Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonomikos naujienos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Parašė praetor Rodyti pranešimą
      Tai ir buk su savo aiskumu, nes man tavo aiskumas apie mane visai neaiskus.

      Visiškai aišku, kad mano aiški pozicija dėl tavo neaiškumo tau nieko neišaiškina, ir aiškėjantys tavo neaiškios laikysėnos požymiai nepadidina to aiškumo, nors aišku kaip diena, jog tavo aiškinimas ir pats polinkis aiškintis bei noras būti aiškintoju yra tikriausiai nepaaiškinamas, bet aš tikiu, kad viskas paaiškės tada, kai tavo aiškintina asmenybė bus iki galo išaiškinta ir kaip aiškiaregystė aiškės būtent tai, kas iki šiol buvo neaiškinama kaip aiškumas. Aišku?

      Comment


        Dabar kas ilgesnę žinutę su aišku
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Visiškai aišku, kad mano aiški pozicija dėl tavo neaiškumo tau nieko neišaiškina, ir aiškėjantys tavo neaiškios laikysėnos požymiai nepadidina to aiškumo, nors aišku kaip diena, jog tavo aiškinimas ir pats polinkis aiškintis bei noras būti aiškintoju yra tikriausiai nepaaiškinamas, bet aš tikiu, kad viskas paaiškės tada, kai tavo aiškintina asmenybė bus iki galo išaiškinta ir kaip aiškiaregystė aiškės būtent tai, kas iki šiol buvo neaiškinama kaip aiškumas. Aišku?
          Pasitenkinai taip parases. Bent gerai tau.
          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Gal tamstai teko vis dėlto girdėti, kad ukrainiečiai turi savo kalbą? Ir kad jie turi savo kultūrą ir tradicijas... Jeigu neteko, tai užtikrinu, kad tai tikrai ne melas
            Tikrai teko girdeti, bet kazkodel esu garantuotas, kad atvyke i Lietuva jie kalbetu rusiskai, o ukrainietiskai - nebent tarpusavyje O mums dar didesnes rusu kalbos invazijos kaip ir nereiketu.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
              Tikrai teko girdeti, bet kazkodel esu garantuotas, kad atvyke i Lietuva jie kalbetu rusiskai, o ukrainietiskai - nebent tarpusavyje O mums dar didesnes rusu kalbos invazijos kaip ir nereiketu.
              O kokios reiketu, arabu?, azijieciu, ar dar kokiu tamsesniu ? Man geriau rusakalbis...Nors istikro nei tie, nei tie cia neskuba

              Comment


                Parašė Jony Rodyti pranešimą
                O kokios reiketu, arabu?, azijieciu, ar dar kokiu tamsesniu ? Man geriau rusakalbis...Nors istikro nei tie, nei tie cia neskuba
                nereikia ne rusakalbiu, nei azijieciu - turim rumunus ir bulgarus, bet jie cia is tikruju nesiverzia o jei tektu rinktis tarp rusakalbiu ir azijieciu, vis delto rinkciausi azijiecius - jie gal bent jau angliskai balbatuotu, be to jie darbstesni ir maziau megsta.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Jony Rodyti pranešimą
                  O kokios reiketu, arabu?, azijieciu, ar dar kokiu tamsesniu ? Man geriau rusakalbis...Nors istikro nei tie, nei tie cia neskuba
                  is Pietu Amerikos noreciau.Kinu pas mus jau yra. jie tylus, darbstu zmones, ju beveik nesimato, nes jie uzdari.Rusakalbiai tikrai negeriau-pikti jie, agresyvus, megsta alkoholi.

                  Ar apskritai reikia, be abejo. Kontroliuojama imigracija visada atnesa tik nauda visom prasmem.
                  "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                  negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                  Comment


                    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                    is Pietu Amerikos noreciau.Kinu pas mus jau yra. jie tylus, darbstu zmones, ju beveik nesimato, nes jie uzdari.Rusakalbiai tikrai negeriau-pikti jie, agresyvus, megsta alkoholi.
                    Viskas tiesa, bet nesimato todėl kad jų yra gal 150 iš viso Vilniuje. Ir buriasi jie aplink savo ambasadą Mindaugo g-je. Galbūt ateityje toj vietoj turėsime Chinetowną

                    Comment


                      Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                      Tikrai teko girdeti, bet kazkodel esu garantuotas, kad atvyke i Lietuva jie kalbetu rusiskai, o ukrainietiskai - nebent tarpusavyje
                      O aš su tavimi kokia kalba šneku?

                      Comment


                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                        Ir buriasi jie aplink savo ambasadą Mindaugo g-je. Galbūt ateityje toj vietoj turėsime Chinetowną
                        Gal geriau neturekime.
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                          Viskas tiesa, bet nesimato todėl kad jų yra gal 150 iš viso Vilniuje. Ir buriasi jie aplink savo ambasadą Mindaugo g-je. Galbūt ateityje toj vietoj turėsime Chinetowną
                          Gal tada John gris gyventi i gimtaji Vilniu

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Gal tada John gris gyventi i gimtaji Vilniu
                            Ir taps Vilniaus Chinatown'o garbės piliečiu

                            Comment


                              Parašė praetor Rodyti pranešimą
                              Gal geriau neturekime.
                              maiso tau, ar ka. tikiuosi turesime
                              "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                              negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                              Comment


                                Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                                maiso tau, ar ka. tikiuosi turesime
                                Kad egzotines fantazijas galėtumė realizuoti neišvažiavus toli
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  O aš su tavimi kokia kalba šneku?
                                  Na taip Bet vistiek abejoju, kad tie kurie atvaziuotu cia i statybas plytu tampyti, taip jau ir mokytusi lietuviu kalba. Del labai kvailos priezasties - darbdaviai su jais sneketu rusiskai, nes atseit "patogu, ir taip mokam" Lietuvai seniai laikas pereiti prie anglu kalbos kaip pagrindines bendravime su uzsienieciais, aisku dabar ji tikrai labai placiai vartojama, bet rusu kalbos lietuviai deja vis dar nervengia, o ja reiketu isguiti is vartojimo ir kuo greiciau
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Kalbų mokėjimas yra pranašumas, o ne trūkumas
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                                      Na taip Bet vistiek abejoju, kad tie kurie atvaziuotu cia i statybas plytu tampyti, taip jau ir mokytusi lietuviu kalba. Del labai kvailos priezasties - darbdaviai su jais sneketu rusiskai, nes atseit "patogu, ir taip mokam" Lietuvai seniai laikas pereiti prie anglu kalbos kaip pagrindines bendravime su uzsienieciais, aisku dabar ji tikrai labai placiai vartojama, bet rusu kalbos lietuviai deja vis dar nervengia, o ja reiketu isguiti is vartojimo ir kuo greiciau
                                      Teisingai, viskas priklauso nuo vietinių požiūrio.
                                      Man, pvz. teko kelis kartus susidurti su tokiu keistu reiškiniu: koks valdininkėlis, sužinojęs, kad esu ukrainietis, pereidavo į rusų kalbą Bet nepereidavau aš Ir tada jis (arba ji) vėl grįždavo prie lietuvių kalbos, bet buvo akivaizdžiai nepatenkintas. Nes aš, atseit, jį "įšdūriau"
                                      Niekaip negaliu šito dalyko suprasti, ir jie tikrai nebuvo rusai kokie nors...
                                      Gal tai pasąmoninis noras parodyti man mano vietą, bet gal ir tariamas geranoriškumas, tiesiog nežinau. Nuotaika po tokių dalykų ir man budavo nekokia. Tiesa, paskutiniu metu vis mažiau tokių pasitaiko atvejų...

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Teisingai, viskas priklauso nuo vietinių požiūrio.
                                        Man, pvz. teko kelis kartus susidurti su tokiu keistu reiškiniu: koks valdininkėlis, sužinojęs, kad esu ukrainietis, pereidavo į rusų kalbą Bet nepereidavau aš Ir tada jis (arba ji) vėl grįždavo prie lietuvių kalbos, bet buvo akivaizdžiai nepatenkintas. Nes aš, atseit, jį "įšdūriau"
                                        Niekaip negaliu šito dalyko suprasti, ir jie tikrai nebuvo rusai kokie nors...
                                        Gal tai pasąmoninis noras parodyti man mano vietą, bet gal ir tariamas geranoriškumas, tiesiog nežinau. Nuotaika po tokių dalykų ir man budavo nekokia. Tiesa, paskutiniu metu vis mažiau tokių pasitaiko atvejų...

                                        kai yra rusiskai kalbantis asmuo, visi aplinkui puola kalbetis rusiskai, kai yra angliakalbis dauguma linke kalbetis toliau lietuviskai ignoruojant
                                        kas tai? Aukos sindromas? O gal pernelyg didelis anglu nemokejimas, baime. Faktas , kad musu viesoji erdve yra isimtinai rusiska, del to daug zmoniu (net ir jaunu) yra iprate daug labiau prie rusu kalbos.Situacija turi buti keiciama
                                        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                        Comment


                                          Situacija neisvengiamai pasikeis, juk karta, augusi CCCP laikais ir rusu kalba laikanti vos ne antra gimtaja - pamazu nueina, ir po truputi ateina naujieji, kurie nera tiek persieme rusiskumo dvasia, bet vis delto, nera jos galutinai ir atsikrate Prie visu pavardintu pavyzdziu pridesiu dar viena - neseniai per MSN susirasinejau su viena pazistama is Rusijos, susirasinejom angliskai savaime aisku. Ir vienas pazistamas lietuvis (tiesa, gerokai vyresnis uz mane) tai suzinojes net issiziojo - kodel tu angliskai susirasineji? Taigi ji ruse! Stai tokie dalykai biski pykdo
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X