Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geopolitika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dėl Baltijos šalių toks pem ant pem. Mažos, sunkiau apginamos, maišyta populiacija, sudėtinga istorija.
    Gal ir neaukos, bet gali būt provokacijų, ar net okupuotų teritorijų.

    Nebelabai tikiu, kad Rusija gebės įtakot Lenkiją, tipo paverst ją savo puppet state ar net į tą pusę.
    Nemanau, kad rusai tokie pajėgūs kaip 1945 m., apsiribotų max posovietine erdve ir dar klausimas ar ja visa.

    Nebent dar savo noru Pietryčių Europa su Vengrija būt kokiais nors frenemies (draugai-priešai), viliantis, kad patys Karpatų kalnai juos apgins, t.y. rusams nebus ko ten kažką bandyt užiminėt, tačiau gal gaut kokius benefisus (dujos, nafta ir kt.)
    Paskutinis taisė PoDV; 2023.10.08, 20:43.

    Comment


      Parašė Pauze0 Rodyti pranešimą

      gal gali šaltini pateikti?
      Neturiu. Belieka laukti ir gyvenimas įrodys
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą

        Tai kur vova tada ? Kodėl jis dar ne čia ? Ir net ne Kijeve ? O viešpatie, juk prieš du metus susitarė ... liutuk, eik pailsėk, išsiblaivyk, kacapėli tu kacapėl
        Negeriu.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą

          Neturiu. Belieka laukti ir gyvenimas įrodys
          Tai pats sugalvojai, kad viskas sutarta prieš du metus? Ir dar tai akivaizdu sakei. O dabar to akivaizdumo neišeina net pagrįsti?

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Tai pats sugalvojai, kad viskas sutarta prieš du metus? Ir dar tai akivaizdu sakei. O dabar to akivaizdumo neišeina net pagrįsti?
            As savo nuomonę pasakiau, o ne citavau slaptus protokolus tarp rusu ir irano
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą

              As savo nuomonę pasakiau, o ne citavau slaptus protokolus tarp rusu ir irano
              Tai klausimas ir yra kuo akivaizdžiu savo nuomonę pagrindei.
              Jei kažkas yra akivaizdu, tai yra lengva paaiškinti kodėltai akivaizdu, o tu tik išsisukinėji nuo pagrindimo.

              Comment


                Akivaizdūs dalykai nereikalauja pagrindimo. Juk neprašai pagrįsti teiginio "rytoj ryte prašvis".
                -

                Comment


                  Parašė gerietis Rodyti pranešimą
                  Akivaizdūs dalykai nereikalauja pagrindimo. Juk neprašai pagrįsti teiginio "rytoj ryte prašvis".
                  Yra skirtumas tarp akivaizdžių visiems dalykų ir akivaizdžių (dažniausiai "akivaizdžių") mažumai.
                  Jei dalykas akivaizdus tik vienam, tai kiti gali ir turi prašyti paaiškinti kame tas akivaizdumas.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Tai klausimas ir yra kuo akivaizdžiu savo nuomonę pagrindei.
                    Jei kažkas yra akivaizdu, tai yra lengva paaiškinti kodėltai akivaizdu, o tu tik išsisukinėji nuo pagrindimo.
                    Aš susidariau tokią nuomonę stebėdamas politinius įvykius paskutinius 10 metų. Gal aš klystu 100%, bet kolkas negaliu pakeisti savo nuomonės. Bet tu gali tai nepriimti už gryną pinigą, reikalaujantį neginčijamų įrodymų.
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                      Aš susidariau tokią nuomonę stebėdamas politinius įvykius paskutinius 10 metų. Gal aš klystu 100%, bet kolkas negaliu pakeisti savo nuomonės. Bet tu gali tai nepriimti už gryną pinigą, reikalaujantį neginčijamų įrodymų.
                      Galima buvo įtarti daugiau nei 10 metų, tik laikė visai paranojikais V. Europos politikai, net Lietuvoje atsirasdavo sakančių: "vėl vaidenasi, kad rusai puola".
                      Planas buvo toks, kad neatleis rusai už ssrs griūtį, kad norės viską sulipdyti atgal kiek įmanoma. Ukraina, Kaukazas, greičiausiai ir Baltijos šalys, Kazachstanas...
                      tačiau dar geras klausimas kaip seksis, pietuose Turkija, galbūt tas pats Iranas, rytuose Kinija, vakaruose rimtesni žaidėjai Skandinavija, Lenkija, Didžioji Britanija.
                      Paskutinis taisė PoDV; 2023.10.09, 00:08.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Žinoma
                        Ne, tai niekuo nepagrįstas bullshit.

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą

                          Aš susidariau tokią nuomonę stebėdamas politinius įvykius paskutinius 10 metų. Gal aš klystu 100%, bet kolkas negaliu pakeisti savo nuomonės. Bet tu gali tai nepriimti už gryną pinigą, reikalaujantį neginčijamų įrodymų.
                          Jokių neginčijamų įrodymų nenoriu, klausiau kuo konkrečiai remiesi, kad tau atrodė akivaizdu.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Jokių neginčijamų įrodymų nenoriu, klausiau kuo konkrečiai remiesi, kad tau atrodė akivaizdu.
                            Gal galima būtų pereiti į AŽ? Tikrai nemanau, kad liutass nuomonė čia kažkam įdomi, o ir jis pats pasakė, kad nelabai gali kuo pagrįsti.

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą

                              JAV tikrai nesikis i šitą visą atsivėrusi pragarą. Kam jiems? Jie nesikis ir ju nelies niekas
                              Kodėl tada kišasi ir remia Ukrainą tiek finansiškai, tiek karine prasme, jei buvo susitarta?
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Kodėl tada kišasi ir remia Ukrainą tiek finansiškai, tiek karine prasme, jei buvo susitarta?
                                Gal nepradėkim faktais gadinti geros haliucinacijos.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Kodėl tada kišasi ir remia Ukrainą tiek finansiškai, tiek karine prasme, jei buvo susitarta?
                                  palaukime nauju JAV Prezidento rinkimu, tada matysime
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                    palaukime nauju JAV Prezidento rinkimu, tada matysime
                                    Tai kas tada su kuom susitarė prieš 2 metus, jei dar kažko laukti reikia?
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Tai kas tada su kuom susitarė prieš 2 metus, jei dar kažko laukti reikia?
                                      manau, kad rusija, iranas ir Xi del puolimu, o JAV apie tai viska zino ir nesikis, jei jai paciai gres pavojus.
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Man kažkodėl atrodo, kad tariami Kinijos planai Taivano atžvilgiu yra išpūstas reikalas. Gal ir pervertinu kiniečius, bet manau kad jie per daug protingi tokiai nesąmonei, o dabartinė vienos Kinijos - dviejų santvarkų (Kinijos Respublikos ir Kinijos liaudies respublikos) situacija tenkina abi puses.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Manau, jie laukia nauju Taiwano rinkimų ir žiūrės kas ten laimės
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X