Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apsiverk ir važiuok fotkint žvyrkelių, laimingasis.

    Comment


      Dieve kokie mes jautrus cia visi.
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        Parašė digital Rodyti pranešimą
        Tai gal judino kitose srityse? Gal kažkas dabar kreipėsi į juos? Lieka galioti mano pradinis parašymas - taip bet kokį siūlymą, pateiktą kadencijos antroje pusėje, galima "sudirbti".

        Nei susinervinau, nei esu "ištikimas konservų elektorato vienetas", nei vadinau durniais Labai primeni vieną Joną, kuris taip pat parašo, kai nebegali atsikirsti...
        Kadangi ėmeisi mėtytis pražangomis, užmynus už jautresnės vietos, paklausiu čia t.y. tam skirtoje temoje.

        Ką tau primena siūlymai "eiti nx", kuriuos čia esi anksčiau padalinęs, kalbant apie negalėjimą atsikirsti? Neatrodo truputį žema vemti ant kitų forumo narių, siuntinėti "nx" ir po to slėptis po moderatoriaus statusu, apmėtant pražangomis neįtinkančių nuomonių reiškėjus?

        Comment


          Kur aš kažką esu, kaip tu sakai - čia, "siuntęs nx"? Nepamenu, arba parodyk žinutę. AŽ nesiskaito, nes jos nėra viešos, ir nemanau, kad forumo taisyklės tai draudžia.

          Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Kur aš kažką esu, kaip tu sakai - čia, "siuntęs nx"? Nepamenu, arba parodyk žinutę. AŽ nesiskaito, nes jos nėra viešos, ir nemanau, kad forumo taisyklės tai draudžia.
            Tai bus ok, jei tau atsiųsiu tokių AŽ su panašiais pasiūlymais? Kur forumo taisyklėse parašyta, kad viskas galioja tik viešoms žinutėms?

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Tai bus ok, jei tau atsiųsiu tokių AŽ su panašiais pasiūlymais?
              Be abejo, siųsk, nebent labai užspaminsi, tada imsimės priemonių.

              Comment


                Parašė digital Rodyti pranešimą
                Be abejo, siųsk, nebent labai užspaminsi, tada imsimės priemonių.
                Turėsiu omeny. O kaip dėl atvirų ir nuolatinių kai kurių forumerių taisyklių pažeidinėjimų, viešų įžeidinėjimų ir spaminimo random temose apie nesusijusius dalykus? Ar operatyviai reaguoji tik pagal asmenines simpatijas/antipatijas?

                Comment


                  Visada galima skųstis šioje temoje. Moderatorių yra ne vienas, todėl jei kažkuris nesureaguos, gal sureaguos kitas, jei manys, kad verta.

                  Comment


                    Ar kažkur yra prieinamas moderatorių sąrašas? Šiaip įdomu.

                    Comment


                      Turbūt viešai prieinamo nėra, nežinau tiesą sakant.

                      Comment


                        Parašė Romas Rodyti pranešimą
                        Ir apsipręsk - esi moderatorius ar "moberatorius".
                        a) klaviatūra ir alkoholis - nesuderinama;
                        b) logiška pastaba - mobingas? wow

                        Comment


                          b)
                          Angliškai - mobingas, lietuviškai - užsiš*kimas

                          Comment


                            Ar man vienam Visuomenės ir ūkio kategorijoje nerodo 2024 prezidento rinkimų temos? Tik per paiešką randa.

                            https://www.miestai.net/forumas/foru...dento-rinkimai

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                              Ar man vienam Visuomenės ir ūkio kategorijoje nerodo 2024 prezidento rinkimų temos? Tik per paiešką randa.

                              https://www.miestai.net/forumas/foru...dento-rinkimai
                              Gal užsiblokavai sankauską?

                              Comment


                                Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                Ar man vienam Visuomenės ir ūkio kategorijoje nerodo 2024 prezidento rinkimų temos? Tik per paiešką randa.
                                https://www.miestai.net/forumas/foru...dento-rinkimai
                                https://www.miestai.net/forumas/foru...7-ir-%C5%ABkis čia aš matau. Private lange taip pat rodo.

                                Comment


                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                  Gal užsiblokavai sankauską?
                                  Variantas. Bet keista, kad paieškoj rodo.

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Variantas. Bet keista, kad paieškoj rodo.
                                    Kreivai čia blokavimas veikia. Man atrodo ant senesnių userių išvis neveikia.

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                      Kreivai čia blokavimas veikia. Man atrodo ant senesnių userių išvis neveikia.
                                      Jie turi 9 gyvybes.
                                      Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment


                                        Parašė Malach Rodyti pranešimą
                                        Šiaip neleidžia kopijuoti straipsnio, bet neatrodo, kad kažkas labai būtų išsamiai.
                                        Kad leistų kopijuoti, reikia neleisti clipboardo handlinimo javascriptui. Firefoxui:
                                        Stop JavaScript from modifying the clipboard in Firefox

                                        Type about:config in the address bar.
                                        Press Enter and then the button Accept the Risk and Continue.
                                        Type dom.event.clipboardevents.enabled in the search box.
                                        Double-click on that preference, or press its Toggle button to change its value to false .
                                        Chrome - https://windowsreport.com/deny-acces...board-browser/

                                        Bet tai nereiškia, kad čia galima kopijuoti užrakintus straipsnius - nebent nedidelę dalį.

                                        Comment


                                          Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
                                          Suprantu, kad yra problemų su geltonomis linijomis, bet kodėl A1 aptarinėjamas A5 temoje?
                                          Ar čia kaip su geltonomis linijomis atsiremiančiomis į atitvarą?
                                          Buvo prašyta (ir ne kartą) iškelti pranešimus apie geltonas linijas iš A5 temos ten, kur jau anksčiau vyko tokia diskusija.
                                          Deja, jokios reakcijos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X