Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš asmeniškai pasisakau už Rat sugrįžimą. Ypač imponavo jo gilios ir intelektualios įžvalgos politikos, kultūros ir mokslo temomis.

    Comment


      Kristupas yra ziauriai creepy zmogus, kuri isbanint reiketu. Siandien uzsipuole zinutese ir bande mane itikineti, kad as esu jo kaimynas balkone triuksmaujantis, isvardino to zmogaus auto numeri, pradejo pasakot su kuo gyvena ir kaip nemanau, kad tokie paichiniai ligoniai turetu turet laisva platforma cia reikstis. Nebent sukurt dar viena foruma durnynas.net

      Necopy pastinsiu susirasinejimo, nes ten yra to jo tariamo kaimyno GDPR dalyku, bet va perliukas is trumpo susirasymo

      Click image for larger version  Name:	F7C51910-200B-458A-B8CD-54E70DDC6C86.jpeg Views:	1 Size:	45,3 kB ID:	1936475
      Paskutinis taisė Zygis; 2021.12.14, 13:32.

      Comment


        cia Kristupo arkliukas
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Tai jei cia jo arklys, tai kodel jis cia kai pagalvoji, gal ir daugiau forume tokiu psichiniu, tada net neaisku, ar diskutuot verta

          Comment


            Jo, gražu, asmeninėse žinutėse išsiklausinėti, o tuomet kelti į viešą forumą. Aš tai net nemokėčiau padaryti susirašinėjimo kopijos. O dėl mašinos valstybinių numerių, tai vietoje dabartinio, kuomet skaičių paverčiu į numerį (000-asis), o raides prilyginu vardui (XXX-as) turbūt reiks rašyti abstrakčiau. Pvz. koks jei nors JFR tai bus jefreitorius (toks karinis laipsnis pas rusus), o VGS - patys žinot kas.

            Comment


              Parašė Zygis Rodyti pranešimą
              Tai jei cia jo arklys, tai kodel jis cia kai pagalvoji, gal ir daugiau forume tokiu psichiniu, tada net neaisku, ar diskutuot verta
              ignoruoji jį ir tiek.
              -

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Jo, gražu, asmeninėse žinutėse išsiklausinėti, o tuomet kelti į viešą forumą. Aš tai net nemokėčiau padaryti susirašinėjimo kopijos. O dėl mašinos valstybinių numerių, tai vietoje dabartinio, kuomet skaičių paverčiu į numerį (000-asis), o raides prilyginu vardui (XXX-as) turbūt reiks rašyti abstrakčiau. Pvz. koks jei nors JFR tai bus jefreitorius (toks karinis laipsnis pas rusus), o VGS - patys žinot kas.
                Uzuojauta tavo kaimynams ziurek atsargiai, nes pamacius, kad mane kazkoks kaimynas taip pastoviai stebi, galimai pasistengciau ji sutikt koki karta asmeniskai. Speju ir pas tave tokiu kaimynu atsirast gali

                Click image for larger version

Name:	2F5C097B-9287-4D81-B544-CB36E88D990C.jpeg
Views:	223
Size:	39,7 kB
ID:	1936490

                Comment


                  Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                  O kaip tu vakar pražangos negavai su savo nuostabia žinute apie kitą forumo narį? Kai kur internete, tai vadinama dox'inimu, ir už tai yra iškart šalinama.
                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                  Kristupas yra ziauriai creepy zmogus, kuri isbanint reiketu.
                  Yra nemažai kolegos Kristupo beprasmių pranešimų ties pražangos riba.
                  Tačiau jei yra vertų pražangos pranešimų geriau paspausti konkretaus pranešimo apačioje esančia vėliavėlę "Pranešti"

                  Comment


                    Galima pagalvoti, jog valstybiniai numeriai yra įslaptinta informacija. Taigi kiek gatvėse savo akimis kasdien matau. Gal ateityje bus statomi kažkokie čipsai vos gimusiems vaikams, kad pažvelgus į bet kurią mašiną, prieš akis iššoktų tas juodas stačiakampio gretasienio formos laukelis, kur per tvarkaumiestą numeriai automatiškai būna užtušuojami? Nu ką tai padės atskleisti? Juk aš neturiu priėjimo prie duombazių, kur įvedęs numerius pamatyčiau tikslų savininko adresą, pavardę, kiek vaikų turi ir pan. Kodėl automobilistai taip bijo, kad kas nors pažiūrės, ar neduokdie, nufotkins taisykles pažeidžiantį jo mašiniuką. Ką aš sužinosiu iš valstybinių numerių, kodėl jie taip saugomi?

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą

                      Yra nemažai kolegos Kristupo beprasmių pranešimų ties pražangos riba.
                      Tačiau jei yra vertų pražangos pranešimų geriau paspausti konkretaus pranešimo apačioje esančia vėliavėlę "Pranešti"
                      Ten asmenines zinutes.

                      Comment


                        B.., aš mėgdavau psichologinius pranešimus kažkur apie 2017-2019 m.*, daug kam pradėjau nepatikti, gaudavau dažnus ban'us, tai nejaugi Kristupas iš manęs idėjų sėmėsi

                        *jie daugiau apie mano savijautą mano gyvenamoje aplinkoje ir žmones, tokių netgi baimių dėl teisingo LT kelio kartais parašydavau, taip pat kad gal dėl jauno amžiaus turiu asmeninių trūkumų, kad reikia augintis odą, bet tikrai nieko giliau. Tiesiog jaunas, bet bumbėdavau Ok, prisipažinsiu, dar ir dabar pabumbu, bet stengiuos pasvert, nėra ir nebus vien tik postai-angeliukai šiame forume, ne viskas man patinka
                        Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.14, 14:37.

                        Comment


                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                          Gal galite pasakyti, ar rat dar bus leista sugrįžti? Labai pasiilgau jo aštrių it su pipirais, pasisakymų. Kelis kartus bandžiau atkapstyti kiek įmanoma senesnių jo pranešimų, kad pasisemti jėgų iš jo nekuklių žinučių. Gal kartais jis sau ir leidžia per daug, tačiau tikrai įneša gyvybės, o kartais ir jumoro į diskusijas. Kaip ir sankauskas, kažin kodėl jis dingo? Turbūt toks protingas, kad tyli, nes nebeturi ką dar pridurti, nes ir taip viskas aišku. Tik, kaip sakau, jei jau VNS sugrįžo, tai ir sankauskas su rat sugrįš.
                          Tai gryniausias išsidirbinėjimas ir patyčios, dažnai netgi su necenzūra, dabar jau skaitosi "gyvybės įnešimas į diskusijas"? Labai tikiuosi, kad tokiam veikėjui nebus leista grįžti.

                          Sankauskas tai dažnai parašydavo kažką protingesnio, gal būtų buvęs vienu iš vertingesnių forumo narių, bet kažkodėl nesugebėdavo susivaldyti neužvažiuodamas ant žmonių. Keista tokie dalykai iš tokio apsiskaičiusio ir sėkmingo (bent kiek iš pasakojimų pavyko suysidaryti įspūdį) žmogaus. Padorioje draugijoje tokie dalykai nepriimtini. Bet kas keisčiausia - jo žinutės su pagieža dažnai susilaukdavo nemažai patiktukų, pagrinde iš tų pačių žmonių. Kartą vienas iš jų, kai Sankauskas ant manęs užstūmė, puolė mane auklėti kad maždaug nedrįsk tu prieš jį atsikalbinėti, čia gi SANKAUSKAS ir tuo viskas pasakyta. Keista tokia addiction ir devotion akivaizdžiai chamišką elgesį demonstruojančiam žmogui, iki tokio lygio, kad netgi jo užsipultieji "patys kalti".
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            Tai gryniausias išsidirbinėjimas ir patyčios, dažnai netgi su necenzūra, dabar jau skaitosi "gyvybės įnešimas į diskusijas"? Labai tikiuosi, kad tokiam veikėjui nebus leista grįžti.

                            Sankauskas tai dažnai parašydavo kažką protingesnio, gal būtų buvęs vienu iš vertingesnių forumo narių, bet kažkodėl nesugebėdavo susivaldyti neužvažiuodamas ant žmonių. Keista tokie dalykai iš tokio apsiskaičiusio ir sėkmingo (bent kiek iš pasakojimų pavyko suysidaryti įspūdį) žmogaus. Padorioje draugijoje tokie dalykai nepriimtini. Bet kas keisčiausia - jo žinutės su pagieža dažnai susilaukdavo nemažai patiktukų, pagrinde iš tų pačių žmonių. Kartą vienas iš jų, kai Sankauskas ant manęs užstūmė, puolė mane auklėti kad maždaug nedrįsk tu prieš jį atsikalbinėti, čia gi SANKAUSKAS ir tuo viskas pasakyta. Keista tokia addiction ir devotion akivaizdžiai chamišką elgesį demonstruojančiam žmogui, iki tokio lygio, kad netgi jo užsipultieji "patys kalti".
                            Man iš vis įdomus tas Sankauskas.

                            Sakė, kad gyvena Šiauliuose ir turi didelę šeimą.

                            Taip ir neaišku ar tas šiaulietis Sankauskas nėra tik personažas ir nesusijęs su Kauno stoties sankryžos pastatus renovuojančiu Sankausku, kurį tikrai žinau iš instagram'o Gal kiti žino, kad tai du skirtingi asmenys, čia tik mano įspūdis

                            Šiaip pagrinde sankauskas man patiko kaip narys Ant manęs net nevažiuodavo Buvo tokių ant kurių važiuodavo.

                            ---
                            Vat rat tai nepatinka, užtenka kitų keletos panašių tik švelniau rašančių narių čia forume, mėgstančių rašyti daugiausiai politikos temose, kurie gal tokie pem ant pem
                            Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.14, 18:50.

                            Comment


                              Galiu patvirtinti, kad Sankauskas yra tikras zmogus, ne pseudonimas/personazas. Ir labai gaila, kad nebesireiskia forume.

                              Comment


                                Parašė jpou Rodyti pranešimą
                                Galiu patvirtinti, kad Sankauskas yra tikras zmogus, ne pseudonimas/personazas. Ir labai gaila, kad nebesireiskia forume.
                                O kodėl jis kultūringai nelabai mokėjo reikštis? Kas trukdė, nedrįso?
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Kristupas yra rašęs kad jį gydė psichiatrinėje ir nepagydė, tai nieko keisto. Jis ir vakcinų nemėgsta dėl to kad pavadinimai negražūs. Bet aš nemanau kad jo kartais labai kesitas požiūris į dalykus yra vertas cenzūros.


                                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                                  Uzuojauta tavo kaimynams ziurek atsargiai, nes pamacius, kad mane kazkoks kaimynas taip pastoviai stebi, galimai pasistengciau ji sutikt koki karta asmeniskai. Speju ir pas tave tokiu kaimynu atsirast gali
                                  Kai pažeidėjus fotografuoju irgi būna siūlančių susitikti asmeniškai. Tik neužmiršk pasikviesti su savimi policijos kad iškarto sulaikytų
                                  Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                  Man iš vis įdomus tas Sankauskas.

                                  Sakė, kad gyvena Šiauliuose ir turi didelę šeimą.
                                  Neužmiršk kad sankauskas dar ir olimpinis plaukikas kuris gibonus muša prie prekybcentrio durų.

                                  Kai neišsidirbinėdavo tai visai protingai parašydavo, bet panašu kad pastoviai nesusilaikydavo kokios nesąmonės neparašęs.

                                  Comment


                                    Dėl Kristupo viskas aišku (pagal tai, ką pats pasakojo), dėl to aš dažniausiai nutyliu pamatęs keistenybes jo postuose. Nepadoru būtų piktintis.

                                    Bet va tokie kaip rat ir sankauskas, kurie (bent jau kiek žinom) kažkokių problemų neturi (arba tiesiog nesigyrė), kelia didelį pyktį savo elgesiu ir nesiskaitymu su kitais.
                                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.12.15, 11:43.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                      Neužmiršk kad sankauskas dar ir olimpinis plaukikas kuris gibonus muša prie prekybcentrio durų.

                                      Kai neišsidirbinėdavo tai visai protingai parašydavo, bet panašu kad pastoviai nesusilaikydavo kokios nesąmonės neparašęs.
                                      Abu man žinomi Sankauskai atrodo tvirto kūno sudėjimo ir turintys neblogą humoro jausmą. Iš abejų jaučiasi, kad gyvenimas jų neskriaudžia, abu reiškiasi arba architektūros/statybos įmonėje arba tos pačios srities forume bei gebantys pakomentuoti statybos niuansus Skiriasi tik dviem niuansais, vienas gyvena Vilniuje, kitas Šiauliuose. Pastarasis turi didelę šeimą, o vilnietis Sankauskas nesigiria apie šeimą, o reiškiasi kelionėmis

                                      Vos nepamiršau Dar paminėsiu, kad jie turi tuos pačius vardus Sankauskas čia forume gyrėsi komentavęs po Maurico fb siena ir fb account'as tas pats vardas ir pavardė kaip vilniečio Sankausko

                                      Gal tai ir du skirtingi Sankauskai, bet labai daug kas sutampa, arba stebėtini atsitiktinumai, arba kažkas daugiau
                                      Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.15, 17:54.

                                      Comment


                                        Parašė jpou Rodyti pranešimą
                                        Galiu patvirtinti, kad Sankauskas yra tikras zmogus, ne pseudonimas/personazas. Ir labai gaila, kad nebesireiskia forume.
                                        Man tai įstrigo (iš neigiamos pusės) jo nuolatinis tyčiojimasis ir dergimasis iš Kauno miesto ir jo gyventojų. Man, kaip dideliam Kauno gerbėjui, tokia jo pozicija niekada nebuvo priimtina ir aš manau, kad dauguma dalykų, kuriuos jis kalbėdavo apie Kaune gyvenančius žmonės, yra visai neteisingi.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Man tai įstrigo (iš neigiamos pusės) jo nuolatinis tyčiojimasis ir dergimasis iš Kauno miesto ir jo gyventojų. Man, kaip dideliam Kauno gerbėjui, tokia jo pozicija niekada nebuvo priimtina ir aš manau, kad dauguma dalykų, kuriuos jis kalbėdavo apie Kaune gyvenančius žmonės, yra visai neteisingi.
                                          Vien šie jo provokavimai ir trolinimai turėjo jį siųsti į nuolatinius banus, bet kažkaip daugiau laiko praleisdavo laisvas, nei atvirkščiai.
                                          Ir čia kalbu vien apie tai. O kur dar viskas ką rašo Tomizmas ir kiti.
                                          Turėjo kažkokų spec blatų su adminais gal

                                          Comment

                                          Working...
                                          X