Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Šnekėjo ir tai visiems akivaizdu iš konteksto.
    Tu rimtai nesupratai, kad jis tiesiog neteisingai pasakė žemietis vietoj žemyniečio, bet norėjo pasakyti, kad palaikys serbą prieš brazilą, nes jis yra iš Europos kaip ir dondc?
    Niekam neakivaizdu, čia tu kažką pritempinėji. Jeigu jis būtų vartojęs tą žodį kitaip galėjo ir pats pasitaisyti, bet to nepadarė.

    Galų gale, tu man paaiškink kodėl wimbledone aš turėčiau labiau sirgti už vatniką serbą, o ne ką nors kitą iš kito žemyno.
    Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2024.07.14, 12:21.

    Comment



      Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

      Maskoliai irgi Europoj, turbūt irgi bendražemiečiais laikai?
      Taip. Jeigu reiktų apvalint, tai su turkais būtų azijiečiais, bet neskaidant, yra bendras Eurazijos žemynas ir atskiro Europos net nėra: "Yra 6 žemynai: Eurazija" // https://www.vle.lt/straipsnis/zemynas/
      "Eurãzija, didžiausias žemynas Žemėje. Apima dvi pasaulio dalis – Europą ir Aziją." // https://www.vle.lt/straipsnis/eurazija/

      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

      "Iš LDK platybių", matyt iš Baltarusijos nes su lietuviškų žodžių semantika tau prastai.
      Ne iš Baltarusijos, bet lietuvių brandos egzaminą prasčiau išlaikiau nei kitas dvi užsienio kalbas. Tai ką?

      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
      Žemietis nėra žemynietis.

      žemietis:
      1. Tos pačios žemės, to pat krašto žmogus, kraštietis.
      2. Žemės gyventojas.
      Nerašo, jog "Žemės planeta", todėl gali būti vientisas žemės plotas, t. y. žemynas, ką ir turėjau omeny. Pirmoj reikšmėj įvardintas "kraštas" gali būti "žemės" kraštas iki kranto.
      • Žemýnas, kontineñtas (lot. continens, kilm. continentis), didžiausias Žemės plutos masyvas, kurio paviršius yra aukščiau Pasaulinio vandenyno lygio; Žemės sausumos dalis. https://www.vle.lt/straipsnis/zemynas/
      • "Žemės krãštas", – Juozas Balčikonis (1885–1969).

      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
      Paliekant semantika ramybėj, visada palaikysiu kokį nors japoną ar taivanietį labiau negu vatniką baltarusą arba serbą.
      Niekam neįdomu ką palaikysi, bet yra kam įdomu nesantaikos kurstymas baudžiamas teisėsaugos, kurį dar adminas pa'like'ina. Bendrininkas, t. y. "sekėjas", tai gal nebūtų baudžiamas bent pagal tarptautinę teisę, kaip po apeliacijos išsisuko Hugo Ferdinand Boss nusimažinęs titulą iki "follower'io", dabar rengiantis vieną iš praleimėjusių tenisininkų Wimbledone, kaip ir rengė nacius, SS.

      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

      Niekas apie bendražemyniečius nešnekėjo.
      Tu šnekėjai ir tokio žodžio net nėra:
      Click image for larger version

Name:	xx.png
Views:	304
Size:	50,4 kB
ID:	2140669
      ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

      Comment


        Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

        Niekas apie bendražemyniečius nešnekėjo, o jeigu ir būtų šnekėjęs tai gautųsi, kad Wimbledone dondc palaikytų rusofašistą vien dėl to, kad jis iš to pačio žemyno, o ne kokį australą.
        Aš tik nuogąstavau, jog tu skatini neapykantą baudžiamą pagal BK ir skatintum mane sirgti už brazilą, jei jis žaistų. Tai nereiškia, kad būčiau pasidavęs tavo neigiamai įtakai. Aš galimai ne slabakas ir kaip pažymėjau, stengiuosi neužsiimti įžeidinėjimais ir verkimais, kaip daug kam čia priimta forumiuke. Hipotetinis teiginys:

        Parašė dondc Rodyti pranešimą

        Tai perskaičius, tikėtina, <...> sirgčiau labiau ne į temą už brazilą, o ne už bendražemietį.
        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

        Comment


          Parašė dondc Rodyti pranešimą


          Taip. Jeigu reiktų apvalint, tai su turkais būtų azijiečiais, bet neskaidant, yra bendras Eurazijos žemynas ir atskiro Europos net nėra: "Yra 6 žemynai: Eurazija" // https://www.vle.lt/straipsnis/zemynas/
          "Eurãzija, didžiausias žemynas Žemėje. Apima dvi pasaulio dalis – Europą ir Aziją." // https://www.vle.lt/straipsnis/eurazija/
          Visiškai neaktualu.

          Ne iš Baltarusijos, bet lietuvių brandos egzaminą prasčiau išlaikiau nei kitas dvi užsienio kalbas. Tai ką?
          Man asmeniškai px ką tu ten išlaikei, nelabai suprantu kuo čia giriesi.


          Nerašo, jog "Žemės planeta", todėl gali būti vientisas žemės plotas, t. y. žemynas, ką ir turėjau omeny. Pirmoj reikšmėj įvardintas "kraštas" gali būti "žemės" kraštas iki kranto.
          • Žemýnas, kontineñtas (lot. continens, kilm. continentis), didžiausias Žemės plutos masyvas, kurio paviršius yra aukščiau Pasaulinio vandenyno lygio; Žemės sausumos dalis. https://www.vle.lt/straipsnis/zemynas/
          • "Žemės krãštas", – Juozas Balčikonis (1885–1969).
          Matai, problema tame, kad pagal tavo žemiečio apibrėžimą tailandietis tau yra žemietis, nes nuo Lietuvos iki tailando gali žeme nukeliauti. Joks sveiko proto Lietuvis tokiam kontekste nevadintu tailandiečio žemiečiu. Pagal tave galėtum pastatyti savo "žemietį tailandietį prieš brazilą. Tas žodis yra vartojamas ne taip kaip tu jį vartoji ir tai yra akivaizdu. Man net skauda skaityti kaip tu čia vartaisi.

          Niekam neįdomu ką palaikysi, bet yra kam įdomu nesantaikos kurstymas baudžiamas teisėsaugos, kurį dar adminas pa'like'ina. Bendrininkas, t. y. "sekėjas", tai gal nebūtų baudžiamas bent pagal tarptautinę teisę, kaip po apeliacijos išsisuko Hugo Ferdinand Boss nusimažinęs titulą iki "follower'io", dabar rengiantis vieną iš praleimėjusių tenisininkų Wimbledone, kaip ir rengė nacius, SS.
          Man px. Serbai yra vatnikai. Priduok mane teisėsaugai.

          Be abejo, tai yra generalizacija ir yra tų serbų ne vatnikų, su kuriais prisėsčiau ant kelmelio ir visi išsikeptumėme zefyrų ant lauželio. Ir gyventumėme visi taikoj ir meilėj, bet esmė ir objektyvi realybė yra tokia, kad politikoj Serbijoj būti vatniku yra palanku, kad ten į rusiją daugumos yra žiūrima palankiai, tuo labiau kalbant apie sporto kontekstą kai visi skanduoja "rusija ir serbija broliai" arba kai Djokovičiaus tėvas su zetnikais išsišiepęs pozuoja. Aš ir pats buvau pasaulio futbolo čempionato rungtynėse Šūdiningrade 2018-ais tarp serbų ir šveicarų, pats girdėjau kaip jie ten baubia apie rusijos ir serbijos brolybę.


          Tu šnekėjai ir tokio žodžio net nėra
          Yra du žodžiai "bendas" ir "žemynas", sujungi juos ir gaunasi bendražemynietis. Tokio žodžio turbūt nėra žodyne, bet akivaizdu, kad jį vartoti šiame kontekste tau būtų buve žymiai geriau negu iškraipyti žodžio "žemietis" reikšmę, bent jau tavo svaičiojimai būtų buve labiau koherentiški.

          Comment


            Parašė dondc Rodyti pranešimą
            Niekam neįdomu ką palaikysi, bet yra kam įdomu nesantaikos kurstymas baudžiamas teisėsaugos, kurį dar adminas pa'like'ina. Bendrininkas, t. y. "sekėjas", tai gal nebūtų baudžiamas bent pagal tarptautinę teisę, kaip po apeliacijos išsisuko Hugo Ferdinand Boss nusimažinęs titulą iki "follower'io", dabar rengiantis vieną iš praleimėjusių tenisininkų Wimbledone, kaip ir rengė nacius, SS.
            Gal ir ruskių pavadinimas okupantais taip pat tavo alternatyvioje realybėje laikomas nesantaikos kurstymu?

            Tai ir kinai tavo supratimu yra žemiečiai. Gal reikėtų gerbti jų komunizmą bei palaikyti Uigūrų genocidą? Joneliui patiktų.

            Comment


              Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

              Niekam neakivaizdu, čia tu kažką pritempinėji. Jeigu jis būtų vartojęs tą žodį kitaip galėjo ir pats pasitaisyti, bet to nepadarė.

              Galų gale, tu man paaiškink kodėl wimbledone aš turėčiau labiau sirgti už vatniką serbą, o ne ką nors kitą iš kito žemyno.
              Aš nieko nepritempinėju, nes tai ant tiek akivaizdu, kad net nėra jokio antro potencialaus paaiškinimo ką jis dar galėjo turėti omenyje nei, kad jis iš to paties žemyno.
              Tokio žodžio kaip žemynietis turbūt net nėra tai parašė neteisingai žemietį.

              Aš tau nieko nesakau, kad turėtum palaikyti jį dėl tos priežasties, aš sakau, kad visi išskyrus tave suprato, kad donc palaikys djoko dėl to, kad jis iš to paties žemyno Europos.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                Aš nieko nepritempinėju, nes tai ant tiek akivaizdu, kad net nėra jokio antro potencialaus paaiškinimo ką jis dar galėjo turėti omenyje nei, kad jis iš to paties žemyno.
                Tokio žodžio kaip žemynietis turbūt net nėra tai parašė neteisingai žemietį.

                Aš tau nieko nesakau, kad turėtum palaikyti jį dėl tos priežasties, aš sakau, kad visi išskyrus tave suprato, kad donc palaikys djoko dėl to, kad jis iš to paties žemyno Europos.
                Na, ne. Terminas žemietis dažniausiai naudojamas apibūdinti žmones iš to paties krašto (rajono, etnografinio regiono). Tiesa, dar dažnai vartojamas neteisingas skolinys iš slavų "zemliakas". Pritempinėti šį žodį prie žemyno yra absurdiška - nei serbai, nei maskoliai mums iki žemiečių netempia.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Aš nieko nepritempinėju, nes tai ant tiek akivaizdu, kad net nėra jokio antro potencialaus paaiškinimo ką jis dar galėjo turėti omenyje nei, kad jis iš to paties žemyno.
                  Tokio žodžio kaip žemynietis turbūt net nėra tai parašė neteisingai žemietį.

                  Aš tau nieko nesakau, kad turėtum palaikyti jį dėl tos priežasties, aš sakau, kad visi išskyrus tave suprato, kad donc palaikys djoko dėl to, kad jis iš to paties žemyno Europos.
                  Ne, iš konteksto niekas neaišku.

                  Atseit jis linkęs sirgti už "bendražemietį serbą", o ne už brazilą.

                  Paemi bendražemiečio tiesioginę reikšmę ir įdedi į sakinį, gaunasi nesąmonė.

                  Paemi reikšmę kaip žmogaus iš to pačio žemyno, vistiek neaišku, nes kodėl bl aš turėčiau palaikyti vatniką vien dėl to, kad jis iš to pačio žemyno.

                  Nėra nei semantinės nei kitokios logikos tam sakiny.

                  Bet su tavim geriau nesiginčysiu nes esi snowfleikas ir leftistas duosi man baną, bijau.

                  Jau gavau vieną perspėjimą už tai, kad Nikas Nacionalinio stadiono temoj pradėjo šnekėt apie analus.

                  Comment


                    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                    Na, ne. Terminas žemietis dažniausiai naudojamas apibūdinti žmones iš to paties krašto (rajono, etnografinio regiono). Tiesa, dar dažnai vartojamas neteisingas skolinys iš slavų "zemliakas". Pritempinėti šį žodį prie žemyno yra absurdiška - nei serbai, nei maskoliai mums iki žemiečių netempia.
                    Aš nieko nepritempinėju, juk aiškiai pasakiau, kad neteisingą žodį panaudojo, bet iš konteksto visiems akivaizdu buvo, kad palaikys djokovic, nes jis iš to paties žemyno - Europos.
                    Tiesiog neteisingu žodžiu įvardijo žmogų iš to paties žemyno, bet mintis buvo visiems aiški, kad kalba apie "žemynietį".

                    Comment


                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                      Ne, iš konteksto niekas neaišku.

                      Atseit jis linkęs sirgti už "bendražemietį serbą", o ne už brazilą.

                      Paemi bendražemiečio tiesioginę reikšmę ir įdedi į sakinį, gaunasi nesąmonė.

                      Paemi reikšmę kaip žmogaus iš to pačio žemyno, vistiek neaišku, nes kodėl bl aš turėčiau palaikyti vatniką vien dėl to, kad jis iš to pačio žemyno.

                      Nėra nei semantinės nei kitokios logikos tam sakiny.

                      Bet su tavim geriau nesiginčysiu nes esi snowfleikas ir leftistas duosi man baną, bijau.

                      Jau gavau vieną perspėjimą už tai, kad Nikas Nacionalinio stadiono temoj pradėjo šnekėt apie analus.
                      Nieko keisto, kad nesupratai akivaizdaus dalyko iš konteksto, nes dabar matau, ka pas tave nors kiek racionalaus mąstymo nerasta, nes kažkokiu būdu jau antrą kartą rašai fantaziją, lyg kažkas būtų tau sakęs, kad tu turi palaikyti dėl šios priežasties...
                      Niekas tau to nesakė, sakė, kad dondc palaikys dėl šios priežasties, o ne kad tu turėtum

                      ​​​​​​

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        Aš nieko nepritempinėju, juk aiškiai pasakiau, kad neteisingą žodį panaudojo, bet iš konteksto visiems akivaizdu buvo, kad palaikys djokovic, nes jis iš to paties žemyno - Europos.
                        Tiesiog neteisingu žodžiu įvardijo žmogų iš to paties žemyno, bet mintis buvo visiems aiški, kad kalba apie "žemynietį".
                        Asmeniškai man neaišku.
                        Kokio velnio palaikyti "žemynietį" (pirmą kartą matau tokį terminą)?
                        Pirma supratau, kas dondc yra serbų kilmės ir gal "leftistinių" pažiūrų (kas gal kažkiek būtent neįprasta šioje painioje diskusijoje), nes negalima džiaugtis žmonių žūtimis, nes jie rusai.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Nieko keisto, kad nesupratai akivaizdaus dalyko iš konteksto, nes dabar matau, ka pas tave nors kiek racionalaus mąstymo nerasta, nes kažkokiu būdu jau antrą kartą rašai fantaziją, lyg kažkas būtų tau sakęs, kad tu turi palaikyti dėl šios priežasties...
                          Niekas tau to nesakė, sakė, kad dondc palaikys dėl šios priežasties, o ne kad tu turėtum

                          ​​​​​
                          Tasai dondc sakė, kad aš kurstau nesantaiką sakydamas, kad serbai yra vatnikai ir jis davė kažkokį kvailą pavyzdį apie wimbledoną. Nelabai suprantu kaip tai turėjo pridėti svorio jo teiginiui, kad kurstau nesantaiką, bet tebūnie.

                          Atseit jis geriau palaikytų "žemietį" serbą negu brazilą kuris atseit jam yra kažkuo, kultūriškai ar geografiškai (???), artimesnis. Klausdamas kodėl turėčiau palaikyti serbą vatniką, bandau išsiaiškinti jo logiką, o ne manau, kad jis man liepė palaikyti serbą.

                          Aš čia tau bandau paaiškint papunkčiui, kaip daktaras Sinica sako, kad tavo puodynėj kažkas dašustų.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Matyt čia vis tik ne tokio ir reto šlykštumo.
                            Dažno šlykštumo?

                            Comment


                              Čia ne lietuvių k. klausimas, o elementariausio IQ.

                              Jei parkingo temoje kažkas pašiepiai ar kūrybiškai parašys "mašinistai-parkuotojai" daugiabučio kieme, tai kai kurie dar pagalvos, kad apie traukinį eina kalba, o ne automobilį daugiabučio kieme. Tada apkaltins, kad nemoki lietuviškai (bet tą rašys ne Rašykime lietuviškai temoje, lol).
                              ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                              Comment


                                Elementariausias IQ tau sako, kad reikia palaikyt vatniką serbą, nes jis iš to paties žemyno?

                                Comment


                                  Dėl rašymų ne į temą.

                                  Deja, nepavyks man rašyti į temą visais atvejais, nes čia žmonių, o ne robotų forumas.

                                  Suprantu, kad tai heavy modinamas forumas, kuris bet kada gali išeiti out of control.
                                  Paliečiamos jautrios visuomenei temos, praktiškai pats Lietuvos valstybės egzistavimas.
                                  Viskas gali būti sugadinta botų arba nekritiškai mąstančių žmonių.

                                  Iš kitos pusės, negaliu garantuoti, kad įdomioje diskusijoje darkysiuos per forumo temas.
                                  Aišku, kiek bus įmanoma pasistengsiu perkelinėt diskusijas, bet tai nebus 100% atvejų, geriausiu atveju koks 60%.

                                  Comment


                                    Ta ilga ir neišpasakytai aktuali diskusija apie žemyniečius yra turbūt didžiausia forumo nesąmonė 2024 metais.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                      Dėl rašymų ne į temą.
                                      Tiesiog pasiūlymas - paspaudi Cituoti, nusikopijuoji viską į clipboardą, nueini į reikiamą temą ir paspaudi paste. Negi taip sunku?
                                      Deja, nepavyks man rašyti į temą visais atvejais, nes čia žmonių, o ne robotų forumas.
                                      Deja, bet moderatoriai irgi žmonės, o ne robotai, ir pranešimų perkėlimas užima laiko. Todėl norint ir toliau turėti galimybę dalyvauti forume, siūlyčiau pasinaudoti pasiūlymu.

                                      Comment


                                        Gal ir nesu protingiausias žmogus kambaryje, kad kažką įrodinėčiau ar nurodinėčiau. Esu susitaikęs, kad random dieną gausiu ban'ą vien tik dėl to, kad reikia atlikti žingsnius pereidinėt per tas temas. Nesu užtikrintas ar pataikysiu į teisingą temą, keldamas karštas diskusijas į kitas temas. Mano problema, kad nematau, kad tai būtų masiškai daroma, gal tik pavieniai atvejai, tarsi mano situacija yra savaip išskirtinė. Kitas būtų reikalas, jeigu pradėčiau nuo nulio diskusiją (t.y. prikeliu anksčiau primirštą temą po tam tikro laiko tarpo) kaip ir daug kas daro.

                                        Turiu savo rašymo stilių ir savęs labai riboti kažkaip nenoriu. Turiu planų rašyti į kitas platformas, jaučiu tam subręstantis, nes suprantu, kad šis forumo formatas nėra iki galo tinkamas. Reikia tikrai pataikyti į temą, beveik kaip darts'ų mėtymą man primena, kas atrodo kaip savęs apsisunkinimas.

                                        Comment


                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                          Nesu užtikrintas ar pataikysiu į teisingą temą, keldamas karštas diskusijas į kitas temas.
                                          Niekas ir neprašo iš karto kelti į "teisingą" temą. Bent jau į kažkiek turinčią bendro, o ne rašyti apie lietuvių-lenkų santykius visiškai nesusijusioje temoje.
                                          Mano problema, kad nematau, kad tai būtų masiškai daroma, gal tik pavieniai atvejai, tarsi mano situacija yra savaip išskirtinė.
                                          Taip, tamstos atvejis gana pavienis, ne veltui tamstai ir buvo sukurta tema "PoDV pamąstymai" ar pan. Patikėkit manim, jūs vienas iš nedaugelio, kurio žinutės gauna dx reportų apie rašymą ne į temą. Kitiems būna, bet eile mažiau.
                                          Turiu savo rašymo stilių ir savęs labai riboti kažkaip nenoriu. Turiu planų rašyti į kitas platformas, jaučiu tam subręstantis, nes suprantu, kad šis forumo formatas nėra iki galo tinkamas. Reikia tikrai pataikyti į temą, beveik kaip darts'ų mėtymą man primena, kas atrodo kaip savęs apsisunkinimas.
                                          Na jei kažkurios taisyklės nepatinka, ar jaučiatės netesingai ribojamas, tai tikrai rekomenduočiau pasinaudoti tais planais. Beje, gal galėtumėte parodyti forumų pavyzdžių, kur leidžiama kaitalioti temas kaip norisi jums?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X