Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Piktas2 Rodyti pranešimą

    Nieko jūs neargumentuojate, jūs skleidžiate kliedesius, juos retransliuodami iš supuvusių Vakarų ir degradavusios Lietuvos šizofreninės žiniasklaidos ir tai vadinate argumentacija?



    Va ir prasideda. Kas čia ką įžeidinėja?
    Yra gerų temų, bet tokie kaip jūs ir jūsų nesąmonės sušiko visą forumą. Ir jis nudvės sėkmingai, jei nebus imtasi reformų bei pašalinti neadekvatai tvarkytojai, ypač kaip toks veikėjas digital.
    O tikrai nėra galimybės blokuoti IP ar šitas šiknaskylė vis su nauju jungiasi?
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Va tokie "adekvatai" skaitosi "gerbiamais" forumo nariais? Tokie ir tvarkytojai? Forumas greitai nudvės su tokiu kontingentu.

      Forumui reikia reformos ir naujų bei adekvačių tvarkytojų!
      Paskutinis taisė Piktas2; 2019.01.30, 23:25.

      Comment


        Parašė Piktas2 Rodyti pranešimą
        Va tokie "adekvatai" skaitosi "gerbiamais" forumo nariais? Tokie ir tvarkytojai? Forumas greitai nudvės su tokiu kontingentu.
        Greičiau tu tą padarysi besinervuodamas ar iš bado, negavęs savo 30 rublių.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Al1, dar susikursi nors vieną naują accountą, būsi užbanintas amžinai.

          Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Al1, dar susikursi nors vieną naują accountą, būsi užbanintas amžinai.
            Turint omeny, kad jis jau kokius 10 metų nuolat siūlo tremti lietuvius į sibirą ir vykdyti Putinui nepritariančių žmonių genocidą, tai aš sakyčiau čia toks gana švelnokas požiūris. Jeigu taip jau visai rimtai

            Comment


              Vakarams ne! No to evenings!

              Comment


                Aš irgi pastebėjau neigiamą vakarų įtaką Lietuvos žmonėms. Manau kad visi turėtų eiti miegoti vėliausiai 18;00.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Va iš kur ta smarvė Vilniaus autobusuose - smirdi supuvę vakarai!

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą

                    O tikrai nėra galimybės blokuoti IP ar šitas šiknaskylė vis su nauju jungiasi?
                    Tai tame ir yra problema kad tą IP galima pasikeist.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Už ką Al1 buvo pašalintas? Konkrečiai.

                      Comment


                        Už grasinimus forumiečiams (turiu liudijimus iš dviejų) AŽ buvo pašalintas pusei metų. Prieš tai buvo įspėtas, kad taip bus, jei jis grasins.

                        Comment


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Už grasinimus forumiečiams (turiu liudijimus iš dviejų) AŽ buvo pašalintas pusei metų. Prieš tai buvo įspėtas, kad taip bus, jei jis grasins.
                          Bet kad tas neveikia jei jis persiregistruoja. Kaip tas mūsų neadekvatus pilietis SSC.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Jei užsiregistruos dar nors vieną kartą nauju vardu, bus pašalintas ne pusei metų, o visam laikui.

                            Comment


                              Forumo taisyklės dar aktualios? https://www.miestai.net/forumas/foru...taisykl%C4%97s

                              Comment


                                Parašė Sula

                                Šiaip tai jo. Kai jau klausimai kyla, ar tai ne BK vertinimo reikalaujantys postringavimai.
                                Šio forumo taisyklės liberalios ir neapibrėžia daug aspektų. Daugumoje forumų moderatoriai veikia dar griežčiau ir be atskirų pasiaškinimų.
                                Man kaip tik patinka, kad šis forumas liberalus, kam kažką šalinti vien už tai, kad yra homosovietinių pažiūrų, jei kitose temose įkelia naudingo turinio? Ar čia jūs taip bijot A1 propogandos, kad jums smegenis išplaus? Aš pvz. visai nebijau ir jo tie emocionalūs gasdinimai atrodo juokingi.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Man kaip tik patinka, kad šis forumas liberalus, kam kažką šalinti vien už tai, kad yra homosovietinių pažiūrų, jei kitose temose įkelia naudingo turinio? Ar čia jūs taip bijot A1 propogandos, kad jums smegenis išplaus? Aš pvz. visai nebijau ir jo tie emocionalūs gasdinimai atrodo juokingi.
                                  Jis ne homo sovieticus, o elementarus debilas. Skirkime savokas Man uzvakar putino tankais "grasino" private. Ir kad nusluos Ukraina. Kaip koks mazas vaikas.

                                  Comment


                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                    Jis ne homo sovieticus, o elementarus debilas. Kaip koks mazas vaikas.
                                    Bet visi su juo net išsišiepę diskutuoja Tai nekteipkit demesio ir tiek. Man tai visai linksma ir idomu skaityti A1 nuomone
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                      Bet visi su juo net išsišiepę diskutuoja Tai nekteipkit demesio ir tiek. Man tai visai linksma ir idomu skaityti A1 nuomone
                                      Su tamsta irgi visi išsišiepę diskutuoja, ypač jei kalba pasisuka apie Vilnių ar Kauną
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                        Bet visi su juo net išsišiepę diskutuoja Tai nekteipkit demesio ir tiek. Man tai visai linksma ir idomu skaityti A1 nuomone
                                        Infrastrukturos tema taip, Romas gi sake, kad jis nusipelnes infrastrukturos sporto meistras. Mielai su juo nueitu ir i koki pazintini taka.
                                        O politinese temose jis jau senokai issisemes ir diskusijas su juo gali vest arba nesusiprates naujokas arba panasaus lygmens idiotas kaip ir jis pats.

                                        Comment


                                          Ar Maskvičius = A|1? o cia kas per virusas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X