Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Iš kur žinai ką kiekvienas žmogus įsivaizduoja?
    Nesakiau, kad žinau apie kiekvieną.

    Comment


      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
      Šiaip Rusijos žmonės niekada nebuvo ir vis dar nėra nepriklausomi. Baudžiauninkų tauta.
      Tokios yra visos Rytų Europos tautos, mes tame tarpe. Bet pati Rusija niekada nebuvo okupuota.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
        Tokios yra visos Rytų Europos tautos, mes tame tarpe. Bet pati Rusija niekada nebuvo okupuota.
        Ar tikrai yra? Ir kaip tai pasireiškia šiais laikais?
        Flickr

        Comment


          Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
          Tokios yra visos Rytų Europos tautos, mes tame tarpe. Bet pati Rusija niekada nebuvo okupuota.
          Žmonės, ne tautos.

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            Tokios yra visos Rytų Europos tautos, mes tame tarpe. Bet pati Rusija niekada nebuvo okupuota.
            Nu nereikia lialia, kad Rusai nebuvo okupuoti. Kur dingo totoriu - mongolu okupacija su viso to pasekmemis.

            Comment


              Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
              ...Kur dingo totoriu - mongolu okupacija su viso to pasekmemis.
              Tada dar nebuvo Rusijos...
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                Tokios yra visos Rytų Europos tautos, mes tame tarpe. Bet pati Rusija niekada nebuvo okupuota.
                Taip. Peržengi buvusią rytų-vakarų Vokietijos sieną ir iškart padvelkia laisve.
                考纳斯, 立陶宛

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Tokios yra visos Rytų Europos tautos, mes tame tarpe.

                  Na, nebūčiau toks kategoriškas.
                  Yra čekai, slovėnai, vengrai, lenkai, lietuviai, latviai, estai.
                  Ir yra rusai, moldavai, baltarusiai, nemaža dalis ukrainiečių.

                  Skirtumas yra. Baltarusiai pavyzdžiui atvažiuoja į Lietuvą, kaip jie sako patys, laisvo oro įkvėpti

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    ...Skirtumas yra. Baltarusiai pavyzdžiui atvažiuoja į Lietuvą, kaip jie sako patys, laisvo oro įkvėpti
                    Na tai aišku skirtumas yra. Bet skirtumas tarp gudų ir lietuvių daug mažesnis nei tarp lietuvių ir olandų. Suprantu kad mes norime atrodyti vakariečiais, bet vien deklaracijų tam neužtenka. Šiaip nuvažiavome į lankas... tema visai apie kitą.
                    Ištikruju nesuprantu kam tokia tema išvis reikalinga, nes į temos klausimą užtenka atsakyti: "TAIP"... ir ją uždaryti.
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                      Bet skirtumas tarp gudų ir lietuvių daug mažesnis nei tarp lietuvių ir olandų...
                      Bent jau Vilniuje aš lietuvius (tiksliau vilniečius) nuo kokių olandų ar vokiečių ir atvirkščiai kartais visiškai neatskiriu. O štai gudą, rusą ar ukrainietį (ne iš Lietuvos) atskirti nesunku.
                      Dar prieš 15 metų koks vakarietis Vilniuje matydavosi iš tolo. Dabar to jau nėra. O baltarusiai, rusai ir lenkų turistai iš provincijos labai išsiskiria iš minios

                      Comment


                        Jei esi rusas ir užklydus į prabangų restoraną kažkas kabinėjasi prie purvinų tavo čebatų, arba dėl techniškai netvarkingo pirmos kartos golfuko sustabdo policija, visada gali jiems papasakoti kaip prieš 50 metų tavo tautietis buvo pirmasis žmogus kosmose.
                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Bent jau Vilniuje aš lietuvius (tiksliau vilniečius) nuo kokių olandų ar vokiečių ir atvirkščiai kartais visiškai neatskiriu. O štai gudą, rusą ar ukrainietį (ne iš Lietuvos) atskirti nesunku...
                          Vilniuje tu gyveni ir pagauni mažus niuansus kurie skiria tautas. Tokie niuansai olandui Amsterdame nepagaunami, jis tikrai neatskirs lietuvio nuo lenko, gudo, ruso...
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                            Vilniuje tu gyveni ir pagauni mažus niuansus kurie skiria tautas. Tokie niuansai olandui Amsterdame nepagaunami, jis tikrai neatskirs lietuvio nuo lenko, gudo, ruso...
                            Patikėk, aš Vakarų Europoje esu susidūręs su žmonėmis, kurie mano, kad Čečenija yra prie Baltijos jūros.
                            Tai kad man tas olandų "nepagavimas kas yra kas" visiškai suprantamas. Jie tiesiog mažiau išsilavinę žmonės. Ne savo specialybės prasme, bet plačiąja humanitarine prasme. Civilizacija išlaisvino juos nuo savo akiračio plėtros būtinybės

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              ...Civilizacija išlaisvino juos nuo savo akiračio plėtros būtinybės
                              Jiems to ir nereikia nes lenkas, lietuvis, gudas, rusas, rumunas... ir aibe kitu patys atvažiuoja pas juos ir dirba negrais... visi... tarp jų skirtumas nepagaunamas.
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                Jiems to ir nereikia nes lenkas, lietuvis, gudas, rusas, rumunas... ir aibe kitu patys atvažiuoja pas juos ir dirba negrais... visi... tarp jų skirtumas nepagaunamas.
                                Tai čia tik parodo pačių tų olandų dvasinį menkumą. Požiūris į žmones, kurie tau dirba, kaip į gyvulius, yra ne dirbančių žmonių, o darbdavio etikos problema

                                Aš su tokiu požiūriu susidūriau Prancūzijoje, nors net nedirbau ten, o buvau svečias.
                                Man tiesiog pagailo tų žmonių, tokie menki jie man pasirodė su savo kompleksais ir stereotipais Rytų Europos atžvilgiu.
                                Paskutinis taisė oranger; 2012.06.11, 13:10.

                                Comment


                                  Aš su tokiu požiūriu susidūriau Prancūzijoje, nors net nedirbau ten, o buvau svečias.
                                  Man tiesiog pagailo tų žmonių, tokie menki jie man pasirodė su savo kompleksais ir stereotipais Rytų Europos atžvilgiu.
                                  Jūsų avataras nerodo, kad laikote prancūzus menkystomis
                                  Čia draugiška retorinė replika.

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Jie tiesiog mažiau išsilavinę žmonės. Ne savo specialybės prasme, bet plačiąja humanitarine prasme. Civilizacija išlaisvino juos nuo savo akiračio plėtros būtinybės
                                    Būtent taip ir yra. Jie ten eina prie to, kad žinos absoliučiai viską apie nieką. Pavyzdžiui, apie kokias siūlų špūlytes žinos viską. O daugiau nieko.

                                    Comment


                                      Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                                      Jūsų avataras nerodo, kad laikote prancūzus menkystomis
                                      Čia draugiška retorinė replika.
                                      Aš kalbu apie konkrečius žmones, neapibendrinu juos kaip tautą.
                                      Ponas tautiniais ukrainiečių drabužiais iš mano avataro yra plačiai mąstantis prancūzas
                                      Paskutinis taisė oranger; 2012.06.11, 13:59.

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Aš kalbu apie konkrečius žmones, neapibendrinu juos kaip tautą
                                        Tokių žmonių Prancūzijoje ne daugiau nei kitose Vakarų šalyse
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                          Na tai aišku skirtumas yra. Bet skirtumas tarp gudų ir lietuvių daug mažesnis nei tarp lietuvių ir olandų. Suprantu kad mes norime atrodyti vakariečiais, bet vien deklaracijų tam neužtenka. Šiaip nuvažiavome į lankas... tema visai apie kitą.
                                          Ištikruju nesuprantu kam tokia tema išvis reikalinga, nes į temos klausimą užtenka atsakyti: "TAIP"... ir ją uždaryti.
                                          Gal reikėtų mažiau skiesti apie tuos apsirūkusius olandus. Lietuva yra demokratiška valstybė, kurios tikslas nėra patapti kažkokios vakarų valstybės kopija, juolabiau Olandijos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X