Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė nasu
    Stop. Ar pagalvojai prieš rašydamas tokį pasiūlymą? Pamodeliuok, kaip Tu įsivaizduoji "gynybą" peiliu? Vienas nepilnametis prieš kelis tuos, kuriems snukių daužymas ir kraujas iš įvairių kūno vietų yra kasdieniai dalykai? Užteks tik pagąsdinti? O kai neužteks? Pjausi? Linksmiausiu atveju ne taip griežtai baudžiami tai čia kiek, 3, 5 metai, o gal "tik" lygtinai?
    Jo, o dar jei rankos sudrebės ir kinžalas išslys. Arba jeigu tie kiti peilius išsitrauks... o pas juos patirties daugiau... Tada jau mišios. Belieka pavardėm grasint, arba pareigom.

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Pirmiausia, tai policininku nedirbčiau, nes dabar dauguma jų sudaro įvaizdį, kad jie paskutiniai durniai...
      Galiu parašyt panašiai, bet kiek man teko bendraut, tai mažuma sudaro tokį įvaizdį. Kažkodėl kartais rėkiama nepriskirkit mažumos nuodėmių daugumai, bet iš kitos pusės lygiai taip pat sėkmingai priskyrinėjam patys.
      P.

      Comment


        Pagalvokim patys... kas nores dirbti uz toki atlyginima? Vienintele iseitis: atrankos grieztinimas ir esmnis atlyginimu politikos perziurejimas. Kitaip skustis blogu policijos darbu neturim moralines teises...

        Comment


          Net ir gaudami itin mažą algą, jie privalo dirbti nors minimaliai ir prižiūėti tvarką. Dabartinio jų darbo net negalėčiau pavadinti minimaliu, taigi skųstis turime teisę.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Taip pat turim teisę ir vadinti bukais, valkatom, žąsinais ir kitokiais gražiais epitetais. Argi ne?
            P.

            Comment


              Parašė vap Rodyti pranešimą
              Taip pat turim teisę ir vadinti bukais, valkatom, žąsinais ir kitokiais gražiais epitetais. Argi ne?
              Kai kurie iš jų verti šių žodžių. Pasižiūrėk tu į juos... Po užpuolimo kai jiems aiškinau visus įvykius iš eilės, jie tik iš trečio karto suprato nors kalbėjau rišliai ir aiškiai. Ir šiaip... Tu nueik į policijos komisariatą - kas antras jų žodis - keiksmažodis, patys vaikšto sukumpę kaip seniai... Erelius neva vaidina, o kai reikia ištraukt savo ginklą - į kojas deda.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                amiko, protokolas turi būti surašytas taip tiksliai, kaip įmanoma, tai dėl to nėra blogai, kad tris kartus klausia. Visgi sutikčiau su vap, kad nereikia peikt "daugumos" policininkų. Kiek man asmeniškai teko susidurt, ta dauguma yra mažuma.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                  Jeigu vienintelis ju darbas nebutu sedet pasalose su radaru, tai nieks ir neduotu kysiu. Tegul jie nesedi su radarais pasalose, nieks ir neduos.
                  Pats vairuoji?
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                    amiko, protokolas turi būti surašytas taip tiksliai, kaip įmanoma, tai dėl to nėra blogai, kad tris kartus klausia. Visgi sutikčiau su vap, kad nereikia peikt "daugumos" policininkų. Kiek man asmeniškai teko susidurt, ta dauguma yra mažuma.
                    Jie protokolo taip ir nesurašė sakau, tai protokolą pildysit? Sako: O kam čia tie formalumai? Tik atėjęs į komisariatą, siūliau jiems eiti juos pagaut, pasakiau kaip atrodo, link kur nuėjo (man pavyko nuo jų pabėgt), bet jie nesiteikė net išeit iš komisariato.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Pats vairuoji?
                      Vairuoju retai, nes savo masinos dar neturiu. Bet tai absoliuciai nieko nekeicia. Ar vairuociau ar nevairuociau, vistiek kuo puikiausiai zinau kokia yra padetis.

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Vairuoju retai, nes savo masinos dar neturiu. Bet tai absoliuciai nieko nekeicia. Ar vairuociau ar nevairuociau, vistiek kuo puikiausiai zinau kokia yra padetis.
                        Padėtis ta, kad važiuojant daugiau mažiau pagal KET visi tie pakrūmių pareigūnai per daug nejaudina.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Padėtis ta, kad važiuojant daugiau mažiau pagal KET visi tie pakrūmių pareigūnai per daug nejaudina.
                          O turėtų jaudinti juk jų tvarka ne tik prižiūrėti, kad kuris lėkdamas kojos neišsisuktų, bet ir bausti už chuliganišką važiavimą, už šiukšlinimą iš mašinos (ypač aktualu automagistralėse) ir pan. Dabar jie chuliganišką elgesį vadina girto jaunimėlio pasivažinėjimą, bet man tekę papult ir į blaivių vairuotojų išdaigų spąstus, deja, pravažiavus policininkus, jiem tai pasirodė niekis, kad mašina užlindinėdama zigzagais važiuoja Karaliaus Mindaugo pr. Kaune.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Kas kaip nori tas taip mato.
                            Aš matau ir baltą ir juodą. Matau, kad policininkai ir kely padeda, ir įvykus įvykiui per 15min. protokolą surašo ir geros dienos palinki. Taip pat matau, kad kartais daro ne tai ką reikia, nepagarbiai elgiasi ir t.t.

                            Bet kai kas mato tik juodą spalvą ir kitos nenori matyt.
                            P.

                            Comment


                              Parašė vap Rodyti pranešimą
                              Kas kaip nori tas taip mato.
                              Aš matau ir baltą ir juodą. Matau, kad policininkai ir kely padeda, ir įvykus įvykiui per 15min. protokolą surašo ir geros dienos palinki. Taip pat matau, kad kartais daro ne tai ką reikia, nepagarbiai elgiasi ir t.t.

                              Bet kai kas mato tik juodą spalvą ir kitos nenori matyt.
                              Kol kas pats asmeniškai esu susiduręs tik su juoda (ir ne tik šiuo vieninteliu kartu). Tačiau turiu ir žinių, pagal kurias, mano požiūris turėtų būtų optimistiškesnis, bet tos žinios neobjektyvios, tad... Savo nuomonę esu susidaręs iš tiek, kiek pats mačiau ir patyriau.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Ne kartą yra tekę susidurti su tikrai maloniais pareigūnais, kurie puikiai atliko savo darbą ir elgėsi tikrai maloniai. Tiesą sakant, net neprisimenu tokio atvejo, kad būčiau likęs kažkuo labai nepatenkintas, įžeistas ar pan. Daug patirties bendravime su policija neturiu, bet kol kas iš asmeninės patirties nieko blogo negaliu pasakyt.

                                Comment


                                  Mane ir kazkada buvo sustabde, tai pateikiau TIK vairuotojo pazymejima. Jokiu kitu dokumentu neprase. Ir palinkejo gero kelio

                                  Comment


                                    Už išspausdintas nuogų Mertinų nuotraukas „L.T.“ privalės sumokėti 150 tūkst. Lt
                                    http://www.delfi.lt/news/economy/Med...hp?id=16593667

                                    Pagaliau issigimeliai gavo bauda. Jau senai laikas isnaglejusius ziniasklaidos chamus pastatyt i vieta.

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      Už išspausdintas nuogų Mertinų nuotraukas „L.T.“ privalės sumokėti 150 tūkst. Lt
                                      http://www.delfi.lt/news/economy/Med...hp?id=16593667

                                      Pagaliau issigimeliai gavo bauda. Jau senai laikas isnaglejusius ziniasklaidos chamus pastatyt i vieta.
                                      Nėr čia ko viešoje vietoje nuogiems voliotis
                                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                      Comment


                                        Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                                        Nėr čia ko viešoje vietoje nuogiems voliotis
                                        Kurortu papludymiai, kiek zinau, ir skirti voliojimuisi.

                                        Comment


                                          Va kaip tik į temą, apie šunis ir gerus/blogus policininkus. Kuo toliau tuo gražiau

                                          Vilniuje – policijos neužfiksuotos „muštynės kaip filme“

                                          Comment

                                          Working...
                                          X