Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Rusija vis dar kelia grėsmę Lietuvai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    O tai kas jas čia įkišo? Aš tikrai to nedariau.



    Šiaip ar taip dabar atostogos.

    Bet tema ne apie mane, o apie paranojišką Rusijos baimę.
    Kuo tos protestuotojos susijusios su Rusijos grėsme Lietuvai?

    Comment


      Gi eilinį kartą tuo bandoma parodyti, kad Rusija nedemokratinė šalis, kad jai svetimos Vakarų "vertybės", kad Rusiją valdo diktatorius Putinas. Vadinasi, ji pavojinga ir grėsminga. Juk tą nori pasakyti Vakarų ir Lietuvos propaganda.

      Comment


        Ponai ir ponios, neduokite ėdalo šitoms Kremliaus kiaulėms. Tegul sau kalbasi vieni su savim. AI1 ir Cukrus pranešimai yra elementariausias pilstymas iš tuščio į kiaurą. AI1 laaaabai dažnai naudojama frazė "Dvigubi Standartai" yra Rusijos užsienio ministro S. Lavrov'o vizitinė kortelė. Net pagalvojau, ar tik nebus p. Lavrovas prie miestai.net prisijungęs ir sugebėjes virš 9200 pranešimų per 4 metus parašyti?

        Comment


          "Dvigubi Standartai" ir "apmoka vakarai". Iš tikrųjų net biškį ir pabodo, norėtųsi kažkokių naujovių. Įdomu, ką pasakys apie dar vieną eilinį (sorry, kad ne Rusijos) vakarų apmokėtą - http://www.delfi.lt/news/daily/world....d?id=59366855

          Comment


            Būtent - pilstymas iš tuščio į kiaurą. Čia panašiai kaip užkietėjusiai davatkai aiškinti evoliucijos teoriją.

            Comment


              Ei, o kur adminas? Aš matau masinį vieno žmogaus įžeidinėnimą, kuris prasilenkia su forumo taisyklėmis - kur nuobaudos ? Ar nuobaudos skiriamos tik tiems , kurie nėra admino draugai?

              Comment


                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                Ei, o kur adminas? Aš matau masinį vieno žmogaus įžeidinėnimą, kuris prasilenkia su forumo taisyklėmis - kur nuobaudos ? Ar nuobaudos skiriamos tik tiems , kurie nėra admino draugai?
                A|1 irgi visus įžeidinėja (ir dar keikiasi prie nepilnamečių), bet jam irgi nieko neskiria Ir dar Combat pamenu neseniai Recoiler įžeidė, bet irgi be rimtesnių sankcijų. Nebent nesimato, tiesiog vieną pražangą gavo.
                Paskutinis taisė bebop; 2012.08.24, 14:12.
                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Jokio dainavimo ten nebuvo. Beje, netgi už dainavimą ne laiku ir ne vietoje yra baudžiama. Dėl ryšių su KGB įrodymų nėra, tik spekuliacijos.
                  Galvoji, KGB visus dokumentus taip lengvai atiduos visuomenei? Jie net visus Antrojo pasaulinio karo dokumentus nepaviešino (nors, skirtingai nuo Anglijos ir Amerikos, neturi ką slėpti).

                  Comment


                    Pasakysiu atvirai. Nusispjaut man ant tų rujojančių pusių. Man jos apskritai idealiai simbolizuoja pačią Rusiją - trys savim patenkintos durnės trokštančios aplinkinių dėmesio ir siekiančios jo abejotinais būdais.

                    Bet kai sėdžiu automobilyje odiniame krėsle, kvėpuoju filtruotu ir kondicionuotu oru ir klausau Opus 3 per integruotą n garsiakalbių audiosistemą, arba guliu ant sofos spoksodamas plazminį televizorių, rydamas čipsus ir užgerdamas Coca-cola - džiaugiuosi būdamas "Vakarų" dalimi ...
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Opus 3 tikrai toks dalykas, kurio sovietų laikais nacionalinis transliuotojas nebūtų sukūręs.

                      Comment


                        Parašė bebop Rodyti pranešimą
                        A|1 irgi visus įžeidinėja (ir dar keikiasi prie nepilnamečių) , bet jam irgi nieko neskiria Ir dar Combat pamenu neseniai Recoiler įžeidė, bet irgi be rimtesnių sankcijų. Nebent nesimato, tiesiog vieną pražangą gavo.
                        Nezinau, kaip Combatui baigesi, bet as tai dar ir ispejima gavau, kad mane asilu isvadino tiesiogiai
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                        Comment


                          Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                          Nezinau, kaip Combatui baigesi, bet as tai dar ir ispejima gavau, kad mane asilu isvadino tiesiogiai
                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                          Comment


                            Ant manęs irgi pyksta komunistai, dėl to argumentuotai išdėsto savo kritiką ir spinduliuoja intelektu.

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Bet tema ne apie mane, o apie paranojišką Rusijos baimę.
                              Neteko gyvent Stalino laikais? Jūsų laimei, gyvenat jo kagėbistinio anūko, vaizduojančio demokratą, laikais. Kitaip ta "paranojiška" Rusijos baimė būtų įsigėlus į kaulus.
                              Žmonės, kurie nesimoko iš istorijos, būna priversti ją pakartoti. Įtariu, kad norit šito.
                              Aš nenoriu, nes iki šiol prisimenu, kaip pokaryje vakarais tėvai paimdavo mane ant rankų ir eidavome iš namų, nakvoti tėvo įstaigoje ant aukšto. Nes NKVD dienomis neišveždavo. Tik naktimis. Tas mus išgelbėjo nuo Sibiro.
                              Todėl visada laikiau ir laikysiu Rusiją priešu Nr.1 iki nepasikeis pačių rusų imperinis mąstymas.

                              Comment


                                Rašė, kad ne.

                                Comment


                                  Mano senelis kovojo LLKS gretose. Paskui slapstėsi, keitėsi vardus. Kai prigavo, spaudoj apšmeižė, „purvinu buržuaziniu nacionalistu-teroristu“.
                                  Mano močiutė buvo partizanų ryšininkė, irgi slapstėsi per visą Lietuvą.
                                  Mano kitą senelį irgi KGB buvo uždarę, už sušukimą vasario 16 Gedimino prospekte „Laisvę Lietuvai!“.

                                  Comment


                                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                    Todėl visada laikiau ir laikysiu Rusiją priešu Nr.1 iki nepasikeis pačių rusų imperinis mąstymas.
                                    Niekada nepasikeis jų mąstymas. Nebent kinai iki Uralo užeitų netikėtai.

                                    Norint, kad kažkas pradėtų progresuoti mąstysenoje, turi politinis elitas, mokslo galvos ir žiniasklaida pakeisti mąstymo kursą, taip sakant. Kas gali pasikeisti, kai KGB, NKVD, GRU valdo, o įtakos agentai ir "sleeper cells" užsienyje laukia komandos fas?
                                    Paskutinis taisė rat; 2012.08.24, 18:50.

                                    Comment


                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Neteko gyvent Stalino laikais? Jūsų laimei, gyvenat jo kagėbistinio anūko, vaizduojančio demokratą, laikais. Kitaip ta "paranojiška" Rusijos baimė būtų įsigėlus į kaulus.
                                      Žmonės, kurie nesimoko iš istorijos, būna priversti ją pakartoti. Įtariu, kad norit šito.
                                      Aš nenoriu, nes iki šiol prisimenu, kaip pokaryje vakarais tėvai paimdavo mane ant rankų ir eidavome iš namų, nakvoti tėvo įstaigoje ant aukšto. Nes NKVD dienomis neišveždavo. Tik naktimis. Tas mus išgelbėjo nuo Sibiro.
                                      Todėl visada laikiau ir laikysiu Rusiją priešu Nr.1 iki nepasikeis pačių rusų imperinis mąstymas.
                                      Stalino laikais gyveno mano seneliai ir tėvai vaikystėje. Iš mamos pusės nei vienas stalininės santvarkos nebijojo. Atvirkščiai – džiaugėsi (bet to nedemonstravo), nes nurašė visas Smetoninio režimo skolas ligoninei. Tėvas namuose rusus (visi jam buvo rusai:ukrainiečiai, baltarusiai, moldavai ir kt.) keikė. Jie jam buvo „ruskiai“ ir tiek, ir vis vylėsi, kad vieną gražią dieną „Amerika“ išvaduos Lietuvą. Jo dvasią ir aš buvau persiėmęs, bet nei vienas nieko paaiškinti „kodėl“ negalėjome. Atitokau, kai pamačiau, kokio grašio yra verta „laisva“ Lietuva ir ją valdantis, dalimis ir už interesus pardavinėjantis elitas, ir kaip jam rūpi Lietuvos žmonės. Stanislava Juonienė (patys pasižiūrėkite Wikipedija, kas ji tokia), savais laikais parašiusi man: „...jaunas esate, dar pamatysite kaip bus..“, deja, buvo teisi visu 150%.

                                      Aišku, nemalonu girdėti, kai senesnio amžiaus žmogus Palangoje porina, kad „если бы Сталин Клайпеду неотдал Литве, она сейчас была бы нашей“, arba kai Ragozinas aiškina, kad kam čia Rusijos piliečiams reikalinga tranzitinė viza per Lietuvos teritoriją, jei jie važiuoja iš savos teritorijos į savo teritoriją. Bet dėl to aš neįžvelgiu jokios grėsmės Lietuvai. Bet iš kitos pusės: jei Rusija net ir okupuotų Lietuvą, kas čia bebūtų blogiau paprastiems žmonėms, nei kad yra dabar?
                                      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                                      Comment


                                        Nes tai būtų OKUPACIJA!
                                        Ir nebūčiau LIETUVOS valstybėje!
                                        Šaunus, Combat, tas tėvas.
                                        Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2012.08.24, 20:41.

                                        Comment


                                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                          Nes tai būtų OKUPACIJA!
                                          Ir nebūčiau LIETUVOS valstybėje!
                                          Šaunus, Combat, tas tėvas.
                                          Kad dabar į tai mažai kas bekreipia dėmesio. Žr., kiek žmonių išvyko „okupuotis“. Beje, nesuprask tai kaip agitaciją už okupaciją; aš esu už lygiavertį bendradarbiavimą. Bet istorija, deja, rodo, kad Lietuva tvarkytis savo žmonių naudai neokupuota nesugeba.
                                          Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X