Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    Savo pranešimo tamsta tai neištrynė kažkodėl

    Comment


      Ar iš viso privačiame forume galima reikalauti kažkokių teisių? Ką savininkai nori, tą ir transliuoja, patinka mums tai ar ne.

      Comment


        Aišku galima. Kiekvienas produktas reikalingas tik tol, kol juo kas naudojasi, todėl savininkai paprastai labai nesireiškia. O šiaip Romas nėra savininkas.

        Comment


          Smalsu pasidarė . Kas yra savininkas, ar jis rašo forume?

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Ar iš viso privačiame forume galima reikalauti kažkokių teisių? Ką savininkai nori, tą ir transliuoja, patinka mums tai ar ne.
            Hm, įdomią temą palietėt. Kai iškyla koks skandalas, tai paprastai savininkai teisinasi, kad jie ne prie ko, vartotojai patys turi teisę reikšti savo nuomones. Kai jau pateisinti cenzūrą, tuomet jau viskas verčiasi aukštyn kojom? Pagal žodžio laisvės sampratą, moderatoriai neturėtų teisės nieko trinti savo nuožiūra, o tik kažkam paskundus ir pagrindus kiekvieną konkretų pranešimą. Kitaip labai kyla pagunda neobjektyviai perrašinėti istoriją.

            Comment


              Parašė Romas
              Nė vienas pranešimas toje diskusijoje nebuvo ištrintas su skirtingomis nuomonėmis.
              Pratrinti pranešimai su įžeidinėjimais.
              Vieša erdvė vis dėlto ne šiukšlių dėžė
              .
              Verta paminėti, kad kitokią nuomonę jūs priimate kaip įžeidimą.

              Comment


                Parašė rmss Rodyti pranešimą
                Verta paminėti, kad kitokią nuomonę jūs priimate kaip įžeidimą.
                Įdėk norimus forumo puslapius į web.archiive.com, tada galėsi parodyti kad ištrynė.

                Comment


                  1) nieko neįžeidinėju
                  2) nesikeikiu
                  3) ir, svarbiausia, Šimašiaus net nemėgstu

                  Ir vis tiek mano komentarai nuolat trinami.

                  Tie-SOS!!!
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Pratrintas toks pamazgų srautas, kuris kilo vien suabejojus Vilniaus mero ketinimais del antros kadencijos:

                    Milwaukee
                    Romas, kaip tipinis delfio komentatorius, on the first row. Dar shudu tvana per Neri pasiunte Kaunui pamirsai pridet
                    rmss
                    Būtų iš kokios teisingumo darbo violetinės partijos ar išvis nepartinis ir Romas su draugais plotų katučių.
                    Creatium
                    Tai reik apsilankyt pas gydytoją, jeigu jau tokios problemos su atmintimi
                    Milwaukee
                    Romas varo beveik kaip Russia Today
                    Gerų švenčių visiems.

                    Comment


                      Tiesą pasakius rmss ir Milwaukee pranešimuose nieko labai tragiško nematau, tokių netrinčiau.

                      Comment


                        Romai, tada prašau ištrinti Romo pranešimą, kur buvau priskirtas prie Šimašiaus mylėtojų, nes labai įsižeidžiau. Ačiū geros dienos

                        Comment


                          Mano pranešime jokio įžeidimo nėra. Kai žmogus nemato ant balto lapo parašytų faktų ir/ar jų neatsimena - tikrai reikėtų sunerimti. Tai mano pasiūlymas pasidomėti savo sveikata. Koks čia įžeidimas?

                          Comment


                            Deja, pas kai kuriuos narius nėra takto ir diskusijų kultūros; mintis tesugebama reikšti neiškios kilmės leksikonu. Čia taikoma tam nariui kuris temoka kalbėti pridėdamas WC terminus.
                            Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.

                            Eikite geriau švęsti.

                            Comment


                              /\ Man aiškinti nieko niekaip tikrai nereikia. Ne mano kaltė, ne mano praradimas ir galiausiai ne mano šiaip rūpestis, ką tamsta žino ir ko tamsta nežino. Tik kaip jau minėjau anoje kitoje temoje, savo nežinojimo ir ignoravimo nereikia demonstruoti kaip fakto ir po to prisidenginėti trynimais.

                              Jeigu aš ateičiau į kokią nors temą ir pradėčiau aiškinti, kad juoda yra balta, tai turbūt trintumėt kaip fleimą. Juk būtų keista, nes čia gi mano nuomonė (ar nežinojimas) yra, ne? Nekalbant apie tai, kad pats tamsta irgi nesusilaikei nuo įžeidinėjimų, tik vietoje savo posto pašalinimo jį paredagavai.

                              Comment


                                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.
                                Jeigu vienas iš diskusijos dalyvių galvoja, kad oponentas jį įžeidinėja, tai yra tik jo paties problemos - tegul tiesiog pasišalina iš diskusijos. Taip kad, Romai, eilinį kartą parodei kad esi nevertas moderatoriaus vardo.

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Deja, pas kai kuriuos narius nėra takto ir diskusijų kultūros; mintis tesugebama reikšti neiškios kilmės leksikonu. Čia taikoma tam nariui kuris temoka kalbėti pridėdamas WC terminus.
                                  Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.

                                  Eikite geriau švęsti.
                                  Čia yra įžeidinėjimas, kad mano leksikonas tik apie wc. Prašau moderatorių ištrinti šį postą ačiū geros dienos

                                  Comment


                                    Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                    Čia yra įžeidinėjimas, kad mano leksikonas tik apie wc.
                                    Omeny turėjau kitą nepraustaburnį.
                                    Jei sau prisiskyrei šią pastabą apie leksikoną, vadinasi buvo priežasčių.

                                    Comment


                                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                      Omeny turėjau kitą nepraustaburnį.
                                      Jei sau prisiskyrei šią pastabą apie leksikoną, vadinasi buvo priežasčių.
                                      Mano posto esmė, visai ne tame. O tai, kad jei jau turi moderatoriaus teises ir neparodai pirštu ką 'įžeidinėji', tada jau galima taikyti kitus standartus. Suprantu, kad nenori pripažinti prieš visus buvęs neteisus, bet porfavor, bent pasidaryk išvadas sau ir neberašinėk nesąmonių, arba nesibutthurtink, kai kas nors parodo, kad tamsta nusišnekate. Ir užbaigsiu linksma nata:

                                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                      Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.
                                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                      Niekas Jūsų neįžeidinėja, nors palaikote merą, apie kurio darbus sunku ką nors gero ar blogo pasakyti, nes jų nebuvo.
                                      Kaip pasakytų klasikas Doge, much arguments, such wow.

                                      Comment



                                        Priežastis kodėl forumas vis greičiau miršta ir diskusijos durnių lygio:



                                        Abu suarchyvuoti:
                                        http://web.archive.org/web/201802181...AFdomu/page259
                                        http://web.archive.org/web/201802181...AFdomu/page258

                                        Šitas forumas neužilgo mirs (jei negalima šiandieninės būsenos laikyti mirimu) jeigu neateis naujų narių.
                                        Užtektų padaryti kokią vidinę forumo akciją kad padarom gerų miestų nuotraukų kuria nors tema (dvarai, pastatai vaiduokliai, gražios panoramos ar kt.).
                                        Suorganizuojam keletą laikraščių straipsnių ir paduos naujų narių.

                                        If not, people like rat will reign supreme here and the forum is doomed to die.

                                        Comment


                                          Yra priežasčių, kodėl gero kontento sumažėjo ir kokybiškas kontribucijas darę nariai pamažu išsivaikščiojo. Ir tai nesusiję su rat. Bet that's life I guess.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X