Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Svetimų kalbų vardų ir žodžių rašyba lietuvių kalboje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Man tiesiog šiaip patinka tas žodis, dėl ko jį mėgstu naudoti. Bet šiaip reikšmė mano naudojimo kontekste yra susijusi su nepagrįstu ir kvailu taupymu, aplaidumu ir sovietiniu/rusišku požiūriu į darbų atlikimą. Tikiuosi, bus aiškiau
    Žodžiai yra vartojami, ne naudojami. Ban.

    Comment


      Parašė rmss Rodyti pranešimą

      Žodžiai yra vartojami, ne naudojami. Ban.
      Atsiprašau. Nuo šiol stengsiuosi žodį krachaboras ne naudoti, o vartoti.

      Comment


        Parašė medukas Rodyti pranešimą
        Zmogus kuris kaunasi uz kiekviena trupineli. Kabinejasi prie smulkmenu, todel tinka - smulkmeniskas
        Sakyčiau, čia kaip tik matome per mažą dėmesį detalėms, pofigizmą, o ne smulkmeniškumą. John kaip paaiškino, jis visai ką kita turi omeny, tai tiesiog įžeidimas dėl netinkamo mentaliteto. Baudžiauninkai, ubagai, krachaborčina.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Man tiesiog šiaip patinka tas žodis, dėl ko jį mėgstu naudoti. Bet šiaip reikšmė mano naudojimo kontekste yra susijusi su nepagrįstu ir kvailu taupymu, aplaidumu ir sovietiniu/rusišku požiūriu į darbų atlikimą. Tikiuosi, bus aiškiau
          Žodžiai vartojami tomis reikšmėmis ką reiškia iš tiesų, o ne pagal asmeninius išsigalvojimus.

          Comment


            Parašė Austras Rodyti pranešimą

            Žodžiai vartojami tomis reikšmėmis ką reiškia iš tiesų, o ne pagal asmeninius išsigalvojimus.
            Kaip matai, nebūtinai.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Kaip matai, nebūtinai.
              Kokia yra asmeninė susigalvota šitų žodžių reikšmė?

              Comment


                Tas pats žodis ar jų junginys gali turėti kelias netgi prieštaringas reikšmes. O pavyzdžiui rusišku keiksmažodžiu j-t m-j gali išreikšti ir džiaugsmą, ir skausmą, ir pyktį, ir pagyrimą, ir nusivylimą, ir nuostabą, ir supratimą. Beveik universalus žodžių junginys.

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Kokia yra asmeninė susigalvota šitų žodžių reikšmė?
                  Taigi jau paaiškinau vos prieš porą pranešimų, gali susirasti ir paskaityti.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Taigi jau paaiškinau vos prieš porą pranešimų, gali susirasti ir paskaityti.
                    Kalbu apie žodžius „kaip“, „matai“ ir „nebūtinai“.

                    Comment

                    Working...
                    X