Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar gali būti, kad dingo tema apie kelius UK? Norėjau pridėti kelias nuotraukas po ankstesniu pranešimu, bet neberadau nei temos, nei savo įrašo.

    Comment


      Yra tema apie D. Britanijos kelius. Nebent nori apie Šiaurės Airiją rašyt. Tada reiks naujos temos

      https://www.miestai.net/forumas/foru...tkeliai?t=8771

      Comment


        Ačiū, ieškojau ir kažkaip visiškai praleidau

        Comment


          ar as apakau, ar dingo Nesamoniu skiltis?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            ar as apakau, ar dingo Nesamoniu skiltis?
            Šiaip nesąmonės ir kliedesiai - Miestai ir architektūra
            -

            Comment


              Vėl prapuolė... Įdomu, kodėl.

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                Vėl prapuolė... Įdomu, kodėl.
                Kas čia darosi?
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Jums ta tema dar nenusibodo?
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Ar tai reiškia, kad matysime daugiau kristupo pranešimų kitose temose?

                    Comment


                      Vel dingo populiariausia tema?
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Kodėl mano pranešimas apie Swiss tvarkaraščių pokyčius nuo 2024m. pavasario buvo perkeltas iš Vilniaus oro uosto temos į temą "Diskusijos apie lėktuvus" ?

                        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

                        Vistik pernelyg optimistiškai mes čia užvelgėme. Dieninių skrydžių nebus, tik 6x overnight ZRH-VNO-ZRH reisai operated by airBaltic
                        Buvo cituotas kitas pranešimas iš tos pačios VNO temos, o be to gi ne apie lėktuvus aš čia rašiau

                        Comment


                          Netyčia, atsiprašom.

                          Comment


                            Shameless self-promotion:
                            https://www.miestai.net/forumas/member/26162-badger123

                            Manau kad reikėtų trinti.

                            Comment


                              Elektromobiliai temoje pacitavau gyvenimišką atvejį Kaune kai ginant pakrovėjo laidą išsitraukė pistoletą parodymui. Postas dingo.
                              Ar perkelta į man nežinomą temą, ar draudžiama apie Kauną rašyti, kad ten patyrę ~45-49 amžiaus bachūrai supranta, kad laidą reikia dantimis ir pistoletu ginti?
                              Ar tik viduje Kauno tai galima minėti? Čia kaip filme - jis tas kurio vardo nemini.
                              https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...-laido-1153947
                              Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                              Comment


                                Čia kaip juodas sako, kad man kažkas atsitiko, nes aš juodas.
                                Taip ir čia - ištrinta, nes visiškai ne į temą (tiktų nusikaltimai ir necivilizuotas elgesys temoje), bet susigalvoja, kad ištrinta, nes Kaunas paminėtas.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Čia kaip juodas sako, kad man kažkas atsitiko, nes aš juodas.
                                  Taip ir čia - ištrinta, nes visiškai ne į temą (tiktų nusikaltimai ir necivilizuotas elgesys temoje), bet susigalvoja, kad ištrinta, nes Kaunas paminėtas.
                                  Ten iš tikro buvo platesnis postas susiejant su kitu straipsniu, kuriame keikėsi dėl per mažo pakrovėjų tinklo, jų neveikimo, užkeltų kainų. Cituotas ten pat prieš porą psl.
                                  Žmonėms nervai nebelaiko jau, tik pistoletu įmanoma apginti savo teisę į pakrovimą.
                                  Aš pajutau baimę pirkti elektromobą, o jei teks Kaunan atvažiuoti bent kartą per metus?
                                  p.s. o bet tačiau. Kuriame dar mieste apart to kur neminėti viduryje baltos dienos centre lauko kavinėje įvyksta metalinėmis lazdomis ar kuo ten ginkluotų gal 7 gladiatorių mūšis?
                                  Paskutinis taisė Arunasx; 2023.12.24, 19:52.
                                  Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                  Comment


                                    Na va, pasirodo ne tik ne į temą postas buvo, bet ir provokacija apie "tik Kaune taip gali nutikti". Tai netgi dvi aiškios priežastys dėl ko buvo ištrintas.

                                    Comment


                                      1.
                                      Pastebėjau, kad kartais žmonės nuotraukoms prideda aprašymą, bet tas aprašymas pasimato tik paspaudus ant pačios nuotraukos:
                                      https://www.miestai.net/forumas/foru...18#post2096118

                                      Ar įmanoma padaryti, kad matytųsi, ar nuotraukos turi aprašymą ant jų nespaudžiant? Gal po nuotrauka pateikti aprašymo pirmąjį žodį mažesniu šriftu ir tritaškį. Arba šalia žodžio „X photos“ prirašyti „su aprašymu“. Beje, kodėl šitas nuotraukų peržiūrėjimo įrankis vis dar su angliškais užrašais?

                                      2.
                                      Labai nepatogu įterpti YouTube video, visada pamirštu, kurią adreso dalį reikia įrašyti, kurią ištrinti. Gal paspaudus YouTube mygtuką galėtų iššokti kokia nors lentelė, pasakanti, ką būtent įrašyti tarp tų skliaustų. Arba gal net toje lentelėje būtų galima įklijuot pilną adresą, o paspaudus OK jau automatiškai liktų teisinga dalis.
                                      100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                                      Comment


                                        Parašė taccido Rodyti pranešimą
                                        2. Labai nepatogu įterpti YouTube video, visada pamirštu, kurią adreso dalį reikia įrašyti, kurią ištrinti. Gal paspaudus YouTube mygtuką galėtų iššokti kokia nors lentelė, pasakanti, ką būtent įrašyti tarp tų skliaustų. Arba gal net toje lentelėje būtų galima įklijuot pilną adresą, o paspaudus OK jau automatiškai liktų teisinga dalis.
                                        Geriau dėk youtube pilną linką per Insert video įkoną
                                        Nereikės galvoti ir poste užims mažai vietos atvaizduojant. win win
                                        Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                          Geriau dėk youtube pilną linką per Insert video įkoną
                                          Nereikės galvoti ir poste užims mažai vietos atvaizduojant. win win
                                          O geras, net nežinojau. Ačiū. Aš taip ir įsivaizdavau, kad tiesiog įdedi nuorodą ir nemąstai. Tai gal net galima ištrint tą YouTube mygtuką, o šitam mygtukui uždėti YouTube piktogramą. Nes jau daug kartų mačiau, kaip kažkas vis blogai įkelia video. Moderatorius pataiso ir parašo, kaip reikia įdėti nuorodą, bet niekas neįsimena ir negali pažiūrėti, nes niekur nėra normaliai užrašyta.
                                          100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X