Nes realiai tas viešumas nei kam įdomus, nei kam naudingas.
Pati žiniasklaida narsto kitų valstybinių įmonių finansus ir skandalus, o kai mėginama panarstyti ją pačią, tada jau paaiškėja, kad viskas slapta kaip kokiame VSD. Motyvuoja tuo, kad sutarčių viešinti neleidžia prodiuserinės įmonės. Kaip atrodytų, jei savivaldybė pastato fontaną ir atsisako atskleisti, kiek kainavo, nes tam prieštarauja statybų rangovas?
LRT pernelyg įsijautusi į teisėjo vaidmenį, nes turi puikius santykius su pora stambiųjų partijų ir atpratusi nuo bet kokios kontrolės. Politikai dažnai mėgsta pataikauti žiniasklaidai ir teisėsaugai. Kad nekritikuotų ir kad nepasodintų . Kai rinkimus laimėjo truputį ne ta partija, iškart konfliktas ir imta žiūrėti, kas parašyta įstatymuose. Jei LRT norėjo toliau ramiai ir pelningai dirbti su prodiuserių įmonėmis, tai nereikėjo pamiršti, kas laimėjo rinkimus, ir nepersistengti su valdančiųjų kritikavimu . O dabar įtampa televizijos el. skydinėje gerokai pakilusi. Siaurusevičiui tikriausiai nepavyks pasidžiaugti trečiąja kadencija ir būti išrinktam slaptu balsavimu. LRT viskas taip slapta, kad net neskelbiama, kokia tarybos dalis Siaurusevičių palaikė.
LRT taryba atsisakė atskleisti, kokiu balsų santykiu A. Siaurusevičius nurungė artimiausią varžovą, tik patikslino, kad jis išrinktas „balsų dauguma“.
Comment