Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Klausimas: Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai? neturi prasmes, nes Rusija visada kels grėsmę Lietuvai!, vien dėl to kad ji daug galingesne ir amžinai necivilizuota...

    Comment


      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
      Skirtumas "tik" tas, kad JAV niekada neokupavo Lietuvos, netrėmė ir nežudė masiškai LTU piliečių, nekolonizavo mano Tėvynės savais tautiečiais. Mes, lietuviai, ir dabar neretai paburbam, kad keturi NATO naikintuvai Zokniuose - mizeris, jie realiam kare neduos apčiuopamos naudos. Kita vertus, mums nereikėtų jų nė vieno, jeigu kaimynė "į Rytus" neturėtų jų dar daugiau ir nuolat nepažeidinėtų LTU oro erdvės.
      Laukiam naujos neabejotinai populiarios (ir niekada nesibaigiančios) temos "Kaip Vakarai grasina Lietuvai" (ar kaip ten kažkaip...)
      nuolatiniai bankų bankrotai, finansinis krachas pasaulyje. visiškas savivaliavimas ir vadovavimas šioje finansų srityje privedė prie baisių dalykų, kurie vienaip ar kitaip GALI smogti (duok, Dieve, kad smogtų kuo švelniau) ne tik Lietuvai, bet ir tai pačiai rusijai, ir visam likusiam pasauliui. nuskambės žiauriai, galbūt per skambniai, bet tarkim - kai reikės suktis ir verstis, kad turėtum už ką nors pavalgyti, tada ir rusijos karinė grėsmė nebebus baisi. čia aišku gal hiperbolizuotai (atrodo toks tas žodis) kalbu, bet į tokius dalykus negalima neatsižvelgti.
      o kad negalvotumėt, kad aš koks rusų gynėjas, tai galiu pasakyt, kad mano nuomonė jų atžvilgiu kaip ir daugumos čia forume, tačiau negalima į viską žiūrėti iš vieno taško ir matyti tik vieną spalvą.
      pamačiau savaitės komentaruose AMB šnekantį, bičiukas taip neakivaizdžiai lyg ir užmetė, kad gali Valdą bandyti pakeisti, tai jaučiu už jį balsuočiau, nes tik jis mokėtų suderėti ir su rusais, ir su vakarais. man svarbiausia mano ir mano šalies žmonių gerovė, o ne rytai vakarai ar dar kokie ujai...

      Comment


        /\ Būtų su AMB, kaip su kitu - o o o o o Gyvent galėtų Valdovų rūmuose, rūmų klounu priimtų kokį Rolį iš gatvės

        Comment


          /\ galėtum pirmą sakinį paaiškint, kas per oooo?

          Comment


            Neradau lietuviškai
            Brezhnev starts reading a speech at some Olympic function: "Oh. Oh. Oh. Oh. Oh." An aide whispers "Leonid Ilyich, those are Olympic rings. The text is below."

            Čia minimum 5 metai miško kirtimo

            Comment


              juokinga, bet taip nebūtų

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                nuolatiniai bankų bankrotai, finansinis krachas pasaulyje. visiškas savivaliavimas ir vadovavimas šioje finansų srityje privedė prie baisių dalykų, kurie vienaip ar kitaip GALI smogti (duok, Dieve, kad smogtų kuo švelniau) ne tik Lietuvai, bet ir tai pačiai rusijai, ir visam likusiam pasauliui. nuskambės žiauriai, galbūt per skambniai, bet tarkim - kai reikės suktis ir verstis, kad turėtum už ką nors pavalgyti, tada ir rusijos karinė grėsmė nebebus baisi.
                Tip, oras, vanduo ir deguonis igi pavojingi Lietuvai, nes deguonis gali uzsidegti, o vanduo paskandinti.

                Reiktu skirti iprastinius reiskinius, vykstancius Vakaruose nuo samoningos politikos, nukreiptos pries kitas valstybes, vykdomas Rusijoje.

                Lyginti galetum tuomet, jei JAV ar kitu Vakaru saliu politika butu samoningas Lietuvos banku zlugdymas.


                Beje, kuo pasireikstu AMB gebejimas dereti su Rusais? Nejau manai, kad AMB sugebetu ka nors derinti su dabartine kraugeriska KGB administracija Kremliuje?

                Comment


                  /\ AMB tikrai galėtų. ne taip, kaip fanatiškasis landsbergeris, kuris nei iš vakarų naudos moka išspausti, o ir su rusais priešas.

                  kas dėl vakarų politikos - kiek nekaltų žmonių jau žuvo per visokias atakas azijoje?

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    /\ AMB tikrai galėtų. ne taip, kaip fanatiškasis landsbergeris, kuris nei iš vakarų naudos moka išspausti, o ir su rusais priešas.

                    kas dėl vakarų politikos - kiek nekaltų žmonių jau žuvo per visokias atakas azijoje?
                    AMB, ko gero, tik su Rusija ir galetu ka nos tartis, nes su niekuo kitu kalbetis neleistu uzsienio kalbu ziniu stoka (nors, kaip minejau, su dabartine grobuiniska KGB valdzia tikriausiai nesusitartu niekas). Taciau tokie lyderiai siandien Lietuvai nebereikalingi (Landsbergis savo jau irgi atitarnavo, todel cia jo nesiruosiu proteguoti ar ginti).

                    Auksto rango politikas, nemokantis jokios Vakarietiskos uzsienio kalbos (anglu, prancuzu, vokieciu), tiesiog negali kuruoti uzsienio politikos reikalu ir apskritai neturetu uzimti aukstu postu valstybeje, nes nesugebetu net perskaityti The Economist, FT, Le Monde ar FAZ ryte atsisedes prie interneto... nors kazi ar AMB ir Interneta ivaldes...

                    Tokius senos kartos lyderius jau seniai laikas nurasyti ir nespangti apie ju "galimybes" su kuo nors susitarti, nes viskas, ka jie is esmes gali, tai leisti ora pro kita gala.
                    Paskutinis taisė John; 2008.09.30, 20:21.

                    Comment


                      /\ na čia tavo nuomonė

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        /\ na čia tavo nuomonė
                        Kaip suprantu, tavo nuomone, senas, uzsienio kalbomis nekalbantis ir siandienos realijose nesigaudantis buves politikas yra tai, kas turetu vesti valstybe i ateiti? Uz ka gi taip nekenti savo tevynes?

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          AMB, ko gero, tik su Rusija ir galetu ka nos tartis, nes su niekuo kitu kalbetis neleistu uzsienio kalbu ziniu stoka (nors, kaip minejau, su dabartine grobuiniska KGB valdzia tikriausiai nesusitartu niekas). Taciau tokie lyderiai siandien Lietuvai nebereikalingi (Landsbergis savo jau irgi atitarnavo, todel cia jo nesiruosiu proteguoti ar ginti).

                          Auksto rango politikas, nemokantis jokios Vakarietiskos uzsienio kalbos (anglu, prancuzu, vokieciu), tiesiog negali kuruoti uzsienio politikos reikalu ir apskritai neturetu uzimti aukstu postu valstybeje, nes nesugebetu net perskaityti The Economist, FT, Le Monde ar FAZ ryte atsisedes prie interneto... nors kazi ar AMB ir Interneta ivaldes...

                          Tokius senos kartos lyderius jau seniai laikas nurasyti ir nespangti apie ju "galimybes" su kuo nors susitarti, nes viskas, ka jie is esmes gali, tai leisti ora pro kita gala.
                          Rusu butu čia blogai moketi ar gerai pagal tave ?

                          Comment


                            Parašė L33T Rodyti pranešimą
                            Rusu butu čia blogai moketi ar gerai pagal tave ?
                            Be abejo gerai. Tiesiog rusu kalba ir taip moka visi Lietuvos politikai ir siaip dauguma gyventoju. Su kitomis kalbomis situacija kur kas prastesne, todel butent Vakaru Europos kalbu mokejimas yra tas kvalifikacinis faktorius, kuris sprendzia politiku galimybes bendrauti tiek su Rytais, tiek su Vakarais.

                            Kadangi Vakarai Lietuvai yra aktualesni, nei Rusija, todel ir Vakaru kalbu mokejimas yra aktualesnis.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Kaip suprantu, tavo nuomone, senas, uzsienio kalbomis nekalbantis ir siandienos realijose nesigaudantis buves politikas yra tai, kas turetu vesti valstybe i ateiti? Uz ka gi taip nekenti savo tevynes?
                              oj tu pavarai aš Lietuvą myliu labai smarkiai, ir būtent todėl noriu jei viso ko geriausio. ir tikrai žinau, kad jeigu brazas būtų vėl prazidentas, blogai nebūtų. ką gi tu siūlai iš jaunų? zuoką? neduok Dieve. auštrevičių? nesugeba net Lietuvoj teisingo kelio pasirinkt, ką veiktų užsienio politikoje?.. kirkilas? anksti jam. kubilius? tikras kubilagalvis, persistengia su pasisakymais per dažnai. paksas, upsaskchis, valinskas?.. tad lieka kažkas iš moteriškių... grybauskaitė, blinkevičiūtė... aišku tik ne prunskienė. tai vat - jeigu ne brazas, tada kažkas iš jų. bent jau man. nors čia irgi svarstymai iš serijos kas būtų, jeigu būtų...

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                oj tu pavarai aš Lietuvą myliu labai smarkiai, ir būtent todėl noriu jei viso ko geriausio. ir tikrai žinau, kad jeigu brazas būtų vėl prazidentas, blogai nebūtų. ką gi tu siūlai iš jaunų? zuoką? neduok Dieve. auštrevičių? nesugeba net Lietuvoj teisingo kelio pasirinkt, ką veiktų užsienio politikoje?.. kirkilas? anksti jam. kubilius? tikras kubilagalvis, persistengia su pasisakymais per dažnai. paksas, upsaskchis, valinskas?.. tad lieka kažkas iš moteriškių... grybauskaitė, blinkevičiūtė... aišku tik ne prunskienė. tai vat - jeigu ne brazas, tada kažkas iš jų. bent jau man. nors čia irgi svarstymai iš serijos kas būtų, jeigu būtų...
                                Grybauskaite prezidente nebus jau vien del to, kad i atitinkama visuomenes segmenta (kuris Lietuvoje sudaro, ko gero, netgi dauguma... kuriam, ko gero, priklausai ir pats) bus nutaikytas "juoduju rinkiminiu technologiju" pliupsnis, po kurio ji tikriausiai neteks bet kokiu sansu buti isrinkta. Na o to pasekoje issirinksime kazka panasaus i Prunskiene ar Paksa (aciu dievui, pastarojo neprileidzia). Taigi ir balansuojam ant visokiu antrarusiu politiku ar SSRS laiku atgyvenu, nors sviesiu galvu tikrai netruksta.
                                Paskutinis taisė John; 2008.09.30, 21:11.

                                Comment


                                  /\ čia dėl jos orientacijos? ir kas man darbo? veda tegu Lietuvą į šviesią ateitį, o lovoje tegu daro ką nori.

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ čia dėl jos orientacijos? ir kas man darbo? veda tegu Lietuvą į šviesią ateitį, o lovoje tegu daro ką nori.
                                    Daktare, ar cia tu?

                                    kas nors tikriausiai pavoge Daktaro slaptazodi

                                    Comment


                                      /\ spyriau tam ačkarikui į žandą, bus jam mano pass vogti :/
                                      o jeigu rimtai, tai kas susiję su mano gerove, man yra pirmoje vietoje, nelieps gi ji žiūrėt, ką veikia vakarais turbūt?..

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        kubilius? tikras kubilagalvis, persistengia su pasisakymais per dažnai.
                                        Pavyzdžiui?

                                        Comment


                                          E.Lucasas: Rusija mėgins išnaudoti Seimo rinkimų rezultatus
                                          http://www.delfi.lt/news/elections20...hp?id=18712412

                                          Didžiosios Britanijos savaitraščio "The Economist" apžvalgininkas Edwardas Lucasas mano, kad Rusija mėgintų savo naudai pasinaudoti Viktoro Uspaskicho ir Rolando Pakso partijų sėkme Seimo rinkimuose.
                                          E. Lucasas sakė esąs "labai nustebęs", kad V. Uspaskichas ir R. Paksas po pastarųjų metų įvykių vis dar yra Lietuvos politikoje.
                                          Darbo partijos lyderis tikino nesislapstęs Rusijoje, o nuo jo slėpėsi Generalinė prokuratūra.
                                          Kaip, na KAIP uz toki "politika" gali balsuoti sveiko proto pilietis? Tiesiog smalsu, kas vyksta tokiu zmoniu galvoje

                                          Komentuodamas situaciją energetikos srityje, kuri susidarys uždarius Ignalinos atominę elektrinę, "The Economist" apžvalgininkas E. Lucasas nesugebėjimą diversifikuoti energijos šaltinių pavadino "viena iš katastrofiškiausių visų Lietuvos politikų nesėkmių per pastaruosius 15 metų".

                                          Gerai, kad yra tokiu zmoniu Vakaru spaudos plotmese, kaip E.Lucas, kuris, skirtingai nei dauguma jo kolegu, turi nuovoka, ziniu ir sugebejima analizuoti musu politika ir santykius su Rusija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X