Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sigius Rodyti pranešimą
    Dirbu švediškoje įmonėje Lietuvoje, daug bendrauju darbiniais klausimais su švedais, dirbančiais Švedijoje toje pačioje srityje (IT). Supratau, kad švedai ypatingais sugebėjimais nepasižymi (švelniai tariant). Na o apie algų skirtumą net nesinori rašyti. Ir man visai nejuokinga.
    Yra toks terminas kaip "overqualified".
    Kitaip nei Lietuvoje, kur šlavėjui reikia magistro su dviem užsienio kalbom.

    Comment


      Priešingai nei dauguma Europos ir NATO valstybių, Šiaurės šalys Danija, Norvegija, Suomija ir Švedija, nepaisydamos jas irgi palietusios ekonominės krizės, pastaruosius ketverius metus nuosekliai didina išlaidas gynybai, pirkdamos vis naujesnius ir galingesnius ginklus, nes tiesiogiai jaučia kylančią Rusijos karinę grėsmę.

      http://www.veidas.lt/rusijos-gresmes...ai-ginkluojasi

      Comment


        Buvęs VSD darbuotojas-TV kanalo Gruzijoje savininkas.
        DELFI Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą. http://verslas.delfi.lt/Media/vienas...#ixzz2CIXfJjjf

        Kieno jis žmogus?
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          Vilniuje girtas rusas sučiuptas, kai šlapinosi ant KAM sienos

          Comment


            O tai ką tam girtam rusui daryti? Pimpalą mazgu užsirišti? Jei Zuokula priprato nuo mažumės lakstyti už kampo ar tvarto, tai nereiškia kad ir mieste taip galima gyventi. Kur viešieji tualetai sostinės centre? Vargšas užsienietis gali lakstyti tol, kol akys iššoks kaip pas kokį krabą išorėn.
            Tualetų tragiškai trūksta. Yra tekę dirbti senamiestyje, tai padėtį puikiai žinau - kiekvieną dieną mūsų įstaiga sulaukdavo vargšų turistų, prašančių pasinaudoti tualetu.

            Comment


              Parašė J.U. Rodyti pranešimą
              O tai ką tam girtam rusui daryti? Pimpalą mazgu užsirišti? Jei Zuokula priprato nuo mažumės lakstyti už kampo ar tvarto, tai nereiškia kad ir mieste taip galima gyventi. Kur viešieji tualetai sostinės centre? Vargšas užsienietis gali lakstyti tol, kol akys iššoks kaip pas kokį krabą išorėn.
              Tualetų tragiškai trūksta. Yra tekę dirbti senamiestyje, tai padėtį puikiai žinau - kiekvieną dieną mūsų įstaiga sulaukdavo vargšų turistų, prašančių pasinaudoti tualetu.
              Lyg tai kažkur kitur tie viešieji tualetai ant kiekvieno kampo. Be to net ir centre galima rasti atokių vietų nusimyžt, o jeigu girtam viskas nusispjaut, užsimano ir iškart myža kur papuola ant pastatų iš paradinės pusės, tai čia jau ne miesto problema. Be to vakaruose prispaudus reikalui įprasta užeiti į kokią kavinę ir paprašyti į tualetą. Dažniausiai arba leidžia dykai, arba paprašo simbolinio mokęsčio.

              Comment


                Kažkada jau buvo įdėta kaip apsiforminti viešose vietose. Tiems, kas nematė.

                http://www.youtube.com/watch?v=yKUXDedYDbc

                Comment


                  Manau Ruso "nusilengvinimas" ant KAM pastato yra niekas kitas kaip provokacija Lietuvai, netgi įtarčiau terorizmo aktą. Zingeris galėtu įteikti notą Rusijai dėl tokio akibrokšto. Po notos sektu Rusijos veiksmai t.y įvesti tankai į Lietuvą ir Lietuvos okupacija.

                  P.S Maldauju, baikit vieną kartą su ta Rusofobija. Ji veda į niekur. Ir atrodo juokingai. Žmogus pasivaišino, kaip žinome Vilniuje vietų kur nusilengvinti yra tikrai mažai, ir jis tikrai nežiūrėjo kur kaip jis tą daro.

                  Comment


                    Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                    Manau Ruso "nusilengvinimas" ant KAM pastato yra niekas kitas kaip provokacija Lietuvai, netgi įtarčiau terorizmo aktą. Zingeris galėtu įteikti notą Rusijai dėl tokio akibrokšto. Po notos sektu Rusijos veiksmai t.y įvesti tankai į Lietuvą ir Lietuvos okupacija.

                    P.S Maldauju, baikit vieną kartą su ta Rusofobija. Ji veda į niekur. Ir atrodo juokingai. Žmogus pasivaišino, kaip žinome Vilniuje vietų kur nusilengvinti yra tikrai mažai, ir jis tikrai nežiūrėjo kur kaip jis tą daro.
                    Kas nors rašė, kad tai provokacija? Greičiau atvirkščiai
                    Užteks loti ant Rusijos!

                    Comment


                      Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                      Manau Ruso "nusilengvinimas" ant KAM pastato yra niekas kitas kaip provokacija Lietuvai, netgi įtarčiau terorizmo aktą. Zingeris galėtu įteikti notą Rusijai dėl tokio akibrokšto. Po notos sektu Rusijos veiksmai t.y įvesti tankai į Lietuvą ir Lietuvos okupacija.
                      In your face visiems rusoliubams. Tikiuosi, šitas neišprovokuotos agresijos aktas atvers akis visiems, tikintiems šaltojo karo pabaiga, "santykių perkrovimu" ir šiaip, kad RU yra visa balta ir pūkuota kaip poliarinis lokys.

                      Comment


                        Lietuva visą laiką buvo ir dar ilgai bus užstrigęs žuvies kaulas Rusijos gerklėje. Žinoma, jei Lietuva išgyvens, kuo abejoju.
                        Rusija vis dar gyvena XIX amžiaus kategorijomis, kai teritorijų grobimas buvo valstybės stiprumo požymis ir garantas. Todėl kažkokia mizerija, t.y. Lietuva, įsiterpusi tarp užgrobto Karaliaučiaus krašto ir pagrindinio "matuškos Rusijos" ploto ir yra tas kaulas. Visą laiką gangrenuoja gerklėj ir erzina šauniuosius Stalino anūkus.
                        Didžiulė Lietuvos gyventojų dalis yra per mažai pamokyta meškos glėbio glamonių, todėl peza nesąmones, jog pavojaus iš Rusijos nėra ir nebus. Kai kurie tai daro sąmoningai, svajoja apie gerus jiems laikus, kai tėvai buvo kokie nors partkomų sekretoriai ar tiesiog nusipelnę stribai.
                        Dabartinė Rusija negaili pinigų kurti savo politikai palankią terpę postsovietinėse šalyse, Lietuvoje ypač. Rusiškų TV kanalų gausa, rusiško popso grūdimas, neproporcingai didžiulis Rusijos ambasados "darbuotojų" skaičius, įtakos darymas per visų lygių rinkimus - štai kokioje apsuptyje gyvename. Ir to nematyti gali tik specialiai nenorintys to matyti. Proto negalią turinčius palikime šį kartą nuošalyje.

                        Comment


                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                          Lietuva visą laiką buvo ir dar ilgai bus užstrigęs žuvies kaulas Rusijos gerklėje. Žinoma, jei Lietuva išgyvens, kuo abejoju.
                          Rusija vis dar gyvena XIX amžiaus kategorijomis, kai teritorijų grobimas buvo valstybės stiprumo požymis ir garantas. Todėl kažkokia mizerija, t.y. Lietuva, įsiterpusi tarp užgrobto Karaliaučiaus krašto ir pagrindinio "matuškos Rusijos" ploto ir yra tas kaulas. Visą laiką gangrenuoja gerklėj ir erzina šauniuosius Stalino anūkus.
                          Didžiulė Lietuvos gyventojų dalis yra per mažai pamokyta meškos glėbio glamonių, todėl peza nesąmones, jog pavojaus iš Rusijos nėra ir nebus. Kai kurie tai daro sąmoningai, svajoja apie gerus jiems laikus, kai tėvai buvo kokie nors partkomų sekretoriai ar tiesiog nusipelnę stribai.
                          Dabartinė Rusija negaili pinigų kurti savo politikai palankią terpę postsovietinėse šalyse, Lietuvoje ypač. Rusiškų TV kanalų gausa, rusiško popso grūdimas, neproporcingai didžiulis Rusijos ambasados "darbuotojų" skaičius, įtakos darymas per visų lygių rinkimus - štai kokioje apsuptyje gyvename. Ir to nematyti gali tik specialiai nenorintys to matyti. Proto negalią turinčius palikime šį kartą nuošalyje.
                          Gal Rusija ir okupuos Lietuvą, bet dabar man – jokio skirtumo, nes šiandien mes esame pačių lietuvių okupuoti: valstybės užvaldymas. Girdėta tokia sąvoka? Jie Lietuvoje niekada nenueina nuo valdžios.
                          Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                          Comment


                            Jie, bet savi jie. Ne svetimi.

                            Comment


                              Parašė Combat Rodyti pranešimą
                              Gal Rusija ir okupuos Lietuvą, bet dabar man – jokio skirtumo, nes šiandien mes esame pačių lietuvių okupuoti: valstybės užvaldymas. Girdėta tokia sąvoka? Jie Lietuvoje niekada nenueina nuo valdžios.
                              Kažin, ar taip pat tai pavadintų beveik visų Afrikos valstybių gyventojai, palyginę su savo šalių santvarkom...

                              Comment


                                Ateis gerasis gelbėtojas Vladzimiras Ivanovičius, trenks gautuotu kumščiu į stalą ir įves tvarką - su šaknim išraus visas blogybes (vietoje bukos vartotojiškos visuomenės bus idealistiška, jautri, rūpestinga), atims buožių turtą ir padalins vargšams, nubaus kaltininkus, rūpinsis visais darmojiedais.
                                Tada švelniai ir rūpestingai paglostys Combat'o galvytę ir tėvišku rupesčiu ir meile apgaubs: duos darbo, suteiks namą, užvers rubliais.

                                Laukiame Salvatoriaus Ciesoriaus sugrįžtant!

                                Comment


                                  Mat jį šunys. Aš nuvažiuosiu ant Kremliaus nusilengvinsiu, o jei dar syk prispirs tai ir ant Lenino mauzoliejaus.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                    Mat jį šunys. Aš nuvažiuosiu ant Kremliaus nusilengvinsiu, o jei dar syk prispirs tai ir ant Lenino mauzoliejaus.
                                    Tai atliksi pribaltų fašыstų nedraugiškumo aktą?

                                    Manau lietuvio "nusilengvinimas" ant Kremliaus bus niekas kitas kaip provokacija prieš Rusiją, netgi įtarčiau, terorizmo aktas. S.Lavrovas turėtų įteikti notą Lietuvai dėl tokio akibrokšto. Po notos sektų Rusijos veiksmai t.y. įvesti tankai į Lietuvą ir Lietuvos okupacija. (C)

                                    Comment


                                      Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                      In your face visiems rusoliubams. Tikiuosi, šitas neišprovokuotos agresijos aktas atvers akis visiems, tikintiems šaltojo karo pabaiga, "santykių perkrovimu" ir šiaip, kad RU yra visa balta ir pūkuota kaip poliarinis lokys.
                                      Aš nesu Rusoliubas. Pasakysiu aiškiai. Man labiausiai rūpi ekonominiai santykiai su Kaimynais t.y Rusais, Baltarusais. Jeigu skaitai spaudą, turbūt nepraleidai pro akis Lukašenkos žodžių, kad krovinių nebeleis per Klaipėdos uosta. Kas nuo to nukentės? Geležinkeliai ir Uostas. Geležinkeliai jau aiškiai sako, kad neteks kelių šimtų milijonų pelno. Naftos produktu pervežimas JAU krenta kelis kartus. Ar tai maži pinigai? Lietuvos Verslininkai dirbantys su Baltarusais šiaušiasi nuo tokios mūsų politikos kaimynų atžvilgiu. Aš nesuprantu, koks jūsų skirtumas kiek tie baltarusai, rusai demokratiškai gyvena. Koks skirtumas? Man jokio. Nors jie ten ir visi ant kelių klūpėtų, man nesvarbu. Svarbiausia yra Lietuvos interesai šiose šalyse. Kad Zingeris kliedi absoliučias nesąmones ir augina pilvą, nuo to męs ekonominės naudos negausim. Nevaidinkim, kad ir pas mus su demokratija viskas gerai. Teismai korumpuoti kaip nežinau kas, valstybinėse įstaigose be vokelio nepajudėsi. Tai čia demokratija? Pirma susišluokime savo kiemą. Atleiskit Ponai, bet neatsitiks taip, kad mūsų šalį perkels į kitas žemes. Turiu nuvilt visus forumiečius tuo tikinčius, bet taip neatsitiks. Su kaimynais turi būti kuo geresni santykiai, ir kuo daugiau ekonominės naudos. Galit rašyt baisėtis kuo tik norit, bet būtent taip ir turi būti.

                                      Comment


                                        Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                        Aš nesu Rusoliubas. Pasakysiu aiškiai. Man labiausiai rūpi ekonominiai santykiai su Kaimynais t.y Rusais, Baltarusais. Jeigu skaitai spaudą, turbūt nepraleidai pro akis Lukašenkos žodžių, kad krovinių nebeleis per Klaipėdos uosta. Kas nuo to nukentės? Geležinkeliai ir Uostas. Geležinkeliai jau aiškiai sako, kad neteks kelių šimtų milijonų pelno. Naftos produktu pervežimas JAU krenta kelis kartus. Ar tai maži pinigai? Lietuvos Verslininkai dirbantys su Baltarusais šiaušiasi nuo tokios mūsų politikos kaimynų atžvilgiu. Aš nesuprantu, koks jūsų skirtumas kiek tie baltarusai, rusai demokratiškai gyvena. Koks skirtumas? Man jokio. Nors jie ten ir visi ant kelių klūpėtų, man nesvarbu. Svarbiausia yra Lietuvos interesai šiose šalyse. Kad Zingeris kliedi absoliučias nesąmones ir augina pilvą, nuo to męs ekonominės naudos negausim. Nevaidinkim, kad ir pas mus su demokratija viskas gerai. Teismai korumpuoti kaip nežinau kas, valstybinėse įstaigose be vokelio nepajudėsi. Tai čia demokratija? Pirma susišluokime savo kiemą. Atleiskit Ponai, bet neatsitiks taip, kad mūsų šalį perkels į kitas žemes. Turiu nuvilt visus forumiečius tuo tikinčius, bet taip neatsitiks. Su kaimynais turi būti kuo geresni santykiai, ir kuo daugiau ekonominės naudos. Galit rašyt baisėtis kuo tik norit, bet būtent taip ir turi būti.
                                        Kaip ne rusofilas, jei net rusišką rusoliubą vartoji?!
                                        Lukašenka dažnai nusišneka.
                                        Kaip tai koks skirtumas? Diktatūra skatina imperializmą. Jei Putinas prigrobtų Lietuvą, tau dar nerūpėtų?
                                        Kad Zingeris jųms kliedi ir pilvą augina irgi negerai? (Žinoma, Paleckiukas labiau nusipelnęs rispūūblikai.
                                        Korupcija? Užaugs kelios laisvos kartos, ir kyšnieriai išmirs, jos lygiai taip pat sumažės.
                                        Geresni santykiai yra kas? Prostitucija rytams?

                                        Ir apskritai,
                                        apsišluok savo kiemą pats
                                        , kiek klaidų cituojamame tekste!

                                        Aš, paprastas Kauno trylikmetis jau lenkiu jus savo iškalba ir dar daug kuo.

                                        Comment


                                          Parašė Grillz Rodyti pranešimą
                                          Aš nesu Rusoliubas. Pasakysiu aiškiai. Man labiausiai rūpi ekonominiai santykiai su Kaimynais t.y Rusais, Baltarusais. Jeigu skaitai spaudą, turbūt nepraleidai pro akis Lukašenkos žodžių, kad krovinių nebeleis per Klaipėdos uosta. Kas nuo to nukentės? Geležinkeliai ir Uostas. Geležinkeliai jau aiškiai sako, kad neteks kelių šimtų milijonų pelno. Naftos produktu pervežimas JAU krenta kelis kartus. Ar tai maži pinigai? Lietuvos Verslininkai dirbantys su Baltarusais šiaušiasi nuo tokios mūsų politikos kaimynų atžvilgiu. Aš nesuprantu, koks jūsų skirtumas kiek tie baltarusai, rusai demokratiškai gyvena. Koks skirtumas? Man jokio. Nors jie ten ir visi ant kelių klūpėtų, man nesvarbu. Svarbiausia yra Lietuvos interesai šiose šalyse. Kad Zingeris kliedi absoliučias nesąmones ir augina pilvą, nuo to męs ekonominės naudos negausim. Nevaidinkim, kad ir pas mus su demokratija viskas gerai. Teismai korumpuoti kaip nežinau kas, valstybinėse įstaigose be vokelio nepajudėsi. Tai čia demokratija? Pirma susišluokime savo kiemą. Atleiskit Ponai, bet neatsitiks taip, kad mūsų šalį perkels į kitas žemes. Turiu nuvilt visus forumiečius tuo tikinčius, bet taip neatsitiks. Su kaimynais turi būti kuo geresni santykiai, ir kuo daugiau ekonominės naudos. Galit rašyt baisėtis kuo tik norit, bet būtent taip ir turi būti.
                                          Lukašenką tik po susitikimo su putleriu pareiškė, kad kroviniai keliaus per Rusiją. Tai kokie Lietuvos veiksmai pablogino dvišalius santykius? Ar nemanai, kad pastaroju metu Lietuvos valdžia per daug tūpčioja visokiems batkoms ir debilams putleriams? Išduotas disidentas, pro-baltarusiška pozicija Briuselyje. Ką dar reikėtų padaryti, kad pagerinti santykius?
                                          考纳斯, 立陶宛

                                          Comment

                                          Working...
                                          X