Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
    Vakar vaziuojant is Zalgirio vs Ryto rungtyniu teko isitikint, kad ir sausakimsame viesajame transporte nera saugu. Ypac, tai nustebino, kad visi zmones lyg niekur nieko uzsisuke (nieko nemato), kas vyksta salia ju arba uz ju Nors veliau atsirado supratingu
    Tai kas gi buvo ?
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Vakar vaziuojant is Zalgirio vs Ryto rungtyniu teko isitikint, kad ir sausakimsame viesajame transporte nera saugu. Ypac, tai nustebino, kad visi zmones lyg niekur nieko uzsisuke (nieko nemato), kas vyksta salia ju arba uz ju Nors veliau atsirado supratingu
      Kaip gatvėje, taip ir viešajame transporte, nėra saugu, juolabiau kai prisigeria tuščiagalviai lietuvaičiai ir ima išsidirbinėt O pašaliniai ypač retai eina į pagalbą, nes patys bijo gaut į snapą arba tiesiog yra su požiūriu "blogai ne man, tai ir ne mano reikalas". Ir apskritai, mūsų visuomenė retai būna geranoriška, dažniausiai - individualistė ir savanaudiška. Todėl reikia savo saugumu rūpintis sau pačiam, nes niekas kitas tau nepadės, net jei kitiems matant tave kas nors spardytų, retas atvejis, kad kažkas teiktųsi tau į pagalbą. Ir tai yra ne tik Kaune, bet ir Vilniuje, ir Klaipėdoje, ir kituose miestuose.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė Himleris Rodyti pranešimą
        Tai kas gi buvo ?
        Uz tai, kad piktai paziurejau, kai man autobuse numete buteli prie koju, mane sumust dviese bande

        Comment


          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          Uz tai, kad piktai paziurejau, kai man autobuse numete buteli prie koju, mane sumust dviese bande
          Niekis čia, palyginti kuo tai galėjo baigtis... Nežinau kiek tau metų, bet prie manęs tai kasmet bent po keletą kartų prisiknisa labai aršiai nusiteikę ir po keliolika tokių nesąmonių nutinka, kaip pasakojai. Tokie priedurniai kabinasi prie bet kurio pasitaikiusio, dažnai papuolu aš Kartą nesugebėjęs apsiginti tiek gavau į kaulus, kad vos gyvas likau. Apsigint prieš du keliais metais vyresnius ir stipresnius, tiesiog nesugebėjau. Beje, tai buvo visai neseniai, prieš gerą mėn. Bet ne viešajame transporte. Juokingiausia buvo, kai po to policininkai parodė dar didesnį savo bukumą, nuo to karto apie policininkus susidariau įspūdį, kad jie eiliniai valkatėlės, ką norėt, juk tapti policininku gali bet kuris žąsinas, baigęs 12 kl. ir kažkokią menką mokyklėlę policininkams.
          Paskutinis taisė Ametistas; 2008.04.06, 14:15.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Niekis čia, palyginti kuo tai galėjo baigtis... Nežinau kiek tau metų, bet prie manęs tai kasmet bent po keletą kartų prisiknisa labai aršiai nusiteikę ir po keliolika tokių nesąmonių nutinka, kaip pasakojai. Tokie priedurniai kabinasi prie bet kurio pasitaikiusio, dažnai papuolu aš Kartą nesugebėjęs apsiginti tiek gavau į kaulus, kad vos gyvas likau. Apsigint prieš du keliais metais vyresnius ir stipresnius, tiesiog nesugebėjau. Beje, tai buvo visai neseniai, prieš gerą mėn. Bet ne viešajame transporte. Juokingiausia buvo, kai po to policininkai parodė dar didesnį savo bukumą, nuo to karto apie policininkus susidariau įspūdį, kad jie eiliniai valkatėlės, ką norėt, juk tapti policininku gali bet kuris žąsinas, baigęs 12 kl. ir kažkokią menką mokyklėlę policininkams.
            Na as trecia desimti jau einu. Nenorejau ir as kofliktuot. Bijojau kad su buteliu per galva duot gali. Bet baigesi tuo, kad krisdami striuke man suplese. Pats nepatyriau suzalojimu . Bet zmoniu abejingumas tikrai stebina. Salia sedejo keli vyrai ir tai nieko nedare. Ziurejo kaip kumsciais svaistomes ir daugiau ne krust...

            Comment


              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
              Na as trecia desimti jau einu. Nenorejau ir as kofliktuot. Bijojau kad su buteliu per galva duot gali. Bet baigesi tuo, kad krisdami striuke man suplese. Pats nepatyriau suzalojimu . Bet zmoniu abejingumas tikrai stebina. Salia sedejo keli vyrai ir tai nieko nedare. Ziurejo kaip kumsciais svaistomes ir daugiau ne krust...
              Aš 19-os metų, tad, prie tokių jauno visi kimba: duok cigarečių, duok mobiliaką, duok pinigų, gausi į galvą ir t.t. Kol kas nesu nieko praradęs, tik savo orumą, kai buvau suspardytas, teko daugiau nei savaitę gydytis mėlynes, gerai pasisekė, kad jokių traumų nebuvo. O dėl abejingumo, tai pritariu, ne visi, bet dauguma Lietuvos vyrų yra bailiai, nes bijo padėti kitam. Kažkodėl yra traktuojama, kad tavo problema, tu ir kapstykis, bet gi vienas prieš kelis nepašokinėsi, ypač prieš kelis priedurnius, kurie net sunku prognozuoti ką gali padaryt. Reziumė: po to, kai gerai gavau į makaulę, įsigijau tam tikrų gydybos priemonių, tad siūlau ir kitiems tą daryti. Ji turi būti po ranka, kad būtų patogu pasinaudoti. Nepilnamečiai gali nebijot naudoti gynybai peilį, nes nužudymo ar stipraus sužalojimo atveju jie nebus baudžiami taip griežtai, kaip pilnamečiai. O jei bus įrodyta, kad tai buvo gynyba, visai nebus baudžiami. Antai pilnamečiams problemų būtų daugiau... Tad belieka naudoti kelias taktikas:
              1. Bėgt.
              2. Bandyt atkreipti praeivių dėmesį (kartą man padėjo, nes esu jaunesnis).
              3. Naudoti kumščius.
              4. Naudoti specialias gynybos priemones.
              5. Viską atiduot (jei negaila; vis geriau, nei gulėt kraujo klane).
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Taip. Svarstau jau alimybe arba pipiriniu balioneli arba dujini pistoleta. Kaip bebutu gaila, toki dalyka reik turet visur, ne tik tamsiame skersgatvyje, et ir sausakimsoje viesojo transporto priemoneje.

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Aš 19-os metų, tad, prie tokių jauno visi kimba: duok cigarečių, duok mobiliaką, duok pinigų, gausi į galvą ir t.t. Kol kas nesu nieko praradęs, tik savo orumą, kai buvau suspardytas, teko daugiau nei savaitę gydytis mėlynes, gerai pasisekė, kad jokių traumų nebuvo. O dėl abejingumo, tai pritariu, ne visi, bet dauguma Lietuvos vyrų yra bailiai, nes bijo padėti kitam. Kažkodėl yra traktuojama, kad tavo problema, tu ir kapstykis, bet gi vienas prieš kelis nepašokinėsi, ypač prieš kelis priedurnius, kurie net sunku prognozuoti ką gali padaryt. Reziumė: po to, kai gerai gavau į makaulę, įsigijau tam tikrų gydybos priemonių, tad siūlau ir kitiems tą daryti. Ji turi būti po ranka, kad būtų patogu pasinaudoti. Nepilnamečiai gali nebijot naudoti gynybai peilį, nes nužudymo ar stipraus sužalojimo atveju jie nebus baudžiami taip griežtai, kaip pilnamečiai. O jei bus įrodyta, kad tai buvo gynyba, visai nebus baudžiami. Antai pilnamečiams problemų būtų daugiau... Tad belieka naudoti kelias taktikas:
                  1. Bėgt.
                  2. Bandyt atkreipti praeivių dėmesį (kartą man padėjo, nes esu jaunesnis).
                  3. Naudoti kumščius.
                  4. Naudoti specialias gynybos priemones.
                  5. Viską atiduot (jei negaila; vis geriau, nei gulėt kraujo klane).
                  1,2 ir 5 punktas visiskai nesprendzia problemos. Beje juk turbut kokie 80-90% uzpuolimu ir ivykdomi su tokiu tikslu, kad kazka atimti, tai koks tau tikslas tai daryti savanoriskai. Be to kiek zinau, bausme nepilnaciams jeigu jiems pats atidavei savo daiktus daug mazesne.

                  Comment


                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                    Taip. Svarstau jau alimybe arba pipiriniu balioneli arba dujini pistoleta. Kaip bebutu gaila, toki dalyka reik turet visur, ne tik tamsiame skersgatvyje, et ir sausakimsoje viesojo transporto priemoneje.
                    Dujinis pistoletas, iššaudamas skleidžia tik triukšmą, bet užpuoliko nesužaloja, rinkis balionėlį. Bet reikės pasirinkt, patalpoms ar laukui. Aš pirkau naudojimui lauke. Jie skiriasi tuo, kad skirtas patalpoms purškia srove, o laukui - purškia plačiai, taip pat skirtas naudoti lauke geresnis tuo, kad gali vienu purškimu pataikyt į 6 akis, bet yra rizika, jei vėjas pučia į tave, pataikyt ir sau

                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    1,2 ir 5 punktas visiskai nesprendzia problemos. Beje juk turbut kokie 80-90% uzpuolimu ir ivykdomi su tokiu tikslu, kad kazka atimti, tai koks tau tikslas tai daryti savanoriskai. Be to kiek zinau, bausme nepilnaciams jeigu jiems pats atidavei savo daiktus daug mazesne.
                    Kodėl bėgt ne išeitis? Jei nesugebi apsigint, jau geriau manau bėgt Mane buvo užpuolę daugiau nei 50 proc. tik dėl pasikabinėjimo prie kažko, net neužsiminė apie materialybes Kaip ir dabar, apspardė ir nuėjo, jie cigarečių prašė, o aš neturiu, nes nerūkau, tai ir gavau į dūdą.

                    Manau, kolegos, mums pamažu reikėtų rišt šitą temą
                    Paskutinis taisė Ametistas; 2008.04.06, 14:51.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Kodėl bėgt ne išeitis? Jei nesugebi apsigint, jau geriau manau bėgt Mane buvo užpuolę daugiau nei 50 proc. tik dėl pasikabinėjimo prie kažko, net neužsiminė apie materialybes Kaip ir dabar, apspardė ir nuėjo, jie cigarečių prašė, o aš neturiu, nes nerūkau, tai ir gavau į dūdą.

                      Manau, kolegos, mums pamažu reikėtų rišt šitą temą
                      Kazkaip sunku patiket, kad tave susparde tik uz tai, kad cigareciu neturejai. Gal kazka dar pasakei.

                      Comment


                        Ir Vilniuje pasitaiko agresyvių priedurnių, po vieną nevažinėja kažkodėl. Dažnai dar tokie mėtosi pavardėm visokiom, lyg tai jos kažką sakytų Galima visokių vaizdų prisižiūrėt.

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          Kazkaip sunku patiket, kad tave susparde tik uz tai, kad cigareciu neturejai. Gal kazka dar pasakei.
                          Pasipiktinęs, kad drįsta mane kažkas liesti be mano leidimo, pasakiau, kad neieškotų problemų ...buvau pamiršęs, kad gyvenu ne užsieny, bet Lietuvoj
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Šioje diskusijoje man užkliuvo vienas dalykas.
                            Visi varo ant policijos, pvz.:

                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Juokingiausia buvo, kai po to policininkai parodė dar didesnį savo bukumą, nuo to karto apie policininkus susidariau įspūdį, kad jie eiliniai valkatėlės, ką norėt, juk tapti policininku gali bet kuris žąsinas, baigęs 12 kl. ir kažkokią menką mokyklėlę policininkams.
                            Tai dabar pagalvokit ar apsimoka eit dirbt į policiją, kai gauni neitin didelę algą ir tokį požiūrį iš aplinkinių. Dėl to ten niekas ir neina, kadangi visi klijuoja etiketes ir svaidosi kaltinimais ir žeminimais net nežinodami situacijos.

                            Neneigiu, kad policijoj dabar bardakas, bet kol patys žmonės nekeis požiūrio, tol taip ir bus.
                            P.

                            Comment


                              Parašė vap Rodyti pranešimą
                              Šioje diskusijoje man užkliuvo vienas dalykas.
                              Visi varo ant policijos, pvz.:



                              Tai dabar pagalvokit ar apsimoka eit dirbt į policiją, kai gauni neitin didelę algą ir tokį požiūrį iš aplinkinių. Dėl to ten niekas ir neina, kadangi visi klijuoja etiketes ir svaidosi kaltinimais ir žeminimais net nežinodami situacijos.

                              Neneigiu, kad policijoj dabar bardakas, bet kol patys žmonės nekeis požiūrio, tol taip ir bus.
                              Kol patys policininkai nesielgs kaip debilai ir nors minimaliai dirbs savo darbą, tada aš juos ir gerbsiu. Kelių policininkai tai užsidirba tikrai nemažai, jie ten per kyšius ar pusantros algos pasidaro, gaunasi 2000-2500Lt per mėn., jei dirba didmiestyje.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Kelių policininkai ima, nes duoda. Neduokit ir neims.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Dujinis pistoletas, iššaudamas skleidžia tik triukšmą, bet užpuoliko nesužaloja, rinkis balionėlį. Bet reikės pasirinkt, patalpoms ar laukui. Aš pirkau naudojimui lauke. Jie skiriasi tuo, kad skirtas patalpoms purškia srove, o laukui - purškia plačiai, taip pat skirtas naudoti lauke geresnis tuo, kad gali vienu purškimu pataikyt į 6 akis, bet yra rizika, jei vėjas pučia į tave, pataikyt ir sau

                                  Kodėl bėgt ne išeitis? Jei nesugebi apsigint, jau geriau manau bėgt Mane buvo užpuolę daugiau nei 50 proc. tik dėl pasikabinėjimo prie kažko, net neužsiminė apie materialybes Kaip ir dabar, apspardė ir nuėjo, jie cigarečių prašė, o aš neturiu, nes nerūkau, tai ir gavau į dūdą.

                                  Manau, kolegos, mums pamažu reikėtų rišt šitą temą
                                  Dujiniai yra uztaisomi ir su pipirinema arba asarinem dujom, todel jis panasiai veikia kaip balionelis, tik gresmingiau atrodo.

                                  O del prisikabinimo del nieko, teko ir man taip patirt, eiguliu rajone. Perbego is kitos gatves puses: " turi rukyt?" as: Nerukau. Tai ko cia eini,neatsisuki, begi. ir tt. Ir iskart soko mustis. Yra zmoniu kurie iesko pretekstu pasimust..

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Kelių policininkai ima, nes duoda. Neduokit ir neims.
                                    Jeigu vienintelis ju darbas nebutu sedet pasalose su radaru, tai nieks ir neduotu kysiu. Tegul jie nesedi su radarais pasalose, nieks ir neduos.

                                    Comment


                                      nu tai, kai lietuvių požiūris, kaip amiko. Policininkai pakankamai uždirba, nes pusantros algos kyšiaisi susirenka, tai jie ir renka, kad normalią algą susirinktų.

                                      amiko. eitum dirbt policininku už 1k ir sutiktum, kad tave visi debilu, nevispročiu, ožiu ir t.t. vadintų? Manau ne.
                                      P.

                                      Comment


                                        Parašė vap Rodyti pranešimą
                                        nu tai, kai lietuvių požiūris, kaip amiko. Policininkai pakankamai uždirba, nes pusantros algos kyšiaisi susirenka, tai jie ir renka, kad normalią algą susirinktų.

                                        amiko. eitum dirbt policininku už 1k ir sutiktum, kad tave visi debilu, nevispročiu, ožiu ir t.t. vadintų? Manau ne.
                                        Pirmiausia, tai policininku nedirbčiau, nes dabar dauguma jų sudaro įvaizdį, kad jie paskutiniai durniai (nes jų ir kultūra, ir mentalitetas, ir elgsena yra kaip paskutinių mužikų). Man tiesiog būtų per žema dirbti tokiam kolektyve. Antra, žema ir tai, kad policininkai patys siūlosi imti kyšį (sakau, vadinas žinau), toks jų elgesys sudaro įvaizdį, kad jie yra valkatos.
                                        Mano nuomonė, kaip ir visų čia diskutuojančių, yra subjektyvi ir tai tėra nuomonė, prašau nekočioti manęs už nepatikusias mintis.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          POlicininkas kviesdamasis i automobili pas save - suteikia proga susitarti. Labai lengva atskirt kas yra kas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X