Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Kitaip tariant, sėkmės trinant 5.000+ komentarų "rankiniu" būdu.
    Tai todėl ir sakau, kad būtų paprasčiau paprašyt admino, jei jie tą gali padaryt greičiau.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Aciu, taip ir padarysiu
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Adminai gali sakyti: pats patalpinai pats ir trink. Idomu butu suzinot kaip yra tokiais atvejais?
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            O autorines teises?
            O kas toks autorius?

            Beje, šiaip kausimas. Tu ką nors į svečius nusinešęs arba kokią dovaną kam nors padovanojęs po penkių metų taip pat ateini jos atsiimti nes su žmogum nebebendrauji?

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
              Adminai tavo nuotraukų nesisavina. Jos tėra publikuojamos jų forume, tačiau publikuojamos jos tavo paties laisvu sprendimu. Kitaip sakant, jei padėjai ant mano stalo savo parašytą knygą ir nenori, kad ji ten gulėtų, tai pats ją ir pasiimk. Ji man nemaišo, bet aš jos nesisavinu, tačiau kodėl turėčiau dirbt už tvae ir parnešt tą knygą tau atgal namo. Palikai, ateik ir pasiimk. Čia vaizdžiai.

              Tokie teiginiai a'la "paduosiu tave į teismą" primena ne ką teraukiančios kiemo bobos klykavimus.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
                gal nešik britvutėm ir pradžioj pasidomėk savo teisėmis ir kitų pareigomis. nes šitas grasinimas absoliučiai niekinis ir bet koks teisės antrakursis jį suvalgys pasigardžiuodamas. pašalint galimybės iš taves niekas neatėmė - tai ir trink po viena rankutėmis. o jei mazolių bijai - čia tik tavo asmeninė problema.
                *censored*

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
                  Kreipiuosi į adminus: nepanaikinkite tų nuotraukų, prašau. Gal teismas susimylės ir nubaus pažeidėją, katras tas nuotraukas įkėlė.

                  Skelbimas: parduodu skriptą už 100 litų. Nueina į "Nario skydelį", susiranda visus pranešimus ir juos po vieną trina. Kažkaip taip.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Kokia forumo politika del uzbaigtu projektu temu? Jau neberakinamos kaip anksciau?
                    Kartoju klausima

                    Comment





                      Ir tai jau kuris kartas. Kam išvis tas galiojimo laikas?

                      Comment


                        /\ Malonu, kad taip nekantrauji grįžti į forumą, kad iškyla klausimus dėl trijų minučių skirtumo.

                        Ten techninė smulkmena - laikrodžiai rodo šiek tiek skirtingą laiką.

                        Comment


                          Norėčiau viešai sužinoti, nuo kada skiriamos pražangos už nesutapimą su tvarkytojo nuomone:

                          Comment


                            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                            Norėčiau viešai sužinoti, nuo kada skiriamos pražangos už nesutapimą su tvarkytojo nuomone:
                            Atvaizdas
                            Nuo tada, kai pradedama rašyti vien dėl rašymo ir kai turinys neturi visiškai jokios išliekamosios vertės.
                            Tai vadinama forumo teršimu ir šiame forume netoleruojama.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Nuo tada, kai pradedama rašyti vien dėl rašymo ir kai turinys neturi visiškai jokios išliekamosios vertės.
                              Tai vadinama forumo teršimu ir šiame forume netoleruojama.
                              Aha, tu skirei pražangą vien dėl to, kad nepatiko šie siūlymai? Nežinau, bet mano manymu, pražangų skirimas dėl to, kad kažkas nepatiko, yra labai neteisinga.


                              Už ką skiriama būti tvarkytoju? (bet juo būt nenoriu)
                              Paskutinis taisė Pilaitis; 2013.09.01, 20:09.

                              Comment


                                Tą galima ir kitokiais žodžiais išreikšti. Nebūtina dėl to žmogų siųsti "apsiraminti" ir "pagalvoti".
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Tą galima ir kitokiais žodžiais išreikšti. Nebūtina dėl to žmogų siųsti "apsiraminti" ir "pagalvoti".
                                  Matomai, išreiškimas "kitokiais žodžiais" neveikia.

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Matomai, išreiškimas "kitokiais žodžiais" neveikia.
                                    Būtent. Grįžta žmogus iš pašalinimo ir vėl pradeda tą patį, lyg pašalinimo ir gausybės nuobaudų niekada nebūta.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Kodėl užrakinta tema apie IKEA?
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Kodėl užrakinta tema apie IKEA?
                                        Čia turbūt atsakymas į:
                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Kokia forumo politika del uzbaigtu projektu temu? Jau neberakinamos kaip anksciau?
                                        Kartoju klausima
                                        Tema atrakinta.
                                        Jei yra poreikis, galima sukurti naują temą

                                        Comment


                                          Grįžau po savaitės atostogų, ir vėl savaitės senumo pranešimų neberodo kaip neperskaitytų Reikia atsidarinėti nepaboldintas temas, bandyti prisiminti nuo kada neskaityti ir t.t. Negi taip sunku pakeisti forumo nuostatas, kad neperskaitytus rodytų ne kelių dienų senumo, o visus nuo paskutinio apsilankymo? Arba net įtraukti nustatymą į vartotojo nuostatas, ir vartotojas pats galėtų pasirinkti dienų skaičių?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X