Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Badmetis su trėmimais neturi nieko bendro. Todėl ir klausiau. Pats istorijos pasimokyk

    O jie jau apklijavo Rygos tramvajus Hitlerio portretais? Nemačiau dar...
    O tuo metu demokratinėje Amerikoje... Didžiosios depresijos metu iš bado mirė apie milijonas amerikiečių... O grūdų nebuvo kur dėti, jie buvo pūdomi laukuose... Niekas nepasakojo to?
    Nergrai už žmones nebuvo laikomi...

    O Stalino portretais jau apklijavo? Apklijuos ir Hitlerio. Keršydami rusams...

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Tai jau tikrai. Tik vilkas - sovietai, o meška - ES. Beje, kažkokia vaivorykštinė, belytė, matyt prisirijusi moliuskų,mintančių į vandenyną išmetamų didmiesčių nutekamųjų vandenų šlamštu, kuriame pilna chemijos...

      Pergalę švenčia visa Europa ir ne tik. O čia tik Lietuvai, Latvijai ir Estijai (labiausiai tai Lietuvai) yra okupacijos diena. Kažkodėl netgi lenkai iki tiek nenusirita...
      Ir tuom baigiasi galima diskusija...

      Čia tau, bendram pasiskaitymui apie "Pergalės dieną"

      http://en.wikipedia.org/wiki/Pergal%C4%97s_diena

      Šalys, kurios švenčia...
      Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Georgia, Germany, Israel, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Moldova, Montenegro, Russia, Serbia, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine, Uzbekistan
      Kaip pats matai - ne visas pasaulis
      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Stalino mano žiniomis, niekas oficialiai neteisė (jeigu klystu, pataisykite).
        2010 metų teismo verdiktas. Stalinas ir dar 6 jo bendrininkai pripažinti kaltais dėl 3 941 000 ukrainiečių tautybės žmonių genocido.

        http://ssu.gov.ua/sbu/control/uk/pub...e?art_id=97091
        Paskutinis taisė oranger; 2012.03.20, 19:12.

        Comment


          Parašė bebop Rodyti pranešimą
          Kaip pats matai - ne visas pasaulis
          Švenčia diena anksčiau. Koks skirtumas?

          Comment


            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Švenčia diena anksčiau. Koks skirtumas?
            Tas, kad tai grynai Sovietinė (neskaitant Vokietijos ir Izraelio) šventė, norint parodyti, kas čia "šauniausi ir nuostabiausia"
            Paskutinis taisė bebop; 2012.03.20, 19:14.
            Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

            Comment


              Parašė bebop Rodyti pranešimą
              Ir tuom baigiasi galima diskusija...

              Čia tau, bendram pasiskaitymui apie "Pergalės dieną"

              http://en.wikipedia.org/wiki/Pergal%C4%97s_diena

              Šalys, kurios švenčia...

              Kaip pats matai - ne visas pasaulis
              Gal baik nusikalbėti? Vakarai švenčia gegužės 8, buvusi TSRS - 9 d.

              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              2010 metų teismo verdiktas. Stalinas ir dar 8 jo bendrininkai pripažinti kaltais dėl 3 941 000 žmonių genocido.

              http://ssu.gov.ua/sbu/control/uk/pub...e?art_id=97091
              Tai ne tarptautinis teismas ir jis nieko nereiškia. O jei ir nuteistų, tai, na, juokinga visa tai po tiek metų. Kur jie buvo anksčiau? Bijojo TSRS? Jos jau 21 metai kaip nėra. Kur jie buvo tuos metus? Taip kad viskas pavėluota ir tai tik niekam neįdomūs politiniai žaidimai. Praeis dar 20 metų ir išmirs visi, kurie kariavo, tuo metu gyveno...
              Paskutinis taisė Al1; 2012.03.20, 19:16.

              Comment


                Parašė bebop Rodyti pranešimą
                Tas, kad tai grynai Sovietinė šventė, norint parodyti "who is the Boss"
                Ne sovietinė. Bendra. Kita pusė pasaulio švenčia Vokietijos kapituliacijos dieną (1945-05-08). Rusija švenčia TSRS pergalės dieną (1945-05-09). Ir ką tai keičia?

                Tiesa, smagiai rašosi žodis „Sovietinė“?

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Tai ne tarptautinis teismas ir jis nieko nereiškia.
                  Man jis daug reiškia. Ką jis reiškia tau, man nesvarbu.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Man jis daug reiškia. Ką jis reiškia tau, man nesvarbu.
                    Tokius teismus galima surengti pas kaimynę bute. Nei teisiamųjų, nei nieko.

                    Comment


                      Parašė LC. Rodyti pranešimą
                      Badas, kurio metu neišvengta aukų.
                      Neišvengta likusių gyvų, aš taip pasakyčiau...

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Man jis daug reiškia. Ką jis reiškia tau, man nesvarbu.
                        Man nesvarbu, ką jis tau reiškia. Tarptautiniu mastu tai nieko nereiškia. Netgi jei ir būtų toks tarptautinis teismas, Rusija jo nepripažintų, nes tai reikštų pralaimėjimo kare pripažinimą. Su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis - nauju pasaulio perdalijimu. Taip, to siekia JAV, yra siekiančių ir Europoje. Europai tai gresia nauju karu, o JAV, žinoma, išloštų dar kartą, kaip ir 1945-aisiais.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Man nesvarbu, ką jis tau reiškia. Tarptautiniu mastu tai nieko nereiškia. Netgi jei ir būtų toks tarptautinis teismas, Rusija jo nepripažintų, nes tai reikštų pralaimėjimo kare pripažinimą. Su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis - nauju pasaulio perdalijimu. Taip, to siekia JAV, yra siekiančių ir Europoje. Europai tai gresia nauju karu, o JAV, žinoma, išloštų dar kartą, kaip ir 1945-aisiais.
                          Ten apie Rusiją, JAV, Afganistaną, Ganą, žydus, gėjus, landzbergį, paleckį ir visus kitus nekalbama.
                          Ten ukrainiečių tauta nuteisė savo žmonių žudikus. Tarp kurių yra ir ukrainietis. Basta.
                          Aš žinau, kad Stalinas yra nusikaltėlis ir žudikas. Man to užtenka ir nereikia man jokių tarptautinių teismų.
                          Paskutinis taisė oranger; 2012.03.20, 19:25.

                          Comment


                            A1, Tomizmai ir gal Combat. Klausimas paprastas. Ar jūsų manymu Stalino portretas, su 1941 - 1945 data ant Rygos ir Talino autobusų yra teisingas ar ne? TAIP ar NE?
                            考纳斯, 立陶宛

                            Comment


                              Parašė surskis18 Rodyti pranešimą
                              A1, Tomizmai ir gal Combat. Klausimas paprastas. Ar jūsų manymu Stalino portretas, su 1941 - 1945 data ant Rygos ir Talino autobusų yra teisingas ar ne? TAIP ar NE?
                              Kam ta provokacija? Žmogus turi savo nuomonę, tegul ir turi. Ar iš Londono dabar kažkoks diktatas bus?

                              Comment


                                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                Kam ta provokacija? Žmogus turi savo nuomonę, tegul ir turi. Ar ten iš Londono dabar kažkoks diktatas bus?
                                Aš nuomonės ir klausiu.
                                考纳斯, 立陶宛

                                Comment


                                  Beje, žydai vėl eilinį kartą iš Vokietijos išsireikalavo kompensacijas. Šį kartą Holokausto aukomis pripažinti visi žydai, kurie buvo evakuoti ar patys pasitraukė į TSRS gilumą. Nu ar ne naglumas??? Kiekvienai tokiai aukai išmoka apie 2500 eurų vienkartinę kompensaciją... Tai Vokietiją galima taip melžti, bet Rusija, kol ją valdys ne išdavikai, niekada nepripažins Stalino nusikaltėliu. Vieną kartą jį jau nuvainikavo ir pakanka.
                                  Paskutinis taisė Al1; 2012.03.20, 19:28.

                                  Comment


                                    Parašė surskis18 Rodyti pranešimą
                                    Aš nuomonės ir klausiu.
                                    O tu žinai jų nuomonę. Kam klaust? Provokatorius.

                                    Comment


                                      Parašė surskis18 Rodyti pranešimą
                                      Aš nuomonės ir klausiu.
                                      Į paprastus klausimus jie nelabai moka atsakyti, deja...

                                      Comment


                                        Parašė surskis18 Rodyti pranešimą
                                        Aš nuomonės ir klausiu.
                                        Jei estai ir latviai nesugebės kaip nors jo uždrausti - teisingas.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Tai Vokietiją galima taip melžti, bet Rusija, kol ją valdys ne išdavikai, niekada nepripažins Stalino nusikaltėliu.
                                          Rusija jau seniai išduota ir parduota. Mentalitetas skirtingas. O ir Vokietiją riboja ES teisės aktai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X