Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Šia situacija daug nesidomėjau, bet jis tik kreipėsi į seimos narius ir EP narius, o ar jis bent jau kreipėsi į teismą dėl bylos iškėlimo? Ar parašė policijoje pareiškimą? Jei ne, tai nėra ką daugiau ir kalbėti.
    Byla buvo nagrinėjama ir rajono, ir apygardos teisme. Trumpai sakant visose pakopose iki amžinybės, kad išviso kada bus baigta. Tokia mūsų teisėsauga.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
      Byla buvo nagrinėjama ir rajono, ir apygardos teisme. Trumpai sakant visose pakopose iki amžinybės, kad išviso kada bus baigta. Tokia mūsų teisėsauga.
      Dėkui už informaciją.
      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Nieko sau, bėgu slėpti vaikus
      Pedofilas - dar ne lygu, kad ir prievartautojas Čia tik neišsilavinę taip gali manyti.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Nieko sau, bėgu slėpti vaikus
        Na jei tavo vaikai yra moteriškos lyties, geros išvaizdos ir ~17 metų amžiaus, tai pirmyn . Jei ne tai nesivargink
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Pedofilas - dar ne lygu, kad ir prievartautojas Čia tik neišsilavinę taip gali manyti.
          Jo, iš tikro mes, pedofilai, esame geri ir draugiški žmonės.
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Byla buvo nagrinėjama ir rajono, ir apygardos teisme. Trumpai sakant visose pakopose iki amžinybės, kad išviso kada bus baigta. Tokia mūsų teisėsauga.
            Labas rytas. Byla teisme išvis nebuvo nagrinėjama.
            Got sun in my face, sleeping rough on the road

            Comment


              Parašė blitz Rodyti pranešimą
              Na jei tavo vaikai yra moteriškos lyties, geros išvaizdos ir ~17 metų amžiaus, tai pirmyn . Jei ne tai nesivargink
              Iš tikrųjų, man tavo humoro jausmas patinka. Kai kurie turbūt dar nesuprato Vienas nusišnekėjo, pasakydamas, kad jei 20-mečiui patinka nepilnametės, tai jau jis pedofilas, tu švystelėjai pasisakymą ir prasidėjo... Žmonės, jūs vis dar nenutuokiat, kas yra pedofilija. Na nejaugi 5 metų skirtumas tarp dviejų žmonių jau iškart turi būti pedofilijos apraiška?
              Parašė blitz Rodyti pranešimą
              Jo, iš tikro mes, pedofilai, esame geri ir draugiški žmonės.
              Turėjau omenyje ne tai. Vien faktas, kad žmogus yra pedofilas, tai nereiškia, kad jis prievartauja mažamečius ar prie jų kabinėjasi.
              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Labas rytas. Byla teisme išvis nebuvo nagrinėjama.
              O, čia jau įdomiau
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė blitz Rodyti pranešimą
                Na jei tavo vaikai yra moteriškos lyties, geros išvaizdos ir ~17 metų amžiaus, tai pirmyn . Jei ne tai nesivargink
                Neužilgo teks vargintis, o tu, bernelį, žiūrėk jau būsi Kedžio amžiaus.
                Tfu, tfu, tfu....

                Comment


                  Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                  Labas rytas. Byla teisme išvis nebuvo nagrinėjama.
                  Tai tada dar gražiau Iki teisminis tyrimas trunka ilgiau nei metus. Kodėl ?

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    http://www.lrytas.lt/videonews/live/

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Dėkui už informaciją.Pedofilas - dar ne lygu, kad ir prievartautojas Čia tik neišsilavinę taip gali manyti.
                      Žinau, visgi tie, kurie turi valios suvaldyti savo aistrą (irgi išsilavinę ir gan susitvardantys žmonės) dažniausiai taip nevadinami. Paprasčiausiai nėra apraiškų. Visi skaitėm V. Nabokovą ir Humberto drama gerai žinoma.
                      Pvz.: žmogus visą gyvenimą troško ką nors pavogti, bet nei karto nieko nepavogė, ar jis - kleptomanas?
                      Paskutinis taisė Sula; 2009.10.05, 19:51.

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Iš tikrųjų, man tavo humoro jausmas patinka. Kai kurie turbūt dar nesuprato Vienas nusišnekėjo, pasakydamas, kad jei 20-mečiui patinka nepilnametės, tai jau jis pedofilas, tu švystelėjai pasisakymą ir prasidėjo... Žmonės, jūs vis dar nenutuokiat, kas yra pedofilija. Na nejaugi 5 metų skirtumas tarp dviejų žmonių jau iškart turi būti pedofilijos apraiška?
                        Jei neklystu, tai dabartiniam įtariamajam buvo 29, o jo būsimai žmonai 16. Tai kaip tai pavadint? Ir apskritai, kad ir 20 metų ir 16 metų žmonių santykiai gražiai nesibaigs.

                        Comment


                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Žinau, visgi tie, kurie turi valios suvaldyti savo aistrą (irgi išsilavinę ir gan susitvardantys žmonės) dažniausiai taip nevadinami. Paprasčiausiai nėra apraiškų. Visi skaitėm V. Nabokovą ir Humberto drama gerai žinoma.
                          Palauk, tai tu nori pasakyti, kad pedofilas, turintis seksualinį polinkį į nepilnamečius, bet tų savo "svajonių" realybėje neįgyvendinantis ir savęs neatskleidžiantis, jau yra ne pedofilas ir tokiu negali būti vadinamas? Aš ir sakau, kad jei žmogus pedofilas, nereiškia, kad prievartautojas. Taip sakiau dėl to, kad tu sureagavai į blitz gal rimtą, gal ir nerimtą komentarą, kad jis yra pedofilas. Tai tau iškart pedofilai asocijuojasi su prievartautojais ir nusikaltėliais. Neteisingas požiūris.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė rat Rodyti pranešimą
                            Jei neklystu, tai dabartiniam įtariamajam buvo 29, o jo būsimai žmonai 16. Tai kaip tai pavadint? Ir apskritai, kad ir 20 metų ir 16 metų žmonių santykiai gražiai nesibaigs.
                            Šioje temoje šiandien įdėjau nuorodą, ten tokia ilgoka apžvalga apie tai, kas yra pedofilai. Ten parašyta, kad kiekvienoje tautoje ir kultūroje susiformavusi skirtinga pedofilijos samprata. Netgi amžiaus skirtumas, pagal kurį jau tranktuojamas pedofilijos faktas, yra skirtingai suprantami. Mano nuomone, vaikai iki 16 m. apskritai privalo būti saugomi įstatymo. Bet kokio amžiaus žmogus, kuris seksualiai lenda prie jaunesnio, nei 16 m. vaiko, privalo būti baudžiamas. Nuo 16-os metų paauglys jau turi teisę pats rinktis, bet nuo 16 iki 21 m. paauglio seksualiniai veiksmai su vyresniu, nei 10 m. žmogumi man jau asocijuojasi su pedofilija. Po 21-erių m. žmogus turėtų turėti visą teisę glamonėtis, bučiuotis ir mylėtis su kuo tik nori. Tai tokia mano nuomonė.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              ta žurnalistė tai mane sunervino bežiūrint. Pati tokia pati, kaip kaltina Kedžių, nestabili psichologiškai. Ko ji iš 5 metų vaiko tikisi? Rišlaus pasakojimo?

                              Comment


                                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                ta žurnalistė tai mane sunervino bežiūrint. Pati tokia pati, kaip kaltina Kedžių, nestabili psichologiškai. Ko ji iš 5 metų vaiko tikisi? Rišlaus pasakojimo?
                                Ji nėra nestabili, jis yra energinga, ginanti savo nuomonę, ekstravertė. O tau, ką, moteris turi būti pilka tyli pelytė? Šita žurnalistė man labai patinka - gerai rašo straipsnius, yra įžvalgi asmenybė, sugebanti atrasti tiesą, randa argumentų ir t.t.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Trečiadienį reikės smeigt akis į TV

                                  Trečiadienį, spalio 7 dieną, 19.40 val. TV3 laidoje „Akistata“ žiūrovų laukia naujausia, niekur nerodyta filmuota medžiaga, atskleidžianti pirmadienį įvykdyto didžiausio pastarojo dešimtmečio nusikaltimo, kuomet buvo nužudytas Kauno apygardos teisėjas ir dar viena su pedofilijos skandalu susijusi moteris, aplinkybes.
                                  Reklama




                                  Prieš kurį laiką duodamas interviu kriminalinės publicistikos žurnalistams labiausiai šalyje policijos ieškomas žmogus Drąsius Kedys žiūrėdamas tiesiai į kamerą prisipažino – „Jeigu nepavyks savo dukrelės prievartautojų nuteisti civilizuotais, teisiniais metodais, – imsiuosi kitų, vistiek tie išgamos priėjo liepto galą, visi iki vieno“.


                                  Prieš mėnesį Drąsius Kedys apsilankė TV3 laidos „Akistata“ redakcijoje. Vyriškis rodė krūvas prašymų ir pareiškimų teisėsaugos institucijoms, maldavo paviešinti jo dukrelės prievartavimo istoriją ir atskleisti aukštus postus užimančių pedofilų tinklą. Taip pat pokalbyje su žurnalistais prasitarė, kad gali imtis ir kraštutinių priemonių. Sakė, kad atpildo sulaukti turėtų mažiausiai penki prievartautojai.

                                  „Spėčiau nužudyti tris. Paskui mane sulaikytų. Kiti liktų laisvėje nenubausti“, – taip atsakė dabar tapęs ieškomiausiu šių dienų bėgliu D. Kedys į laidos vedėjo Kristupo Krivicko klausimą „Ar kartais nekyla noras pačiam įvykdyti teisingumą?“

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Ji nėra nestabili, jis yra energinga, ginanti savo nuomonę, ekstravertė. O tau, ką, moteris turi būti pilka tyli pelytė? Šita žurnalistė man labai patinka - gerai rašo straipsnius, yra įžvalgi asmenybė, sugebanti atrasti tiesą, randa argumentų ir t.t.
                                    Va va, ji gina SAVO nuomonę šmeiždama kitą žmogų, pati nežinodama visų aplinkybių.

                                    Comment


                                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                      Va va, ji gina SAVO nuomonę šmeiždama kitą žmogų, pati nežinodama visų aplinkybių.
                                      Tu irgi nežinai visų aplinkybių Niekas nežino tikslių aplinkybių, nes žinos tik atlikę tyrimą. Taigi pats sakydamas, kad ji šmeižia, galbūt šmeiži ją
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Amiko: malonu, kad vienas kitą suprantame

                                        Sula: Draugavau su viena 17mete kai man buvo 21, po to su dar dviem kai man buvo 22. Čia aš nesigiriu (gal tik truputį ). Bet kokiu atveju, dabar į nepilnametes nebežiūriu, bet kai man buvo 21-22 mano mastymas nuo jų tikrai smarkiai nesiskyrė. Mergaitės paprasčiausiai užauga greičiau, mano metų panos tada man atrodė per senos. Teigti, kad dėl to aš esu pedofilas (kaip daro rat) yra kiek... ekstremalu.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          Tu irgi nežinai visų aplinkybių Niekas nežino tikslių aplinkybių, nes žinos tik atlikę tyrimą. Taigi pats sakydamas, kad ji šmeižia, galbūt šmeiži ją
                                          Žinau vieną, kad mūsų valstybėj rast teisybę yra sunku

                                          Comment

                                          Working...
                                          X