Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Va su tokiu autobusu esu dar vaziaves

    Attached Files
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Kaip tai bereikšmis? Taigi 2020 m. vasario gale jau aidėjo pirmieji nerimo signalai dėl to pavojingo viruso, tai sankauskas prieš Žalgirio rungtynes rašė:

      Parašė 1784982

      Turbūt atvažiuos ir nemažai italų sirgalių(pun intended B))


      Bet šiaip kai pagalvoji, kodėl žodis "sirgaliai" reiškia ne tam tikra liga sergančius žmones, bet tuos, kur susirenka į areną parėkauti, kai jų mylima komanda mėto pūslę į krepšį? Kaip tik ligomis sergantys žmonės turėtų būti vadinami sirgaliais, o pacientais - tie rėkaujantys pamišę krepšinio gerbėjai.

      Comment


        As tai vadinciau tuos sirgalius ligoniais
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Tai va būtent. O jei varžovų komandos žaidėjas savo pergalingais taikliais metimais nuskriaudė mano mylimą komandą ir privedė mane iki savižudybės, ar artimieji galėtų kreiptis į policiją/prokuratūrą, kad patraukti atsakomybėn tą varžovų komandos žaidėją, kuris sumetęs daug taškų į mano mylimos komandos krepšį, ją paskandino tritaškiais?

          Comment


            Žinoma, kad gali
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Ir kaip manote, koks bus rezultatas? Tenkins skundą? Jei vieni kitus taip nepatinkančius žaidėjus užtampys to teismus, tai krepšininkai tuoj bijos laimėti.

              Comment


                Nežinau, galėtų išbandyti kaip veikia sistema
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O pasakysite, su kokiu miestu susieju šią dainą? Tai Lietuvos miestas. Kažkaip kai 2018 m. pradžioje planavau keliauti į vieną tarpmiestinį reisą autobusu, tai grįžtant į Vilnių, tranzitu turėjome kirsti šį miestą, tad šita daina taip ir prilipo jam. Galėtų būti įteisinta kaip jo himnas. Na, tai apie kokį miestą čia?
                  Užuomina - tai miestas, išauginęs tą barzdotą* aukšto ūgio tėtį, kurio ta mergytė, vedama iš juodo Audi A4, gėlės žiedų formos ratlankių automobilio link namų, pastoviai verkia.
                  * jis yra baby face`as, todėl ir auginasi tą barzdutę, kad atrodytų labiau vyriškas, nes be jos, jo veidukas - kūdikiško tyrumo, nors metų jau virš 30 bus.

                  https://www.youtube.com/watch?v=n5pAMqcfMiQ
                  Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.15, 13:56.

                  Comment


                    Taurage
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Ne, Kupiškis.

                      Comment


                        Nepataikiau. Tai reiškia, aukstaitis. Nėra blogai
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O tie Romaldas ir Skaistutė Idzelevičiai geri vadovai buvo? Gaila, kad jų vadovautas kolektyvas suiro, o juk savu laiku ne vieną prizinę vietą nuskynę yra. Kas lėmė jų išsiskirstymą? Nebėra kam šokti? Kaip išvis būdavo galima įsilieti į jų gretas?

                          Comment


                            Kam vadovavo?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              google

                              Comment


                                Nemanau, kad jie Googlui vadovavo.

                                Comment


                                  Čia atrašiau šiuo metu (ko gero pirmą kartą) pašalinto nario stiliumi. Kai kas nors forume klausdavo elementarių dalykų, kuriuos galima lengvai susirasti pagooglinus, jis atsakydavo būtent šiuo vienu žodžiu.

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    Čia atrašiau šiuo metu (ko gero pirmą kartą) pašalinto nario stiliumi. Kai kas nors forume klausdavo elementarių dalykų, kuriuos galima lengvai susirasti pagooglinus, jis atsakydavo būtent šiuo vienu žodžiu.
                                    Gal žinai už ką pašalino?
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Nu taigi subtiliai palinkėjo Kriščei gauti plytą ant galvos už neteisingai priparkuotų mašinų fotografavimą.
                                      Tai ar sunku suvesti tų mano paminėtų žmonių pavardes? Gi buvo toks Lotynų Amerikos sportinių šokių kolektyvas "Žuvėdra".

                                      Comment


                                        Kam tokiam?

                                        Kas ta Žuvėdra?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Yra toks antakalniečių bendruomenės pirmininkas Eduardas Kriščiūnas, čia žinomas kaip KEdas.

                                          Žuvėdra, tai toks Lotynų Amerikos sportinių pramoginių šokių ansamblis iš Klaipėdos, jam ir vadovavo ta sutuoktinių pora. Čia galite pažiūrėti kaip simetriškai tiksliai jie šoka:
                                          https://www.youtube.com/watch?v=z4tlq3RHg9k

                                          Comment

                                          Working...
                                          X