Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
    Aha, senos temos taip smarkiai neduoda ramybės, kad net prireikia 5 valandą ryto jas visas paeiliui prikėlinti
    Kas čia tokio klaikaus įvyko, kad reikia tiek aptarinėjimo? Forumo taisyklėse yra punktas, draudžiantis rašyti egzistuojančiose temose, jeigu į jas neatsakinėta tam tikrą apibrėžtą laiką? Ar šiaip norisi prisikabinti?

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Na jei forume ieškai paguodos dėl to, kad sankausku gyvenime pasisekė labiau nei tau, tai galiu nuraminti. Kaltas ne tavo tariamas Aspergerio sindromas. Mokslininkų yra įrodyta, kad sėkmę gyvenime lemia:
    1. Tėvų (šeimos) padėtis visuomenėje.
    2. Atsitiktinumas.
    Tėvų pasirinkti negali. Ir aišku, kad sovietinių funkcionierių iš Šiaulių atžala sankauskas turėjo geresnes startines pozicijas nei paprastas jaunuolis iš Čiančios. Tuo tarpu atsitiktinumas lemia tai, kad nepriklausomai nuo tavo dedamųjų pastangų tau pasiseks, arba ne. Ir tiesą sakant didžiausias absoliučios daugumos žmonių pasiekimas yra giminės pratęsimas. Tai siūlyčiau būtent į tai ir susikoncentruoti.
    Specialiai atsakau čia, kad nereikėtų teršti temos apie Gretai būdingą sutrikimą:

    Prie ko čia sankauskui pasisekė ar nepasisekė. Tarsi man labai gaila, kad jam sekasi - puiku, sėkmės jam. Kalba ėjo apie tai, kad jis kabinėjosi prie žmonių ir įžeidinėjo juos nesirinkdamas žodžių (šioje temoje ne kartą buvo keltas klausimas dėl jo elgesio). Čia kas - kažkokia "apkaltinkim nukentėjusį" taktika? Balinimas nekultūringu elgesiu užsiiminėjusio veikėjo, dėl jo nekultūros kaltinant kitus, kad atseit kažko jam "pavydi"? Neabejoju, kad forume yra ir daugiau sėkmingų žmonių, ne tik sankauskas, bet jie kultūrą išlaiko. Ir kažkodėl nekyla klausimas, ar jiems čia kažkas "pavydi", ar tiesiog jie turi ydą - pomėgį elgtis chamiškai.

    Apie svetimus giminės pratęsimus patarčiau nesirūpinti. Rūpinkis savo.

    O aspergeriai paprastai būna sėkmingi. Sėkmingesni ir už mane, ir už sankauską.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.10.30, 22:04.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Ar tiesa, jog įmanoma gauti pražangą už diskusiją AŽ su nariu, kuris buvo pašalintas (jei diskutavimo metu nežinojau, kad tas forumietis pažeidinėja taisykles)?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        Ar tiesa, jog įmanoma gauti pražangą už diskusiją AŽ su nariu, kuris buvo pašalintas (jei diskutavimo metu nežinojau, kad tas forumietis pažeidinėja taisykles)?
        Ne, netiesa. Niekas negali matyti AŽ susirašinėjimų turinio, juolab skirti pražangą už parašytą AŽ.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Na galvojau skaitosi kaip kolaboravimas su prasižengėliu... Kalbu apie pašalintąjį narį Autonuoma... Jei ne paslaptis, už ką jis sulaukė tokios garbės?

          Comment


            Kur galima paskaityti apie sio forumo taisykles? Ieskojau - nesuradau.

            Comment


              Parašė hobo Rodyti pranešimą
              Kur galima paskaityti apie sio forumo taisykles? Ieskojau - nesuradau.
              https://www.miestai.net/forumas/foru...4%97s#post4831
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Ar kas nors gali patvirtinti, kad Tomizmas ir Kristupas2020 ar Kristijonas2020 yra vienas ir tas pats asmuo, kuris svajoja būti pabirbintas kalėjime?

                Comment


                  Gal ir vienas, bet tai draudžiama. Ir manau lengvai atkapstytų moderai.
                  Show must go von!

                  Comment


                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                    Ar kas nors gali patvirtinti, kad Tomizmas ir Kristupas2020 ar Kristijonas2020 yra vienas ir tas pats asmuo, kuris svajoja būti pabirbintas kalėjime?
                    1. Ne, aš nesu šiame forume jokiu kitu vardu.

                    2. Ne, aš nesvajoju būti pabirbintas kalėjime.

                    3. Dabar padarykim taip: aš jau ne kartą siūliau, bet tu vis išsisukinėdavai nuo to. Vieną kartą aiškiai čia prie visų išdėstyk, kas tave taip trigerina mano asmenyje, kad negali prie manęs nesikabinėti. Jeigu tai bus logiški iš argumentuoti dalykai, tai priimsiu tai kaip konstruktyvią kritiką ir bandysiu juos ištaisyti. Juk negali žmogus pilti tiek pamazgų sistemiškai, be perstojo, po kiekvieno išbaninimo, be jokios priežasties. Turėjau padaryti tau kažką labai blogo, kad taip manęs nekenti. Ką būtent? Pasakyk viešai, kad visi žinotų. Ar vėl pradėsi eilinį kartą išsisukinėti nuo atsakymo?

                    Moderatoriai, norėčiau paprašyti netrinti nei mano, nei jo pasisakymų šioje temoje. Tegul atsako pagaliau, kame problema.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Moderatoriai, norėčiau paprašyti netrinti nei mano, nei jo pasisakymų šioje temoje. Tegul atsako pagaliau, kame problema.
                      Palaikau
                      Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        Ar kas nors gali patvirtinti, kad Tomizmas ir Kristupas2020 ar Kristijonas2020 yra vienas ir tas pats asmuo, kuris svajoja būti pabirbintas kalėjime?
                        Ar tokiomis žinutėmis - pasiaiškinimais mes nesmukdome forumo iki Delfio komentarų lygio? Visokios intrigėlės, įtarinėjimai, begalinis smalsumas ir t.t.
                        Pagalvokite gerai - ką rodo mano naudotojo vardas? - ogi tai, jog man žiauriai trūksta fantazijos, kad susigalvoti kokį mandresnį slapyvardį, todėl beliko pasivadinti tikru vardu. Tai ir buvo mano nesiryžimo registruotis į forumą priežastis - tai svarsčiau daryti dar 2014 m. gale, tačiau taip ir nepavyko, nes į galvą neatėjo joks originalesnis pavadinimas, nors viešojo transporto srityje jau tada turėjau daug ką pasisakyti bei paklausti.
                        P.S. Kas ir kaip forume skiria įverčius? Ar jie atsiranda sumuojantis like`ams po pranešimais, ar juos skiria tvarkytojai?

                        Comment


                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                          1. Ne, aš nesu šiame forume jokiu kitu vardu.
                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                          Pagalvokite gerai - ką rodo mano naudotojo vardas?
                          Nice try, Kristupai-Tomizmai, bet žmonės žino tiesą.

                          Comment


                            Parašė rat Rodyti pranešimą

                            Nice try, Kristupai-Tomizmai, bet žmonės žino tiesą.
                            Vėl eilinį kartą išsisukinėji nuo atsakymo į paprastą užduotą klausimą. Už kokias mano baisias nuodėmes amžinai (jau ne pirmi metai) kimbi prie manęs? Tu gal nenukreipinėk kalbos, o elementariai atsakyk.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė VNS Rodyti pranešimą
                              Gal ir vienas, bet tai draudžiama. Ir manau lengvai atkapstytų moderai.
                              O kodėl tai išvis turi būti draudžiama? Nori žmogus vadinti 5 vardais - tegul vadinasi, tai yra jo teisė.

                              Comment


                                Bus balaganas jeigu vienas sėdės su 15 accountų. Griežtai prieš.
                                Show must go von!

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  O kodėl tai išvis turi būti draudžiama? Nori žmogus vadinti 5 vardais - tegul vadinasi, tai yra jo teisė.
                                  todėl, kad taip vengiama nuobaudų (banų).

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    O kodėl tai išvis turi būti draudžiama? Nori žmogus vadinti 5 vardais - tegul vadinasi, tai yra jo teisė.
                                    Jeigu kažkas nori turėti 5 vardus, niekas netrukdo juos įsirašyti į "User title" lauką, rodomą po slapyvardžiu. Galimybė turėti kelias paskyras panardintų forumą į chaosą. Tiek diskusijų vientisumo, tiek forumo tvarkymo prasme. Pražangos ir pašalinimai nebetektų prasmės, nes kiekvienas darytų bet ką, kas jam patinka. Pašalini vieną paskyrą, o žmogelis susikuria kitą ir toliau sau "ramiausiai" užsiima nesamonėmis.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      Ar kas nors gali patvirtinti, kad Tomizmas ir Kristupas2020 ar Kristijonas2020 yra vienas ir tas pats asmuo, kuris svajoja būti pabirbintas kalėjime?
                                      Nematau jokio pagrindo manyti, kad tai yra vienas ir tas pats asmuo. Nei pagal IP, nei pagal pranešimų turinį ir temas, kuriose yra rašoma. Kristupas2020 ganėtinai daug dalykų parašė viešojo transporto temose, kur Tomizmas paprastai nesilanko. Vien dėl to kurti naują paskyrą? Abejoju.

                                      Vienintelis čia akivaizdus dalykas yra tai, kad rat eilinį kartą leidžia sau per daug. Bet paliksiu šito elgesio vertinimą kitiems tvarkytojams.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Galimybė turėti kelias paskyras panardintų forumą į chaosą.
                                        Tikrai nepanardintų.
                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Tiek diskusijų vientisumo, tiek forumo tvarkymo prasme. Pražangos ir pašalinimai nebetektų prasmės, nes kiekvienas darytų bet ką, kas jam patinka. Pašalini vieną paskyrą, o žmogelis susikuria kitą ir toliau sau "ramiausiai" užsiima nesamonėmis.
                                        OK, forume vyksta daug beprasmių diskusijų -> daugiau peržiūrų, forumas bus vis aukštesnėje eilutėje paieškose, daugiau pinigų iš reklamos - tai bus tik į naudą visiems forumiečiams.

                                        Comment


                                          Išvis - koks paprastų forumo narių reikalas ar čia tas pats žmogus ar ne? Juk jei tai būtų tiesa, abu būtų seniai pašalinti. Svarbu kaip žmogus diskutuoja, svarbus jo indėlis į temos, kurioje rašoma, turinį, o ne aiškinimamsis ar tai tas pats asmuo. Sakau, būčiau užsiregistravęs 6 metai atgal, bet nesugalvojau mandresnio slapyvardžio, nors pasisakyti apie ką turėjau jau tada. Dar buvau tapatinamas su kažkokiu Google lt, kurio pranešimų apskritai niekur nerasta...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X