Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prostitucijos verslo legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mano žmona - suaugęs žmogus, o ne mano nuosavybė. Suaugę žmonės yra savarankiški ir sprendimus priima savo galva, o ne kaimynės Marytės, Petrozilijaus Cvakelmano ar mano. Jei jai tuo metu tai atrodytų kaip geriausias darbo pasiūlymas - tebūnie.

    Vėl kišate moralę. Nėra tokio visuotinio dalyko, ir negalima absoliučiomis kategorijomis spręsti, kad tas gerai, o tas blogai. Amoralu būti prostitute? O jeigu namie laukia trys alkani vaikai, ir jokio kito darbo susirasti nepavyksta? Tada irgi amoralu? O jei užsidirbti pinigai bus paskirti susimokėti už mokslą universitete? Amoralu?

    Pasaulyje nėra juodos ir baltos, yra tik įvairūs pilkos atspalviai. Tarti, kad vienas pilkos atspalvis jau juoda, o kitas - dar balta, yra iš pagrindų klaidinga, nes tokios ribos tiesiog nėra, ir mes taip tik siauriname savo požiūrį ir galiausiai daromės buki ir dogmatiški.

    Comment


      Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
      Mano žmona - suaugęs žmogus, o ne mano nuosavybė. Suaugę žmonės yra savarankiški ir sprendimus priima savo galva, o ne kaimynės Marytės, Petrozilijaus Cvakelmano ar mano. Jei jai tuo metu tai atrodytų kaip geriausias darbo pasiūlymas - tebūnie.
      O kaip pats į tai sureaguotum? Ar pas jus šeimoje abu darote kas ką nori, neatsižvelgdamas visai į kitą, į savo porą?

      O jeigu namie laukia trys alkani vaikai, ir jokio kito darbo susirasti nepavyksta? Tada irgi amoralu? O jei užsidirbti pinigai bus paskirti susimokėti už mokslą universitete? Amoralu?
      Su badavimu prostitucija neturi būti susieta. Čia jau ne savo noru eina, o priverstas, nes neranda darbo, tai jau šalies problema nes nesugeba pasirūpinti savo piliečiais.

      Pasaulyje nėra juodos ir baltos, yra tik įvairūs pilkos atspalviai. Tarti, kad vienas pilkos atspalvis jau juoda, o kitas - dar balta, yra iš pagrindų klaidinga, nes tokios ribos tiesiog nėra, ir mes taip tik siauriname savo požiūrį ir galiausiai daromės buki ir dogmatiški.
      Būtent, todėl turėtume labiau pasigilinti kaip tos prostitutės yra įtraukiamos ten, kokia visa to rizika, pasekmės, o neturi būti svarbiausias tas faktas, kad kiekvienas dirba tuo kuo nori ir iš vis tai tik jo reikalas, nes dažnai vaizdas nebūna toks gražus, kalbant apie prostituciją. Jei tu bent kiek supranti kaip kuriamas tas "verslas", suprasi apie ką aš. Ten dirba asmenys "iš peties", kad pritraukti naujos "mėsos", kokiais būdais - nesvarbu
      Paskutinis taisė Irma; 2010.08.05, 00:33.
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        O tokie dalykai kaip smurtas, prievarta irgi kiekvieno individo asmeninis reikalas su jais kovoti?
        Tokiu atveju kenkiama kitam žmogui, kai prostitutė užsiiminėdama seksu už pinigus nekenkia niekam.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Šit kaip, kokių liberastų-tolerastų karta užaugo, ir motiną, ir seserį ir dukrą atiduotų tokiam kilniam darbui. Kagi, belieka tik to ir palinkėti . Akivaizdu jaunuoliai, kad turite rimtų problemų, kad taip putojatės dėl legalizavimo, nes normaliam žmogui nereikia nei prostitučių, nei narkotikų, pvz. kaip man .
          Visgi gyvenime nesu sutikęs tokio žmogaus (ops, dabar jau sutikau šiame forume ), kuris duotų už pinigus "drožti" savo motiną, seserį, dukterį, draugę ar žmoną. Nesakau, kad tokių nėra, tik matyt ne su tuo kontingentu gyvenime bendrauju, kaip oponentai.
          gera gyventi gerai

          Comment


            Kažkaip įtariu, kad jūs nelabai skiriate kai kuriuos lietuviškus žodžius vieną nuo kito. Apie „žmonos atidavimą“ nieko nekalbėjau ir kažką čia jūsų akys sužvairavo beskaitydamos - tikrai neskatinčiau jos tokio elgesio ir nesiūlyčiau jai tuo užsiimti. Aš tiesiog tikiu, kad kiekvienas asmuo turi teisę apsispręsti už save. Jei ji to nori - pirmyn. Dar kartą pakartosiu, kad ji nėra mano nuosavybė ir dėl to aš jokių nuosavybės teisių, kurias jūs čia taip propaguojate, į jos gyvenimą neturiu.

            Narkotikų, prostitučių, alkoholio, cigarečių, bažnyčios ir kitokio opiumo smegenims žudyti ir man nereikia. Turiu tokią nuomonę, kokią turiu, ne iš poreikio dulkinti prostitutes, tik dėl to, kad nemanau esąs dievo vietininkas žemėje, kuris gali nurodinėti kitiems, kas yra blogai, o kas yra gerai. Kiekvienas žmogus tegul sprendžia pagal save ir savo aplinkybes.

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Tokiu atveju kenkiama kitam žmogui, kai prostitutė užsiiminėdama seksu už pinigus nekenkia niekam.
              O sau nekenkiama? Esi girdėjęs apie tokius dalykus kaip seksualinė prievarta?
              Flickr

              Comment


                Ir vėl į vieną katilą pilami nesusiję dalykai. Ką turi bendro seksualinė prievarta ir prekyba žmonėmis su legalia prostitucija, kurią apibrėžia kliento-aptarnaujančio personalo-vadybininko darbiniai santykiai? Prievarta ir prekyba žmonėmis yra nusikaltimai prieš kito žmogaus laisves, prostitucija yra darbas.

                Comment


                  Labai noreciau pamatyti tokia situacija. Ateina kurio nors is siu neo-liberalu zmona ir sako : - nafik, nusibodo dirbt ofise ar kur kitur, mazai moka. Tapsiu prostitute, daugiau uzdirbsiu. Juk normalu, kiekvienas gi gali rinktis savo gyvenimo kelia. Prie ko tai privestu ? Krize seimoje? Skyrybos? O jeigu dar vaikai seimoje?
                  Lyg nepakaktu ir dabar visuomeneje esanciu problemu...

                  Comment


                    Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                    Kažkaip įtariu, kad jūs nelabai skiriate kai kuriuos lietuviškus žodžius vieną nuo kito. Apie „žmonos atidavimą“ nieko nekalbėjau ir kažką čia jūsų akys sužvairavo beskaitydamos - tikrai neskatinčiau jos tokio elgesio ir nesiūlyčiau jai tuo užsiimti. Aš tiesiog tikiu, kad kiekvienas asmuo turi teisę apsispręsti už save. Jei ji to nori - pirmyn. Dar kartą pakartosiu, kad ji nėra mano nuosavybė ir dėl to aš jokių nuosavybės teisių, kurias jūs čia taip propaguojate, į jos gyvenimą neturiu.
                    Mokam skaityti ir suprantam ką rašai. Akivaizdu, kad tokio jausmo kaip meilė artimam žmogui, rūpinimasis juo, pavyduliavimas, pergyvenimas ir t.t. jūsų gyvenime nebuvo, kaip ir nebuvo tokios situacijos, kad jūsų artimas žmogus sugalvotų versti tokiu kilniu darbu. Na, o visgi jei klystu, tai sakykim atitiko kirvis kotą. Visgi neįsižeiskit, bet manau kad esate teoretikas . Tokios šeimos, kaip taisyklė, ilgai kartu negyvena.

                    Narkotikų, prostitučių, alkoholio, cigarečių, bažnyčios ir kitokio opiumo smegenims žudyti ir man nereikia. Turiu tokią nuomonę, kokią turiu, ne iš poreikio dulkinti prostitutes, tik dėl to, kad nemanau esąs dievo vietininkas žemėje, kuris gali nurodinėti kitiems, kas yra blogai, o kas yra gerai. Kiekvienas žmogus tegul sprendžia pagal save ir savo aplinkybes.
                    Vajei, kokie mes kuklūs, nesavanaudžiai ir geraširdžiai: man nereikia, bet gal kaimyno žmonai praverstų legalizavimas, jei vargšė valgyt neturėtų ką .

                    p.s. tai ir ekshibicionizmas reiškias irgi nėra nei amoralu, nei blogai. Jei žmogui to norisi. Kokią ir kam jis žalą daro?
                    gera gyventi gerai

                    Comment


                      Parašė Tiesiog_as Rodyti pranešimą
                      Labai noreciau pamatyti tokia situacija. Ateina kurio nors is siu neo-liberalu zmona ir sako : - nafik, nusibodo dirbt ofise ar kur kitur, mazai moka. Tapsiu prostitute, daugiau uzdirbsiu. Juk normalu, kiekvienas gi gali rinktis savo gyvenimo kelia. Prie ko tai privestu ? Krize seimoje? Skyrybos? O jeigu dar vaikai seimoje?
                      Lyg nepakaktu ir dabar visuomeneje esanciu problemu...
                      Matai, šie naujai iškeptos kartos ale labai dideli tolerastai-liberastai išsivaizduoja, kad jų šeimos narių, na dar gal ir giminės narių tai neliestų, o prostitutėmis dirba iš kitos planetos atsiradusios moterys.
                      gera gyventi gerai

                      Comment


                        Iš šitos diskusijos peršasi tik viena išvada - kai kurie vyrai šiame forume nelaiko savo žmonos už žmogų, galintį priimti savarankišką sprendimą, ir todėl „diedas“ savo „bobai“ turi pasakyti, kad tuo dirbsi, o tuo nedirbsi, nes jis geriau žino. Nežinau, kaip ten pas jus patriarchatuose, bet mano aplinkoje dalykus yra priimta nuspręsti argumentuotos diskusijos būdu, pasveriant visus privalumus ir trūkumus. O šita kalba apie krizes šeimoje ir skyrybas yra visiškas non sequitur. Jei žmona nei iš šio, nei iš to mestų darbą ofise ir išeitų dirbti į statybas (statybose irgi daugiau moka), tarsi būtų ne ta pati situacija? Ir kur čia krizės šeimoje ir skyrybos? Tikrai ne tame, kad žmona nori prostitute būti, o tame, kad šeimoje yra nesveika (ne)komunikacija tarpusavyje ir sprendimai daromi vienašališkai ir kaip užplauks.

                        P.S. Tpfu tpfu tpfu, taip „teoretiškai“ jau pusantrų metų išgyvenau. O dėl „moterų iš kitų planetų“, tai aš beveik neabejoju, kad kai kurios mano tolimesnės giminės jaunesniojo amžiaus moterys tuo yra užsiėmusios. Ne mano galioje jas teisti, jos žinojo, ką daro.
                        Paskutinis taisė Carnifex; 2010.08.04, 19:09.

                        Comment


                          Sekantis zingsnis butu - lengvesnis darbo leidimo isdavimas toms, kurios versis sia profesija.

                          Man idomu, ar kur nors yra statistika, kiek legaliai dirbanciu prostituciu yra sukurusios/turi seimas, vaikus ir kiek dirbanciu yra vienisos.
                          Paskutinis taisė Tiesiog_as; 2010.08.04, 19:14.

                          Comment


                            Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                            Iš šitos diskusijos peršasi tik viena išvada - kai kurie vyrai šiame forume nelaiko savo žmonos už žmogų, galintį priimti savarankišką sprendimą, ir todėl „diedas“ savo „bobai“ turi pasakyti, kad tuo dirbsi, o tuo nedirbsi, nes jis geriau žino. Nežinau, kaip ten pas jus patriarchatuose, bet mano aplinkoje dalykus yra priimta nuspręsti argumentuotos diskusijos būdu, pasveriant visus privalumus ir trūkumus. O šita kalba apie krizes šeimoje ir skyrybas yra visiškas non sequitur. Jei žmona nei iš šio, nei iš to mestų darbą ofise ir išeitų dirbti į statybas (statybose irgi daugiau moka), tarsi būtų ne ta pati situacija? Ir kur čia krizės šeimoje ir skyrybos? Tikrai ne tame, kad žmona nori prostitute būti, o tame, kad šeimoje yra nesveika (ne)komunikacija tarpusavyje ir sprendimai daromi vienašališkai ir kaip užplauks.
                            Ne nu ačiū šitam forumui, čia tiek marginalų gali sutikti, kad realiame gyvenime nugyvenęs visą amžių nesutiktum. Jei tau žmogau, darbas statybose ir darbas prostitute yra lygiaverčiai, tai apie kokias morales mes toliau galime šnekėti?

                            P.S. Tpfu tpfu tpfu, taip „teoretiškai“ jau pusantrų metų išgyvenau. O dėl „moterų iš kitų planetų“, tai aš beveik neabejoju, kad kai kurios mano tolimesnės giminės jaunesniojo amžiaus moterys tuo yra užsiėmusios. Ne mano galioje jas teisti, jos žinojo, ką daro.
                            Ir kam tas nusispjovimas? Beto, 1,5 metu, tai labai mažai, kad kalbėti apie kažkokį nugyvenimą. Neabejoju, kad čia tik tavo ligoti pasvarstymai, nes pas tavo žmoną aukščiau pakelta moralės kartelė.
                            Beje, gali duoti paskaityti savo žmonai, ką jos brangusis vapa .
                            gera gyventi gerai

                            Comment


                              Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                              Iš šitos diskusijos peršasi tik viena išvada - kai kurie vyrai šiame forume nelaiko savo žmonos už žmogų, galintį priimti savarankišką sprendimą, ir todėl „diedas“ savo „bobai“ turi pasakyti, kad tuo dirbsi, o tuo nedirbsi, nes jis geriau žino. Nežinau, kaip ten pas jus patriarchatuose, bet mano aplinkoje dalykus yra priimta nuspręsti argumentuotos diskusijos būdu, pasveriant visus privalumus ir trūkumus.
                              Nelaiko moters už žmogų tie, kurie eina pas prostitutes, ir prostitucija kaip ir yra patriarchalinės visuomenės padarinys. Dėl to Švedijoje taip griežtai su ja kovojama, nes ji legali ar nelagli, susijusi su smurtu, visomis prasmėmis, ne dėl to, kad kažkieno moralei tai nepriimtina. Šitie dalykai kur kas svarbesni ir rimtesni. Taip, kad gal reiktų imti pavyzdį iš Švedijos užtikrinant praktikoje teises ne tik tarp seksualinių mažumų, bet ir lyčių.
                              Paskutinis taisė Lettered; 2010.08.04, 19:32.
                              Flickr

                              Comment


                                Ir vėl plokštelė iš naujo apie moralę (nėra tokio dalyko, kaip absoliuti moralė). Maža to, apie moralę man dėsto žmogus, kurio avatare - visiems gerai žinomas nusikaltėlis ir žudikas. Ohoho. Laikau savo poziciją išdėstęs, todėl tolimesnis pilstymas iš tuščio į kiaurą - beprasmis. Kas norėjo, suprato, kas nenorėjo, tas tegul toliau bando savo absoliučias taisykles pritaikyti mūsų reliatyviam pasauliui.

                                Pabaigai pastebėjimas. Smurtas, prievarta, prekyba žmonėmis - tiesiogiai nesusijusios problemos, nes smurtaujama bei prievartos griebiamasi ir „normaliose“ lietuviškose šeimose, o žmonėmis prekiaujama ne tik prostitucijai, tačiau ir kitiems juodiems darbams atlikti. Sutinku, kad tos trys problemos yra labai opios ir su tokiais reiškiniais būtina kovoti. Bet ar tai tikrai iš esmės susiję su prostitucija? O gal kaip tik su tuo, kad prostitucija dabar yra šešėlinis verslas už įstatymo ribų? Ar nemanote, kad tą iškrypėlį, kuris sumušė prostitutę, būtų lengviau pasodinti -iolikai metų į kalėjimą, jei prostitucija būtų legali? Ar nemanote, kad prekiauti moterimis taptų mažiau pelninga, nes nelegalioms skylėms būtų švarios, legalios alternatyvos?

                                Pagalvokite. Dėkui už diskusiją.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  O sau nekenkiama? Esi girdėjęs apie tokius dalykus kaip seksualinė prievarta?
                                  O sau kenkti šiaip jau nedraudžiama. Kodėl tada nedraudžiama nesaikingai gerti, rūkyti, žudytis?
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    O sau kenkti šiaip jau nedraudžiama. Kodėl tada nedraudžiama nesaikingai gerti, rūkyti, žudytis?
                                    Su šiais rieškiniais kovojama visose šalyse.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Su šiais rieškiniais kovojama visose šalyse.
                                      Pamokslais ir pašnekėjimais kaip tai blogai. Aš visai nieko prieš, kad viskas būtų leidžiama, o virš viešnamio durų kabėtų užrašas. "Naudojimas paslaugomis gali kenkti jūsų sveikatai, šeimos ir visuomenės gerovei."
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Pamokslais ir pašnekėjimais kaip tai blogai. Aš visai nieko prieš, kad viskas būtų leidžiama, o virš viešnamio durų kabėtų užrašas. "Naudojimas paslaugomis gali kenkti jūsų sveikatai, šeimos ir visuomenės gerovei."
                                        Na matai, kad tokie užrašai ir pamokslai tuščias reikalas, todėl ir stengiasi drausti kiek tik galima, ribojant prekybą, vertojimo vietas ir pan. O šiaip sutinku, čia požiūrio reikalas, vieniem svarbiau galimybė rūkyti kur jie nori, nes tai žmogaus laisvė, bet kiti taip pat sako, kad turi teisę į švarią aplinką. Žodžiu diskusija be galo
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2010.08.04, 20:01.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Na matai, kad tokie užrašai ir pamokslai tuščias reikalas, todėl ir stengiasi drausti kiek tik galima, ribojant prekybą, vertojimo vietas ir pan.
                                          Tai, kad tabako ir alkoholio atveju kitokių apribojimų nelabai ir yra (Akcizus būtų galima taikyti ir kitoms legalizuotinoms paslaugoms).

                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          O šiaip sutinku, čia požiūrio reikalas, vieniem svarbiau galimybė rūkyti kur jie nori, nes tai žmogaus laisvė, bet kiti taip sako, kad turi teisę į švarią aplinką. Žodžiu diskusija be galo
                                          Taip ir yra, todėl visiškų draudimų reiktų vengti, bet galima taikyti vienokius ar kitokius apribojimus, kad nebūtų kenkiama tiems, kam tai gali pakenkti.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X