Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.metacafe.com/watch/466084/amazing_beat_box/ Tikrai, kad amazing beatbox

    Comment


      Kažkas pasistengė www.biteplius.lt nulaužė.

      Kadangi, greičiausiai, ne ilgai dar taip bus, įmetu print screen'ą:

      Comment


        Nesąmoningas Songailos taiklus "metimas" www.nba.com NBA TV Broadband skyriuje.

        Comment


          http://www.blogas.lt/MOBLOGybes/2362...-telefona.html
          I love INNUENDO!

          Comment


            Pries 10 min snigo
            Gaila jau pries pat gala uzfiksavau.

            Comment


              Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
              Pries 10 min snigo
              Gaila jau pries pat gala uzfiksavau.
              Šįryt Kaune kaikur net plonas sniego sluoksnis buvo

              Comment


                „Rimi“ pirkėją kinkė krovinio vežti

                Prekybos centrai kiekvienas savaip garsėja.

                Vienas, kad pardavėjoms iš kasų neleidžia net nusičiurkšti nubėgti, kitas - kad dvokia iš po grindų žiurkėmis.

                Prisigalvoja žmonės, gal iš pavydo.

                Man pasitaikė matyti „Rimi“ naujausiame prekybos centre, kaip sandėlio darbuotojos familiariai elgėsi su pirkėjais.

                Besirinkdamas prekes pamačiau, kaip iš ūkinės zonos išlindo dvi moterys su chalatais ir ėmė nužiūrinėti vyrus.

                Pažvelgė į mane, įsižiūrėjo.

                „Net, tot ne padaidiot“, - sako viena.

                „Von tot padaidiot“, - dalykiškai pasakė po minutės pamačiusi dvimetrinį jauną ūsočių.

                Pritapeno prie jo ir užkalbinusios vedasi sandėlio link.

                Aš pajutau nuoskaudą, netikau, nors atrodžiau padoriai, net inteligentiškai, su brangiais akiniais, paltu.

                Ir gerai, kad mane išbrokavo.

                Mat tam aukštaūgiui davė darbo: užkelti ant kažkokios platformos su ratukais nežmoniško dydžio ir svorio agregatą.

                Padėjo kažkoks sandėlio veikėjas su chalatu ir „atviortke“ kišenėje.

                Ir dirbo žmogus, ir pūkštė. Kėlė, stūmė, gerai, kad trūkio negavo.

                O aš su savo prekių vežimaičiu padidinau greitį ir atlikau mitrų posūkį pro lentynas.

                Mat pamačiau, kad darbuotojos vėl dairosi - vieno stipruolio agregatui kiloti galėjo ir nepakakti.

                Darbo sutartis tarp „Rimi“ darbininkių ir niekuo dėto pirkėjo buvo trumpalaikė ir žodinė.

                Nežinia kuo jam „Rimi“ sumokėjo, gal riestainiu ar roksu, o gal parodė didelį ačiū.

                KAZYS KREMAS
                www.klaipeda.daily.lt
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Mar Del Plata. Juk ten lietuvių krepšinio jaunimo rinktinė laimėjo pasaulio čempionatą.

                    Comment




                      Tomas Knabikas, „Mokslo festivalis“
                      2007 balandžio mėn. 5 d.




                      Rusija jau anksčiau yra surengusi trumpesnius tokio pobūdžio eksperimentus ir turi patirties apie tai, kokios problemos gali kilti. Viena jų – seksualinis priekabiavimas. 2000-aisiais surengtoje 8 mėnesių misijoje rusas dukart bandė pabučiuoti kanadietę po to, kai du kiti rusai susimušė. Dėl to Rusijos ir tarptautinės komandos kambariai buvo atskirti.
                      Parašas :)

                      Comment



                        Comment


                          Kazlas ima interviu iš krepšininko

                          Paskutinis taisė 99; 2007.04.05, 20:24.

                          Comment


                            Straipsnis delfyje pavadinimu "hhh" http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=12782094

                            Comment




                              Su šv. Velykom!

                              Comment


                                VA CIA TAI GERAS
                                IR TAVE SU SVENTOM
                                http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                                Comment


                                  Šv. Velykų popietė Kaune Na dabar jau vėl šviečia saulutė ir grindinys visiškai sausas.







                                  Prie to paties norėčiau ir vieną klausimą iškelti forumiečiams, bei moderatoriams? Ar nevertėtų mums prospekte atsidaryti temos tematika "Apie viską". Kad ir šį pranešimą rašant nelabai žinojau kur jį įdėti. Temoje galėtume dalintis įvairiais nutikimais, kaip pavydžiui: šiandien/vakar/užvakar/... man mokykloj/universitete/darbe/kelionėj/gatvėj nutiko/mačiau/girdėjau tai ir tai. Taip pat temoje galėtume iškelti įvairius smulkius klausimus gyvenimiškomis situacijomis, kurioms nereiktų kurti begalių atsikirų temų. Viena sporto forume mes tokį kampelį pasivadinę "SK (Sporto Klubo) Baras" ir kartais tikrai smagu ten išsipasakoti ar šiaip pablevyzgavoti Beje tos temos dėka nemažai vienas apie kitą sužinojome ir kur kas įdomiau bendrauti su žmogumi apie kurią gali susidaryti šiek tiek platesnę nuomonę
                                  Paskutinis taisė HAMMER; 2007.04.08, 18:24.
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Rytas ir Belgijoje rytas.

                                    8 nr.: "Jūs čia draugai pasimuškit, o aš einu parūkyt"

                                    Comment



                                      Asilai rytfaniai... nejau nezino, kad mustis reikia su beizbolkem? Juk su beizbolo lazdom tuos ozius iskart pagaidintu
                                      Paskutinis taisė John; 2007.04.10, 03:04.

                                      Comment


                                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                        Prie to paties norėčiau ir vieną klausimą iškelti forumiečiams, bei moderatoriams? Ar nevertėtų mums prospekte atsidaryti temos tematika "Apie viską". Kad ir šį pranešimą rašant nelabai žinojau kur jį įdėti. Temoje galėtume dalintis įvairiais nutikimais, kaip pavydžiui: šiandien/vakar/užvakar/... man mokykloj/universitete/darbe/kelionėj/gatvėj nutiko/mačiau/girdėjau tai ir tai. Taip pat temoje galėtume iškelti įvairius smulkius klausimus gyvenimiškomis situacijomis, kurioms nereiktų kurti begalių atsikirų temų...
                                        Pritariu "Apie viską" ar "Apie nieką" - kaikada kažkas atsitinka, pagalvoji, tiktų kategorijai "Šiaip linksma", bet po to užsimiršta.
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                                          Pritariu "Apie viską" ar "Apie nieką" - kaikada kažkas atsitinka, pagalvoji, tiktų kategorijai "Šiaip linksma", bet po to užsimiršta.
                                          Tik va aktyvistų mažoka Nelinkus liaudis matyt išsipasakot savo nuotykių, nutikimų ar šiaip kokių kasdieninių pastebėjimų
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X