Mano irgi. Galų gale, surask visiškai viskuo patenkintą savivaldybę šalyje...Na gal, Zuoką po jo PR'o akcijų vos vos labiau myli vilniečiai, gal kokie Anykščiai turėdami ne merą, o ūkvedį, mastys kiek pozityviau, bet visais kitais atvejais visi, kurie sėdi valdžioje - didžiausi visuomenės priešai, ir juos visus reikia išvyti, nesvarbu, kas ten sėdi.
Protingas žingsnis ar eilinis pinigų plovimas?
Man tai panašu į tą patį kaip buvo su "Lietuvos įvaizdžio kūrimo programa". Prekės ženklai dirbtinai nesukuriami.
Ech, kaip gaila, kad nesuėjo "drąsios šalies" konceptas...Galėtų Kauno šūkis būti: "Kaunas. The city who has balls.", kaip vieną iš privalumų paminint krepšinį .
Mano irgi. Galų gale, surask visiškai viskuo patenkintą savivaldybę šalyje...Na gal, Zuoką po jo PR'o akcijų vos vos labiau myli vilniečiai, gal kokie Anykščiai turėdami ne merą, o ūkvedį, mastys kiek pozityviau, bet visais kitais atvejais visi, kurie sėdi valdžioje - didžiausi visuomenės priešai, ir juos visus reikia išvyti, nesvarbu, kas ten sėdi.
manau ne vos vos, o gana stipriai myli, ypač jaunoji karta. Nors ir mano 89m kaimynas jį giria ir juo džiaugiasi...
o dėl prekės ženklų ir šūkių. Na, gal tokia praktika ir suveiks, o gal ir ne - slidus reikalas. Manau geriausia Kaunui save pristatyti kaip tam tikrą logistikos (Vakarai-Rytai) mazgą ar technologijų inkubatorių (nors kol kas nežinau kiek toks įvaizdis yra realus) nukreipiant visa tai ekonomine/investicijų vaga. O Prekės Ženklai/Šūkiai bijau, kad apsirbos krepšiniu (nekaltikite manęs prie kryžiau, esu pragmatikas ir nemanau, kad didelis kašio PR duotų akivaizdžios naudos tarptaut.mastu), nors sportinio turizmo srityje galbūt ir suveiktų (pvz., rengiant sportinikų stovyklas, tačiau tam reikia infrastruktūros, kurios apskritai Lietuvoje stinga).
„Informuoju, kad atsistatydinu iš Kauno m. tarybos Antikorupcijos komisijos pareigų. Komisijos pirmininkas A.Garbaravičius netinkamai atlieka savo darbą, nekreipia dėmesio į galimas korupcijos apraiškas, neinformuoja visuomenės apie atliekamus tyrimus. Nustatyti faktai Kauno klinikinėje ligoninėje ir „Kauno vandenyse“ tai patvirtina“, – rašoma politiko prašyme.
Tikriausiai A. Orlauską apėmė dvasinis nušvitimas. O A. Garbaravičius iki šiol buvo žinomas kaip nepriekaištingos reputacijos valdininkas, niekada neėmęs kyšių..
Tikriausiai A. Orlauską apėmė dvasinis nušvitimas. O A. Garbaravičius iki šiol buvo žinomas kaip nepriekaištingos reputacijos valdininkas, niekada neėmęs kyšių..
what ? what ? Čia tikiuosi dėl garbaravičiaus ironija buvo ?
Trečiadienio rytą patvirtinta, kad Kauno merui Rimantui Mikaičiui rengiama interpeliacija.
8.45 val. tarybos sekretoriate buvo registruotas sprendimo projektas atleisti R.Mikaitį iš Kauno mero pareigų. Teikėjas – konservatorius Vygantas Gudėnas.
„Kauno dienos“ žiniomis, interpeliaciją pasirašė opozicijoje esantys konservatoriai ir partijos Tvarka ir teisingumas atstovai bei keturi valdančiosios koalicijos nariai – socialdemokratai Kęstutis Kriščiūnas ir Valys Venslovas, taip pat du liberalcentristai.
Interpeliacija bus svarstoma rytojaus tarybos posėdyje.
Neoficialiais duomenimis, realiausias kandidatas į mero postą – buvęs Kauno meras Andrius Kupčinskas. Tačiau užkulisiuose minima ir K.Kriščiūno pavardė.
bet maciulis geras lochas nieko nesugeba padaryt kai reik sprendimus paciam priiminet o ne kaip liepta daryt "nusipirmininkavo" kapitaliai po spaudimu.
Kaip suprantu - vienas pirmųjų naujos koalicijos darbų bus Panemunės tilto rekonstrukcijos konkurso stabdymas, nes ne tie laimėjo
Neužbėkime įvykiams už akių.
Kas dėl Panemunės tilto, tai jau temoje apie šią rekonstrukciją iškėlėm klausimą kaip gali būti tokia nerealiai maža kaina ir priėjom išvadą, kad reikalingas detalus patikrinimas kaip ta įmonė sugebėtų už tokią sumą pastatyti naują tiltą.
/\ tiesiog vėtrūnos ir Kauno arenos istorija verčia galvoti apie visokius variantus. o šiaip kai iniciatoriai atstatydinimo garbaras su kriščiūnu, tai kažkaip labai neskaniai kvepia visas šitas reikalas...
Comment