Parašė andyour
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Geopolitika
Collapse
X
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Nebūtinai, Krymas galėjo būti atplėštas ir demokratiškais metodais, be žaliųjų žmogeliukų, surengiant normalų referendumą, koks pvz. prieš kelis metus vyko Škotijoje ar prieš 10 metų Kosove.
Beje, Padnestrėje surengtas referendumas, bet RF jos neprisijungė - kodėl???
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Kodėl Baltarusijoje (Kazachstane, Vanuatu, Nikaragvoje, Mongolijoje, Aliaskoje, Venesueloje etc.) nerengiamas referendumas prisijungti prie Rusijos?
Beje, Padnestrėje surengtas referendumas, bet RF jos neprisijungė - kodėl???
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąBet labai įtikinama lėlė, jei ES organizavo bevizį režimą.
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
Referendumas Škotijoje buvo pačios UK sprendimu, o ne kokios Vokietijos. Kosove buvo pilietinis karas. Nei Kryme, nei Donbase, nei Ukainoje, nei Rusijoje ir netgi mes nelabai prieš 5 metus galėjom įsivaizduoti, kad Rusija kariaus su Ukraina ir kad atplėš Krymą. To niekas nenumatė, apie tai niekas nekalbėjo ir nediskutavo, (nebent kokius ypač išskirtinius atvejus), tokių minčių net pačiame Kryme nebuvo, nebuvo ir jokių protestų. Čia ne kokie škotai ar baskai, kurie nepriklausomybės siekia dešimtmečiais, čia naktinė kgb'isto operacija.
Comment
-
Nelabai suprantu apie kokius referendumų kurstymus tu kalbi. Tiek Škotijoje, tiek ir kokioje Katalonijoje niekas jokių referendumų ar nepriklausomybės siekimo iš kitų šalių nekurstė - tai turi gimti iš vidaus. Kryme jokių pastangų tapti nepriklausomais iš vidaus nebuvo, netgi nepaisant to, kad tenais aktyviai veikė Kremliaus propaganda. Tai nelabai suprantu ką tu nori pasakyti, nes susidaro toks įspūdis, kad tu nori pasakyti, jog gali taip būti, kad svetima šalis, t.y. Kremlius, pradeda kurstyti gretimoje šalyje referendumo nuotaikas ir ar jam pavyks ar ne prikaluso ne nuo tos gretimos šalies, o nuo ES komisijos nuomonės. Praktikoje tai veikia kiek kitaip.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Turbūt dėl to, kad Rusijai nelabai reikalingos tos šalys? Kitaip manau tikrai sugebėtų pakurstyti "pilietines iniciatyvas" ir visokius referendumininkus, kurie surinktų legalius parašus, ypač ten, kur daug rusų ir visokių vatnikų, o Kryme jų manau tikrai daug.
Stipriai įtariu, kad mūsų Vilniaus kraštas kokiais 1992 m. būtų nubalsavęs už atsijungimą nuo Lietuvos.Paskutinis taisė Sula; 2018.08.25, 10:05.
Comment
-
Neblogas Bačiulio (aišku čia ne valstybinės delegacijos, bet vis dėl to):
Maskvoje vyksta jau kažkelintas tarptautinis karinės muzikos festivalis "Spaso bokštas". Užsienio dalyvių, švelniai sakant, ne kažką. Iš rimtų valstybių beveik nėra (tai turint galvoje, kad iki Krymo į "Spaso bokštą" viso pasaulio karinių orkestrų elitas suvažiuodavo) - vis Mjanmaras, Omanas, Šri Lanka, Meksika ir pan.
Bet iš kai kur visgi atvažiavo:
- Iš Britanijos, kuri dabar lyg ir pyksta ant Rusijos už kaži kokių Skripalių nuodijimą "Novičioku", atvyko prieš kelerius metus specialiai koncertams Rusijoje sukurtas The International Celtic Massed Pipes and Drums, o kad maža nepasirodytų, tai ir didžiausias Jungtinėje Karalystėje Brentwood Imperial Youth Band;
- Iš Nyderlandų, kurių piliečiai kažkieno kažkur numuštame lėktuve žuvo, atvyko The Bicycle Showband Crescendo, įkurtas dar 1922, o nuo 1960-ųjų grojantis žygio muziką;
- Iš Italijos, kurioje nieko nenuodijo ir nieko nenumušė, normaliai atvarė Fanfara Bersaglieri San Donà di Piave - tegu iš rezervistų, bet visgi Italijos karinis orkestras;
- Iš Šveicarijos, kurios bankus labai myli rusiški naftos ir dujų doleriai, ir kurios atstovė nustatė, kad 2008 metais Rusijos agresiją Gruzijoje sukėlė gruzinų provokacijos, atvyko Generalinio Štabo Ženevos Senųjų grenadierių orkestras;
- Iš Monako, kurį myli visi Rusijos milijardieriai, ir kuris myli visus Rusijos milijardierius, į Maskvą atvyko ne tik Didžiojo kunigaikščio Karabinierių orkestras, bet ir pati kunigaikštytė Stefanija.
Tai tiek apie Europos sankcijas Rusijai.
- 2 patinka
Comment
-
Balkanuose vėl gali būti perbraižomos sienos
Kosovo prezidentas Hashimas Thaci ir jo kolega Serbijoje Aleksandras Vučičius užsiminė, kad, siekiant išspręsti seną ginčą tarp Prištinos ir Belgrado, gali būti apsikeista teritorijomis. Palankumą tam neseniai parodė ir Jungtinės Valstijos, tačiau tiek abiejų šalių viduje, tiek kitose regiono valstybėse šis planas sulaukė kritikos, nes baiminamasi, jog sienų perbraižymas Balkanuose gali atnaujinti senas nuoskaudas...
© Lietuvos žiniosSvarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...
- 1 patinka
Comment
-
The US has pulled out of the United Nations Human Rights Council, calling it a "cesspool of political bias"
https://www.bbc.com/news/44537372
Comment
-
A multinational European state-backed financial intermediary would be set up to handle deals with companies interested in Iran transactions and with Iranian counter-parties. Any transactions would not be transparent to the US, and involve euros and sterling rather than dollars.
Susidėjome su trimis pagrindiniais didžiausiais terorizmo remėjais, kad apeitume savo pagrindinio sąjungininko sankcijas.If a lion could speak, we could not understand him.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
EU, China and Russia in move to sidestep US sanctions on Iran
Susidėjome su trimis pagrindiniais didžiausiais terorizmo remėjais, kad apeitume savo pagrindinio sąjungininko sankcijas.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Terorizmas čia antraeilis dalykas, tiesiog JAV sankcijomis visiems iš eilės bando išsaugoti dolerio dominavimą tarptautinėje prekyboje.
Aš suprantu, kad savo interesus reikia ginti. Geriausia juos ginti kalbantis su partneriais, o ne priešais. Didžiausia bėda ko gero yra tai, kad šiuo metu partneriams vadovauja oranžinis infantilas.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Ir mes prieš tai kovojame susidėdami su Rusija, Iranu ir Kinija.
Aš suprantu, kad savo interesus reikia ginti. Geriausia juos ginti kalbantis su partneriais, o ne priešais. Didžiausia bėda ko gero yra tai, kad šiuo metu partneriams vadovauja oranžinis infantilas.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąBūtų galima pereiti nuo kalbų prie veiksmų. Pradžiai paskelbti Taiwaną legitymiu Kinijos valdytoju. O Dalai lamą Tibeto ambasadoriumi
Gal tiesiog Taivaną Taivano valdytoju?
If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Taivaną Kinijos valdytoju?
Gal tiesiog Taivaną Taivano valdytoju?
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Taivanas save oficialiai laiko Kinijos valdytoju - Republic of China. Tik dauguma šalių to nepripažįsta. Mes galėtume būti vieni jų.
Simples.If a lion could speak, we could not understand him.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
EU, China and Russia in move to sidestep US sanctions on Iran
Susidėjome su trimis pagrindiniais didžiausiais terorizmo remėjais, kad apeitume savo pagrindinio sąjungininko sankcijas.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Mes galėtume Taivaną laikyti Taivano valdytoju, o Kiniją - Kinijos valdytoja.
Simples.
Tai aš ir pasiūliau vietoj Pekino valdžios pripažinti Taipėjaus valdžią, kad nereiktų susidėti su (Pekino) Kinija ir taip palaikyti visokių blogiečių.
Bet kyla dar viena labai core problema - JAV ir visi kiti mūsų sąjungininkai dėl kažkokių priežasčių irgi pripažįsta išimtinai Pekino geopolitinį naratyvą. Tai aš net nežinau, kaip čia dabar reiktų. Gal galėtum ką nors pasiūlyti, nes tavo genialių politinių idėjų visada įdomu (ir labai linksma ) klausyti.
Comment
Comment