kariniai procesoriai (military & space) viena tema, kitkas "mass prodution"
rusai šiap nemažai investuoja į savo Moscow Center of SPARC Technologies (MCST) kepamus Elbrus cpu kad turėtų "savo" military & space cpu.
Manau čia dar svarbu, kur. JAV? Japonijoje? Kinijoje? Tegul tai ir ne procesoriai, bet visvien hi-tech kompanija, kuri jau puikiai žinoma ir Vakaruose ir netgi kaip ir yra pasaulinė lyderė savo srityje - Huawei su savo įkūrėju Ren Zhengfei. Tas veikėjas, ko gero, neatsitiktinai savo firmelę įkūrė po karjeros PLA, o vėliau tapo savo srities lyderiu. Ryšiai su kariuomene tikriausiai čia sužaidė ne paskutinį vaidmenį. Kur bus hi-tech'as ar kiti svarbūs dalykai, reikalingi kontaktai valdžoje. Galima tai vadinti korupcijos forma ar verslo darymo ypatumais, bet Kinijoje tai norma ir jeigu kažkas ims vystyti mass production CPUs, tai valdžia ir karuomenė ten irgi turės savo balsą.
Kinų valdžia, partiniai draugai, seniai bando įvesti įvairius elektroninius stamdartus, bent KInijos teritorjoje (1,3 mljrd potencialių naudotojų), pvz savas DVD standartas - EVD, 3G GSM (TD-SCDMA) ir dar ir dar. Bet rinka toks žiaurus žvėris, kartais iškart, kartais neiilgai trukus suėda visas tas užuomazgas
Bet mobiliakų standartą tai įsivedė ir naudoja? O China mobile ar tik ne didžiausias operatorius pasaulyje?
kosmosas ir ICBM susiję jei ką, labai susiję sakyčiau kosmosas pašalinis veiksnys (PR ir tt ) ICBM.
Bet visai tai labai bragūs žaislai ir menkai produktyvųs (prisiminkime TSRS).
Bet įvaldžius tokias technologijas nėra priežasčių, kodėl neįvaldytų ir bet ko kito. SSRS pasiekimų irgi buvo ir galėjo būti kur kas daugiau. Potencialas buvo. Problema tik ta, kad SSRS buvo valdoma savo darbo (t.y. valdymo r ]menedžmento) visiškai neišmanančių pusgalvių, kurie viską ir nustekeno iki tokio lygio, kad žlugo visa valstybė.
Su švedais man neteko bendrauti, bet teko su olandų jaunimu. Nelabai jie sužavėti daugeliu dalykų savo šalyje.
Paskaičius kokias „Vakaro žinias“ galima susidaryti įspūdį, kad Lietuvoje prasčiau nei Zimbabvėje, o lietuviai nelabai sužavėti visais dalykais savo šalyje. Kai kuriems net Batkos šlapianka atrodo skalsesnė...
Eilinis blogeriškas skiedalas:
* iš pradžių susigalvojamas durnas "objektyvumo" standartas (pvz kaip šiuo atveju - visus būtina kritikuoti vienodai)
* tada atrandama amerika, kad to standarto nesilaikoma (šiame pavyzdy - apie Putiną ir jo bajeriukus Švedijos spauda rašo žymiai daugiau, negu apie Saudo Arabiją)
* sugalvojama sąmokslo teorija, kodėl taip yra (šiame pvz - švedų žurnalistus verčia nerašyti gerai apie Putiną).
Aišku, autoriui net į galvą nešauna pagalvoti, kad:
* Rusija biškuliuką arčiau Švedijos negu Saudo Arabija - todėl ji svarbesnė (prekyba, energetika, saugumas, ekologija, kas tik nori), ir įdomesnė skaitytojams, ir įvykiai joje geriau matomi, ir žurnalistai geriau ją išmano ir gali parašyti straipsnius.
* Saudo Arabija neturi atominės bombos
* Saudo Arabija neturi veto teisės Jungtinių tautų Saugumo taryboje
* Saudo Arabija nepretenduoja vadintis demokratine
* Saudo Arabija nevadina Vakarų priešu
* Saudo Arabija 1939 metais neužpuolė Suomijos
Bet užtat Švedija pripažino Lietuvą Tarybų Sąjungai, atidavė aukso atsargas, išdavinėjo politinius pabėgelius - tai turėtų imponuoti Rusijos imperiofilams
Bet užtat Švedija pripažino Lietuvą Tarybų Sąjungai, atidavė aukso atsargas, išdavinėjo politinius pabėgelius - tai turėtų imponuoti Rusijos imperiofilams
Švedija tai pripažino kaip diplomatinę klaidą, todėl pirmoji iš užsienio šalių Vilniuje įsteigė ambasadą, Lietuvoje 1992m. lankėsi Švedijos karališkoji šeima, buvo gausiai dalinama labdara. Nežinau kiek tame tiesos, bet jau kelissyk skaičiau straipsnius, kuriuose teigiama, kad norėdama išpirkti šią klaidą, Švedija nuo pat 1992m. gausiai investuoja į visas Baltijos šalis.
Maža to, Švedija, nors ir būdama neutrali (kaip Šveicarija) valstybė, pastaruoju metu ėmė vis labiau suartėti su NATO. Tikriausiai pro forumiečių akis neprasprūdo, kad NATO parengtame Baltijos šalių gynybos plane figūruoja ir Švedija.
Tai, apie ką aš dabar papasakosiu, Lietuvos istorijoje turėtų būti įrašyta kaip didžiausia Lietuvių tautos gėda !!!
2003m. gegužės 10 ir 11 d. vyko referendumas dėl įstojimo į Europos Sąjungą. Jame dalyvavo 63.37% rinkimų teisę turinčių gyventojų. 91,07% dalyvavusių pasisakė už narystę ES. Kitaip tariant, beveik pusantro milijono, balsavo už stojimą į Europos Sąjungą.
Kaip vyko rinkimai, kurie yra pripažinti galiojančiais? Balsavimas vyko dvi dienas. Balsavimo laikas buvo prailgintas. Pirmąją referendumo dieną žmonių aktyvumas tesiekė 17-25%, todėl buvo paskelbta, jog bus balsuojama dvi dienas. Balsuoti galėjo ir tie, kurie neturėjo paso, o tik rinkėjo pažymėjimą. Tuometinei Lietuvos valdžiai mirtinai reikėjo, jog mes išbalsuotume už Europos Sąjungą. Rinkimai sekėsi sunkiai. Rinkėjai balsuoti ėjo vangiai. Netikėtai į pagalbą buvo pasitelkta „Maxima“ ir jai priklausantys tinklai „T Market“. Per radiją ir televiziją buvo paskelbta, jog atėjusiems balsuoti rinkimų apygardose bus dalijami lipdukai, su kuriais “Maxima” ir “T Market” prekybos centruose už 1 centą bus suteikta teisė nusipirkti alaus butelį, šokoladuką ar skalbimo miltelių. Apie tai greitai sužinojo mūsų žemiausia kasta „bomžai‘‘, kurie kaip tarakonai iš urvų pradėjo bėgti į rinkimines apygardas, jog gautų tą lipduką, kurį išsikeis į alaus butelį „Maximoje“. Prisidėjo ir bažnyčia, kuri ragino po pamaldų eiti balsuoti, nes balsavimai vyko sekmadienį. Rinkimų komisija neįžvelgė jokių nusižengimų, „vsio zakono“. Pabandytų dabar taip pasielgti koks pilietis, bandantis laimėti Seimo ar savivaldos rinkimuose... Pripažinkime, jog tai buvo papirkinėjimas. Kas vyksta dabar? Kaimiečiai apipilti Europos paramomis, prie kurių priprasime kaip Afrikos nigeriai ir gyvensime su ištiestomis rankomis. Atpratins mus dirbti, mąstyti, padarys priklausomais nuo pašalpų rėmimo fondų ir t. t. Argi mes tokie idiotai, jog pasiduosime tokiai smegenų plovyklai? Dabartiniai įvykiai rodo, jog TAIP. Pabandykime įsivaizduoti kas būtų, jeigu, tarkim koks Lukašenka per Baltarusijos prezidento rinkimus pabandytų viešai padalinti lipdukus, už kuriuos galėtų nusipirkti alaus ar skalbimo miltelių? Visos pasaulio žiniasklaidos priemonės apie tai rašytų, nes tai būtų demokratijos ir visų kitų žmogaus normų pažeidimas. Pabėgome nuo Maskvos į Briuselį. Kai subirs Europos Sąjunga, kur tada bėgsim?
Šimtaprocentinė tiesa.
Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.
KGB buvo negudrūs ir nesusipažinę su masių psichologija - nežinojo, kad neprievartiniai metodai, netgi įvilkti į "fun" rūbą, yra šimtus kartų veiksmingesni. Ir dar negudrūs buvo todėl, kad ištrynė sienas žemėlapyje (irgi psichologinis momentas).
Aš tai dar pridurčiau, kad atėjus balsuoti, masiškai buvo dalijami biuleteniai, kuriuose buvo tik vienas atsakymas: "Taip". Aišku, ir to dar buvo negana, kad sąmoningi Lietuvos piliečiai pasiduotų brukamai vakarų diktatūrai, todėl galų gale balsavimų rezultatai buvo tiesiog apkeisti vietomis, t.y. 91 proc. sąmoningų Lietuvos piliečių nubalsavo "Prieš", o Lietuvos vakarų pakalikai suklastojo rezultatus ir paskelbė, kad 91 proc. rinkėjų pasakė "TAIP".
Šimtaprocentinė tiesa.
heh siūlote alternatyvą Rusijos muitų sąjungą Labai žavi ta idėja visaip kaip imponuoja, turėtumėme atvirą siena su batka, galėtumeme be vizų važinėti po Kazachstano stepes Keliauti nuo Magadano iki Barnaulo
Comment