Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Baltarusijos santvarką ir ekonomiką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lukašenkos “piniginė” Ševcovas susijęs su Lietuvoje gaminamų Lietuvos Respublikos pasų hologramų gamyba. Ir ten pat baltarusiai siekia gamintis naujosios Baltarusios (pabėgėlių) pasus.
     
    Paskutinis taisė manometras; 2024.05.29, 14:55.
    ПТН ПНХ
    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

    Comment


      Parašė Valandininkas Rodyti pranešimą
      A, tai čia apie 2019 metus ataskaita turėjo būti. Galima nuorodą į oficialią ataskaitą? Įdomu, kaip ten argumentuojama.
      Ataskaita gal ir parengta iki įvykių Baltarusijoje, bet svarstymas tai vyko jau po jų. (O ir iki tol ar viskas Baltarusijoje rožėmis klota?)

      Nerandu dabar pačio dokumento, gal išėmė iš DB?

      Kaip pakomentuotumėte patį faktą? Vakarai kalti?

      Comment


        Vilniaus oro uoste – mįslingas lėktuvas iš Minsko Skaitykite daugiau
        Click image for larger version

Name:	vilniaus-oro-uostas-6656fe24e419e.jpg
Views:	356
Size:	93,4 kB
ID:	2133341

        https://www.15min.lt/naujiena/aktual...sko-56-2249660


        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą

          Ataskaita gal ir parengta iki įvykių Baltarusijoje, bet svarstymas tai vyko jau po jų. (O ir iki tol ar viskas Baltarusijoje rožėmis klota?)

          Nerandu dabar pačio dokumento, gal išėmė iš DB?

          Kaip pakomentuotumėte patį faktą?
          Įdomu, kas ataskaitos autoriai ir kokie jų argumentai. Ir išvis, kokios yra vertinimo ir ataskaitų tvirtinimo procedūros. Ta prasme, negi, pvz., Lietuvos JT atstovai galėjo prisidėti prie tokios ataskaitos ir pan. Su rezoliucijomis tai kaip ir viską matau, kas už ką balsavo, susilaikė ir pan.

          Vakarai kalti?
          Prašau neprikišinėti man frazių apie „kaltus Vakarus“, nes dėl Palestinos (kur Izraelio-arabų santykių temoje prasidėjo šita atšaka apie JT) nėra kažkokių vieningų kaltų ar nekaltų Vakarų ir niekur nieko panašaus neteigiau. Tokios frazės man skamba kaip blogas įprotis žiūrėti į viską vien pro provakarų - antivakarų barikadų akinius.
          Paskutinis taisė Valandininkas; 2024.05.29, 15:16.

          Comment


            Parašė Valandininkas Rodyti pranešimą

            Įdomu, kas ataskaitos autoriai ir kokie jų argumentai. Ir išvis, kokios yra vertinimo ir ataskaitų tvirtinimo procedūros. Ta prasme, negi, pvz., Lietuvos JT atstovai galėjo prisidėti prie tokios ataskaitos ir pan. Su rezoliucijomis tai kaip ir viską matau, kas už ką balsavo, susilaikė ir pan.

            Prašau neprikišinėti man frazių apie „kaltus Vakarus“, nes dėl Palestinos (kur Izraelio-arabų santykių temoje prasidėjo šita atšaka apie JT) nėra kažkokių vieningų kaltų ar nekaltų Vakarų ir niekur nieko panašaus neteigiau. Tokios frazės man skamba kaip blogas įprotis žiūrėti į viską vien pro provakarų - antivakarų barikadų akinius.
            Aišku, globalių išvadų čia nevertėtų daryti.
            Tiesiog tendencija vertinimų kai kurių šalių.

            Jūs labai jau jautriai reaguojate. Juolab, kad čia nieko užgaulaus nėra. Takoskyrų tarp Vakarų plačiąja prasme ir kitų yra. Jų yra ir daugiau.
            Matau, neseniai forume esate. Taip kad būkite pasiruošęs.

            Comment


              Kai po kone kas antrame komentare šiame forume tiesiogiai ar netiesiogiai vien dėl Izraelio ir vienos valstybės politikos Izraelio-Palestinos konflikto kritikos kontekste esu vadinamas leftistu, lyginamas su kgbistu, komunistu, prikišami visokie karikatūriniai „savi šaudė į savus“, kad „man patinka Baltarusija ir Šiaurės Korėja“, kad man „kalti Vakarai“ ir pan., tai čia pasakymas, kad „labai jau jautriai reaguojate“ šiame kontekste toks, kaip čia pasakius? Ta prasme, aš net neįsižeidžiu asmeniškai dėl to, tiesiog užknisa, kai pastoviai kreipiama diskusija į kažkokius stereotipus, epitetus ir pan. Nebesijaučia kaip diskusijų forumas, bet kaip kažkoks murdymasis delfio straipsnio komentarų skiltyje.
              Paskutinis taisė Valandininkas; 2024.05.29, 16:26.

              Comment


                Įžymusis traktorių gamintojas MTZ pradėjo prekiauti dešromis ir rinkiniais, kuriame yra net akcizinių prekių stiklo taroje.
                Nejaugi visą pasaulį jau aprūpino fantatstinės kokybės traktoriais ar tiesiog mėlyni netinka, būtina visokių spalvų
                https://charter97.org/ru/news/2024/5/29/596948/
                Click image for larger version

Name:	aux-1717007921-2.jpg
Views:	243
Size:	54,7 kB
ID:	2133463
                Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                Comment


                  Leidžia suprasti, kad neišgėręs jų traktorium nepavažiuosi )))). Čia turbūt rinkinys vietoj vaistinėlės.

                  Comment


                    Daugiau apie baltarusių pastangas įvelti Lietuvą į savo šalies problemų pinkles (ir sukelti visų baltarusių ir lietuvių nepasitenkinimą?)
                     
                    ПТН ПНХ
                    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                    Comment

                    Working...
                    X