Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Maniau, kad jau pagal IP ban'us pradėjo dalint.

    Su savo track record forume tai pradėjau galvot kokias vėl ribas peržengiau

    Tiek kad stengsiuos rašyt tvarkingai.
    Paskutinis taisė PoDV; 2024.06.29, 21:07.

    Comment


      Parašė blitz Rodyti pranešimą
      Forumo 'aktualijas' seku nuo pat forumo įkūrimo. Atsimenu dar kai SSC 'Scandinavian & Baltic' forumas buvo pats aktyviausias SSC Euroscrapers sekcijoje vien lietuvių dėka ir ten kilo idėja sukurti lietuvišką atitikmenį. Mantas ėmėsi darbo ir sukūrė tikrai kietą platformą, kurioje SSC forumo lietuviška chebra (tikrai kieta chebra - pats Mantas, John, Edd, Singing Tram, Vaidas ir kt.) rašinėdavo lietuviškai. Būtent dėl to man šis forumas visada buvo kietos, pro-vakarietiškos, liberalios, angliakalbės chebros iš SSC forumas, kuriame lietuvių kalba buvo talpinamos absoliučiai bet kokios nuomonės ir pažiūros. Aš čia jausdavausi 'savas', nes jaučiau, kad įkūrėjai/moderatoriai yra tiesiog kieta, teisinga chebra.

      Deja, forumui ir informacijos kiekiui jame besiplečiant, plėtėsi ir moderatorių/administratorių komanda. Joje atsirado žmonių, kurie gal daug fotografuoja, gal daug žino, bet nesupranta esminių normalaus bendravimo pagrindų ir yra tiesiog užknisantys, 'uncool' žmonės, kurie kuria man nemalonią atmosferą. Būtent dėl tos atmosferos krito ir mano lankomumas (žinau, kad nelabai didelis praradimas, bet taip pat žinau, kad tai ne vien mano ir John nuomonė, tad gal verta jos įsiklausyti). Tie nauji žmonės pastoviai bandė primesti savo požiūrį į moralę kitiems, elgdamiesi visiškai neracionaliai (pvz. savavališkai uždarinėdami temas apie religiją, homoseksualumą ar kt. temas, taip pat trindami jiems nejuokingus pranešimus ir tt.) Spėju, kad tie žmonės taip elgėsi, nes jiems taip diktavo jų iškreiptas moralės supratimas (t.y. kad jų moralė = vienintelė teisinga moralė).

      Tokių administratorių atsiradimas pakeitė viso forumo veidą ir, kaip jau sakiau, šis forumas tapo gerokai mažiau patrauklus.Kiek žinau, Mantas ir 99 galėjo rinktis tarp tų mano minėtų žmonių ir John'o - net nepradėsiu sakyti, kodėl manau, kad jų pasirinkimas buvo neteisingas. Galėčiau apie tai parašyti knygą. Bet kokiu atveju, John'o išėjimas iš administratorių mano akyse nusmukdins forumą dar vienu dideliu laiptu žemyn, nes tos kietos chebros, apie kurią kalbėjau, įtakos čia liks dar mažiau. Esu smarkiai per mažai prisidėjęs prie forumo plėtros, kad galėčiau gąsdinti savo aktyvumo sumažėjimu, bet galiu pasakyti - po John'o išėjimo šitas forumas bus smarkiai mažiau cool. Pasirinkimas tarp forumo, dominuojamo kai kurių dabartinių administratorių ir forumo, dominuojamo tokių žmonių kaip John, yra tas pats, kas pasirinkimas tarp vakaro praleidimo sovietinėje, apšiurusioje bibliotekoje su krūva knygų apie Lietuvos kaimų šaligatvius ir vakaro praleidimo gerame Bankoko bare, iš kurio matosi krūvos estakadų, su gera tailandiete kekše. Tai tiesiog nėra fucking pasirinkimas, net jei sovietinėje bibliotekoje informacijos ir daugiau. Liūdna diena forumo istorijoje
      Įdomu apie kuriuos administratorius čia buvo kalbama.

      Comment


        Šiaip tai keista, kas moderatoriui digital atsitiko, kad prireikė judinti 11 metų senumo pranešimą. Negi Viršuliškėse nebeliko nelygių šaligatvio plytelių?

        Jeigu iš nebūties prisikėlė Jono klonas blitz, tai apie tai yra labiau tinkama tema
        John ir blitz tas pats asmuo?

        Comment


          Ten yra ir kitų forumiečių nuomonių, ne tik blitz. Ar teisingai supratau, kad ten kalbama apie Romą, jei tik Romas ir sureagavo?
          Paskutinis taisė digital; 2024.07.13, 16:57.

          Comment


            Blitz nuomonė apie Joną aptarta atskiroje temoje.
            Tik nesuprantama, kam pačiam reikėjo taip toli kapstytis, tuo labiau kad blitz nesirodo forume kokius 7-8 metus.

            Jei nori, kad kas nors paglostytų savimeilę tai gal čia ir gera tema.
            Iš manęs gali susilaukti pasakymo, kad iš esmės moderuojama tais pačiais principais kaip ir anksčiau, tik pernelyg leidžiami tarpusavio įžeidinėjimai asmeniškumai.

            Kartais tas moderatorius leidžia sau pats paprovokuoti asmeniškumus,
            O be digital kitų moderatorių kaip ir nėra (ypač keista, kai pvz., Gator ar Creatium vis parašo ne į temą), tai reikia džiaugtis kad bent kažkas randa laiko minimaliai prižiūrėti tvarką.

            Comment


              Parašė Romas Rodyti pranešimą
              Iš manęs gali susilaukti pasakymo, kad iš esmės moderuojama tais pačiais principais kaip ir anksčiau, tik pernelyg leidžiami tarpusavio įžeidinėjimai asmeniškumai.
              Drįsčiau pasiginčyti. Tamstai prapylus teises dingo idiotiškų pražangų dalinimas bei pranešimų trėmimai.

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Iš manęs gali susilaukti pasakymo, kad iš esmės moderuojama tais pačiais principais kaip ir anksčiau, tik pernelyg leidžiami tarpusavio įžeidinėjimai asmeniškumai.
                Hmm, na lyg ir nebemėtomi nepatinkantys komentarai į Rašykime lietuviškai temą?

                Comment


                  Tas paskutinis Ignalinos išsišokimas su žvakutėmis prie Rusijos ambasados buvo reto šlykštumo provokavimas.
                  Tet kai jis turi "stogą" forume, tai yra yra kaip yra.

                  Comment


                    Reto šlykštumo pranešimai paprastai gauna pražangas arba yra ištrinami. Matyt čia vis tik ne tokio ir reto šlykštumo.

                    Comment


                      Kas ten per žvakutės? Gal galima nuorodą?

                      Comment


                        Tik priminsiu, kad Romka yra mane užbaninęs dėl to, kad parašiau "serbai yra vatnikai".

                        Comment


                          Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                          Kas ten per žvakutės? Gal galima nuorodą?
                          Žinoma - https://www.miestai.net/forumas/foru...49#post2140449

                          Trys "gerieji rusai" iškeliavo paklausyti Kobzono koncerto. Kadangi forumo latentinė vata užsitriggerina ir liūdi dėl maskolių mirčių, buvo priminta ir pasiūlyta nunešti žvakutę. Tikrai, aukščiausio lygio provokacija.

                          Comment


                            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                            Tik priminsiu, kad Romka yra mane užbaninęs dėl to, kad parašiau "serbai yra vatnikai".
                            Šiaip įdomu, tai nėra nesantaikos kurstymas ir neužtraukia atsakomybės pagal LR baudžiamąjį kodeksą?

                            Tai perskaičius, tikėtina, jei Wimbledon'e šiandien finale žaistų brazilas ir serbas, tai sirgčiau labiau ne į temą už brazilą, o ne už bendražemietį.

                            Beje, bendrai: neįtikėtina, jog čia vyksta toks vaikų darželis ir vieni kitus bando kažkaip dūchint. Gal dabar kokie 1992 m. su visais nepilnavertiškumo kompleksais? Reiktų turbūt nueit semkų nusipirkt ir klijų pauostyt pakeliui.
                            ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                            Comment


                              Parašė dondc Rodyti pranešimą

                              Šiaip įdomu, tai nėra nesantaikos kurstymas ir neužtraukia atsakomybės pagal LR baudžiamąjį kodeksą?
                              Ne, nėra. Nesantaikos kurstymas yra būti vatniku.

                              Tai perskaičius, tikėtina, jei Wimbledon'e šiandien finale žaistų brazilas ir serbas, tai sirgčiau labiau ne į temą už brazilą, o ne už bendražemietį.
                              Nežinau iš kur tu čia atsiradęs jeigu serbai yra tavo bendražemiečiai. Djokovičius, beja, yra vatnikas.

                              Comment


                                Aš iš LDK platybių atsiradęs, o tau reiktų patobulinti savo "travel basics", nes rodo, jog Serbija yra iš mano žemyno:

                                Click image for larger version

Name:	Screenshot (3).png
Views:	111
Size:	56,4 kB
ID:	2140643
                                ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                Comment


                                  Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                  Aš iš LDK platybių atsiradęs, o tau reiktų patobulinti savo "travel basics", nes rodo, jog Serbija yra iš mano žemyno:
                                  Maskoliai irgi Europoj, turbūt irgi bendražemiečiais laikai?

                                  Comment


                                    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                                    Maskoliai irgi Europoj, turbūt irgi bendražemiečiais laikai?
                                    Bendražemyniečiai yra geografinis faktas, o ne darugiškuno klausimas.

                                    Comment


                                      Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                      Aš iš LDK platybių atsiradęs, o tau reiktų patobulinti savo "travel basics", nes rodo, jog Serbija yra iš mano žemyno:

                                      Click image for larger version

Name:	Screenshot (3).png
Views:	111
Size:	56,4 kB
ID:	2140643
                                      "Iš LDK platybių", matyt iš Baltarusijos nes su lietuviškų žodžių semantika tau prastai.

                                      Žemietis nėra žemynietis.

                                      žemietis:
                                      1. Tos pačios žemės, to pat krašto žmogus, kraštietis.
                                      2. Žemės gyventojas.

                                      Žodžio pagal antrą apibrežimą nenaudojai nes brazilas ir serbas tos pačios žemės "žemietis".

                                      O vadinti serbą to pačio krašto žmogum, kraštiečiu, yra visiškas nusišnekėjimas. Istoriškai, o tuo labiau kultūriškai, mes nieko bendro niekada neturėjom. Pagal iškreiptą tavo žodžio suvokimą gal ir kokį turką iš Stambulo laikai žemiečiu.

                                      Paliekant semantika ramybėj, visada palaikysiu kokį nors japoną ar taivanietį labiau negu vatniką baltarusą arba serbą.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Bendražemyniečiai yra geografinis faktas, o ne darugiškuno klausimas.
                                        Niekas apie bendražemyniečius nešnekėjo, o jeigu ir būtų šnekėjęs tai gautųsi, kad Wimbledone dondc palaikytų rusofašistą vien dėl to, kad jis iš to pačio žemyno, o ne kokį australą.

                                        Comment


                                          Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                          Niekas apie bendražemyniečius nešnekėjo, o jeigu ir būtų šnekėjęs tai gautųsi, kad Wimbledone dondc palaikytų rusofašistą vien dėl to, kad jis iš to pačio žemyno, o ne kokį australą.
                                          Šnekėjo ir tai visiems akivaizdu iš konteksto.
                                          Tu rimtai nesupratai, kad jis tiesiog neteisingai pasakė žemietis vietoj žemyniečio, bet norėjo pasakyti, kad palaikys serbą prieš brazilą, nes jis yra iš Europos kaip ir dondc?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X