Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Julijus Rodyti pranešimą

    turbūt tie patys tręšė, kaip ir stadiono veją

    p.s. ir eilinį kartą nežinau dėti "Patinka" po fotkėmis ar ne: mygtukas reiškia "ačiū už fotkes" ar "patinka nudžiuvę medžiai"
    Pirmą dalyką.

    Comment


      Sveiki visi!

      Paskutiniu metu kažkuris moderatorus gana dažnai ir gana agresyviai man dalindavo "pražangas".
      Už gana elementarius dalykus, kurie man atrodo kad yra leidžiami kitiems.
      Tarsi kažkokia asmeninė vendeta ir nelabai suprantu kodėl, bet nesvarbu.

      Neseniai buvau užbanintas kai į elektromobilių temą užkėliau keleto EU/JAV autogamintojų HQ nuotraukas ir norėjau palyginti su Kinijos autogamintojų HQ. Esmė ta, kad Kinijos HQ atrodo labai moderniai, kas indikuoja ir tam tikrą ambicijos lygį, ir geresnes ofisines sąlygas darbuotojams. Net tie patys autogamintojai (pvz Volvo/Polestar) turi geresnius ofisus Kinijoje, nei Europoje.
      Įkėliau tris nuotraukas iš EU/JAV ir suruošiau nuotaukų iš Kinijos (Nio, FAW, Saic, Xpeng, etc.) bet nespėjau įkelti, nes gavau baną. Baną už būtent šitą žinutę elektromobilių temoje.

      Forume lankysiuos mažiau, nes atrodo kad esu nelaukiamas.
      Buvau jau parašęs atsisveikinimą, kuris buvo pašalintas.
      Tikiuosi kad prisidėjau prie įdomių diskusijų (1, 2, 3, 4, 5, …).

      Gerų visiems ateinančių diskusijų ir geros likusios vasaros.
      Buvo smagu. Iki.
      Paskutinis taisė Taj Mahal; 2023.07.27, 09:21.

      Comment


        Įdomu, už ką digital išrašė įspėjimą už šį pranešimą.

        Dear Romas, You have received a warning at Miestai ir architektūra. Reason: ------- Forumo taisyklių nepaisymas yra
        , matyt kažkur trūksta
        ? ------- Original Post: https://www.miestai.net/forumas/foru...12#post2069812
        Visiškai neaišku, koks taisyklių punktas "pažeistas"
        Lyg ir į temą diskusijoje apie Lietuvos - Baltarusijso pasienį.

        ELTA / BNS / LRT.lt 2023.08.17
        Uždaryti Šumsko ir Tverečiaus pasienio kontrolės punktai su Baltarusija
        Penktadienį vidurnaktį laikinai (?) uždaryti Šumsko ir Tverečiaus pasienio kontrolės punktai su Baltarusija.
        „12 valandą nakties oficialiai Šumsko ir Tverečiaus pasienio kontrolės punktai yra uždaromi, vartai tarp Lietuvos ir Baltarusijos pasienio punktų užveriami, patiesiama dygliuota kelio juosta“ – BNS penktadienio naktį patvirtino Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovė (...)

        Artimiausiu metu į uždarytus punktus bus atvežami blokai, įrengiama koncertina.

        Šumsko pasienio kontrolės postas
        ​​
        https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...su-baltarusija
        ...
        Paskutinis taisė Romas; 2023.08.24, 18:01.

        Comment


          Ten turėjo būti "matyt kažkur trūksta [ / img ]" - rašiau be tarpų, todėl matyt ir dingo.

          Comment


            Žmogau, uż tokią smulkmeną įspéjimas?
            Juk veiksmas vyksta śioje sienos puséje ir esi lietuviśko forumo.moderatorius.

            Beje, ten viskas buvo tvarkoje su IMG.

            Comment


              Gal ne IMG, gal URL - tas įspėjimas ir buvo, kad sutvarkytum, paskui planavau jį nuimti, ką dabar ir padariau.

              Comment


                Aciü uż nuimtą įspėjimą, kuris buvo visiškai už nieką.
                Panasu, kad ćia (bent kol kas) tebegalioja lietuviškos taisyklės, o ne baltarusiškas principas "ja načial'nik - ty durak".

                Comment


                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                  Aciü uż nuimtą įspėjimą, kuris buvo visiškai už nieką.
                  Panasu, kad ćia (bent kol kas) tebegalioja lietuviškos taisyklės, o ne baltarusiškas principas "ja načial'nik - ty durak".
                  Už „Aciü, uż, ćia“ - tiesiai į Rašykime lietuviškai temą.

                  Comment


                    Na, gal buvo ankstus rytas, ir dar nelabai matėsi raidės?

                    Comment


                      Greičiau ponas R. atrado tapšnoklinę klaviatūrą ir sunkiai pataiko į reikiamą raidę.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                        Greičiau ponas R. atrado tapšnoklinę klaviatūrą ir sunkiai pataiko į reikiamą raidę.
                        Ar tai crime story?
                        Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                        Comment


                          Nemanau Kaip ir dauguma paskutinių pono R. nusiskundimų šioje temoje.

                          Comment


                            Labas vakaras, kodėl užrakinta tema "Šiaip nesąmonės ir kliedesiai"? Ar aptikote kokių nederamo turinio pranešimų? Iš anksto dėkosiu už komentarą.

                            Comment


                              Geriau jau mane ispasolvoninkit, bet temą sugrazinkite
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                Labas vakaras, kodėl užrakinta tema "Šiaip nesąmonės ir kliedesiai"? Ar aptikote kokių nederamo turinio pranešimų? Iš anksto dėkosiu už komentarą.
                                Nes tema tapo asmeninio susirašinėjimo vieta. Tam yra A.Ž.

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Nes tema tapo asmeninio susirašinėjimo vieta. Tam yra A.Ž.
                                  Tai gal taip atsitiko todėl, kad kiti nariai nenoriai įsijungia į šią temą? Būtų daugiau skirtingų narių pranešimų, būtų didesnė įvairovė. Bet jei tik vienam liutass įdomūs mano postai, natūralu, kad tik jis ir atsakinėja. Palaipsniui taip ir nutiko. O į AŽ jis man atrašinėja nebe taip noriai, kaip viešai - praktikoje išbandyta.

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    O į AŽ jis man atrašinėja nebe taip noriai, kaip viešai - praktikoje išbandyta.
                                    Tai tikrai nėra forumo problema.

                                    Comment


                                      Bet kurią kitą temą gali ištikti toks pat likimas, jei ji staiga pasidarys įdomi tik kokiems dviems nariams. Be to, ne itin tikslinga visiškai užkirsti kelią tretiesiems asmenims, kurie galbūt kažkada dar turės ką nors driokstelėti toje temoje su kokia nors įdomia informacija.

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Bet kurią kitą temą gali ištikti toks pat likimas, jei ji staiga pasidarys įdomi tik kokiems dviems nariams.
                                        Tai kas, kad gali ištikti? Užrakins jei ištiks.
                                        Temų esmė, kad jos būtų aktualios daugiau žmonių nei du ar trys.
                                        Jei aktuali tema tik dviems, vadinasi temai nelemta egzistuoti.

                                        Comment


                                          Pradžioje "Nesąmonėse ir kliedesiuose" jei atkreipėte dėmesį, reiškėsi daug daugiau narių, paskui kažkaip kiti pamažu atkrito, išsifiltravo ir likome tik aš ir liūtas. Gal kiti pamatė, kad nebesugeba konkuruoti su manimi nesąmonių turiniu...
                                          Man tik įdomu, kodėl net užrakinus temą, man paskelbti naują pranešimą nebuvo jokių kliūčių.
                                          Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.29, 20:23.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X