Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Kaip tu sakai "mutuoja" jaunimo smegenys tikrai ne dėl to. Čia ne kas kita kaip tėvelių lepinimas ir įsivaizdavimas, kad jų vaikučiai geriausi. Čia tėvų kaltė, kad neauklėja savo atžalų nuo mažens. Paskui užaugę tampo sadistais, nesugebančiais suprasti gyvenimo. Tiesa, tai ne tik tėvų kaltė, bet ir kompiuterinių žaidimų... Galima rasti daug priežasčių, bet vis tiek manau, kad tėvų rankose augančio vaiko likimas - jam augant tėvai turi jį stebėti ir auklėti.
    Tiesa... Labai didelę įtaką turi tėvų lepinimas.. Aš savųjų stengiuosi per daug nelepinti, nes nenoriu, kad paskui būtų lepūnėliais pastumdėliais.. Bet moralines vertybes stengiuosi "instaliuoti" kokybiškai.
    Tiesa ir tai, kad dar yra daug kitų priežasčių, kodėl taip yra.. Vėlgi - diskutuoti apie tai galima tiek,kiek apie religijas..
    Kitavertus; paauglystėje tėvų klausyti yra "ne lygis", jie mano, kad tėvai nieko nesupranta ir yra "seniai"
    Aš netikiu, kad komp.žaidimai ir visokie aštresnio turinio filmai gali labai įtakoti vaikų/paauglių žiaurumą;
    Paimkime ES. Ten yra rodomi tokie pat filmai ir žaidžiami visi tie patys (madingi/nauji) žaidimai.. Nusikalstamumo lygis paauglių tarpe yra tikrai mažesnis.. Kodėl? Manau todėl ,kad ekonominė/politinė situacija yra geresnė, todėl kad moralinės (ir ne tik) vertybės yra skiepyjamos kitaip..
    Reziume: kaip ir kažkas šiame forume yra sakęs: -"Esam pūvanti visuomenė"..

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Kaip tu sakai "mutuoja" jaunimo smegenys tikrai ne dėl to. Čia ne kas kita kaip tėvelių lepinimas ir įsivaizdavimas, kad jų vaikučiai geriausi. Čia tėvų kaltė, kad neauklėja savo atžalų nuo mažens. Paskui užaugę tampo sadistais, nesugebančiais suprasti gyvenimo. Tiesa, tai ne tik tėvų kaltė, bet ir kompiuterinių žaidimų... Galima rasti daug priežasčių, bet vis tiek manau, kad tėvų rankose augančio vaiko likimas - jam augant tėvai turi jį stebėti ir auklėti.
      Manau, kad jie dažniausiai tėvo neturi. O ko jiems tėvą turėti, jei visuomenėje jau yra beveik natūraliai priimta, kad vyras ir moteris net po santuokos gali laisvai pasirinkti, ką ir kur daryti, nepriklausomai vienas nuo kito.

      Comment


        Galbūt sakysit, kad tai smulkmena, bet man labai nepatinka, kai laukdami eilėje prie kasos prekybos centre, žmonės pastato savo krepšį su produktais ant grindų ir nuolat stumdo jį kojomis
        Kai pagalvoji, gal jie ir maistą taip namie gamina? Ant žemės pjausto daržoves, mėsą, į nešvarius indus deda viską... Nesuprantu tokio elgesio. Bet tai daro daug kas, vakar tuo įsitikinau. Na, jei daug perki, paimk vežimėlį ir krauk ten kiek nori...

        Comment


          Taigi krepšy gi maistas, nevolioja gi mėsos po žemę Mane tai labiau erzina kai kas nors atstumo nesilaiko ir papais trinasi, arba šnopuoja į kaklą

          Comment


            Parašė rat Rodyti pranešimą
            Taigi krepšy gi maistas, nevolioja gi mėsos po žemę Mane tai labiau erzina kai kas nors atstumo nesilaiko ir papais trinasi, arba šnopuoja į kaklą
            Na nežinau, vakar mačiau Maximoje bent 3 tokius. Dar suprantu kai kažkoks bachūriuks krepšį, pilną "Tauro" butelių futbolina, bet kai moteriškė su kablūku per krepšį su kefiro ir pieno pakuotėmis bei varškės sūreliais vaikučiams smugiuoja, tai jau atleiskite...
            O dėl tų atstumų sutinku. Ir kas labiausiai bėsina, tai kad ne kokia mergina simpatiška paprastai šnopuoja, bet būtinai kokia šlykšti boba ar prasmirdęs alkašas

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Na nežinau, vakar mačiau Maximoje bent 3 tokius. Dar suprantu kai kažkoks bachūriuks krepšį, pilną "Tauro" butelių futbolina, bet kai moteriškė su kablūku per krepšį su kefiro ir pieno pakuotėmis bei varškės sūreliais vaikučiams smugiuoja, tai jau atleiskite...
              O dėl tų atstumų sutinku. Ir kas labiausiai bėsina, tai kad ne kokia mergina simpatiška paprastai šnopuoja, bet būtinai kokia šlykšti boba ar prasmirdęs alkašas
              Ieškai sliekų, ten kur jų nėra. Labiausia tai užknisa pas tokį pedantą nueiti į svečius.
              gera gyventi gerai

              Comment


                Che aš pastumdau, paspardau tą kapšelį, nes eilė milžiniška, o prisidėjau truputį per daug, o ir eilėj kokį žurnalą vartalioji ir spardai tą kapšelį. Niekad nepagalvojau, kad kažkam negražu toks dalykas
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                  Ieškai sliekų, ten kur jų nėra. Labiausia tai užknisa pas tokį pedantą nueiti į svečius.
                  Pats tu pedantas
                  Sakau, man tai nepatinka, kaip nepatinka ir spjaudantys ant šaligatvio ir panašiai... O į svečius aš tavęs ir nekviesiu, nepergyvenk

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Pats tu pedantas
                    Sakau, man tai nepatinka, kaip nepatinka ir spjaudantys ant šaligatvio ir panašiai... O į svečius aš tavęs ir nekviesiu, nepergyvenk
                    Ką tas tau patinka ar nepatinka turi bendro su tema? Čia nusikaltimas ar necivilizuotas elgesys pastumti koja krepšį?

                    Nesupratu šito burbėjimo esmės?
                    gera gyventi gerai

                    Comment


                      Parašė Kema Rodyti pranešimą
                      Ką tas tau patinka ar nepatinka turi bendro su tema? Čia nusikaltimas ar necivilizuotas elgesys pastumti koja krepšį?
                      Tikrai ne nusikaltimas. Man atrodo kad tai tu čia ne į temą šakotis pradėjai... Aprimk biški.

                      Comment


                        Džyzus kraist. Paskaitai tokias mintis ir pagalvoji: tai kiek visokių tipelių aplink mane ir kiekvieną kitą sukiojasi, kuriems kažkas nepatinka, nors tai jo neliečia asmeniškai.

                        p.s. Beje, seniai galvojau sukurti temą pokalbiams apie visokius niekelius, tik abejojau ar būtų rašančių. Šiaip gal būtų visai nebloga ir psichologinė pagalba.
                        gera gyventi gerai

                        Comment


                          Parašė Kema Rodyti pranešimą
                          Džyzus kraist. Paskaitai tokias mintis ir pagalvoji: tai kiek visokių tipelių aplink mane ir kiekvieną kitą sukiojasi, kuriems kažkas nepatinka, nors tai jo neliečia asmeniškai.
                          Žmogau, asmeniškai manęs šiame forume niekas neliečia.
                          Bet forumas tam ir yra, kad mintimis dalintis. Tai jeigu jų neturi ar nepatinka kitų mintys ar pasisakymai, tai dar nereiškia, kad reikia savo pūtomis čia spjaudytis.
                          Tavo minčių nematau jokių kol kas...

                          Comment


                            Peržengtos bet kokios protu suvokiamos ribos.

                            Kauno rajone rastas nužudytas taksistas, jam nupjauta galva

                            Kauno rajone, Neveronyse, miške aptiktas prieš kelias dienas dingusio 45 metų taksisto lavonas su šautinėmis ir durtinėmis žaizdomis. Vyro galva buvo rasta atskirai nuo kūno.

                            Kauno rajono ir apygardos prokuratūros pareigūnai nustatė ir sulaikė 27 metų šio žiauraus nusikaltimo vykdytoją. Taip pat rastas ir pagrobtas taksi automobilis.

                            Trečiadienį prieš pietus sulaikytasis nužudymo vietoje duos parodymus.

                            "Kauno dienos" žiniomis, nužudyto taksisto kūnas rastas miške, vos keli šimtai metrų nuo šalia Neveronių esančios sodų bendrijos "Pabiržė".

                            Kaip „Kauno dienos“ žurnalistui pasakojo vietos gyventojai, antradienį į sodus daržų palaistyti važiavęs vyras pamatė per laukus bėgančią lapę, kurios nasruose išvydo kraupų kąsnį - žmogaus galvą. Išsigandusi lapė pametė galvą ant į sodus vedančio keliuko.

                            Vyras iškart iškvietė policiją, kuri pasitelkusi šunis netoliese esančiuose krūmuose už šimto metrų nuo galvos aptiko nužudytojo kūną.

                            Įtariama, kad nužudytasis yra 45-erių taksi vairuotojas D.V., kuris pirmadienį automobiliu „Audi“ išvažiavo dirbti ir dingo be žinios.

                            Antradienio vakarą pareigūnams vos baigus darbą įvykio vietoje, apie 22 val. į Kauno rajono policijos komisariatą kreipėsi 28-erių T.K.

                            Jaunuolis pareiškė, kad Neveronyse, Davalgonių gatvėje, iš jo automobilio „Mazda 121“ neaiškiomis aplinkybėmis dingo 9 mm kalibro pistoletas ,,Makarov“ su dėtuve ir 7 šoviniais. Pistoletas esą buvo paliktas automobilio daiktadėžėje.

                            Pareigūnams toks vietos gyventojo pranešimas pasirodė įtartinas. Naktį per apklausą jaunuolis palūžo.

                            Kauno apygardos prokuratūroje dėl šio nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

                            Šaltinis Kaunodiena.lt
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              No coments

                              Comment


                                Prie tokių naujienų neįmanoma priprasti. Kai buvau dar vaikas Pašilaičių laukuose, kur dabar planuojamas Šiaurinis kelias, buvo rastas žmogaus lavonas be galvos, o kišenėje raštelis (jei gerai pamenu), kad galvos ieškotų Justiniškių konteineriuose. O mes ten lakstydavom vaikai. Na tai kraupu šiaip jau
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Tai galėjo būti turbūt iš keršto dėl kažko, arba skolos. Nors įmanoma, kad tai ir psichinio ligonio, besitenkinančio kitų žmonių kraupiais nužudymais, darbas.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Spėjama, kad minėtas ("palūžęs (-tas)) jaunuolis tikrai turi dvasinių problemų...
                                    Girdėjau per radijo stotį...

                                    Comment


                                      Pensininko nužudymu kaltintas nepilnametis kalės tik dėl ožkos padegimo

                                      Kartą jau dėl nužudymo teistas 16 metų Kėdainių gyventojas išteisintas dėl 79 metų pensininko apiplėšimo ir nužudymo, tačiau privalės atlikti bausmę dėl žiauraus elgesio su gyvūnu – ožkos padegimo.
                                      Žudyk pensininką - bausmės vistiek nesulauksi... Ir kada gi vieną kartą pasikeis tie idiotiški šitos valstybės įstatymai? Kodėl už nužudymus tik tokios bausmės. Kai prieš kelis metus policininkas nužudė tris berniukus, gavo iki 10metų nelaisvės. Kas čia per bausmės... Baisu
                                      دائما الليتوانيه

                                      Comment


                                        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                        Žudyk pensininką - bausmės vistiek nesulauksi... Ir kada gi vieną kartą pasikeis tie idiotiški šitos valstybės įstatymai? Kodėl už nužudymus tik tokios bausmės. Kai prieš kelis metus policininkas nužudė tris berniukus, gavo iki 10metų nelaisvės. Kas čia per bausmės... Baisu
                                        O kuo čia įstatymai dėti? Išteisinimas apskritai imant yra prokuroro darbo brokas. Jeigu nesugebėjo surinkt įrodymų, tai neturėjo ir bylos teismui perduot.
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                          O kuo čia įstatymai dėti? Išteisinimas apskritai imant yra prokuroro darbo brokas. Jeigu nesugebėjo surinkt įrodymų, tai neturėjo ir bylos teismui perduot.
                                          Tokią sistemą reglamentuoja įstatymai. Taigi vėl grįžtame prie pasakymo, kad įstatymai kvaili ir turi labai daug spragų. Aš asmeniškai nustatyčiau iki gyvos galvos bausmę žagintojams, žudikams ir pinigų reketuotojams. Pagal mano supratimą, tas vaikus mašina nužudęs erelis būtų sėdėjęs kalėjime 300 m. Tiesiog būčiau palikęs numirti jį tam kalėjime ir po to su kartu pakasti kalėjimo teritorijoje. Žmonės labiau bijotų ir daugiau atsakomybės būtų.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X