Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    Adminai gali sakyti: pats patalpinai pats ir trink. Idomu butu suzinot kaip yra tokiais atvejais?
    Gal forumo taisyklėse yra punktas: "Registruodamasis sutinku, kad visos mano žinutės ir mano patalpintos nuotraukos neatlygintinai taps forumo nuosavybe" ar pan.

    Comment


      /\ Kažkodėl ta Smetoninio Kauno tema buvo užrakinta.
      Atrakinau.
      Nors tokios mega temos laisvai galėtų būti padalintos į kelias normalus dydžio temas
      Paskutinis taisė Romas; 2014.03.11, 05:52.

      Comment


        Atsibodo jau man. Jei Eimantas manęs nemėgsta , skiria pražangas man ,nors už rimtesnius pažeidimus kiti forumiečiai nenukenčia ( turiu omenį asmeniškumą) , tai gal laikas Eimanto kaip admino valdžia apriboti? Pasidomėti jo taikoma politika?
        Nes čia praktiškai už bet ką duoda pražangas.... Gana jau.
        Neskubėk ir nespėsi.

        Comment


          Noriu pasidomėti, už ką pašalintas Silber418?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Sveiki,norėjau paklausti,ar įmanoma šiame forume pasikeisti nickname'ą?

            Comment


              /\
              Įmanoma, susisiek su vienu iš administratorių.

              Comment


                Kada sutvarkysit forumo kalendorių?
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Tuo tarpu siūlau pražangas ir kt. skelbti temoje, kur padarytas nusikaltimas. Ir pasiūlyčiau įdiegti išsiregistravimo funkciją,
                  Tai techniškai nelabai įmanoma.

                  bei šiek tiek paredaguoti taisykles, nes kai kurie punktai atrodo gan kvailai.
                  Labai gerai. Tuoj pat imsim kai kuriuos punktus ir kažkaip pakoreguosim.

                  O uždrausta kažkur rašyti niekad nebūna "kažkodėl". Visada yra rimtų priežasčių.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Nelabai yra įmanoma išsiregistruoti ar skelbti pražangą toje temoje? Bent jau pBp(berods taip vadinas) platforma tai leidžia.

                    Comment


                      Parašė sleader
                      Apskritai tas parašas nėra labai jau reikalingas dalykas. Jeigu dėti nuorodą, tai kol nesi aktyvus ir žinomas, mažai šansų, kad ją kažkas pažiūrės (na nebent bus bandoma "agresyviai" kažką reklamuoti)
                      Aš noriu ikelti savo puslapio nuoroda.
                      Parašė spirit
                      Kas "bet"?

                      Comment


                        Atsargiau tu čia su savo puslapio reklamavimu, nes čia pagal taisykles negalima reklamuot savo puslapių. Gali rizikuot, bet gali pasireikšt pikti dėdės iš administracijos pradėt dalint tau nuobaudas
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Atsargiau tu čia su savo puslapio reklamavimu, nes čia pagal taisykles negalima reklamuot savo puslapių. Gali rizikuot, bet gali pasireikšt pikti dėdės iš administracijos pradėt dalint tau nuobaudas
                          Kodel ,,Nario skidelyje''yra eilute savo puslapio adresui ivesti.Kaip man gauti daugiau prnš.
                          Paskutinis taisė druskininkusauga; 2014.04.07, 20:00.

                          Comment


                            Parašė druskininkusauga Rodyti pranešimą
                            Kodel ,,Nario skidelyje''yra eilute savo puslapio adresui ivesti.Kaip man gauti daugiau prnš.
                            Tas adresas bus matomas tik tada, kai kas užeis į tavo profilį.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Tas adresas bus matomas tik tada, kai kas užeis į tavo profilį.
                              O Kaip man gauti daugiau pranešimu

                              Comment


                                Ką reiškia "gauti"? Juk sakiau kad turi rašyti pranešimus į temas apie įvairius projektus. Tik tada tavo pranešimai sumuosis ir po kurio laiko galėsi pasidaryt parašą.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  O dar geriau - išvis nerašyti ir geranoriškai palikti forumą, bent jau iki tol, kol tėvai neįtaisys smegenų. Prašymas kitiems forumiečiams ignoruoti šio spamerio pranešimus.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Kadangi nuo vakar dienos taip ir nesulaukiau kitų tvarkytojų reakcijos (nors jie tikrai forume lankėsi), teks rašyti viešai. Dėl kažkokių neaiškių priežasčių, negaliu šiam ligoniui* skirti pražangos su automatiniu pašalinimu pagal taškų skaičių. Tokios "pražangos" skyrimo efektas yra toks pats, lyg aš jam rašyčiau asmeninę žinutę.
                                    Taigi, dar kartą prašau forumiečių nereaguoti į šio neadekvato pranešimus ir, jei reikia, pranešinėti apie blogus pranešimus. Gal tada kolegos pastebės, kad tai yra problema.
                                    Man telieka tik kantriai trinti naujus jo pranešimus mano prižiūrimoje Miestų VT skiltyje ir stebėti, kaip temų puslapiai kemšasi tokiu šlamštu:



                                    * - užtenka "pasigūglinti" jo slapyvardį ir toliau jau bus aišku, kodėl jį taip vadinu.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Forumo valdytojams teks valyti daug šiukšlių .
                                      Mettal, turbūt todėl, kad esi tik VT skilties moderatorius. Bent jau man taip atrodo.

                                      P.S. Užtenka užeit į facebooką ir iškart pasimatys, kiek ir ko yra, nuo ''kur vaziuoja 8 mikroautobusas vln'' iki panašių nesąmonių. Beje, pagūglinus randamas rezultatas "Druskininku sauga apsaugos jus ir jusu daiktus bei NT". Tikrai jaučiasi, kokia ta apsauga

                                      Comment


                                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                        Mettal, turbūt todėl, kad esi tik VT skilties moderatorius. Bent jau man taip atrodo.
                                        Ne, čia kažkokia klaida buvo. Skirti nuobaudas galiu bet kam ir bet kurioje temoje, tačiau būtent šiam veikėjui, kažkodėl, nebuvo rodomos kai kurios funkcijos.

                                        P.S. Užtenka užeit į facebooką ir iškart pasimatys, kiek ir ko yra, nuo ''kur vaziuoja 8 mikroautobusas vln'' iki panašių nesąmonių. Beje, pagūglinus randamas rezultatas "Druskininku sauga apsaugos jus ir jusu daiktus bei NT". Tikrai jaučiasi, kokia ta apsauga
                                        Tai jau tikrai. Fotobuse (tai didelė autobusų fotogalerija ir autobusų duomenų bazė) jis yra užbanintas visam laikui, nes norėjo sugadinti duomenų bazę (kone pusę autobusų norėjo "nurašyti", o Šiaulių Busturo nurašytus - "atgaivinti").
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Tikriausiai ne man vienam įdomu sužinoti, kaip šitas "artistas" buvo pasivadinęs fotobuse?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X