Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne leiskite žinoti (let me know), bet duokite žinoti.

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Ne leiskite žinoti (let me know), bet duokite žinoti.
      Irgi blogai, lietuvių kalboje nebuvo išsireiškimo "duok žinoti" (дай знать). Mūsų dėstytojai tai prilygo mirtinai nuodėmei. Bet moskvičkai gal ir tiktų

      Comment


        Lietuvių kalboje tai galima pasakyti vienu žodžiu, kuris, tiesa, ilgesnis už tris angliškus - "praneškite".
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Kodėl paspaudus ant naujausių atsakymų arba tiesiog ant pačios gijos, visose temose nuvedama į paskutinį puslapį, bet temoje „Vilniaus naikinimas modernios architektūros pastatais“ nuveda į 1 arba 2 psl temos pradžioje?
          Paskutinis taisė Eikantas X; 2018.09.15, 11:34.

          Comment


            Nežinau, bet taip būna su temomis, kuriose daug perkeltų pranešimų. Kažkoks bugas.

            Comment


              Kaip padaryti, kad į pranešimus nekristų, kad yra naujų pranešimų mano ale sekamoje temoje (sekti - nesekti mygtukas ant tos temos rodo, kad temos neseku...)?

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                P.S. Man vienam forume nerodo bangelės "apie"? ~ keičiama į - (brūkšnį).
                ~ Test
                Ir man keičia, nors peržiūroje rodo teisingą "kringelį" Kiek matau ir citavime rodo teisingai.
                Paskutinis taisė Austras; 2018.09.19, 09:55.

                Comment


                  Man rodo ~ normaliai.

                  Comment


                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Man rodo ~ normaliai.
                    Aš matau šitaip: pranešime brūkšnys, citavime kringelis. Įdomu, kodėl?
                    Click image for larger version

Name:	Fiksavimas.JPG
Views:	152
Size:	22,5 kB
ID:	1671027

                    Comment


                      Čia yra Noto Sans font'o problema. Pasireiškia tik tam tikrose platformose su tam tikru smoothingu ir tam tikruose font size'uose. Čia jeigu ką atvaizdavimo bėda, simbolių nieks nekeičia. Apksritai reiktų šito problemiško fonto nenaudoti.
                      Administratoriai tikrai galėtų perkelti šituos pranešimus į tam skirtą tema.

                      Comment


                        FYI - pratrinti keli moskvickos klonai.

                        Comment


                          Sveiki, kaip sukurti apklausą?

                          Comment


                            Stebint kas darosi Vilniaus projektų temose, man kyla klausimas, gal reiktų uždaryti registraciją į forumą? Arba padaryti ją tik su pakvietimu?

                            Comment


                              Manau, kad forumui galiausiai neišeitų į naudą, jei dėl kelių trolių būtų apribotos galimybes prisijungti naujiems žmonėms, kurie nusiteikę diskutuoti konstruktyviai.

                              Comment


                                Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                Stebint kas darosi Vilniaus projektų temose, man kyla klausimas, gal reiktų uždaryti registraciją į forumą? Arba padaryti ją tik su pakvietimu?
                                Viena vertus diskusijų lygis krenta ir nėra aukštas, kita vertus trūksta žmonių. Uždarius registraciją žmonių nedaugės (su pakvietimais - čia ne Linkomanija, kur kas antras pažįstamas turi acc). Pradedant banint visus su kitokia nuomone irgi žalos bus daugiau nei naudos.

                                Vienintelis sprendimas yra patiems forumo dalyviams tiesiog nekreipti dėmesio į komentarus, kurie jiems nepatinka ir tiek. Jeigu trolis - tai greitai nusibos, kai niekas į jį nereaguos.

                                Comment


                                  Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.

                                  Comment


                                    Parašė Irma Irma Rodyti pranešimą
                                    Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.
                                    O kam tau?
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Su forumo savininkais susisiekti yra daug norinčių.

                                      Comment


                                        Parašė Irma Irma Rodyti pranešimą
                                        Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.
                                        Parašyk PM, aš perduosiu, jeigu svarbu.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Keista, kad tokios informacojos neina rasti paprastai. Todėl bent jau man kyla įtarimai, kad už jūsų forumo kyšo Dargio, Avulio ir panašių ausys -- nes forumas tiesiog stebėtinai vieningas mintimis (ir kalbėjimo kultūra ) , Kiek pastebėjau kitaip galvojantys yra tiesiog "išmušami" iš čia. Ačiū dievui, kad aktyvių dalyvių čia nėra labai daug, nes jei iš tikro dauguma žmonių galvotų taip kaip rašoma čia -- tai reikštų mirtį miestui kuriame gyvenu. P.S. Kalėdoms gavau dovanų Jan Gehl knygą Cities for People. Jei kas norėtų -- galiu ir paskolinti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X