Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Vokietijoje tokių patyčių mastai yra tikrai kur kas mažesni nei Lietuvoje. Juolab per žinias sakė, kad tas mokinys buvo normalus, gerai mokėsi, turėjo draugų ir t.t. Reiškia priežastys yra visai kitos. Beto jo tėvas laikė namie beveik 20 šaunamųjų ginklų, iš kurie vieną kaip tik tas ir pasiėmė. Tai manau igi turėjo įtakos, normalūs žmonės tiek ginklų namie nelaiko, net jei yra medžioklės mėgėjai.
    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=20961932

    Anot policijos spaudos atstovo, Timas norėjo atkeršyti savo buvusiems bendramoksliams, nes mokykloje jautėsi buvęs pajuokų objektu, moksleiviai iš jo tyčiojosi, o mokytojai – ignoravo.

    Mišiose dalyvavusios dvylikametės, pažinojusios T.Kretschmerį, liudijimu, vaikinas prieš tris savaites parodė jai laišką, kurį rašė savo tėvams. „Jame Timas skundėsi, kad kenčia ir kad daugiau nebegali“, - heute.de pasakojo moksleivė.
    Ka as ir sakiau. Zaidimai, ginklai - tai tik priemone siekti galutinio tikslo - kersto bendramoksliams. Jei mokykloje viskas butu ok, nemanau kad jis butu ejes saudyti. Bendramoksliai, ju tevai ir mokytojai turi prisiimti didziaja dali atsakomybes, o Lietuvoje... Keista kad tai dar neivyko, nes tokiu uzguitu paaugliu oj kiek.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2009.03.12, 18:03.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Ka as ir sakiau. Zaidimai, ginklai - tai tik priemone siekti galutinio tikslo - kersto bendramoksliams. Jei mokykloje viskas butu ok, nemanau kad jis butu ejes saudyti. Bendramoksliai, ju tevai ir mokytojai turi prisiimti didziaja dali atsakomybes, o Lietuvoje... Keista kad tai dar neivyko, nes tokiu uzguitu paaugliu oj kiek.
      Anot nesibaigianciu litaniju per zinias jis buvo nevisai "psichiskai stabilus", bent keleta kartu bande gydyti.
      Seip sunku pasakyt, panasu i tipiskas brendimo problemas is serijos ("niekas manes nemyli") beigi jaunatviska arogancija ("as kieciausias is visu"), gal dar kokia nelaiminga meile pasipainiojo.

      Seimynele panasu irgi ne is normaliuju, tevas aistringas ginklu megejas, namie turejo net 17vnt. Ta su kuriuo sunelis pasaude laike pasidejes miegamajame.

      Comment


        Man tai nekoks pateisinimas, kad ji skriaude ir tyciojosi is jo, uz tai jis issaude kruva zmoniu, kuriu turbut dauguma buvo nieko deti. Cia tas pats, kaip ir dauguma tu prievartautoju zudiku manijaku, kuriuos vaikystej tevas ar kaimynas, muse, prievartavo, uz tai ir jie tokie pasidare. Tai jeigu tave kazkas kankino ir nori atkersyt, tai kersyk tiems kas taip dare, ar bent jau kitiems, kurie ta pati daro, o ne nekuo detiems zmonems...

        Comment


          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
          Man tai nekoks pateisinimas, kad ji skriaude ir tyciojosi is jo, uz tai jis issaude kruva zmoniu, kuriu turbut dauguma buvo nieko deti. Cia tas pats, kaip ir dauguma tu prievartautoju zudiku manijaku, kuriuos vaikystej tevas ar kaimynas, muse, prievartavo, uz tai ir jie tokie pasidare. Tai jeigu tave kazkas kankino ir nori atkersyt, tai kersyk tiems kas taip dare, ar bent jau kitiems, kurie ta pati daro, o ne nekuo detiems zmonems...
          Kai pasimaišo protas, jis nesugeba atrinkti priežasties ir suprasti, ką daro. Juk psichinė liga ir vadinasi psichine dėl to, kad būna paveiktas mąstymo aparatas ir jis kaip kokiame filme - nesugeba atrinkti, kas realybė, o kas tik mintys.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Kai pasimaišo protas, jis nesugeba atrinkti priežasties ir suprasti, ką daro. Juk psichinė liga ir vadinasi psichine dėl to, kad būna paveiktas mąstymo aparatas ir jis kaip kokiame filme - nesugeba atrinkti, kas realybė, o kas tik mintys.
            Taigis kad. Dabar jau visai nesvarbu ar tai pateisinama ar ne, kaltinininko nebenubausi.

            Uztat yra prasmes pamastyt apie tai kodel taip nutinka ir ka reiktu daryt kad tokie "pokstai" butu kuo retesnes isimtys.

            Comment


              Manau, čia ne psichinė liga kalta, bet aplinkinių spaudimas. Juk visuose buriuose atsiranda tokių, kurie nepritampa, ir jie visur žeminami, ypač, jei aplinka linkusi žeminti.
              Čia panašiai gaunasi, kaip:
              buliui rodo raudoną skepetą, o kai bulius puola ją rodantį - kaltas "išprotėjęs bulius". Yra žmogaus prigimtis, kurios nevalia erzinti, nes tada žmogus keršydamas jaučiasi teisus, ir tada jo nesustabdysi.

              Beja, pusiau ne į temą. Nežinau, ar čia mano veiklos pasikeitimai, ar ekonominės krizės įtaka, bet pastebėjau, kad maždaug nuo šio sausio mėnesio smarkiai padaugėjo besikabinėjančio jaunimo gatvėse ir troleibusuose. Ne tik prie manęs vieno, bet ir prie pažįstamų.
              Jei taip ir toliau, tai rodos susipažinsiu su ta puse Kauno, su kuria iki šiol nebendravau. Bet man įdomi jūsų nuomonė, ar aš vienas tai pastebėjau, ar tiesiog pradėjau tamsesniu paros metu lauke vaikščioti?

              Comment


                Parašė somis Rodyti pranešimą
                Manau, čia ne psichinė liga kalta, bet aplinkinių spaudimas. Juk visuose buriuose atsiranda tokių, kurie nepritampa, ir jie visur žeminami, ypač, jei aplinka linkusi žeminti.
                Čia panašiai gaunasi, kaip:
                buliui rodo raudoną skepetą, o kai bulius puola ją rodantį - kaltas "išprotėjęs bulius". Yra žmogaus prigimtis, kurios nevalia erzinti, nes tada žmogus keršydamas jaučiasi teisus, ir tada jo nesustabdysi.

                Beja, pusiau ne į temą. Nežinau, ar čia mano veiklos pasikeitimai, ar ekonominės krizės įtaka, bet pastebėjau, kad maždaug nuo šio sausio mėnesio smarkiai padaugėjo besikabinėjančio jaunimo gatvėse ir troleibusuose. Ne tik prie manęs vieno, bet ir prie pažįstamų.
                Jei taip ir toliau, tai rodos susipažinsiu su ta puse Kauno, su kuria iki šiol nebendravau. Bet man įdomi jūsų nuomonė, ar aš vienas tai pastebėjau, ar tiesiog pradėjau tamsesniu paros metu lauke vaikščioti?
                Na, per tv reportažą sakė, kad šis paauglys sirgo psichine liga - depresija. Siūlytas ambulatorinis gydymas (kas reiškia, kad depresija komplikavosi ir reikėjo intensyvesnio gydymo), bet jis to atsisakė.

                Tai, apie ką kalbi, daugiau mažiau buvo visada. Dabar gal tiesiog dažniau tai pastebi. Tamsiu paros metu tai buvo irgi. Bet noriu pridurti, kad ir aš pastebėjau tokius atvejus, kai ir dienos metu kabinėjamasi. Manau tai tikrai padažnėjo. Juk ir patys policijos atstovai kalba, jog Lietuvoje didėja kriminalinių nusikaltimų, daugėja kabinėjimosi atvejų. Tai gali būti paaiškinama tuo, kad sunkėjant ekonominei situacijai, atitinkamai keičiasi ir žmonių nuotaikos. O kad ekonomikos prastėjimas tiesiogiai susijęs ir su nusikaltamumu, manau aiškint nereikia. Tėvai dirba daug ir sunkiai, užsiėmę mąstymu, kaip prasisukti su mažesne alga, o tuo tarpu vaikai nėra auklėjami. O jau šiek tiek vyresni, kurie kabinėdavosi, gavo darbą, dirbo ir apsiramino. Bet dabar jo neteko ir grįžo prie senesnio laisvalaiko praleidimo būdo.

                Aš pastebiu ne tik nusikalstamumo padidėjimą, bet ir tai, kad daug žmonių yra irzlesni, piktesni, priekabesni, nepatiklesni, dažniau į svetimą žiūri kaip į priešą, rečiau šypsosi... Savaitgaliais dirbu darbą, kurio metu visą laiką reikia bendrauti su žmonėmis, taip pat tai darbas su pinigais. O dabar tai ypač jautri sritis pavargusiems ir skurstantiems žmonėms.

                Finansinis nepriteklius tiesiogiai susijęs su nusikaltamumo lygiu.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  o tai depresija greičiausiai jam kilo dėl to, kad ne taip išvirtus ryžius valgė?

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    o tai depresija greičiausiai jam kilo dėl to, kad ne taip išvirtus ryžius valgė?
                    Na mažai kam nuo to depresija kyla jei nesupranti, tai paaiškinu, kad depresija, reik manyt, kilo dėl to, kad iš jo tyčiojosi.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                      Beja, pusiau ne į temą. Nežinau, ar čia mano veiklos pasikeitimai, ar ekonominės krizės įtaka, bet pastebėjau, kad maždaug nuo šio sausio mėnesio smarkiai padaugėjo besikabinėjančio jaunimo gatvėse ir troleibusuose. Ne tik prie manęs vieno, bet ir prie pažįstamų.
                      Jei taip ir toliau, tai rodos susipažinsiu su ta puse Kauno, su kuria iki šiol nebendravau. Bet man įdomi jūsų nuomonė, ar aš vienas tai pastebėjau, ar tiesiog pradėjau tamsesniu paros metu lauke vaikščioti?
                      As asmeniskai jokiu incidentu nepastebejau, nors kita vertus ir nelabai kur lankiausi. Va tik vakar teko matyt ir girdet kaip KMU kaimieciai buduliai "svente" Kovo 11...

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Tai jeigu tave kazkas kankino ir nori atkersyt, tai kersyk tiems kas taip dare, ar bent jau kitiems, kurie ta pati daro, o ne nekuo detiems zmonems...
                        Itariu, kad vaikinas butent tai ir padare - atkersijo tiems, kurie ji skriaude. Tuo labiau, remiantis jo paties zodziais, jis tikrai buvo uzguitas mokykloje. Depresija - matyt tu paciu patyciu pasekme.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Na mano patirtis netokia sviesi pries pora dieneliu teko prie topolio "pabendraut" su pora "vietiniu" baigesi laimingai man, bet nuotaika ir siandien nekokia... ranka skauda o ir policija kviest beprasmiska...
                          Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                          Comment


                            Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                            Na mano patirtis netokia sviesi pries pora dieneliu teko prie topolio "pabendraut" su pora "vietiniu" baigesi laimingai man, bet nuotaika ir siandien nekokia... ranka skauda o ir policija kviest beprasmiska...
                            Oho... Pats nuolat lankausi Topoly ir aplink ji, bet niekad nieko blogo, net nekyla tokiu minciu, kad kazkas gali nutikt. Kokiu cia paros metu vyko tas pabendravimas?

                            Comment


                              Nu kažkaip kauniečiai forumiečiai užkliūna Šiaip keletas draugų apie ginklus pradėjo kalbėti, bet man jis vis dar tabu ir šiaip neverta. Bet va aš manau, kad sudėjimas ir išvaizda labai svarbi. Manes niekad neužkabino per 9 metus Kaune, nu ok vieną kartą ir tai nieko neįvyko, tik apsižodžiavimas. Siūlau pradėti vakarais nešioti treningus prikimštus vatos ir aišku dviese geriau nei vienam beje į temą G-Shock'o, tai jei jau ir 5kuopai algas apkarpė tai tikrai manau liūdna gali darytis ne tik Kaune bet ir LT. O dar prie visa to vkr draugui nuo 5 golpo nurinko valytuvus. Nu net valytuvus nurinko... VALYTUVUS !!!!
                              Paskutinis taisė fredis; 2009.03.13, 09:01.
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                Nu kažkaip kauniečiai forumiečiai užkliūna Šiaip keletas draugų apie ginklus pradėjo kalbėti, bet man jis vis dar tabu ir šiaip neverta. Bet va aš manau, kad sudėjimas ir išvaizda labai svarbi. Manes niekad neužkabino per 9 metus Kaune, nu ok vieną kartą ir tai nieko neįvyko, tik apsižodžiavimas. Siūlau pradėti vakarais nešioti treningus prikimštus vatos ir aišku dviese geriau nei vienam beje į temą G-Shock'o, tai jei jau ir 5kuopai algas apkarpė tai tikrai manau liūdna gali darytis ne tik Kaune bet ir LT. O dar prie visa to vkr draugui nuo 5 golpo nurinko valytuvus. Nu net valytuvus nurinko... VALYTUVUS !!!!
                                O mano kaimynui iššėmė Audi A4 šoninio veidrodėlio stikliuką, kurį vėliau jis nusipirko už 10 Lt... Sako, geriau aš jiems iškart į rankas būčiau davęs 15 Lt
                                Beje vakar draugės iš Vilniaus buvo atvažiavusios pasisvečiuoti, tai sakė Žirmūnuose ir visos apvogtos buvo, dienos metu atėmė mob telefoną bei rankinukus

                                Comment


                                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                  Siūlau pradėti vakarais nešioti treningus prikimštus vatos
                                  Vatos tai vatos. Bet merginom vakarais irgi kartais tenka vaikščioti. Ką ten bachūrui gali padaryti. Blogiausiu atveju šiek tiek sumušti, ir mobilų atimti. Bet, va, sesių ir draugių tai vakarais tikrai niekada nesinori vienų paleisti.

                                  Comment


                                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                                    Vatos tai vatos. Bet merginom vakarais irgi kartais tenka vaikščioti. Ką ten bachūrui gali padaryti. Blogiausiu atveju šiek tiek sumušti, ir mobilų atimti. Bet, va, sesių ir draugių tai vakarais tikrai niekada nesinori vienų paleisti.
                                    Tai ir saugoki. Iš mašinos tiesiai prie durų. Aš saviškės niekur vienos nepaleidžiu vakare. O ir kai mašiną turi, tai ir per daug nereikia nieko daryti. Bet jeigu važinėja mikrais ir trūlais, tai jau kita istorija. Saugokime saviškes

                                    Ėėė ir maniškė A4
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Ne nu, griūk negyvas

                                      Policininkas: R.Žilinskas mus vadino mentais ir gaidžiais

                                      Mentai, piderastai ir gaidžiai – tokius epitetus prieš pusantrų metų sulaikomas policininkams adresavo tuometinis LNK „Žinių“ vedėjas, vėliau išrinktas Seimo nariu Rokas Žilinskas. Taip penktadienį teisme, kur buvo nagrinėjama politiko baudžiamoji byla, tvirtino vienas iš pareigūnų.

                                      http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=20972837
                                      gera gyventi gerai

                                      Comment


                                        Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                        Ne nu, griūk negyvas

                                        Policininkas: R.Žilinskas mus vadino mentais ir gaidžiais

                                        Mentai, piderastai ir gaidžiai – tokius epitetus prieš pusantrų metų sulaikomas policininkams adresavo tuometinis LNK „Žinių“ vedėjas, vėliau išrinktas Seimo nariu Rokas Žilinskas. Taip penktadienį teisme, kur buvo nagrinėjama politiko baudžiamoji byla, tvirtino vienas iš pareigūnų.

                                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=20972837
                                        Jeigu visa teisine sistema veiktu nepriekaistingai, tai jam net neturejo isduot seimo nario mandato. Bjaurus padaras.

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                          Oho... Pats nuolat lankausi Topoly ir aplink ji, bet niekad nieko blogo, net nekyla tokiu minciu, kad kazkas gali nutikt. Kokiu cia paros metu vyko tas pabendravimas?
                                          Kad prie Topolio dažnai būriuojasi visokie treninginiai ūbagai ir retsykiais net kabinėjasi prie kitų.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X