Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonomikos naujienos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
    Na man kaip technikos žmogui (ir dar mechanikui) visada užkliūna tokie išsireiškimai kaip aukščiau paryškintieji....

    Dėl varžtų atspalvių - tai elementariai skirtingas galvaninis padengimas... labiausiai paplitę - baltas ir geltonas cinkas... Tai toli gražu nereikškia, kad varžtas bus silnesnis ar stipresnis...

    Senesnieji varžtai pagaminti iš metalo? O iš ko dar gali buti pagaminti varžtai? Iš plastelino?
    Tvirtumo su galvaniniu padengimu nesieju, tiesiog atspalvis parodė, kad varžtai skirtingų partijų. O netikę pagaminti iš "plastelino".
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      Parašė le bronius Rodyti pranešimą
      Pritariu. Dar galiu nuo savęs pridėti, kad perkant reikia žiūrėti, kokioj būtent šaly daiktas pagamintas. Pvz. to paties Bosch dauguma produkcijos surinkimo perkelta į Turkiją, Kiniją ir Rusiją. Taip, kad nelabai kokybė turėtų skirtis nuo beko.
      o tai Vokietijos turkai ir UK lenkai dirba kokybiškiau, nei Turkijos turkai ir Lenkijos lenkai?

      Comment


        Pritariu goolfiečiui....

        Turbūt yra tiesos, kad nemažai senų daiktų buvo gaminti mažiau taupant. Dabar, kapitalizmo laikais, pvz. fotoaparatus ar mobilius telefonus visi perka, geriausiu atveju, keliems metams, todėl juos gaminti iš itin brangių medžiagų paprasčiausiai nebeapsimoka. Tai būtų paprasčiausias resursų švaistymas. Kam daryti fotoaparatus iš sąlyginai brangių medžiagų (kad ir aliuminio ir medžio, kaip seniau) kai gerokai pigesnė plastmasė atliks tą pačia funkciją, o po poros metų jau galėsi nusipirkti patobulėjusią to daikto versiją? Nemanau, kad tas pigesnių medžiagų atėjimas padaro daiktus prastesniais už jų pirmtakus. Jis yra logiškas ir savalaikis, o tų medžiagų pigumą nusveria technologinės inovacijos ir prieinamos kainos!
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          Labai įdomus interviu su Starkevičiūte, ypač apie pinigus ir TVF'ą, įdomių faktų yra..

          http://www.balsas.lt/naujiena/305367...etuva-politika
          Jūsų,
          Analitikas PlėtRa™

          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Keista, gal as vienas toks nepastabus... nors va visokiais elektriniais ir elektronianiais prietaisais lyg ir naudojuosi kasdien ir seniai (kiek atmintis nesa).

            Man atrodo, kai kurie tiesiog yra linke vadovautis ne patirtimi, faktais ir sveiku protu, o nostalgija, jausmais ir kazi kokiais kitais subjektyviais reiskiniais. Man kazkodel tai ima priminti kalbas apie tai, kad "Vakaruose pienas gaminamas is milteliu" arba "lietuviskas alus pats geriausias" ir panasius nepagristus teiginius.

            Beje, idomu, kaip su tais paslaptingais ir man neregetais "tvirtesniais" gaminiais energijos ekonomijos sferoje? Ar tik ne bus D ar E energijos vartojimo kategorija?
            Manau pakankamai klysti, dabar dauguma prekiu gaminamos kad kuo trumpiau tarnatu. Net jei lyginism Vakarietiskos gamybos 1995 m ir pvz. 2005 m. Automobiliai, mobilus telefonai. Nauji automobiliai... tragedija. Per savo gyvenima vairavau bent 12, bet kuo toliau tuo blogiau. Paskutine situacija - 2009 m. Citroen, kelioneje sauletoje Ispanijoje mirsta akumuliatorius, automobilio net negaliu uzrakinti, turiu palikti ji gatveje atrakinta (viska valdo elektronika, mechaniniu uzraktu net nera). Jokioje nei rusiskoje jei vokiskoje masinoje pries 20 metu tokiu absurdu nebutu atsitike. Visiskas negalvojimas is konstruktoriu puses.

            Apie mobilius tai atskira sneka.. pries 6 metus drauge viena buvo tualete paskandinusi. Po to veike kuo puikiausiai. Sia vasara siek tiek apliejau vandeniu 2 telefonus, vienas buvo 1 men senumo, kitas - 3 metu. 3 metu senumo veike kaip veikes, o naujas numire nepataisomai, net garantija negalioja. Tas pat ir kalbant apie nukritima ant zemes. Senas nokijas gali metyti ir retai kada kas nors blogo nutiks, paimk nauja - tai ji is karto i dalis subyra. Ta pati tendencija ir lyginant tarybines (ar vakaritetiskas bet senesnes) su dabartinem prekem.

            Manau ka daugelis nori pasakyti, kad prekes kas desimtmeti prasteja, nors ir tampa sudetingesnes. Kadangi dauguma tuo metu naudojo sovietines prekes, tai su jomis ir lygina, bet manau tendencija labai teisingai uzfiksuota.

            Comment


              Parašė sauls Rodyti pranešimą
              Manau pakankamai klysti, dabar dauguma prekiu gaminamos kad kuo trumpiau tarnatu. Net jei lyginisme Vakarietiskos gamybos 1995 m ir pvz. 2005 m. Automobiliai, mobilus telefonai. Nauji automobiliai... tragedija. Per savo gyvenima vairavau bent 12, bet kuo toliau tuo blogiau. Paskutine situacija - 2009 m. Citroen, kelioneje sauletoje Ispanijoje mirsta akumuliatorius, automobilio net negaliu uzrakinti, turiu palikti ji gatveje atrakinta (viska valdo elektronika, mechaniniu uzraktu net nera). Jokioje nei rusiskoje jei vokiskoje masinoje pries 20 metu tokiu absurdu nebutu atsitike. Visiskas negalvojimas is konstruktoriu puses.

              Apie mobilius tai atskira sneka.. pries 6 metus drauge viena buvo tualete paskandinusi. Po to veike kuo puikiausiai. Sia vasara siek tiek apliejau vandeniu 2 telefonus, vienas buvo 1 men senumo, kitas - 3 metu. 3 metu senumo veike kaip veikes, o naujas numire nepataisomai, net garantija negalioja. Tas pat ir kalbant apie nukritima ant zemes. Senas nokijas gali metyti ir retai kada kas nors blogo nutiks, paimk nauja - tai ji is karto i dalis subyra. Ta pati tendencija ir lyginant tarybines (ar vakaritetiskas bet senesnes) su dabartinem prekem.

              Manau ka daugelis nori pasakyti, kad prekes kas desimtmeti prasteja, nors ir tampa sudetingesnes. Kadangi dauguma tuo metu naudojo sovietines prekes, tai su jomis ir lygina, bet manau tendencija labai teisingai uzfiksuota.
              Pritariu, tačiau tuo pačiu ir pateisinu gamintojus. Maždaug nuo 1991-1995m. Vakaruose pereita prie robotizuotos gamybos. Tie patys mobiliakai ir kita elektroninė įranga vis mažėjo (gabaritai), o vidinės detalės vis smulkėjo. Dabar visos mikroschemos yra tokios smulkios, kad "žmogus su lituokliu" net labai norėdamas nepataisys. Kaip žinia, robotai sugedusių mikroschemų ar kitų detalių netaiso, tik surenka naujas. Iš vienos pusės prekės tapo mažesnės, lengvesnės ir pigesnės (pvz radijo aparatai, televizoriai, mobilūs telefonai, vaizdo kameros ir t.t.), tačiau nukentėjo jų ilgaamžiškumas. Tuo pačiu kam tau reikalingas mobilusis telefonas, kuris veiks 10 metų, jeigu jau po 2 metų gali už simbolinę kainą gauti lygiai tokį patį ar net jau techniškai modernesnį???
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Tuo pačiu kam tau reikalingas mobilusis telefonas, kuris veiks 10 metų, jeigu jau po 2 metų gali už simbolinę kainą gauti lygiai tokį patį ar net jau techniškai modernesnį???
                Am. Gal čia aš vienintelis ne verslininkas, bet man pasirodė, kad pavyzdžiui eiliniams žmogeliams nėra tas pats, kada "už simbolinę kainą gauti modernesnį". Nes ta simbolinė kaina dažnai būna įskaičiuota į tarifus. Tokiu būdu galiausiai apsimoka pasiimti planą be telefono, o telefoną nusipirkti atskirai (už kokius 110LT). Ir aš labai džiaugiuosi, kad vienas mano telefonas laiko jau 4 metus, o kitas 3. Ir labai tikiuosi, kad jų pabaiga dar negreit (teko tik akumuliatorių pakeisti). Aš juos naudoju tik smsam ir pokalbiam. Manau, kad tokių kaip aš, yra daugiau.

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  Am. Gal čia aš vienintelis ne verslininkas, bet man pasirodė, kad pavyzdžiui eiliniams žmogeliams nėra tas pats, kada "už simbolinę kainą gauti modernesnį". Nes ta simbolinė kaina dažnai būna įskaičiuota į tarifus. Tokiu būdu galiausiai apsimoka pasiimti planą be telefono, o telefoną nusipirkti atskirai (už kokius 110LT). Ir aš labai džiaugiuosi, kad vienas mano telefonas laiko jau 4 metus, o kitas 3. Ir labai tikiuosi, kad jų pabaiga dar negreit (teko tik akumuliatorių pakeisti). Aš juos naudoju tik smsam ir pokalbiam. Manau, kad tokių kaip aš, yra daugiau.
                  Iš vieno radijo mėgėjo girdėjau, kad dabartiniai mobilieji telefonai projektuojami veikti maždaug 5 metams. Ilgiau neapsimoka, nes po tiek laiko prietaisas/įtaisas/mechanizmas morališkai pasensta. Mano darbovietėje yra keli kompiuteriai, kuriems jau bus per 10 metų. Jie veikia, tačiau jais niekas nesinaudoja, ir patys žinote kodėl. Net pačiam keista, kodėl jų tiesiog nenurašo.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    Parašė sauls Rodyti pranešimą
                    Manau pakankamai klysti, dabar dauguma prekiu gaminamos kad kuo trumpiau tarnatu. Net jei lyginism Vakarietiskos gamybos 1995 m ir pvz. 2005 m. Automobiliai, mobilus telefonai. Nauji automobiliai... tragedija. Per savo gyvenima vairavau bent 12, bet kuo toliau tuo blogiau. Paskutine situacija - 2009 m. Citroen, kelioneje sauletoje Ispanijoje mirsta akumuliatorius, automobilio net negaliu uzrakinti, turiu palikti ji gatveje atrakinta (viska valdo elektronika, mechaniniu uzraktu net nera). Jokioje nei rusiskoje jei vokiskoje masinoje pries 20 metu tokiu absurdu nebutu atsitike. Visiskas negalvojimas is konstruktoriu puses.

                    Apie mobilius tai atskira sneka.. pries 6 metus drauge viena buvo tualete paskandinusi. Po to veike kuo puikiausiai. Sia vasara siek tiek apliejau vandeniu 2 telefonus, vienas buvo 1 men senumo, kitas - 3 metu. 3 metu senumo veike kaip veikes, o naujas numire nepataisomai, net garantija negalioja. Tas pat ir kalbant apie nukritima ant zemes. Senas nokijas gali metyti ir retai kada kas nors blogo nutiks, paimk nauja - tai ji is karto i dalis subyra. Ta pati tendencija ir lyginant tarybines (ar vakaritetiskas bet senesnes) su dabartinem prekem.

                    Manau ka daugelis nori pasakyti, kad prekes kas desimtmeti prasteja, nors ir tampa sudetingesnes. Kadangi dauguma tuo metu naudojo sovietines prekes, tai su jomis ir lygina, bet manau tendencija labai teisingai uzfiksuota.
                    Hmm, mano N95 8GB koki tuzina kartu teskesi i zeme (na taip, kad liko zymes, isskrido baterija, dangteliai, nusibraize plastikine displejaus apsauga ir t.t.), taciau ir toliau veikia nepriekaistingai . Panasi ir mano pazistamu zmoniu patirtis su naujais mob. telefonu aparatais.

                    O del Citroeno pritariu. Mano mama turi Citroen C3 bazini varianta (t.y. be jokiu papildomu "navarotu"). Tai "zemesnes" klases masina... nepaisant to, bagazines dangcio atrakinimo mechanizmas - elektroninis su elektroniniu mygtuku. Nezinau, kas bus, kai jis suges (uzrudys koks nors elektros kontaktas )... bagazines atidaryti bus neimanoma . Kitas dalykas - koks beprotis galejo tai suprojektuoti?

                    Nors cia, ko gero, labiau Citroen problema, nei naujesniu masinu apskritai... o gal prancuzu... jie juk visada nori buti "kitokie"
                    Paskutinis taisė John; 2009.08.20, 00:04.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      O del Citroeno pritariu. Mano mama turi Citroen C3 bazini varianta (t.y. be jokiu papildomu "navarotu"). Tai "zemesnes" klases masina... nepaisant to, bagazines dangcio atrakinimo mechanizmas - elektroninis su elektroniniu mygtuku. Nezinau, kas bus, kai jis suges (uzrudys koks nors elektros kontaktas )... bagazines atidaryti bus neimanoma . Kitas dalykas - koks beprotis galejo tai suprojektuoti?

                      Nors cia, ko gero, labiau Citroen problema, nei naujesniu masinu apskritai... o gal prancuzu... jie juk visada nori buti "kitokie"
                      Prasinešinėju pavyzdžiui dbr su Mercedes C180 senu.
                      Tai nors mašina ne pirmos jaunystės, senobinė tokia, bet komfortas ir malonumas važiuojant puikus. Elektronikos daug nėra, na šildomos sėdynės, elektriniai veidrodėliai, stoglangis, centrinis, žodžiu, mizeris. Manau, puiki mašina. Pats tokią mielai norėčiau paimt, gal motoro galingesnio reiktų tik.
                      Teigiama, jog tai paskutinis geras mersas. Hmmm.
                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Hmm, mano N95 8GB koki tuzina kartu teskesi i zeme (na taip, kad liko zymes, isskrido baterija, dangteliai, nusibraize plastikine displejaus apsauga ir t.t.), taciau ir toliau veikia nepriekaistingai . Panasi ir mano pazistamu zmoniu patirtis su naujais mob. telefonu aparatais.

                        O del Citroeno pritariu. Mano mama turi Citroen C3 bazini varianta (t.y. be jokiu papildomu "navarotu"). Tai "zemesnes" klases masina... nepaisant to, bagazines dangcio atrakinimo mechanizmas - elektroninis su elektroniniu mygtuku. Nezinau, kas bus, kai jis suges (uzrudys koks nors elektros kontaktas )... bagazines atidaryti bus neimanoma . Kitas dalykas - koks beprotis galejo tai suprojektuoti?

                        Nors cia, ko gero, labiau Citroen problema, nei naujesniu masinu apskritai... o gal prancuzu... jie juk visada nori buti "kitokie"
                        Dėl telefonų:

                        Dabartinėje rinkoje, norint pirmauti prieš konkurentus, turi sudėti kuo daugiau pribumbasų ir tokio pat dydžio ar mažesnį aparatą. Kuo daugiau ir kuo radikalesnių pribumbasų sugalvosi, tuo (trumpam laikui) aukščiau pakilsi prieš konkurentus.... Kuo aparatas sudėtingesnis, tuo didesnė tikimybė, kad kažkas suges..... Simple..

                        Dėl automobilių...

                        Na čia jau aišku reiktų prancūzus (Citroen pirmiausia) išskirti - jie jau nuo senų senovės stengėsi išsiskirti ir visada prigalvodavo "techninio avangardo" savo laikui.... Deja tas avangardas toli gražu ne visada veikia (ar ne pakankamai ilgai veikia)... Čia jau ir priklauso pasirinkimas perkant automobilį - ar vokišką pedantišką kokybę, ar prancūžišką tam tikro kiekio surūkytos žolės rezultatą.... btw pats vairuoju prancūzišką automobilį...

                        O bendra tendencija technikoje - tai paskutiniais metais labai smarkiai vystosi elektronika, valdikliai ir pan... Mechaninė dalis +- liko ta pati...
                        Mano blogas

                        Comment


                          Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                          O bendra tendencija technikoje - tai paskutiniais metais labai smarkiai vystosi elektronika, valdikliai ir pan... Mechaninė dalis +- liko ta pati...
                          Elektronikos kišimas - vienintelis būdas atitikti vis griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus. Taigi elektronikos automobiliuose tik daugės.

                          Dėl telefonų:

                          Dabartinėje rinkoje, norint pirmauti prieš konkurentus, turi sudėti kuo daugiau pribumbasų ir tokio pat dydžio ar mažesnį aparatą. Kuo daugiau ir kuo radikalesnių pribumbasų sugalvosi, tuo (trumpam laikui) aukščiau pakilsi prieš konkurentus.... Kuo aparatas sudėtingesnis, tuo didesnė tikimybė, kad kažkas suges..... Simple..
                          o mobilieji telefonai (tiek, kurie nėra smartfonai) jau, kiek matau, nebetobulėja. Ir vis daugiau pažįstamų ieško "ko nors panašaus į Nokia 3310"

                          Comment


                            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                            Elektronikos kišimas - vienintelis būdas atitikti vis griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus. Taigi elektronikos automobiliuose tik daugės.
                            Čia kuria prasme aplinkosaugai gerai elektronika?
                            Įpurškimo nemechaninė dalis ir visi zondai yra tik mizeris visoj mašinos elektros sistemoj.
                            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Tuo pačiu kam tau reikalingas mobilusis telefonas, kuris veiks 10 metų, jeigu jau po 2 metų gali už simbolinę kainą gauti lygiai tokį patį ar net jau techniškai modernesnį???
                              O kur cia dalina uz simboline kaina? As neseniai is Omnitelio pasiemiau telefona uz 1441 lita. Na pirkimo metu taip, sumokejau 1 lita, bet sutartyje (jei atidziai jas kas nors skaito) yra punktas, kad nutraukus sutarti ar net sugalvojus persirasyti numeri nuo imones ant saves turesiu sumoketi netesybu po 60 lt uz kiekviena menesi (sutartis 24 menesiam). Ar cia simboline kaina?

                              Kita vertus, net jei kaina butu simboline, tai problemos nesprendzia... tarkim po 1 men naudojimosi mano telefonui chana del to, kad jis nepatikimas (na kaltas is dalies ir as pats, bet pries 2 metus pirktas telefonas atsilaike). Ar as galiu gauti nauja telefona uz simboline kaina? NE. Vadinasi kaina NE simboline.

                              O apie gamtos tersima keiciant telefonus kas 2 metus ir automobilius kas 5 metus as jau net nekalbu.

                              Comment


                                Parašė sauls Rodyti pranešimą
                                O kur cia dalina uz simboline kaina? As neseniai is Omnitelio pasiemiau telefona uz 1441 lita. Na pirkimo metu taip, sumokejau 1 lita, bet sutartyje (jei atidziai jas kas nors skaito) yra punktas, kad nutraukus sutarti ar net sugalvojus persirasyti numeri nuo imones ant saves turesiu sumoketi netesybu po 60 lt uz kiekviena menesi (sutartis 24 menesiam). Ar cia simboline kaina?

                                Kita vertus, net jei kaina butu simboline, tai problemos nesprendzia... tarkim po 1 men naudojimosi mano telefonui chana del to, kad jis nepatikimas (na kaltas is dalies ir as pats, bet pries 2 metus pirktas telefonas atsilaike). Ar as galiu gauti nauja telefona uz simboline kaina? NE. Vadinasi kaina NE simboline.

                                O apie gamtos tersima keiciant telefonus kas 2 metus ir automobilius kas 5 metus as jau net nekalbu.
                                Baimės akys didelės, tik nesuprantu ko tu bijai. Jeigu sutartis 2m., tai ir garantija jam galioja ne mažiau kaip 2m., na o tarybiniais metais žmonės net nežinojo kas ta garantija, kiek anekdotų apie nekokybiškas prekes "tiesiai iš salono" yra prikurta. Jeigu pats sudaužei telefoną, televizorių, radiją ar kitą aparatą, tai pats ir esi kaltas, firma ne prie ko. Automobilį taip pat gali jau po savaitės nuo skardžio nuleisti, bet įmonė tau už tai neduos kito už simbolinę kainą. Kas dėl gamtos taršos, ar ką nors teko girdėti apie http://www.emp.eu/lt/apie/buitine-te...elektronika-2/?
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Baimės akys didelės, tik nesuprantu ko tu bijai. Jeigu sutartis 2m., tai ir garantija jam galioja ne mažiau kaip 2m., na o tarybiniais metais žmonės net nežinojo kas ta garantija, kiek anekdotų apie nekokybiškas prekes "tiesiai iš salono" yra prikurta. Jeigu pats sudaužei telefoną, televizorių, radiją ar kitą aparatą, tai pats ir esi kaltas, firma ne prie ko. Automobilį taip pat gali jau po savaitės nuo skardžio nuleisti, bet įmonė tau už tai neduos kito už simbolinę kainą. Kas dėl gamtos taršos, ar ką nors teko girdėti apie http://www.emp.eu/lt/apie/buitine-te...elektronika-2/?
                                  Ne apie garantija kalba (nors jos verte as labai smarkiai abejoju ir kita tokio lygio telefona tikrai nusipirksiu is ranku ir uz 4x mazesne suma), o apie kaina. Juk sakei kad ji simboline ar ne? As tik norejau parodyti kad visiskai ne.

                                  Comment


                                    Parašė sauls Rodyti pranešimą
                                    O kur cia dalina uz simboline kaina? As neseniai is Omnitelio pasiemiau telefona uz 1441 lita. Na pirkimo metu taip, sumokejau 1 lita, bet sutartyje (jei atidziai jas kas nors skaito) yra punktas, kad nutraukus sutarti ar net sugalvojus persirasyti numeri nuo imones ant saves turesiu sumoketi netesybu po 60 lt uz kiekviena menesi (sutartis 24 menesiam). Ar cia simboline kaina?

                                    Kita vertus, net jei kaina butu simboline, tai problemos nesprendzia... tarkim po 1 men naudojimosi mano telefonui chana del to, kad jis nepatikimas (na kaltas is dalies ir as pats, bet pries 2 metus pirktas telefonas atsilaike). Ar as galiu gauti nauja telefona uz simboline kaina? NE. Vadinasi kaina NE simboline.

                                    O apie gamtos tersima keiciant telefonus kas 2 metus ir automobilius kas 5 metus as jau net nekalbu.


                                    Jei telefonas uz 'simboline' kaina ,vadinasi bus brangesni pokalbiu tarifai.Niekas labai toli i prieki neskaiciuoja,bet paprastai buna paskaiciuojama sutarties laikui (24 ar 36 men) ,kad tu nieko neislostum. O jei per ta laika elektronika ar paslaugu kainos atpigo smarkiai,tai is vis lieki durniaus vietoje.

                                    Comment


                                      Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                      Elektronikos kišimas - vienintelis būdas atitikti vis griežtėjančius aplinkosaugos reikalavimus. Taigi elektronikos automobiliuose tik daugės.
                                      Sita banga jau issiseme, viskas kas ekologijos labui varikliuose noreta elektrifikuoti jau elektrifikuota. Dabar vel tenka gryzti prie mechanikos.

                                      O pagrindine elektronikos plitimo priezastis yra mazesni kurimo ir gamybos kastai. Beigi mazesnis svoris etc. Na ir zinoma reikalavimai komfortui.

                                      Pvz sukurti ir gaminti savaime gera mechanine vaziuokle yra labai sudetinga ir todel labai brangu.
                                      Zymiai pigiau yra pagaminti "belekokia" vaziuokle ir ja "patobulinti" elektronikos pagalba.

                                      Situacija labai primena skirtuma tarp klasikinio grynai mechaninio laikrodzio ir naujovisko elektroninio.

                                      Comment


                                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                        Jei telefonas uz 'simboline' kaina ,vadinasi bus brangesni pokalbiu tarifai.Niekas labai toli i prieki neskaiciuoja,bet paprastai buna paskaiciuojama sutarties laikui (24 ar 36 men) ,kad tu nieko neislostum. O jei per ta laika elektronika ar paslaugu kainos atpigo smarkiai,tai is vis lieki durniaus vietoje.
                                        O kodel?
                                        Telefonas uz "simboline" kaina yra ne kas kitka kaip tikslinis kreditas irenginio isigyjimui. Viskas priklauso nuo mineto kredito salygu. Jei jos geros, tai kodel gi ne?

                                        Comment


                                          A.Kubiliaus interviu CNBC televizijai (video):
                                          vz.lt Blogiausia recesijos dalis jau praeityje


                                          Bet vėlgi: "still we cannot say that situation is very good and that we are back on recovery side"
                                          Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X