Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonomikos naujienos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Perfect Rodyti pranešimą
    Arba charakirio. Tada nors garbingai...

    p.s. nu nejau taip beviltiška? Ar kas nors įsivaizduojate kaip atrodys dugnas?
    Na jeigu Zimbabvėje bilijoninė infliacija ir nedarbas 94%, tai mums iki jų dar toli, o jie dar ne dugne
    gera gyventi gerai

    Comment


      Aš tai jau, tiesa pasakius, nebeįsivaizduoju.. Kol kas sulig kiekviena diena vis blogiau tiek globaliai, tiek lokaliai, jokios šviesos tunelio gale.. Baisoka..
      Jūsų,
      Analitikas PlėtRa™

      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

      Comment


        A.Kubilius ir A.Šemeta tarsis su švedais dėl bankų „kranelių atlaisvinimo"
        http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=20358277
        Flickr

        Comment


          Neseniai įsitikinau, kad prisidengdamos krize įmonės (ne visos) pasidarys didelį pelną.
          Prieš pora mėnesių bandė atleisti iš darbo mano draugą, bet jo atleisti nepavyko, nes jis žinojo savo teises. 15 darbininkų buvo atleisti, o neseniai į darbą priimti 12 už dvigubai mažesnį atlyginimą. Užsakymų nemažėja, paslaugos nepinga.

          Comment


            Parašė lencas Rodyti pranešimą
            Neseniai įsitikinau, kad prisidengdamos krize įmonės (ne visos) pasidarys didelį pelną.
            Prieš pora mėnesių bandė atleisti iš darbo mano draugą, bet jo atleisti nepavyko, nes jis žinojo savo teises. 15 darbininkų buvo atleisti, o neseniai į darbą priimti 12 už dvigubai mažesnį atlyginimą. Užsakymų nemažėja, paslaugos nepinga.
            Teisingas pastebėjimas, panašiai dabar vyksta ,,Bitėje'', kas ketvirtas atleidžiamas, o jį jų vietą ateis ,,žali'' už minimalų atlyginimą, taip pat atleidžiami ne tik vadybininkai, ką dar būtų galima pateisinti, bet ir visokie elektrotechnikai, kurie ilgus metus dirbo ir kurių bet kokiu atveju reiks, žodžiu gerai naudajamasi šita krize.
            Flickr

            Comment


              Va dėl tokių atvejų tai blogai, kad pas mus labai silpnos profsąjungos, o apie darbo tarybas arba paprasčiausiai darbuotojų atstovus įmonėse ar kolektyvines sutartis ir panašius dalykus apskritai retas yra girdėjęs. Tad kodėl, gi, įmonėms nepasinaudojus situacija ir "neoptimizavus" kaštų?
              Iš kitos pusės - kaltinti tokiais dalykais įmonių taip pat negalima, kol nėra įrodymų. Nepažeiskim nekaltumo prezumpcijos

              Comment


                Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                Aš tai jau, tiesa pasakius, nebeįsivaizduoju.. Kol kas sulig kiekviena diena vis blogiau tiek globaliai, tiek lokaliai, jokios šviesos tunelio gale.. Baisoka..
                Na nera viskas TAIP blogai. UK, kuria krize paliete smarkiausiai is didziuju pasaulio ekonomiku, gyvenimas ir toliau tesiasi: traukiniai vazineja, darbus dauguma (per 90%) dar turi, benzino degalinese yra, maisto taip pat... netgi banku overdraftai ir kreditines veikia kaip veike.

                Panasu, kad smarkiai blogiau buti neturetu. Per artimiuasia 1-2 ketvircius pasieksim ir pasedesim "dugne", o po to visvien ims rodytis kazkokie sviesos spinduleliai.

                Comment


                  Parašė lencas Rodyti pranešimą
                  Neseniai įsitikinau, kad prisidengdamos krize įmonės (ne visos) pasidarys didelį pelną.
                  Prieš pora mėnesių bandė atleisti iš darbo mano draugą, bet jo atleisti nepavyko, nes jis žinojo savo teises. 15 darbininkų buvo atleisti, o neseniai į darbą priimti 12 už dvigubai mažesnį atlyginimą. Užsakymų nemažėja, paslaugos nepinga.
                  Užsakymų tai tikrai mažėja.
                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                  Comment


                    Krizės mąstai pas jankius:

                    http://lj-toys.com/?journalid=181496...2d738e9324e591
                    gera gyventi gerai

                    Comment


                      Ka apie mus galvoja musu bankai

                      Swedbank sees deep economic slide for Baltic states
                      http://www.forbes.com/feeds/afx/2009...fx5987162.html

                      Apibendrinant straipsnyje pateikta info, Swedbank'as 2009-2010 Baltijos salims prognozuoja tokius BVP pokycius:

                      2009

                      LT: -4.5%
                      LV: -10%
                      EE: -7%

                      2010

                      LT: -3%
                      LV: -2%
                      EE: +1%

                      Comment


                        "letieji" estai vel mus pralenks BVP augimu
                        Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                        Comment


                          Na, kol kas lenkia ir lenks kritimu, bet čia nelabai smagus pirmavimas, taip kad nereikia čia savęs jau taip nuvertinti. O kadangi mes turim Stabilizatorių, kuris gal tuoj vėls grįš į didžiąją politiką, tai mes galime girtis ir džiaugtis besą stabilesni už estus.
                          Jūsų,
                          Analitikas PlėtRa™

                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                          Comment


                            http://www.kubiliusvskirkilas.lt/

                            Comment


                              Mano galva krizė tik tiem kas neteko darbo, o kitiem... Asmeniškai nejaučiu. Yra kažkokios didesnės išlaidos, bet kad krizė.. Idomu kaip kitiem?

                              Comment


                                Nu tu duodi.. nieko, pajausi dar, nepergyvenk. jau aš tokių daug mačiau "nieko nejaučiu", po to graudu buvo žiūrėti, kai gyvenimas akis prakrapštė - sugniužę. nebent tu valstybinėje dirbi, ten ne tik kad ne krizė, bet dar ir premijų lietutis lyja gausiai..
                                Jūsų,
                                Analitikas PlėtRa™

                                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                Comment


                                  O kaip gi pačiam pasireiškia? Tiesiog įdomu. Žinosiu dėl ko ir kada pradėt pergyvent
                                  P.S. Ne valstybinėje, bet nesiskundžiu.

                                  Comment


                                    Parašė wrm Rodyti pranešimą
                                    O kaip gi pačiam pasireiškia? Tiesiog įdomu. Žinosiu dėl ko ir kada pradėt pergyvent
                                    P.S. Ne valstybinėje, bet nesiskundžiu.
                                    Ar esi garantuotas, kad taves neatleis? Dėl daug daug priežasčių. Elementariausia: yra pigiau dirbančių... Šiaip daug, net aukštas pareigas užiminančių, žmonių nėra užtikrinti savo vieta. Nebent tu mažiausiai uždirbi, bet geriausiai dirbi
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Laba diena, 100 proc. negalėčiau garantuot kad ryt apskritai visi atsibusim Kaip ten bebūtų, net ir tokiam atvejui turiu a b c ir d planus bei neblogą išgyvenimo paketą Aš kalbu apie konkrečius dalykus, pvz., pas mane suretėjo barų lankomumas Trečdalis sutaupytųjų nukeliauja "krizei", kiti į kojinę.. Kaip pas jus?

                                      Comment


                                        Tai jau čia kaip ir kitą temą reikia kurti pas mane irgi planai yra tik gal jų ne tiek daug. Aš asmeniškai investuoju iš santaupų (visos šeimos - sesės, tėvų ) Kinas neatsimenu kaip atrodo, ta proga kūdintis pradėjau, alaus jau po 10 negeriu, nes neužsiperku dirbu ilgiau, bet iš širdies. Įjungtos smegenys 24 val. atsipalaiduoju tik savaitgalį, ką anksčiau dariau kiekvieną dieną išlaidos iki minimumo užsuktos. Net gimtadienio nedarysiu. Kas ateis su buteliu privalės ir dešros nusipirkt, nes aš tik duonos turiu va
                                        Paskutinis taisė fredis; 2009.02.03, 02:04.
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Anokia čia ir krizė

                                          Comment

                                          Working...
                                          X