Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O jei mes norime būti vakarų pasaulio dalimi, kodėl pas mus vis dar yra sovietmečio gėda - plačioji (rusiškoji) geležinkelio vėžė? Pvz. pas lenkus tai vakarietiška, o mes niekaip negalime atkirsti bambagyslės su baltarusija, nes net ir nutraukus kalio tranzito trąšas, kažkokie traukiniai iš tos šalies pas mus lyg ir perrieda. Beje, tų trąšų tranzito nutraukimas yra gerai, nes tenai kas kažkelintame vagone būdavo "dovanėlė" - juodai apvynioti dėžių paketai (kontrabanda). Taip išeina, anos šalies pareigūnai specialiai jas įmesdavo, nes tai kelia jų ekonomiką?

    Comment


      eina rusu tranzitiniai traukiniai i Kaliningrada. Ir atgal. Tiek keleiviniai, tiek krovininiai.
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Bet man įdomu, kas ten į tuos kalio miltukus įkomponuodavo rūkalus? Jų oficialūs pareigūnai ar paprasti biznieriai, o muitinė tik apsimesdavo, kad nemato?
        Ir antra, Vilniaus autobusų stotyje kone kas antras keleivis priėjęs prie kasos sumurma kažką panašaus į ...Minsk... Ar mum neturėtų būti gėda, kad galutinai neužraukiame susisiekimo su vienintele Europos valstybe, kurio tebetaikoma mirties bausmė ir kurios civilizuotumą parodo tai, kad jos kelių nėra Google Street View?

        Comment


          per muitines viskas eina kiaurai. Viskas apmoketa. O Minsko gyventojai Vilniu laiko savu miestu, mazai ir skiriasi nuo tiesos. Ir tapkinas labai yra kuo glaudesni bendravima. Balioneliu leido, rankutes tiese. Dabar truputi pavargo, bet pailses ir vel imsis darbo
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            liutass gal norite atsikeisti šį provokuojantį naują avatarą į senesnį arba dar kitokį? Geriau užsidėtumėte smulkintuvą.

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              liutass gal norite atsikeisti šį provokuojantį naują avatarą į senesnį arba dar kitokį? Geriau užsidėtumėte smulkintuvą.
              done
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Jau nusimėtėte pats kelios sekundės prieš man parašant. Kuo jus taip paviliojo Dumalakas? Geriau koks Žygis Pimpačkiukas Pavilionis (nuo žodžio Pavilioti).

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Jau nusimėtėte pats kelios sekundės prieš man parašant. Kuo jus taip paviliojo Dumalakas? Geriau koks Žygis Pimpačkiukas Pavilionis (nuo žodžio Pavilioti).
                  nezinau, pamaciau kazkoki kausa internete
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Taigi čia tas žurnalistas, kuriam net yra sukurta atskira tema.
                    O žinote ką nors apie Lietuvos tarpmiestinius autobusų maršrutus - kaip jie sudaromi, kaip ir kur įsigyjami bilietai, kokios yra galimybės išlipti miestų stotelėse ir t.t.?
                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.05.18, 16:02.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Taigi čia tas žurnalistas, kuriam net yra sukurta atskira tema.
                      O žinote ką nors apie Lietuvos tarpmiestinius autobusų maršrutus - kaip jie sudaromi, kaip ir kur įsigyjami bilietai, kokios yra galimybės išlipti miestų stotelėse ir t.t.?
                      nieko nezinau apie autobusus. Nevaziavau kokia 40 metu
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Ir vėl juokintate. Na, tarkime, norite pas mane į Vilnių, ir žinote tik tiek, kad Vilniaus mieste jums reiks išlipti prie Lazdynų ligoninės sustojimo ir ten šaligatviu nusigauti į lygiagrečią gatvę, kur persėsti į 49/69 autobusus ir vykti iki Oršos stotelės, kur tamstos lauksiu aš, o kad mane atpažintumėte, laikysiu kartoninę lentelę, ant kurios bus užrašyta "liutass". Kaip viską darytumėte? Nu, pavalgote, nusiprausiate, pasikvėpinate, ir kaip toliau keliausite, viską iki smulkmenų aprašykite, kur ieškosite autobuso į Vilnių, kaip susimokėsite už važiavimą, kur sėdėsite. Viską.

                        Comment


                          butinai su autobusu reikia?
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Apie autobusus geriausiai išmanau. O norite traukiniu? Ar jau automobiliu? Teises atgavote?

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              Apie autobusus geriausiai išmanau. O norite traukiniu? Ar jau automobiliu? Teises atgavote?
                              atgavau jau teises, man geriausia butu su automobiliu vaziuot. Atsiunti koordinates, as susimetu i waze ir vaziuoju. Ir greiciau, ir patogiau, ir pigiau
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Su autobusu geriausia todėl, kad pajusite tą didingą momentą, kuomet išlipsite ne stotyje, bet miesto stotelėje pakeliui į stotį. Jūs išlipti galite, o tie laukiantieji gali tik su pavydu nužvelgti prie pat sustojusį gigantą - kokiame aukštyje sėdi tarpmiestinio autobuso keleiviai, lyginant su miesto autobusais/troleibusais, kurių sėdynės kur kas žemesniame aukštyje. O dar jei tokia tolimojo susisiekimo autobusų išlaipinimo stotelė yra po troleibusų laidais, tai išvis... Aš šitą dalyką esu pavadinęs "pakarkimu".

                                Comment


                                  autobusais vazineja ir stotelese laukdami autobusu laika gaista tik didziausi nevykeliai, bedziai ir ubagai. Nenoriu tarp tokiu trintis nes nuo ju atsiduoda neviltimi. Nemalonus kvapas
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Vos nemiriau iš juoko. Atsidarykite šią nuorodą ir išsirinkite patogiausią vykimo laiką (galite iškart pirkti pirmyn-atgal - gausite 20 procentų nuolaidą): https://autobusubilietai.lt/search?d...toStop=Vilnius

                                    Comment


                                      Siaubingai brangu
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Į viena Gala apie 15 euru, man su BMW apie 8 gaunasi
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Kaip tai į vieną galą? Į vieną pusę 9 eurai, atgal tiek pat, bet jei atimsi 20%, tai ir gausis apie 15 eurų. Tai 15 čia būtų į abi puses, o ne į vieną.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X