Kam tai įdomu? Pats algą turbūt gauni eurais, o ne kokiais nors sidabriniais taleriais.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Pensijos, pensijų fondai, laiminga senatvė ir t.t.
Collapse
X
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąKam tai įdomu? Pats algą turbūt gauni eurais, o ne kokiais nors sidabriniais taleriais.
Kaip ten SSRS laikais buvo su oficialiu rublio-dolerio kursu? Ar ne valstybės nustatytas vienoks, o faktinis rinkoje - visai kitoks?
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąTai gali nors ir runkeliais atsiskaitinėti, bet faktas, kad pas mus pinigas yra euras kuris atsiranda iš ECB, o ne iš taburetės.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąPirma atsiranda pinigai, paskui taburetės.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąTamsta šneka apie istoriją (niekam neįdomią ir neaktualią), aš apie dabartį.
Comment
-
Parašė mantasm Rodyti pranešimą
Aha, o žaislai po kalėdine eglute atsiduria tiesiai iš kalėdų senelio fabriko Laplandijoje.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Paprašius už taburetes atsiskaityti bitkoinais, valstybės/centrinio banko dosnumo mitas staigiai subliūkšta. Užtai valstybės ir suka galvas, kaip čia juos pareguliuoti ir pakontroliuoti. Atseit dėl atsiskaitymų saugumo.
Anksčiau finansų sektorius tebuvo gamybos patarnautojas, o dabar išsikerojo, kad praktiškai bankai gali per paskolas reguliuoti, kiek gaminti ir kada gaminti. Tai ir atsirado naujų teorijų, pateisinančių burbulų pūtimą .
Comment
-
https://www.vz.lt/rinkos/2017/12/15/...mones-suksniai
Vasiliauskas apie Profesionalų vyriausybės reformas.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Bent jau taip mano ketvirtokai. Čia tie, kurie galvoja, kad pinigus sukuria centrinis bankasIt's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąPirma atsiranda pinigai, paskui taburetės.Parašė sankauskas Rodyti pranešimąNa ne, pinigai atsirado tik tada, kai taburečių gamintojams ir bulvių augintojams tapo problematiška tarpusavyje keistis savo produktais..
O tai kas dabar yra vadinama pinigais, tai yra, kaip teisingai Tomas sako, centrinių bankų patvirtintas šios dienos kursas, kuriuo galima iškeisti savo vertę saugančią valiutą (mid century taburetę) į bulves.Paskutinis taisė Eikantas X; 2017.12.16, 00:12.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTomas sako kitaip : jei nebus centrinio banko su pinigais, tai nebus ir taburečių.
Comment
Comment