkurentai - vengrai. Jie pasirodys 8, o mes 9, dainu stiliai panasus, abi dainos geros, todel bus sunku varzytis...

                                    Labiausiai patiko vengrai, gruzinai, latviai bei baltarusiai
                                    دائما الليتوانيه

                                    Comment


                                      http://www.eurovision.tv/addons/medi...video/lit.html

                                      /\

                                      Kaip ten bebūtų, jie patys geriausi. Sėkmės jiems

                                      Klausyciau ir klausyciau...
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Man tai labiausiai patiko Gruzija

                                        Comment


                                          Kazkokios be rysio dainos siu metu eurovizijoj.Manau kad i 5tuka pateksim.
                                          P.S.Laše, man irgi patinka Gruzijos daina ir ta mergina tokia nebloga
                                          Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X