Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonomikos naujienos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O ar ji sakė, kad "visi žulikai, visi vagys"? ne. tik pasakė labai teisinga dalyką, kada pagaliau imsim tvarkytis išpuvusią sistemą, kad ne visi yra lygūs prieš įstatymus ir gali daryt ką nori? Jei pradėtų imt už šiknos visus, kurie po milijoną, kitą ar dešimtį iš mūsų biudžeto ištaškė arba pasidėjo sau į kišenę, žiūrėkit, kiti atėję jau nebe taip drąsiai tai darys, gal tada ir mokesčių reforma ne tokia skausminga būtų.

    Tie patys konservatoriai jau irgi pridarė "lygybių": pasikėlė algas iki nebesveikų dydžių prieš oficialiai ateidami į valdžią, patys moka mažus mokesčius, kodėl teisininkams paliktos mokesčių lengvatos, tuo tarpu paprasti piliečiai lupami pagal pilną programą? Individualia veikla užsiimantys dabar sumoka virš 50 proc. mokesčių nuo savo pajamų! bet va teisininkai ir notarai liko privilegijuoti. Kodėl taupymo metu buvo dalinamos premijos ir niekas už tai per nosį nedavė? Valstybininkai išsidalino, nes, matai, liko, o privatus verslas šiemet pagal programą ir virš jos taupė, retas kuris gavo premijų, kai kurie švenčių proga atleidimų lapelius gavo. Būsto lengvatos. Kodėl paliktos seniems, o nauji jau tik to netenka? Gal todėl, kad visi kam reikėjo pasiimti lengvatas jau jas pasiėmė ir nebenori prarasti? O tuo tarpu jaunos šeimos tegu gatvėj po tuos 3 vaikus Lietuvą iki 4 mln. užaugina.?

    Toks paprastas klausimas, šiandien kraujas užvirė antra diena iš eilės. Vilniaus centro gatvės -grynas ledas. nuvalytas iš esmės tik Gedimino pr., kaip saldainiukas, aplinkinės gatvės - nematė nei šiupelio, nei druskos. pvz.: A. Jakšto g. - totali čiuožykla su įkalne. Pasiekęs tikslą bučiavau žemę, kad sveikas ir gyvas. Joje yra Centro poliklinika. kaip iki jos nusigauna senukai aš nežinau, bet įtariu, kad kol nusigauna gydytis slogos, tai tuo pačiu jau gal ir gydytis galūnės lūžį reiktų. nėra pinigų nuvalyti sniegą? O kiek kainuos sodrai lūžių gydymas, arba nedarbingumo kompensacijos, kiek bvp nesukurtų pagriuvęs dirbantysis?? Tai jei lieka pinigų kažkam nepanaudotų, gal būtų galima laikinai įdarbinti tą bedarbių armiją besirikiuojančią prie darbo biržų, ir tuo pačiu nuvalyti gatves, kad dar daugiau žmonių nepadidintų biudžeto išlaidų? Ar ponai savivaldos nariai, kurie nuo darbo iki namų slenksčio važinėja tarnybiniais automobiliais ko nepatiria, tai tai ir nerūpi? Aš suprantu jei tokia situacija būtų kokioj ispanijoj, kur sniegas ir ledas yra stebuklas ir stichinė nelaimė tuo pačiu. bet pas mus kasmet būna taip ir kasmet situacija vis prastėja su miesto tvarka.

    Maladiec Ariella, you go girl!
    Jūsų,
    Analitikas PlėtRa™

    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

    Comment


      Šaunuolė Ariella
      Paskutinis taisė iris; 2009.01.13, 17:07.

      Comment


        2005 grįžau Lietuvon..
        Gaila,bet vėl noriu lėkt atgal už Atlanto.. Ko gero teks..
        Kažkokia valdžios parodija čia..

        Dieve, neatleisk jiems,nes jie žino,ką daro..

        Comment


          Nesuprantu kam reikia grįžt į šitą š...skylę. Kai paklausai žmonių, kaip darbdaviai prašė likti, o jie vis tiek grįžta. Ko čia grįžti? Perlaidoti ir Lietuvoj galima, arba pelenus išbarstyti virš Lietuvos (praskrendant be nusileidimo).

          Comment


            Parašė rat Rodyti pranešimą
            Nesuprantu kam reikia grįžt į šitą š...skylę. Kai paklausai žmonių, kaip darbdaviai prašė likti, o jie vis tiek grįžta. Ko čia grįžti? Perlaidoti ir Lietuvoj galima, arba pelenus išbarstyti virš Lietuvos (praskrendant be nusileidimo).

            Comment


              Parašė rat Rodyti pranešimą
              Nesuprantu kam reikia grįžt į šitą š...skylę. Kai paklausai žmonių, kaip darbdaviai prašė likti, o jie vis tiek grįžta. Ko čia grįžti? Perlaidoti ir Lietuvoj galima, arba pelenus išbarstyti virš Lietuvos (praskrendant be nusileidimo).
              nu tai ir p****** iš čia sau sveikas

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                nu tai ir p****** iš čia sau sveikas
                Vat ir p******iu tik prieš tai mokslus baigsiu ir galės man visokie Kirkilai ir Valinskienės... Beje manau chirurgai daugiau uždirbtų, ir mažesnis krūvis, ir daugiau pagarbos. Taip kad irgi siūlau p******

                Comment


                  matysim, kaip čia bus dar o jeigu visgi nebenorėsi iš*******, arba iš*******, sugalvosi parsivilkti, ką tada reiks su tamsta daryti?..

                  Comment


                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                    Vat ir p******iu tik prieš tai mokslus baigsiu ir galės man visokie Kirkilai ir Valinskienės... Beje manau chirurgai daugiau uždirbtų, ir mažesnis krūvis, ir daugiau pagarbos. Taip kad irgi siūlau p******
                    Teisingas požiūris. Pabaik mokslus už mūsų visų pinigėlius čia, o po to kalk sau babkes tenais Ir nepamiršk nors trumpam grįžti, susitaisyti dantis ar šeip kokią ligą pasigydyti.
                    www.lt-lv-forum.org/

                    Comment


                      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                      O ar ji sakė, kad "visi žulikai, visi vagys"? ne. tik pasakė labai teisinga dalyką, kada pagaliau imsim tvarkytis išpuvusią sistemą, kad ne visi yra lygūs prieš įstatymus ir gali daryt ką nori? Jei pradėtų imt už šiknos visus, kurie po milijoną, kitą ar dešimtį iš mūsų biudžeto ištaškė arba pasidėjo sau į kišenę, žiūrėkit, kiti atėję jau nebe taip drąsiai tai darys, gal tada ir mokesčių reforma ne tokia skausminga būtų.

                      Tie patys konservatoriai jau irgi pridarė "lygybių": pasikėlė algas iki nebesveikų dydžių prieš oficialiai ateidami į valdžią, patys moka mažus mokesčius, kodėl teisininkams paliktos mokesčių lengvatos, tuo tarpu paprasti piliečiai lupami pagal pilną programą? Individualia veikla užsiimantys dabar sumoka virš 50 proc. mokesčių nuo savo pajamų! bet va teisininkai ir notarai liko privilegijuoti. Kodėl taupymo metu buvo dalinamos premijos ir niekas už tai per nosį nedavė? Valstybininkai išsidalino, nes, matai, liko, o privatus verslas šiemet pagal programą ir virš jos taupė, retas kuris gavo premijų, kai kurie švenčių proga atleidimų lapelius gavo. Būsto lengvatos. Kodėl paliktos seniems, o nauji jau tik to netenka? Gal todėl, kad visi kam reikėjo pasiimti lengvatas jau jas pasiėmė ir nebenori prarasti? O tuo tarpu jaunos šeimos tegu gatvėj po tuos 3 vaikus Lietuvą iki 4 mln. užaugina.?

                      Toks paprastas klausimas, šiandien kraujas užvirė antra diena iš eilės. Vilniaus centro gatvės -grynas ledas. nuvalytas iš esmės tik Gedimino pr., kaip saldainiukas, aplinkinės gatvės - nematė nei šiupelio, nei druskos. pvz.: A. Jakšto g. - totali čiuožykla su įkalne. Pasiekęs tikslą bučiavau žemę, kad sveikas ir gyvas. Joje yra Centro poliklinika. kaip iki jos nusigauna senukai aš nežinau, bet įtariu, kad kol nusigauna gydytis slogos, tai tuo pačiu jau gal ir gydytis galūnės lūžį reiktų. nėra pinigų nuvalyti sniegą? O kiek kainuos sodrai lūžių gydymas, arba nedarbingumo kompensacijos, kiek bvp nesukurtų pagriuvęs dirbantysis?? Tai jei lieka pinigų kažkam nepanaudotų, gal būtų galima laikinai įdarbinti tą bedarbių armiją besirikiuojančią prie darbo biržų, ir tuo pačiu nuvalyti gatves, kad dar daugiau žmonių nepadidintų biudžeto išlaidų? Ar ponai savivaldos nariai, kurie nuo darbo iki namų slenksčio važinėja tarnybiniais automobiliais ko nepatiria, tai tai ir nerūpi? Aš suprantu jei tokia situacija būtų kokioj ispanijoj, kur sniegas ir ledas yra stebuklas ir stichinė nelaimė tuo pačiu. bet pas mus kasmet būna taip ir kasmet situacija vis prastėja su miesto tvarka.

                      Maladiec Ariella, you go girl!
                      Prie ko čia nevalytos gatvės? Tuoj valdžia bus kalta dėl dantų skausmo.
                      www.lt-lv-forum.org/

                      Comment


                        Prie išsirituliojusios temos tinka šis rašinėlis

                        "Lietuvos susinaikinimo fenomenas"
                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=20045680
                        Visuomenės darną galima sieti su tuo, kiek mes pasitikime pačių susikurta valstybe, jos institucijomis, lyderiais, o tai iš esmės rodo, kiek mes pasitikime vieni kitais. Juk būtų normalu, jei dauguma žmonių didžiuotųsi savo išrinkta valdžia taip, kaip šiandien Baraku Obama džiaugiasi JAV piliečiai. Juk būtų normalu, jei žmonės pasitikėtų tomis struktūromis, kurios pačios visuomenės yra sukurtos ir skirtos jos narių saugumui ir apsaugai užtikrinti. Deja, mūsų šalyje yra kitaip. 2008-aisiais („Eurobarometras“ 69, 2008: apklausa vykdyta 2008 kovo mėn.) Lietuvoje Seimu pasitikėjo tik 12 proc. apklaustųjų, o Estijoje – 36 proc., Suomijoje – 66 proc., Švedijoje – 60 proc., Danijoje – net 76 proc. Lietuviškasis fenomenas? Taip, juk mes patys rinkome geriausius atstovus, tad lyg ir turėtume jais didžiuotis, kaip didžiuojamės geriausių Lietuvos krepšininkų pergalėmis. Tačiau kas atsitinka, kad mūsų pačių išrinktieji mums tampa tokie atgrasūs? „Tautinį“ fenomeną atspindi ir mūsų požiūris į visuomenines institucijas, kurios mūsų pačių yra sukurtos mums ginti. Jomis mes irgi nepasitikime! Skaičiai: policija Lietuvoje pasitiki 34 proc. Palyginkite su Suomija, kur policija pasitiki – 91 proc., Danijoje – 88 proc., Švedijoje – 75 proc., o Estijoje – 74 proc.!
                        www.lt-lv-forum.org/

                        Comment


                          Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                          Teisingas požiūris. Pabaik mokslus už mūsų visų pinigėlius čia, o po to kalk sau babkes tenais Ir nepamiršk nors trumpam grįžti, susitaisyti dantis ar šeip kokią ligą pasigydyti.
                          vat būtent! dėti skersą galima greit, o "užmiršti" paskui dar greičiau, kad tik subinė, dantys pataisyti papigiai ir gerai būtų, o paskui vėl p**** n***** ta Lietuva. šlykštu.

                          Comment


                            Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                            Prie ko čia nevalytos gatvės? Tuoj valdžia bus kalta dėl dantų skausmo.
                            Prie ko? Prie to, kad aš moku mokesčius, kuriuos ta valdžia turi paskirstyti taip, kad aš ir toliau galėčiau saugiai gyventi savo valstybėje, nenusisukti sprando ir toliau tuos mokesčius mokėti. O ne tam, kad jie tuos mokesčius išsimokėtų sau premijomis už darbą, kurio nepadarė iki galo. Ar paprasčiau būtų, kad aš nusisukčiau? Taip, ko gero paprasčiau, tiek valdžiai, tiek man.

                            Beje, dėl dantų skausmo.. Aišku valdžia kalta. Kodėl aš negaliu privačiai eiti pas stomatologą ir ligonių kasos padengti mano gydymosi išlaidos, jei manęs netenkina valdiški odontologai su prieštvanine technika ir plombomis, kurios iškrenta už savaitės? O pas privačius brangu, pinigų nėr, šalta, tamsu, nėr gyvenimo, tai vat ir skauda.. juokauju.. iš dalies..
                            Jūsų,
                            Analitikas PlėtRa™

                            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                            Comment


                              Parašė rat Rodyti pranešimą
                              Vat ir p******iu tik prieš tai mokslus baigsiu ir galės man visokie Kirkilai ir Valinskienės... Beje manau chirurgai daugiau uždirbtų, ir mažesnis krūvis, ir daugiau pagarbos. Taip kad irgi siūlau p******
                              Chirurgai ir Lietuvoje daug uždirba, o šiaip tai, jei neturi jokių ryšių, galvoji tave kas nors išskėstomis rankomis kurioje nors šalyse priims?
                              Paskutinis taisė Lettered; 2009.01.13, 18:40.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                Prie ko? Prie to, kad aš moku mokesčius, kuriuos ta valdžia turi paskirstyti taip, kad aš ir toliau galėčiau saugiai gyventi savo valstybėje, nenusisukti sprando ir toliau tuos mokesčius mokėti. O ne tam, kad jie tuos mokesčius išsimokėtų sau premijomis už darbą, kurio nepadarė iki galo. Ar paprasčiau būtų, kad aš nusisukčiau? Taip, ko gero paprasčiau, tiek valdžiai, tiek man.
                                Bet tamstos žinutė prasidėjo apie didžiąją valdžią, konservatorius, išvogtus milijonus, o baigėsi pigoku "pavarimu" ant nevalytų gatvių, už kurias atsakinga savivaldybė.
                                www.lt-lv-forum.org/

                                Comment


                                  Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                                  Bet tamstos žinutė prasidėjo apie didžiąją valdžią, konservatorius, išvogtus milijonus, o baigėsi pigoku "pavarimu" ant nevalytų gatvių, už kurias atsakinga savivaldybė.
                                  Tai ką? O kam atsakinga/atskaitinga savivalda? Kas skiria asignavimus ir prižiūri tvarką? Ar jie visi neatsakingi man - rinkėjui, mokesčių mokėtojui? Kas čia pigu? Mano sveikata tau pigu? Kitų miestiečių sveikata tau pigu? Tavo paties sveikata ir gyvenimo kokybė pigu? Ar tai, kas tavęs neliečia, tau yra neaktualu? Greičiausiai taip, būtent todėl tos gatvės nebus nuvalytos nei šiandien, nei ryt. Toks jau tas mūsų mentalas. Beje, ironiška, apie tai pats straipsnį įdėjai.
                                  Jūsų,
                                  Analitikas PlėtRa™

                                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                  Comment


                                    Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                                    Bet tamstos žinutė prasidėjo apie didžiąją valdžią, konservatorius, išvogtus milijonus, o baigėsi pigoku "pavarimu" ant nevalytų gatvių, už kurias atsakinga savivaldybė.
                                    Pasikartosiu, bet esmė tame, kad valdžia nemoka efektyviai ir ūkiškai tvarkytis su lengvai gautais pinigais. Jeigu tu nutarei pusę atlyginimo pralėbauti, tai už likusį atlyginimą spausies, kad pragyventi, nes pinigų yra tiek kiek yra. Jeigu tu susirgtum alkoholizmu, tai nebūtų argumentas prieš darbdavį, kad tau turi pakelti atlyginimą tiek, kad palėbavus užtektų normaliai prasimaitinti. O ką valdžia? Pinigų neužtenka biudžetui, bet išlaidas planuoja tokias pačias (jei neklystu, tai ministerijų išlaikymui net ir padidino finansavimą. Neturiu tik po ranka informacijos šaltinio). Kam čia sukti galvą ir ieškoti mažiau skausmingų variantų, jei galima nusukti dalį pinigų nuo žmonių kaupiamų pensijų, skolintis su 12% palūkanomis, įvesti iš piršto laužtų mokesčių ir daugybė kitų pvz. O tam reikalui šiuo metu yra stebuklingas burtažodis - kyyyyzė!!!
                                    Ir tvarkos matau čia dar ilgai nebus, kol nebus asmeninės atsakomybės. Gali iššvaistyti, gali išvogti, gali nusiženginėti konstitucijai ir kas, o gi nieko. Blogiausiu atveju per kitus rinkimus nepapulsi į seimą. Nors visada iš sunkiausios padėties gali rasti išeitį, pvz. gauti rentą.
                                    gera gyventi gerai

                                    Comment


                                      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                      Tai ką? O kam atsakinga/atskaitinga savivalda? Kas skiria asignavimus ir prižiūri tvarką? Ar jie visi neatsakingi man - rinkėjui, mokesčių mokėtojui? Kas čia pigu? Mano sveikata tau pigu? Kitų miestiečių sveikata tau pigu? Tavo paties sveikata ir gyvenimo kokybė pigu? Ar tai, kas tavęs neliečia, tau yra neaktualu? Greičiausiai taip, būtent todėl tos gatvės nebus nuvalytos nei šiandien, nei ryt. Toks jau tas mūsų mentalas. Beje, ironiška, apie tai pats straipsnį įdėjai.
                                      Gerai jau gerai. Kubilius kalčiausias dėl nevalytų gatvių, sausio 18d. 12val. siūlau rintis piketuoti prie Prezidentūros, po to trauksim prie Seimo. Pasiimkit plakatus, šakes, galvos nebūtinos.

                                      P.S. Straipsnį patariu geriau įsiskaityti
                                      www.lt-lv-forum.org/

                                      Comment


                                        Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                        Ir tvarkos matau čia dar ilgai nebus, kol nebus asmeninės atsakomybės. Gali iššvaistyti, gali išvogti, gali nusiženginėti konstitucijai ir kas, o gi nieko. Blogiausiu atveju per kitus rinkimus nepapulsi į seimą. Nors visada iš sunkiausios padėties gali rasti išeitį, pvz. gauti rentą.
                                        Nes pilieciam ant to giliai padeti. Patys mielai pavagia jei tik randa kaip prieiti. Tame ir tragedija.

                                        Comment


                                          Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                          Tai ką? O kam atsakinga/atskaitinga savivalda? Kas skiria asignavimus ir prižiūri tvarką? Ar jie visi neatsakingi man - rinkėjui, mokesčių mokėtojui?
                                          O tu is ju ko nors reikalavai? Reiskei pretenzijas? Ne? Tai ko tada stebiesi?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X