Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apmiręs forumas

    Pastebėjau, kad prieš keletą metų ši, geležinkelių, forumo dalis buvo labai aktyvi. Dabar čia vos vienas kitas pranešimas per dieną...
    kk3

    Comment


      Na tai aktyvink tą skiltį
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Tikrai sutinku, kad bėginio transporto forumas yra stipriai apmiręs ir kad jį reikia aktyvinti...

        Comment


          Al1 parsileiskit atgal

          Comment


            Hm, mano komentarą ištrinėte, kuriame apeliavau į tai, kad kaunietis pernelyg daug sau leidžia, o šitą komentarą, kuriame įžeidžiamas aukštas pareigas užėmęs pareigūnas, palikote? Forumo senbuviams negalioja jokios taisyklės?

            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
            Man keistai atrodo tos jūsų kalbos apie BRT. Atrodo, tapote apsėstos pamišėlio Zuokulos sapnų aukos.

            Comment


              Gal kas žinot kur dingo aktyvūs šio forumo nariai? Wycka (2 metai nė vieno posto) , kiti?
              kk3

              Comment


                Wycka užsiėmęs, studijuoja ir pan.

                Comment


                  Kas yra tie "aktyvūs nariai"? Pagal mane tai ir dabar tokių daug.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Gal būtų galima albumus pagal nutylėjimą daryti viešus? Nes pastoviai išlenda tokie:
                    http://www.miestai.net/forumas/showt...079#post906079

                    Comment


                      Arba man vaidenasi, arba kažkoks kitas dalykas vyksta, bet pastebėjau kad kartais parašius pranešimą, nepasikeičia skaičius prie eilutės "Pranešimai: " t.y neužskaito parašyto pranešimo.

                      EDIT: Kaiptik kaip parašiau šitą pranešimą liko tie patys 83 "pranešimai"

                      Comment


                        Parašė RobertasS Rodyti pranešimą
                        Arba man vaidenasi, arba kažkoks kitas dalykas vyksta, bet pastebėjau kad kartais parašius pranešimą, nepasikeičia skaičius prie eilutės "Pranešimai: " t.y neužskaito parašyto pranešimo.

                        EDIT: Kaiptik kaip parašiau šitą pranešimą liko tie patys 83 "pranešimai"
                        Tik miesto temose skaičiuojami pranešimai. Todėl aktyvūs "politikieriai" gali ir po 0 prašimų turėti.

                        Comment


                          /\ Yra tas, yra. Kaip yra narių, kurie rašo į dieną po kelis postus, o kaip turėjo taip ir turi 0 pranešimų (pvz. EPP rodo, kad turi 1 postą, nors "rasti pranešimus" randa krūvą jų). Keista.

                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Tik miesto temose skaičiuojami pranešimai. Todėl aktyvūs "politikieriai" gali ir po 0 prašimų turėti.
                          Na, tai paaiškina viską. Ačiū.

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą
                            Tik miesto temose skaičiuojami pranešimai. Todėl aktyvūs "politikieriai" gali ir po 0 prašimų turėti.
                            Supratau, ačiū už paaiškinimą! Taip, matydavau, kai kuriuos narius kurie komentuodami vis 0 turi, tik nesuprasdavau kas čia per dalykas

                            Comment


                              noriu paklausti, ekrano paveikslėlyje matomos reklamos yra forumo naujovė ar kenkėjiškos programos mano kompiuteryje?

                              Comment


                                Kodėl šioje nuotraukų temoje prasprūdo šis pranešimas?
                                Parašė ggintare
                                Kaip greičiau pastoti, kam įdomu, skaitykite čia http://zinom.lt/kaip-greiciau-pastoti-2/
                                kk3

                                Comment


                                  Reikia paspausti šauktuką raudoname trikampiame ženkle ir pranešti.

                                  Comment


                                    Parašė thisisgoodnews Rodyti pranešimą
                                    noriu paklausti, ekrano paveikslėlyje matomos reklamos yra forumo naujovė ar kenkėjiškos programos mano kompiuteryje?

                                    Atvaizdas
                                    Tikriausiai nei kenkėjiškos, nei forumo, čia tiesiog mėtomos reklamos. Įsirašyk AdBlocker ir viskas bus gerai

                                    Comment


                                      Gal butu galima forume idiegt twitterio integracija?
                                      Info, kaip tai padaryt:
                                      http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=us

                                      Butu daug paprasciau video is twitterio postint

                                      Comment


                                        Tuo paciu butu gerai ir koki nauja Android palaikyma idiegti, nes Forum Runner jau juodai pasenes. Bet jauciu to nera daroma nes Android'e negali reklamu baneriu sudeti.

                                        Comment


                                          Taip pat gal būtų galima youtube integraciją vietoj flash padaryti html5? Prieš porą metų siūliau, taip buvo padaryta, bet kažkas skundėsi ir buvo atstatyta atgal. Dabar jau net FB youtube video html5 embeddina.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X