Ir kuom šitie pokalbiai susiję su nusikalstumumu ?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje
Collapse
X
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąIr kuom šitie pokalbiai susiję su nusikalstumumu ?It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąIr kuom šitie pokalbiai susiję su nusikalstumumu ?
Comment
-
Parašė ratJau geriau mes tokie žmonės, nei rizikuotume užsileisti banditus sau ant galvų, kurių visą išlaikymą nuo A iki Z turėtumėm apmokėti.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTau atrodo teisingai , bet kova su vadinama diskriminacija pažengusi tiek, kad net elementarus fakto konstatavimas, jog Prancūzijos krepšinio rinktinės pagrindą sudaro juodaodžiai, kai kieno gali būti traktuojamas kaip kažkoks įžeidimas ar net rasizmas.
Comment
-
Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimąKiek kartų kartoti, kad rinktinėje lošia tie krepšininkai, kurie gyvena/gimė ten? Prancūzijos rinktinėje nėra naturalizuotų krepšininkų. Jeigu visoje Prancūzijoje geriausi žaidėjai yra būtent juodaodžiai, tai kodėl jų neimti į rinktinę? Tu bent suvoki ką tai reikštų? Vis tiek nesuprantu, Lietuvoje gali žaisti Lietuvos lenkai, bet Prancūzijoje juodi prancūzai žaisti negali. Įdomu ką kalbėtum, jeigu lenkai būtų juodi.
Nereikia čia ieškoti argumentų, kad pateisinti savo rasizmą. Nori būti Breiviku - tebūnie (jeigu protas neišneša, kad yra ir kitokios spalvos žmonių).
Charles Kahudi
Born July 19, 1986 (age 27)
Kinshasa, Democratic Republic of the CongoKAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)
Comment
-
1940 metais kai fasistine Vokietija uzgrobe Prancuzija Hitleris savo propogandoje nuolat pabrezdavo kad kulturingos salies Prancuzijos kariuomeneje tarnavo juodaodziai is koloniju. Taigi seimune Dangute Mikutiene ir senas namas nesate originalus.
Parkeris užaugo Prancūzijoje. Kame tas natūralizavimas? Sulaukė pilnametystės ir gavo prancūzišką pasą.Paskutinis taisė senasnamas; 2013.09.24, 21:03.
Comment
-
Tarp Europos čempionų yra tik keturi krepšininkai, gimę ne Prancūzijoje. Taciau visi keturi krepsininkais isaugo jau Prancuzijoje.
Prancūzijos rinktinės lyderis Tony Parkeris gimė Belgijos mieste Briugėje, jo tėvas buvo amerikietis, o mama – olandė. Krepšininkas nuo vaikystės treniravosi ir žaidė Paryžiuje.
Mickaelis Gelabale'is gimė Puent Nuare – Kongo Respublikos, kuri buvo Prancūzijos kolonija, mieste. Florentas Pietrusas gimė Lez Abime, Gvadelupos salyne.
Charlesas Kahudi gimė Kinšasoje, kuri yra Kongo Demokratinės Respublikos sostinė. Ši šalis buvo Belgijos, o ne Prancūzijos kolonija, o nuo 1971 iki 1997 metų vadinta Zairu. Žaidėjas Prancūzijoje krepšinį žaidė nuo 13 metų.
Comment
-
Gražulis nori išlaisvinti ateities žudikus nuo kalėjimo:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=62416711.
Remiantis jo logika, visi esame nubausti...
Comment
-
Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimąGražulis nori išlaisvinti ateities žudikus nuo kalėjimo:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=62416711.
Remiantis jo logika, visi esame nubausti...
Comment
-
Prie nusikaltimo ir necivilizuoto elgesio pridėčiau tai, kad šiandien mūsų tyriaširdžiai krikščionys seimūnai pritatė įstatymo projektui dėl abortų draudimo. Visuomenės reakcija adekvati (sprendžiant pagal komentarųų skaičių), kas, tikiuosi, leis balsavusiems už apsisvarstyti, ar tikrai šiuo atveju draudimas nėra nusikaltimas.
Comment
-
Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimąGražulis nori išlaisvinti ateities žudikus nuo kalėjimo:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=62416711.
Remiantis jo logika, visi esame nubausti...
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąAr Hitleris melavo? Kalbėjimas apie sportą mėginant išvengti rasės temos panašus į kalbėjimą apie automobilius nutylint degalų klausimą. Kažin žmonių skirstymas pagal akių ar plaukų spalvą nieko nediskriminuoja?
Parkeris užaugo Prancūzijoje. Kame tas natūralizavimas? Sulaukė pilnametystės ir gavo prancūzišką pasą.
Comment
-
Tik nereikia verkti dėl to, kad "visa Europa žino, kokie mes žmonės". Europai apskritai vienodai šviečia, jie mūsų nepažįsta, mes jiems Rytų Europa. Pas juos nusikalstamo elgesio ir necivilizuotumo ne tiek jau mažai. Apskritai mes jiems Rytų Europa ir tiek. Čia kažkoks idealizavimas netinka, nes esmė buvo ta, kad Lietuva turinti itin ribotus žmonių resursus visai gerai kovėsi krepšinio čempionate, ir jeigu išvesti formulę ir palyginti su Prancūzija, tai Lietuva verta kur kas daugiau medalių aukso nei Prancūzija. Štai kur esmė. Esmė kitur - Europa nebe Europa ir tiek. Čia ne rasizmas, o realizmas. Nacionalinės rinktinės apskritai greitu metu taps kaip ir klubinės. Gerai, kad bent lietuviai, kurie ne tik čia gimė ir augo, bet ir jų šeimos, seneliai čia gimė ir augo, dar turi galimybę palošti krepšinį nacionalinėje rinktinėje. Niekas nežiūri į juos su panieka, nediskriminuoja, nekabina etikečių. Džiugu, kad Lietuvos neslegia imperiniai kompleksai, nuoskaudos dėl okupacijų. Todėl nesvarbu, kad kažkur kažką tai slegia, svarbu, kad to nėra. Palikim "civilizuotiems" jų problemas.
O kalbėjimas apie kalėjimus, apie tai, kad daug nusikaltėlių yra iš Lietuvos ir sėdi Anglijos kalėjimuose, tai yra skurdo pasekmė, kai sovietinė okupacija ištrynė iš žmonių daugybę metų ir galimybių bei vertybių, o nauja santvarka nesukūrė naujų, tad sprogimas įvyko ir daugybė žmonių tapo nereikalingi ir kova vyko jau kiekvieno už save. To pasekmės matosi ne tik kalėjimuose, bet ir aplink. Jeigu vakarų valstybė bet kuri būtų sovietų okupuota, jos istorija būtų tragiškesnė, tai gal ten būtų kažkas panašaus.
Nereik kovoti už tautinį grynumą, reik tiesiog matyti tiesą, nes liberastinis totalitarizmas iš esmės arba neigia tiesą arba priešinasi jai ir kuria savo fantastinę tiesą. Štai kur bėda. Gyvename demokratijoje, Seimo nariai gali kalbėti, čia ne totalitarizmas. Gėdos niekas neužtraukia, jei sakai tiesą. Tai jeigu tavo šalies komandoje žaidžia dauguma tos rasės žmonių, kurie yra šalyje mažuma, tai ne rasizmas? Kodėl ta dauguma nežaidžia? Kur problemos? Ar prancūzai apskritai moka žaisti krepšinį? Tame ir esmė, kad jie nemoka gal jo žaisti, nesugeba, fiziškai nepajėgūs, todėl tenka užleisti vietą kitiems, kurie kažką sugeba. Lietuvoje tokios galimybės nėra, nes mes patys turime būti tiek gabūs, kad žaisti ir laimėti. Pas mus nebus, kas ateis ir padės. Štai čia ir yra Lietuvos stiprybė.
Comment
-
Jaunojo provincijos nusikaltėlio portretas: nevykėlis, norintis pinigų ir galios, bet nežinantis, kaip tai pasiekti
Anot pašnekovės, nusikalstamumą padėtų sumažinti socialinės apsaugos, šeimos stiprinimas, švietimo plėtojimas. Didelę įtaką jauniems žmonėms daro žiniasklaida, kuri, anot pašnekovės, turėtų kritiškiau vertinti tai, kaip pateikia informaciją.
„Visuomenė dabar yra seksualizuojama, vyrauja smurto kultūra, laidose rodomi žiaurūs kadrai, skaitytojai ar žiūrovai raginami siųsti nuotraukas iš avarijų. Tai yra kraupu. Jaunuolių troškimas – turtas ir galia, tačiau išeina paradoksas: žmogus turi tikslus, bet neturi priemonių, nemoka to pasiekti. Frustracija dėl vyriškumo, norėjimo jį įrodyti, veda prie tam tikros įtampos, kuri galiausiai baigiasi nusikaltimu“, – įsitikinusi A.Vaikšnytė.Anot pašnekovės, mokslininkas Nilsas Christie vienoje iš savo knygų rašo, kad nusikaltėliai tampa žaliava nusikaltimų kontrolės pramonei. Knygoje mokslininkas įrodo, kad bausmių griežtinimas ir nusikaltėlių sodinimas į kalėjimą nepadeda sumažinti nusikaltimų skaičiaus.
„Tyrėjai yra nustatę, kad įkalinimo įstaigos yra nusikaltimų darymo mokykla. Žmogus gal anksčiau vartojo narkotines medžiagas, o ten jis išmoks vogti, plėšti, užmegs santykius su kitais nusikaltėliais“, – pabrėžė ji.
Comment
-
Parašė Mastytojas Rodyti pranešimąDžiugu, kad Lietuvos neslegia imperiniai kompleksai, nuoskaudos dėl okupacijų.tai yra skurdo pasekmė, kai sovietinė okupacija ištrynė iš žmonių daugybę metų ir galimybių bei vertybių, o nauja santvarka nesukūrė naujų, tad sprogimas įvyko ir daugybė žmonių tapo nereikalingi ir kova vyko jau kiekvieno už save.
Comment
-
Parašė Mastytojas Rodyti pranešimąTik nereikia verkti dėl to, kad "visa Europa žino, kokie mes žmonės". Europai apskritai vienodai šviečia, jie mūsų nepažįsta, mes jiems Rytų Europa. Pas juos nusikalstamo elgesio ir necivilizuotumo ne tiek jau mažai. Apskritai mes jiems Rytų Europa ir tiek. Čia kažkoks idealizavimas netinka, nes esmė buvo ta, kad Lietuva turinti itin ribotus žmonių resursus visai gerai kovėsi krepšinio čempionate, ir jeigu išvesti formulę ir palyginti su Prancūzija, tai Lietuva verta kur kas daugiau medalių aukso nei Prancūzija. Štai kur esmė. Esmė kitur - Europa nebe Europa ir tiek. Čia ne rasizmas, o realizmas. Nacionalinės rinktinės apskritai greitu metu taps kaip ir klubinės. Gerai, kad bent lietuviai, kurie ne tik čia gimė ir augo, bet ir jų šeimos, seneliai čia gimė ir augo, dar turi galimybę palošti krepšinį nacionalinėje rinktinėje. Niekas nežiūri į juos su panieka, nediskriminuoja, nekabina etikečių. Džiugu, kad Lietuvos neslegia imperiniai kompleksai, nuoskaudos dėl okupacijų. Todėl nesvarbu, kad kažkur kažką tai slegia, svarbu, kad to nėra. Palikim "civilizuotiems" jų problemas.
O kalbėjimas apie kalėjimus, apie tai, kad daug nusikaltėlių yra iš Lietuvos ir sėdi Anglijos kalėjimuose, tai yra skurdo pasekmė, kai sovietinė okupacija ištrynė iš žmonių daugybę metų ir galimybių bei vertybių, o nauja santvarka nesukūrė naujų, tad sprogimas įvyko ir daugybė žmonių tapo nereikalingi ir kova vyko jau kiekvieno už save. To pasekmės matosi ne tik kalėjimuose, bet ir aplink. Jeigu vakarų valstybė bet kuri būtų sovietų okupuota, jos istorija būtų tragiškesnė, tai gal ten būtų kažkas panašaus.
Nereik kovoti už tautinį grynumą, reik tiesiog matyti tiesą, nes liberastinis totalitarizmas iš esmės arba neigia tiesą arba priešinasi jai ir kuria savo fantastinę tiesą. Štai kur bėda. Gyvename demokratijoje, Seimo nariai gali kalbėti, čia ne totalitarizmas. Gėdos niekas neužtraukia, jei sakai tiesą. Tai jeigu tavo šalies komandoje žaidžia dauguma tos rasės žmonių, kurie yra šalyje mažuma, tai ne rasizmas? Kodėl ta dauguma nežaidžia? Kur problemos? Ar prancūzai apskritai moka žaisti krepšinį? Tame ir esmė, kad jie nemoka gal jo žaisti, nesugeba, fiziškai nepajėgūs, todėl tenka užleisti vietą kitiems, kurie kažką sugeba. Lietuvoje tokios galimybės nėra, nes mes patys turime būti tiek gabūs, kad žaisti ir laimėti. Pas mus nebus, kas ateis ir padės. Štai čia ir yra Lietuvos stiprybė.
Daugeliui europiečių apskritai giliai px kokios spalvos žmonės žaidžia už jų nacionalines komandas, juolabiau giliai dzin krepšinis ar krepšinio tradicijos Lietuvoje. Yra toks dalykas, kaip visuotinės normos - politikei teigti, kad x žaidėjas yra iš kolonijos ir tai yra blogai, paprasčiausiai reiškia, kad ta politikė yra durna suprasti, kas yra deramas elgesys, o kadangi ji atstovauja visuomenei, automatiškai šešėlis krenta ant visų. Užtenka pamatyti ir paklausyti lietuvių kalbų Londono, Vokietijos oro uostuose, kad greitai persiorientuotum kalbėti su draugais angliškai, nes iš esmės yra gėda. bet čia kita kalba.
Kokia koreliacija tarp sovietinės santvarkos ir šiandieninio nusikalstamumo, kokias vertybes sovietiniai metai ištrynė (geras elgesys pagal dabartinį supratimą buvo taip pat suprantamas ir tada, ir šiandien) ir galų gale kaip skurdas daro įtaką dvidešimtmečiams pacukams? Ištrynė galimybes? Kad ir tarpukario Lietuva buvo atsilikusi ir nebuvo daug galimybių, tik čia mes romantizuojame tuos metus...
Šiuolaikinė Lietuva,kiek pamenu, dėjo nemažas pastangas aiškinti kas yra gerai, kas yra blogai. Nusikalstamumas yra objketyvus reiškins, tik mažose visuomenėse ėvairūs įvykiai sukelia daugiau diskusijų.
Mano nuomone, "skurdas" ir "sovietai kalti" tėra skydas pridengti/pateisinti kai kurių visuomenės dalių nusikalstamą elgesį. Daugiau nieko. Tušti žodžiai. Jeigu 22 m. vyras jau yra 5 kartus teistas, tai ne skurdo pasekmė, o visuomenės bėda. Kaip ją spręsti, deja, receptų nėra daug. Tiksliau, efektyvių priemonių. Mirties bausmė taip pat nėra išeitis. Ekonomika? Na, niekas netrukdo keltis iš provincijos į miestą ir ten dirbti. Švietimo sistema? Galbūt. Pvz, man imponuoja Suomijos mokyklų filosofija, bet jau šaukštai po pietų.
Comment
Comment