Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Turizmas Lietuvoje ir pasaulyje
Collapse
X
-
Maža kalėdinė istorija apie rusų kalbos žinojimo svarbą
Gruodžio 30 d. Vilnius, prekybos centras CUP, parduotuvė "Žana".
Dvi blondinės pardavėjos apžiūrinėdamos savo nagus, garsiausiai rusiškai aptarinėja kažkokį konfliktą tarp jų draugų. Tai kažkaip išmuša iš vėžių, nes sunku susikaupti mintimis (ieškau dovanų draugams).
Po minutės į parduotuvę užeina italų šeima. Kreipiasi į pardavėjas su klausimu angliškai.
Įdomu, galvoju, ką atsakys? Ir, o stebukle, mūsų gražuolės pereina į puikiausią LIETUVIŲ kalbą "yes, yes, čia toks dar balionėlis pririšamas..."
Moralas: našla kosa na kamenj.
Comment
-
2011 metų lapkričio mėnesio duomenimis vidutinė gyvenimo Maskvos viešbučiuose kaina siekia 7684 rublius (apie 652 Lt) per parą. Tarptautinio portalo hotel.info duomenimis, tai didžiausia kaina tarp visų Europos sostinių, praneša lenta.ru. O štai pasauliniu mastu brangiausių viešbučių sąraše pirmauja Niujorkas, kuriame norint apsistoti nakčiai viešbutyje vidutiniškai prireiks 741 Lt.
Lyginant su 2010 metų lapkričio duomenimis, per metus Rusijos sostinės viešbučių paslaugų kaina išaugo 8,35 procento. 2011 metų spalį naktis Maskvos viešbučiuose vidutiniškai kainavo 7771 rublius (apie 659 Lt).
Antroje brangiausių viešbučių sąrašo vietoje atsidūrė Oslas. Norvegijos sostinėje pernai lapkritį viešbučio numeris kainavo vidutiniškai 606 Lt. Per metus kainos čia išaugo 5,96 procento.
Trečioje vietoje yra Londonas. Šiuo metu numeris viešbutyje Didžiosios Britanijos sostinėje kainuoja 569 Lt, o tai reiškia, kad nuo 2010 metų lapkričio kainos čia pakilo 5,62 procento.
Ketvirtoji pozicija priklauso Stokholmui – naktis Švedijos sostinėje kainuoja 511 Lt per parą. Penktoje vietoje atsidūrė Kijevas – Ukrainos sostinėje para viešbutyje atsieina 485 Lt. Toliau rikiuojasi Kopenhaga, Paryžius, Helsinkis, Amsterdamas ir Briuselis.
Maskvos viešbučiai kainų prasme jau seniai užima pirmaujančias pozicijas. Kompanijos „Hogg Robinson Group“ analitikai, remdamiesi 2011 metų pirmo pusmečio rezultatais, Rusijos sostinės viešbučius įvardijo kaip brangiausius pasaulyje. Ekspertų duomenimis, Maskvos viešbučių paros kaina tuo metu siekė 260 svarų sterlingų (maždaug 1087 Lt). Antroje vietoje atsidūrė Ženeva (908 Lt), o trečioje – Ciurichas (883 Lt).
Comment
-
Rusai išvyko, bet pažadėjo sugrįžti
Beveik tris savaites trukusi šventinė poilsiautojų apgultis Druskininkuose baigiasi. Išvykdami daugelis svečių jau užsisakė vietas sutikti 2013-uosius, rašo „Lietuvos rytas“.
Comment
-
Ir toks dalykas kaip baras gali siek tiek prisideti prie atvykstamojo turizmo
http://1.bp.blogspot.com/-A-ouFDxqCE...sky-mag1_1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-gr97NSXZw4...sky-mag2_2.jpg
Straipsnis zymiajame whiskey magazine.
Comment
-
China Daily ir LR ambasada Kinijoje pristato virtualų turą po Lietuvą su nemažai video ir foto medžiagos, įskaitant interviu su ambasadore ir Lietuvos Turizmo atstove, turą po objektus Vilniuje (Stiklių Viešbutį, kažkokią žuvies parduotuvę, šokolado parduotuvę, Petro ir Povilo bažnyčią ir kt.). Taip pat pristatoma lietuviška virtuvė ir kitos temos.
http://global.chinadaily.com.cn/lithuania/index.html
Tai kaip ir pirmas toks išsamus Lietuvos pristatymas Kinijos žiniasklaidoje.
Baltic Couse rašo, kad...
China Daily filming crew also shot footage in Lithuania. Lithuania was the first country-participant of the project, to get presented to millions.
Keista, kad apie tai rašo tik du lietuviški šaltiniai...
Lietuva pristatyta Kinijos interneto puslapyje
http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/l...lapyje-678512/
Lietuvos ambasados Pekine iniciatyva užmegztas bendradarbiavimas su Kinijos nacionalinio dienraščio „China Daily“ internetinio puslapio kūrėjais tapo naujo turizmo skatinimo projekto pradžia – pradėjo veikti speciali rubrika „Turas po Lietuvą su ambasadoriumi“, su kuria kasdien susipažinti gali 31 milijonas interneto svetainę aplankančių vartotojų.Paskutinis taisė John; 2012.01.26, 01:19.
Comment
-
"Neapsakomo" įspūdžio gal ir nepaliks, bet gal pritrauks tokių, kurie keliaudami į Paryžių/Berlyną/Londoną/Romą/Barseloną/Prahą, nepatingės dienai ar dviem nusukti šiek tiek į šoną ir aplankyti Vilnių, nes "O! Juk ir ten gražu.". Būtent nuo tokio tikslo ir reiktų pradėti, nes Vilnius (nekalbant apie likusią Lietuvą) nėra ir tikriausiai niekada nebus Europos "prime destination". Dėl to svarbu užsitikrinti tvirtas "secondary" pozicijas, kad po visų minėtų pirminių turistinių miestų/šalių, kažkokia dalis jų rinktųsi būtent Vilnių/Lietuvą.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimą"Neapsakomo" įspūdžio gal ir nepaliks, bet gal pritrauks tokių, kurie keliaudami į Paryžių/Berlyną/Londoną/Romą/Barseloną/Prahą, nepatingės dienai ar dviem nusukti šiek tiek į šoną ir aplankyti Vilnių, nes "O! Juk ir ten gražu.". Būtent nuo tokio tikslo ir reiktų pradėti, nes Vilnius (nekalbant apie likusią Lietuvą) nėra ir tikriausiai niekada nebus Europos "prime destination". Dėl to svarbu užsitikrinti tvirtas "secondary" pozicijas, kad po visų minėtų pirminių turistinių miestų/šalių, kažkokia dalis jų rinktųsi būtent Vilnių/Lietuvą.
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąBeje, Vilnius, kaip ir Talinas bei Ryga šiuo metu vieni iš labiausiai populiarėjančių maršrutų Europoje.
Na, tikiuosi, kad kitą vasarą Vilniuje pamatysiu dar daugiau turistų nei buvo praėjusią vasarą, kai senamiestis buvo sausakimšas. Lyg ir prognozės mūsų naudai, bet turizmo srityje dar nepasiekėm latvių/estų įdiribio...
Beje, jau dabar Paryžius ir kiti megapoliai iš Europos praranda pozicijas.
http://iq.lt/dienos-grafikas/honkong...s-ir-paryzius/
Comment
-
Pastebėjau, kad Skandinavijoje net nesistengiama supažindinti su Lietuva, jos turizmo potencialu bei pagerinti žmonių požiūrį į mūsų šalį. Net esant susisiekimui oro transportu, sunku pamatyti bent reklamėlę apie galimybę pamatyti dar vieną Baltijos valstybės sostinę.
Pats asmeniškai ne kartą nustebinau žmones, pasakydamas, kad esu iš Lietuvos (Litauen). Dažniausiai pašnekovai tiesiog sutrikdavo arba atsakydavo: 'A, žinau. Buvau kruize į Rygą.'.Paskutinis taisė Silber418; 2012.01.27, 23:46.
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąPastebėjau, kad Skandinavijoje net nesistengiama supažindinti su Lietuva, jos turizmo potencialu bei pagerinti žmonių požiūrį į mūsų šalį. Net esant susisiekimui oro transportu, sunku pamatyti bent reklamėlę apie galimybę pamatyti dar vieną Baltijos valstybės stotinę.
Pats asmeniškai ne kartą nustebinau žmones, pasakydamas, kad esu iš Lietuvos (Litauen). Dažniausiai pašnekovai tiesiog sutrikdavo arba atsakydavo: 'A, žinau. Buvau kruize į Rygą.'.
Comment
-
Parašė D.P Rodyti pranešimąTaip, ir aš ta pastebjau. Iš esmės Lietuvoje Skandinavija yra nežinoma žemė, kažkodėl visiškai nesistengiama ten reklamuotis, saitai su Švedija yra vos ne užrišti...nors karts nuo karto tenka pastebėti vieną kita švedų turistų grupelę Vilniuje, bet tik tiek. Gerai ten investavus, neabejoju, jog rezultats būtų LABAI geras. Bent jau skandinavų alko-turistus galima pritraukti didesne, kokybiškesne ir įdomesne alaus įvairove arba "nugvelbti" juos iš Talino/Rygos
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąTačiau skandinavų alko-turistams labiau patinka Danija.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąTai, kad Danija irgi skandinavija, kuo ji taip patinka? Juk alko turizmo svarbiausi du punktai - zenkliai kitokia kultura ir zenkliai geresnes kainos.
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąTačiau skandinavų alko-turistams labiau patinka Danija.
Tiksliai nežinau kaip yra Taline, bet lyginant Rygą, turim didelį pranašumą alko srityje, nes pas mus gana daug ir kokybiškų aludžių ir vyninių, t.y. gana plati įvairovė, taip pat nemažai platesnio "profilio" užeigų-užeigėlių. Rygoje praleidęs savaitę nelabai susižavėjau jų restoranų ar apskritai bistro ir panašių užeigų išskirtinumu. Matyt reikėtų mums kažkiek pareklamuoti naktinį gyvenimą. Erasmus'ininkai studentai siaučia naktimis
Comment
-
Parašė D.P Rodyti pranešimąĮdomu kodėl? To nesu girdėjęs, taip pat neteko girdėti/skaityti apie Danijos alko tradicijas. Kainos ten kiek žinau irgi yra gana didelės. Matyt geografinis artumas vaidina nemažą vaidmenį.
Comment
-
Helsigborge Danija gal ir populiaru, bet tai turbūt tik todėl, kad nieko geriau nėra. Alkoholio kainos Danijoj labai panašios į švediškas, o užsipirkt Systembolaget iš anksto irgi nėra labai didelių problemų.
Kas kita su reisais į Latviją, Estiją ar Suomiją per Alandus, kur gali ne tik kitam krante po miestą pasibastyt, bet ir piktnaudžiaut laive ir dar paskui tris dėžes šnapso latviškom kainom į krantą parsinešt. O bilietų kainos į laivus tikrai nedidelės.
Kas liečia Lietuvą tai mes turim tokį trūkumą, kad prie jūros pas mumi vienas miestas, tas pats ne pats didžiausias, o iki Vilniaus iš tokio Stokholmo nusigaut nėra visai paprasta. Būtų galimybė keltams per naktį nuplaukt nuo Sodermalmės prieplaukos iki Žaliojo tilto tai kiekvieną savaitgalį pilnas centras girtų švedų būtų.Got sun in my face, sleeping rough on the road
Comment
Comment