Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    xz
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Per LRT anonsuojant tiesioginę sekmadienio transliaciją iš rinkiminių štabų, balsas už kadro sako: "Ką rinkėjai šiemet siųs į Seimą". Galima pagalvoti, jog kažkas labai pasikeis, ane liutass? Negi kas nors leis ateiti Zylei (Sinicai), kurio tikslai patys patriotiškiausi - stabdyti imigraciją ir rusų kalbos plitimą tuo pačiu. Bet tai, kad jis nepalaiko partnerystės įstatymo yra nežmoniška, necivilizuota.

      Comment


        Nemanau, kad kazkas labai skirsis. Perstatys lovas ir tiek
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          O jūs tikite, kad kai komanda laimi, didžiausią atsakomybę turi prisiimti treneris?

          Comment


            Ne
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O kaip jums atrodo, jei gerai žinote mano šizotipinį mąstymą ir sugebate įlįsti man į galvą, atsakykite, kurio iš šių 4 žmonių gyvenimo himnu laikau šią dainą? Čia įskaitant tiek jo/jos gyvenamą vietą, tiek veiklą iš kurios gauna pajamas, tiek charakterį:

              1. Tas ūkininkas Noreika (kurį vadindavau Vaciu) iš to kaimo, kur pas močiutę vasarodavau
              2. Mama
              3. liutass
              4. To mano objekto, kuriam perdaviau dovaną, draugas, vardu Arminas

              https://www.youtube.com/watch?v=2p8I6CLYofQ

              Comment


                2
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Ne tu laimėjai 81 mln.?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    1. Teisingas atsakymas yra 1. Tas ūkininkas, ten kai vasarodavau kaime, aplinkui būdavo daug skirtingų laukų, priklausančių skirtingiems ūkininkams, tai Noreikos laukdavau labiausiai, kai prasidėjus javapjūtei jis atūš su savo DON1500A kombainu. Su juo asmeniškai neteko bendrauti, tik iš gandų girdėjau, kad jis labai skupus. Ta mano įkelta daina dvelkia senove, o tas ūkininkas ko gero irgi yra to kaimo kraštietis, kuri ūkininkaudamas tęsia savo tėvų, senelių tradicijas, jo namas - vienišas vienkiemis anapus raisto, kuris atrodo taip toli, kad nė pats nesu ten buvęs. Jį ten prisimenu nuo pat savo vaikystės, kai dar būdamas darželyje atvykdavau į tą kaimą ir stebėdavau, kaip jis aria lauką su vikšriniu traktoriumi. Per šį laiką spėjau užaugti, baigti mokyklą, su mama spėjome ir pakeisti gyvenamą vietą, o jis tvirtai kaip uola metai iš metų gyvena tuose pačiuose namuose metai iš metų vis dirbdamas ir dirbdamas savo žemę ir nepanašu, kad ruoštųsi mesti ūkininkavimą ir išvykti dirbti ofisinio darbo į didmiestį.

                    Ne, milijonus laimėjau ne aš.

                    Comment


                      Bet jei išsikeltume į Didžiasalį ir mama pamatytų, kad su autobusais į rajono centrą - Ignaliną, sunku nuvažiuoti, ilgai laukti autobuso atgaline kryptimi, toloka tąsyti prekes, tai ji svarsto įsigyti mašiniuką kaip ir sakiau. Tai žinokite, man čia būtų mirtis ir grėsmė visuomenei. Nes mašinos yra skirtos...patys žinot kam. + dar tai, kad į mamos vairuojamą automobilį nenorėčiau sėsti, nes niekada neturėjome tokių tradicijų. Mama vairavo iki man sukako 3 metai, bet aš šito nebeprisimenu. Užuomina:

                      Kai tada su tuo matematikos mokytoju Danelavičiumi plepėjome, aš jo paklausiau, ar Plotnikovienė būtų gera Vilniaus merė, tai jo atsakymas pramušė:

                      - Jo, žmones partrenkinėtų!

                      Comment


                        Tokie reikaliukai…
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O tai prisiminsite kažkada jau užduotą klausimą ir dabar gal atsakysite teisingai - ką 2012 m. pradžioje, viešėdamas Kaune, pražudė toksai gruzinas Manuchar Markoišvili?

                          Comment


                            Optimizmą?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Va šis video, kaip jis tai darė:

                              https://www.youtube.com/watch?v=NwERE4eMK64
                              Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.10.10, 18:07. Priežastis: pakoreguotas nuorodos laikas

                              Comment


                                tai atspejau
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Ir straipsnis, kurio dėka panaudojau būtent žodį - "pražudė":

                                  https://www.15min.lt/24sek/naujiena/...is-1362-200517

                                  Comment


                                    aa, Zalgiri prazude
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Tai taip, Kauno "Žalgirį". Tai rodo, kad jūs nespaudžiate mano prisegamų nuorodų.
                                      Man rodos 4 klasėje, kai artėjant Kalėdoms gruodžio mėnesį ruošdavome kokį nors vaidinimą su dainomis, į kur būdavo kviečiami ir tėveliai, tai 4 klasėje reikėjo paskaityti apie atsitiktinį vaiką. Matyt per tėvų susirinkimą tėveliai mokytojai išvardino kokius nors esminiu faktus apie savo vaikus, o paskui per tą vakaronę taip vieni kitus transliavome. Tai apie mane skaitė Dovydas (tas kur kniaukiančiu balseliu mekendavo, kur mama ateidavo aplankyti po kiekvienos pamokos). Jis varo: Kristupas. ...enciklopedijas seniai skaitei, bet užtat - daug žinai!
                                      Tuo tarpu man teko garbė skaityti apie Khedą: < Per pastaruosius metus tu labai pasikeitei. >

                                      Comment


                                        kazkokie iskrypeliski vakareliai pas jus buvo
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          O Banda-Magda tarnavusi savo šalies kariuomenėje?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X