Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė index Rodyti pranešimą
    Mano asmenine nuomone po propagavimo straipsniu tiktų tik toks pasisakymas: "Žmonės, visi pabandykit tapkit gėjais. Tai yra labai šaunu." (Reikia parašyt, kol įstatymo nepriėmė ). O jei bandytų baust už kažką kita, teistumeis ir sėkmingai įrodytum, kad tai nėra propagavimas.

    p.s. Tik negalvokit, kad aš teisinu pusprotį Gražulį ir jo kvailą įstatymo projektą.
    O jei tas kažkas kitas bus viešas bučiavimasis ir vaikščiojimas susikibus už rankučių prisisegus vibratorius???

    Įdomu. Už neva tai įžeidžiančius komentarus baudžiama pinigine bauda ir konfiskuojant NUSIKALTIMO įrankį - kompiuterį. O ką būtų galima konfiskuoti iš minėtos porelės? Aš neironizuoju. Nusikaltimo įrankiai turi būti konfiskuoti. Jei gėjai pradės viešai vaikščioti prisegę vibratorius, tai juos turėtų konfiskuoti.

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      O jei tas kažkas kitas bus viešas bučiavimasis ir vaikščiojimas susikibus už rankučių prisisegus vibratorius???
      Ar aš gatvėje besibučiuodamas su mergina propaguoju heteroseksualius santykius? Ar mergina eidama iš sex shopo su vibratoriumi propaguoja masturbaciją?
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        Ar aš gatvėje besibučiuodamas su mergina propaguoju heteroseksualius santykius? Ar mergina eidama iš sex shopo su vibratoriumi propaguoja masturbaciją?
        Visų pirma heteroseksualūs santykių niekas niekur nepropaguoja. Antra, tai yra normalūs ir priimtini santykiai visuomenės absoliučiai daugumai. Tai, kas kišenėje ar rankinėje nėra propagavimas. Nemanau, kad bent kiek save gerbianti mergina neštųsi vibratorių netgi permatomame maišelyje. Tuo tarpu homoseksualai deda ant visuomenės, o daugelis jų neturi elementarios savigarbos, jei jau viešai ima grabinėtis ar plikus užpakalius demonstruoti.

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          O jei tas kažkas kitas bus viešas bučiavimasis ir vaikščiojimas susikibus už rankučių prisisegus vibratorius???

          Įdomu. Už neva tai įžeidžiančius komentarus baudžiama pinigine bauda ir konfiskuojant NUSIKALTIMO įrankį - kompiuterį. O ką būtų galima konfiskuoti iš minėtos porelės? Aš neironizuoju. Nusikaltimo įrankiai turi būti konfiskuoti. Jei gėjai pradės viešai vaikščioti prisegę vibratorius, tai juos turėtų konfiskuoti.
          Hm, o tu esi matęs heteroseksualus, prisisegusius vibratorius? Aš tai ne, tai kodėl taip turėtų elgtis homoseksualai?

          Tave mokyti ir mokyti, kas tie homoseksualai yra
          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Tuo tarpu homoseksualai deda ant visuomenės, o daugelis jų neturi elementarios savigarbos, jei jau viešai ima grabinėtis ar plikus užpakalius demonstruoti.
          Jei taip pasielgia vienas ar keliolika homoseksualios orientacijos žmonių, tai nereiškia, kad visi homoseksualai yra tokie. Jei senutę išprievartauja jos 16-os metų kaimynas (girdėtas įvykis Lietuvoje), tai aš heteroseksualų nevadinu iškrypėliais.
          Paskutinis taisė Ametistas; 2010.11.12, 22:17.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Hm, o tu esi matęs heteroseksualus, prisisegusius vibratorius? Aš tai ne, tai kodėl taip turėtų elgtis homoseksualai?

            Tave mokyti ir mokyti, kas tie homoseksualai yra Jei taip pasielgia vienas ar keliolika homoseksualios orientacijos žmonių, tai nereiškia, kad visi homoseksualai yra tokie. Jei senutę išprievartauja jos 16-os metų kaimynas (girdėtas įvykis Lietuvoje), tai aš heteroseksualų nevadinu iškrypėliais.
            Manęs mokyti nereikia. Manęs homopropaganda neveikia (t.y. ji mano nuomonės nepakeis), tik piktina.

            Kas dėl vibratorių - tai juos prisisega paraduose. Vakaruose tokių vaizdelių apstu. Jei nieko nebus daroma, tai gėjų paradai vyks ir Lietuvoje, o kasmet vis įžūlesni. Neabejoju, būtų prieita ir prie vibratorių prisisegimo, ir plikų šiknų, ir dar kitokių šlykštynių.

            Taip, tas 16-metis yra iškrypėlis. Ir reikia tiesiai šviesiai sakyti, kad jis toks yra. Nieko įžeidžiančio ar nusikalstamo tame nėra. Visuomenė turi smerkti tokius moralinio poveikio priemonėmis. Jei iš visuomenės atimama ši teisė, visuomenė ima moraliai degraduoti.

            Comment


              Šakės. Sunku rasti žodžių. NORFAI gėda, sarmata...
              Koks lietuviškas žodis geriau atitiktų reikšmę „pazoras“ ar „pravalas“?
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Šakės. Sunku rasti žodžių. NORFAI gėda, sarmata...
                Koks lietuviškas žodis geriau atitiktų reikšmę „pazoras“ ar „pravalas“?
                Polnyj pi*dec.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Kas dėl vibratorių - tai juos prisisega paraduose. Vakaruose tokių vaizdelių apstu. Jei nieko nebus daroma, tai gėjų paradai vyks ir Lietuvoje, o kasmet vis įžūlesni. Neabejoju, būtų prieita ir prie vibratorių prisisegimo, ir plikų šiknų, ir dar kitokių šlykštynių.
                  O aš tiesą sakant vibratoriuje nematau nieko baisaus ar gėdingo. Na tegul ir nešiojasi jei patinka. Vistiek visi žino, kad jie egzistuoja, kaip atrodo ir kam naudojami. Ar apsimesim, kad Lietuvoje sekso nėra?
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Manęs mokyti nereikia. Manęs homopropaganda neveikia (t.y. ji mano nuomonės nepakeis), tik piktina.

                    Kas dėl vibratorių - tai juos prisisega paraduose. Vakaruose tokių vaizdelių apstu. Jei nieko nebus daroma, tai gėjų paradai vyks ir Lietuvoje, o kasmet vis įžūlesni. Neabejoju, būtų prieita ir prie vibratorių prisisegimo, ir plikų šiknų, ir dar kitokių šlykštynių.

                    Taip, tas 16-metis yra iškrypėlis. Ir reikia tiesiai šviesiai sakyti, kad jis toks yra. Nieko įžeidžiančio ar nusikalstamo tame nėra. Visuomenė turi smerkti tokius moralinio poveikio priemonėmis. Jei iš visuomenės atimama ši teisė, visuomenė ima moraliai degraduoti.
                    Vadinasi, tu kovoji prieš homoseksualus tik dėl to, kad bijai to, kad galbūt bus po daug metų - paradų. Būtent tų nuogalių paradų ir aš bijau, ir man jie šlykštūs, bet tai nereiškia, kad kovoje prieš juos turi kentėti siekiantys lygiaverčio gyvenimo homoseksualai.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė index Rodyti pranešimą
                      O aš tiesą sakant vibratoriuje nematau nieko baisaus ar gėdingo. Na tegul ir nešiojasi jei patinka. Vistiek visi žino, kad jie egzistuoja, kaip atrodo ir kam naudojami. Ar apsimesim, kad Lietuvoje sekso nėra?
                      Vis tiek visi žino, ką vyrai turi tarp kojų, o ką moterys. Tai gal ir be rūbų vaikščioti pradėsime?
                      Tikras seksas tik be vibratoriaus!

                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Vadinasi, tu kovoji prieš homoseksualus tik dėl to, kad bijai to, kad galbūt bus po daug metų - paradų. Būtent tų nuogalių paradų ir aš bijau, ir man jie šlykštūs, bet tai nereiškia, kad kovoje prieš juos turi kentėti siekiantys lygiaverčio gyvenimo homoseksualai.
                      Jei aš tikrai kovočiau prieš homoseksualus, tai kraujas tekėtų upeliais...
                      Suprask viena - homoseksualai negali turėti lygiaverčio gyvenimo nes homoseksualumas ir heteroseksualumas nėra lygiavertūs. Tik kai kas bando padėti lygybės ženklą. Tai taps pats, kaip lyginti jūros vandenį su upės vandeniu.

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Vis tiek visi žino, ką vyrai turi tarp kojų, o ką moterys. Tai gal ir be rūbų vaikščioti pradėsime?
                        Turi ką nors prieš nudistus?

                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Tikras seksas tik be vibratoriaus!
                        O jei tikram nėra sąlygų? Pats rankos ne pagal paskirtį niekada nenaudoji?
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Jei aš tikrai kovočiau prieš homoseksualus, tai kraujas tekėtų upeliais...
                          Suprask viena - homoseksualai negali turėti lygiaverčio gyvenimo nes homoseksualumas ir heteroseksualumas nėra lygiavertūs. Tik kai kas bando padėti lygybės ženklą. Tai taps pats, kaip lyginti jūros vandenį su upės vandeniu.
                          Na ok, lygybės gal ir nėra. Tačiau homoseksualai nusipelno, kad į juos žiūrėtų ne kaip į iškrypėlius, bet kaip į visus kitus žmones be jokių papildomų išsigalvojimų ar neigiamų poteksčių.

                          Iki šiol dar daug kas mano, kad homoseksualai yra pederastai arba pedofilai, jiems rūpi tik seksas ir neįpareigojantys santykiai.
                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          O jei tikram nėra sąlygų? Pats rankos ne pagal paskirtį niekada nenaudoji?
                          Kai vyras iškeliauja su fūra į Vokietiją, paprašyt, kad nusisuktų savo daiktą Arba eiti į šoną su kitu. Ai, tiesa, moterys gali ir be sekso išgyventi. Tačiau ilgainiui tampa frigidiškomis, arba netgi feministėmis
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Na ok, lygybės gal ir nėra. Tačiau homoseksualai nusipelno, kad į juos žiūrėtų ne kaip į iškrypėlius, bet kaip į visus kitus žmones be jokių papildomų išsigalvojimų ar neigiamų poteksčių.

                            Iki šiol dar daug kas mano, kad homoseksualai yra pederastai arba pedofilai, jiems rūpi tik seksas ir neįpareigojantys santykiai.
                            Na ir kaip žiūrėti į homoseksualus kaip ne iškrypėlius, kai homoseksualumas nėra normalus elgesys?

                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Kai vyras iškeliauja su fūra į Vokietiją, paprašyt, kad nusisuktų savo daiktą Arba eiti į šoną su kitu. Ai, tiesa, moterys gali ir be sekso išgyventi. Tačiau ilgainiui tampa frigidiškomis, arba netgi feministėmis
                            Ar pakentėti savaitę negali? Jūreiviai turbūt turėtų tapti homoseksualais... A, seniau ilgų kelionių metu taip nutikdavo... O kosmoso stotyse kosmonautai turbūt tvatinasi tarpusavyje. Juk moterys retai kada skrenda į orbitą...

                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Turi ką nors prieš nudistus?

                            O jei tikram nėra sąlygų? Pats rankos ne pagal paskirtį niekada nenaudoji?
                            Prie ko čia nudistai? Apie viešą vaikščiojimą mieste ar pan. kalbu.
                            Jei nėr sąlygų, vadinasi jas reikia susidaryti.
                            Žinai, yra toks posakis - seksas su prezervatyvu tai pirmas žingsnis guminės moters link.

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Prie ko čia nudistai? Apie viešą vaikščiojimą mieste ar pan. kalbu.
                              Tai kai kuriuose miestuose nudistai ir vaikšto nuogi. Tokiame El Fonoll Katalonijoje su drabužiais vaikščioti net neleidžiama.

                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Jei nėr sąlygų, vadinasi jas reikia susidaryti.
                              Tai sakai, kad neištikimybė arba seksas su kuo papuola geriau nei masturbacija?

                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Žinai, yra toks posakis - seksas su prezervatyvu tai pirmas žingsnis guminės moters link.
                              Geriau jau guminė moteris nei būrys netyčiukų.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                Va, šitas -> Gražulio įstatymas

                                Bet įstatymas dar nepriimtas, tik pradėtas svarstymas.
                                Aš kažkodėl pagalvojau kad kalbama apie žymųjį "nepilanmečių apsaugos įstatymą"... bet pasirodo čia kalbama apie ATPK keitimą. Šiaip, Seimas čia visiškai "apsilažalino", nors panašu, kad balsavime dalyvavusių buvo labai mažai, taigi kaip ir nereiktų rimtai to vertinti.

                                Neabejoju, kad tokios pateisos nebus priimtos, na o jeigu per kokį stebuklą ir bus, Lietuvai gerai klius nuo ES ir ECHR ir tos pataisos bus gėdingai atšauktos.

                                Šiaip, ar galima apskritai drausti propaguoti kažką, kas nėra nelegalu ar kitaip įstatymiškai apibrėžta, kaip kažkas neigiamo (šiuo atveju - homoseksualumas)? Apskritai, ar tokia formuluotė neprieštarautų LR Konstitucijai? Kodėl neuždraudus propaguoti kad ir raugintų agurkų valgymo?

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Tai kai kuriuose miestuose nudistai ir vaikšto nuogi. Tokiame El Fonoll Katalonijoje su drabužiais vaikščioti net neleidžiama.
                                  Degraduojantys Vakarai.


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Tai sakai, kad neištikimybė arba seksas su kuo papuola geriau nei masturbacija?
                                  Ar pakentėti negali, jei kalbame apie susituokusius ar bent jau pora esančius?
                                  Ir kodėl būtinai su kuo papuola?

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Aš kažkodėl pagalvojau kad kalbama apie žymųjį "nepilanmečių apsaugos įstatymą"... bet pasirodo čia kalbama apie ATPK keitimą. Šiaip, Seimas čia visiškai "apsilažalino", nors panašu, kad balsavime dalyvavusių buvo labai mažai, taigi kaip ir nereiktų rimtai to vertinti.

                                    Neabejoju, kad tokios pateisos nebus priimtos, na o jeigu per kokį stebuklą ir bus, Lietuvai gerai klius nuo ES ir ECHR ir tos pataisos bus gėdingai atšauktos.

                                    Šiaip, ar galima apskritai drausti propaguoti kažką, kas nėra nelegalu ar kitaip įstatymiškai apibrėžta, kaip kažkas neigiamo (šiuo atveju - homoseksualumas)? Apskritai, ar tokia formuluotė neprieštarautų LR Konstitucijai? Kodėl neuždraudus propaguoti kad ir raugintų agurkų valgymo?
                                    Mažiau tos ES žiūrėti reikia. Iškrypėlių rojus.
                                    Ar alkoholio vartojimas yra kur nors įstatymiškai apibrėžtas kaip neigiamas dalykas? Bet vat ribojama jo reklama (t.y. propaganda), žadama kai kuriose šalyse lyg ir visai uždrausti. Kai kur ir yra draudžiamas (kai kuriose islamo šalyse) Ar Konstitucijoje iš viso kas nors parašyta apie alkoholį?

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Degraduojantys Vakarai.
                                      O ar žmogus savo asmeniniame kaime negali liepti elgtis taip kaip nori? Čia kaiptik didžiausia asmeninės laisvės išraiška. Žmogus nusipirko apleistą kaimą ir suteikė nemokamą gyvenamą vietą bendraminčiams nudistams.

                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Ar pakentėti negali, jei kalbame apie susituokusius ar bent jau pora esančius?
                                      Ir kodėl būtinai su kuo papuola?
                                      O jeigu tas laikas gana ilgas. Na, vyrai turi tam tikrą mechanizmą, bet tai pakankamai kenkia sveikatai. Susilaikant didesnė tikimybė senatvėje šlapintis Morzės abėcėle.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        O ar žmogus savo asmeniniame kaime negali liepti elgtis taip kaip nori? Čia kaiptik didžiausia asmeninės laisvės išraiška. Žmogus nusipirko apleistą kaimą ir suteikė nemokamą gyvenamą vietą bendraminčiams nudistams.



                                        O jeigu tas laikas gana ilgas. Na, vyrai turi tam tikrą mechanizmą, bet tai pakankamai kenkia sveikatai. Susilaikant didesnė tikimybė senatvėje šlapintis Morzės abėcėle.
                                        Jei kas kaimą nusipirko, tai jau jis nėra vieša vieta, o privati valda.

                                        Kas dėl susilaikymo žalos, tai tik vienas iš mitų.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Jei kas kaimą nusipirko, tai jau jis nėra vieša vieta, o privati valda.
                                          Tarp viešos ir privačios valdos skirtumas nėra didelis, bet aš tiesiog nematau prasmės dėl to ginčytis.

                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Kas dėl susilaikymo žalos, tai tik vienas iš mitų.
                                          Norėčiau kokio mokslinio šaltinio, kad pakeisčiau savo (galbūt) neteisingą nuomonę.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X