Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
    Taip pat klausimas forumo administratoriams - ar forumo dalyvių profilio duomenų (pvz. profilio foto) suklastojimas naudojant fotoshopą ir to feiko publikavimas viešai nėra laikomas 'ad-hominem' puolimu/įžeidinėjimu ar patyčiomis? Ar tai yra norma šiame forume ir nepažeidžia jokių jo taisyklių?
    Šiaip jau pažeidžia. Bet bent jau aš neskirsiu įspėjimo, tikiuosi, ateity taip nebedarys.

    Comment


      Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
      Nelabai suprantu, kodėl mano šiandien temoje "Gitanas Nausėda, LR prezidentas" paskelbtas pranešimas buvo pašalintas?
      Ką tavo pranešimas turi bendro su Lietuvos prezidentu?

      Comment


        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
        Ką tavo pranešimas turi bendro su Lietuvos prezidentu?
        Na, ten buvo mano atsakymas į jau toje temoje užsimezgusią diskusiją. Be to - jei problema netinkama pranešimui tema - forumo administratoriai paprastai visą diskusiją perkelia į atitinkamą temą (šiuo atveju būtų "Diskusijos apie netradicines lytines orientacijas"), o ne pašalina vieną konkretų pranešimą iš diskusijos.

        Comment


          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

          Taip pat klausimas forumo administratoriams - ar forumo dalyvių profilio duomenų (pvz. profilio foto) suklastojimas naudojant fotoshopą ir to feiko publikavimas viešai nėra laikomas 'ad-hominem' puolimu/įžeidinėjimu ar patyčiomis? Ar tai yra norma šiame forume ir nepažeidžia jokių jo taisyklių?
          Aš jau norėjau klausti kodėl jam rodo kitokį avatarą nei man. Tai čia jis tiesiog pafotošopino? Nes esu ir kitur matęs screenshotą kur taip buvo, man regis su Pilaitis nariu. Galvojau gal mano naršyklės Cache ar kas čia negerai.

          Comment


            Kodėl man siunčia pranešimus apie "2021.05.15 Didysis šeimos gynimo maršas"? Jei aš šios temos neseku.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Šiaip jau pažeidžia. Bet bent jau aš neskirsiu įspėjimo, tikiuosi, ateity taip nebedarys.
              Taisykles pažeidžia, bet jokių sankcijų nesiimsite ir net neįspėsite. Mano pranešimo atveju nebuvo nurodyta ar ir kokias taisykles apskritai jis pažeidžia, bet jis vis vien buvo pašalintas ir be jokių įspėjimų.

              Comment


                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                Kodėl man siunčia pranešimus apie "2021.05.15 Didysis šeimos gynimo maršas"? Jei aš šios temos neseku.
                Nes esi temos autorius?

                Comment


                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                  Nes esi temos autorius?
                  Užmiršau, kad aš ją čia sukūriau

                  Comment


                    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
                    Taip pat klausimas forumo administratoriams - ar forumo dalyvių profilio duomenų (pvz. profilio foto) suklastojimas naudojant fotoshopą ir to feiko publikavimas viešai nėra laikomas 'ad-hominem' puolimu/įžeidinėjimu ar patyčiomis? Ar tai yra norma šiame forume ir nepažeidžia jokių jo taisyklių?
                    Skirta pražangą už įžeidimą tam forumo nariui, kuris pagal save perpaišė svetimą avatarą.

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                      Skirta pražangą už įžeidimą tam forumo nariui, kuris pagal save perpaišė svetimą avatarą.
                      Už įžeidimą?

                      Comment


                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                        Užmiršau, kad aš ją čia sukūriau
                        Gali būti kad pats nesukūrei, bet adminai sukūrė naują temą ir perkelė pranešimus iš kitos temos, o tavo pranešimas buvo pirmas naujoje temoje (man taip buvo vieną kartą, bet aš išjungiau visus forumo pranešimus).

                        Comment


                          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
                          Nelabai suprantu, kodėl mano šiandien temoje "Gitanas Nausėda, LR prezidentas" paskelbtas pranešimas buvo pašalintas? Ar jame skleidžiau dezinformaciją, skatinau smurtą, naudojau necenzūrinį leksikoną? Juk pasidalinau realia informacija apie realiai vykstančius procesus JAV, kur trys vyrai augina vaiką ir teigia esą "šeima". Ar šito pavadinimas iškrypimu jau yra cenzūruojamas?
                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                          Ką tavo pranešimas turi bendro su Lietuvos prezidentu?
                          Akivaizdu kad pranešimas ir ankstesnė diskusija nieko bendro neturėjo su tema.

                          Būtų mažiau nesusipratimų, jei prieš rašant atsakymą būtų žiūrima ne tik į paskutinį pranešimą, bet ir į temos pavadinimą.
                          Jei norisi atsakyti ar replikuoti ir tas atsakymas labiau tiks į kitą temą, reikia pasiimti citatą, ją įkelti į tinkamą temą ir toliau rašyti teisingoje temoje.

                          Comment


                            Parašė Romas Rodyti pranešimą


                            Akivaizdu kad pranešimas ir ankstesnė diskusija nieko bendro neturėjo su tema.

                            Būtų mažiau nesusipratimų, jei prieš rašant atsakymą būtų žiūrima ne tik į paskutinį pranešimą, bet ir į temos pavadinimą.
                            Jei norisi atsakyti ar replikuoti ir tas atsakymas labiau tiks į kitą temą, reikia pasiimti citatą, ją įkelti į tinkamą temą ir toliau rašyti teisingoje temoje.
                            Romas ačiū už reakcijas ir už žodžio laisvę

                            Comment


                              Parašė deep'as

                              Skamba ironiškai, kai Romas išbanino kitą forumo narį vien dėl jam nepatinkančios nuomonės ir tuo pačiu ištrynė jam nepatinkančius pranešimus kuriuose realiai nebuvo nieko neleistino.

                              Romai tau jau daug kartų buvo sakyta, atsikabink nuo forumo narių ir nustok trint pranešimus. Matau per daug laisvo laiko turi kad jį skiri savo privilegijų demonstravimui.
                              Diskutuoti dėl moderavimo politikos nedraudžiama?

                              Comment


                                Parašė deep'as

                                Skamba ironiškai, kai Romas išbanino kitą forumo narį vien dėl jam nepatinkančios nuomonės ir tuo pačiu ištrynė jam nepatinkančius pranešimus kuriuose realiai nebuvo nieko neleistino.

                                Romai tau jau daug kartų buvo sakyta, atsikabink nuo forumo narių ir nustok trint pranešimus. Matau per daug laisvo laiko turi kad jį skiri savo privilegijų demonstravimui.
                                Kitų forumo dalyvių asmeninių duomenų (profilio nuotraukos) klastojimas, iškraipymas ir tų suklastotų asmeninių duomenų viešinimas su sąmoningu tikslu pasityčioti - "asmeninė nuomonė, kurioje nėra nieko blogo"?

                                Comment


                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                  Diskutuoti dėl moderavimo politikos nedraudžiama?
                                  Priklauso nuo požiūrio, aš tame nieko blogo nematau, bet va Romas viešumo baisiai bijo, nes pasipils pranešimai iš daugybės narių kurie be priežasties gavo banus, pražangas, įspėjimus. Romas bando laikyti teisingą vieno žmogaus partijos liniją ir tam gali skirti be galo daug laiko. Deja, bet manęs baninti jis neturi galios, bet atbėgs ir ištrins pranešimus
                                  Paskutinis taisė deep'as; 2021.06.26, 11:02.

                                  Comment


                                    Galiu tik patvirtinti, kad Romas banus padalina ir tada, kai nėra jokio pažeidimo, užtenka parašyti pvz.: "teksto suvokimo problemos?"
                                    Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                    Comment


                                      Aš tai vis dar reikalauju mygtuko "nepatinka", nes forumą užplūdo asmenys, kurie akivaizdžiai jungiasi į visus iš eilės forumus tik skleisti savo politinę agendą (neparašydami nė vieno pranešimo apie miestus) taip bandydami iškreipti vyraujančias nuotaikas įvairiais klausimais ir vienintelė reakcija verta laiko į jų pranešimus būtų pranešimo reitingavimas

                                      Tarkim apklausa parodė, jog čia renkasi tolerantiški dalyviai palaikantys žmogaus teises (jei gerai pamenu net 85% dalyvių palaikė tos pačios lyties asmenų partnerystę), bet pasiskaičius kai kurių temų paskutinius puslapius atrodo lygtais kas antras dalyvis būtų nacpopulistas, kuriam prisireikė susirasti naują priešą (kažkada juo buvo žydai, dabar bandoma juo paversti homoseksualus).

                                      Žinot, ne visi yra bedarbiai ar jiems yra mokama už politinės agendos stumimą, kad norėtųsi pastoviai tą patį per tą patį atrašinėti, tai gal sakau reitingavimas bent šiek tiek palengvintų atstovavimo dalią

                                      P.S. Galimybė atsifiltruoti dalyvių pranešimus yra gerai, bet vėlgi ji nesprendžia to koks forumo įvaizdis sudaromas naujiems lankytojams.

                                      Comment


                                        Sutinku
                                        Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          Parašė themanual Rodyti pranešimą

                                          P.S. Galimybė atsifiltruoti dalyvių pranešimus yra gerai, bet vėlgi ji nesprendžia to koks forumo įvaizdis sudaromas naujiems lankytojams.
                                          Tam tikrai ne kartą paminėtai asmenybei toks įvaizdis visai patinka, nes atitinka asmenines pažiūras, todėl "nepatiktukų" tikrai nesitikėkit.
                                          Dar anksčiau net nedalyvavo tokiose diskusijose, bet kai priėjo visokių nacistėlių pats pradėjo padėt burbulą pūst.
                                          Paskutinis taisė Evier; 2021.06.26, 13:45.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X