Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Technologijų naujienos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    /\
    Pas tave atvestų tokį ploną laiduką, kurį įkištų į tokią nedidelę dėžutę su lemputėmis, kuri turi vieną mygtuką on/off, o iš tos dėžutės jau paprastas Ethernet laidas išeina, kurį arba iškart į kompą kiši, arba į maršrutizatorių .

    P.S. Tas laidukas į butą arba namą ateina iš didesnės dėžutės, kurią daugiabučiuose namuose kur nors laiptinėje prie skaitliukų įrengia .
    Naujuose Teo routeriuose optinis kabelis kišasi tiesiai į juos (manau yra ir tinklo plokščių kur tiesiai optinis kišasi, nesidomėjau). Konverterių nebelieka. Domėjausi, nes reikės kažkaip name užsiupgradinti įrangą, dabar konverteris apačioj, routeris viršuje. Tai reikės arba optinį kažkaip į viršų arba routerį apačioje (kas irgi sudaro problemų).

    Comment


      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
      Paaiškinkite man neišmanėliui, koks tikslas paprastam vartotojui šiuo metu turėti tokių greitaveikų internetą, jei absoliučia dauguma atvejų ji vis tiek nesieks 100 mbps? Ar aš klystu?
      Toks kad kai siunčiu torrentus (filmus) po 10,20,30gb, atsibosta laukti su 100 mbps . 300 mbps bus 3x greičiau, beje nemaišykit megabitų su megabaitais. 300 mbps = 37,5 mB/s, o šiuolaikiniai hdd tiek (ir dar daugiau) tikrai išveža.

      Comment


        Na o turint SSD tai stabdzio nepajausi ir su gigabitiniu planu

        Comment


          Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
          Paaiškinkite man neišmanėliui, koks tikslas paprastam vartotojui šiuo metu turėti tokių greitaveikų internetą, jei absoliučia dauguma atvejų ji vis tiek nesieks 100 mbps? Ar aš klystu?
          Gigabitinės tinklo plokštės jau senokai egzistuoja, berods ir tokios į kurias galima tiesiai jungti šviesolaidį. O nauda pavyzdžiui tokia, kad internetu be stabdymo galima bus žiūrėti HD TV.

          Nors, savaime aišku, kad tokie greičiai reikalingiausi verslui.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Parašė index Rodyti pranešimą
            Gigabitinės tinklo plokštės jau senokai egzistuoja, berods ir tokios į kurias galima tiesiai jungti šviesolaidį. O nauda pavyzdžiui tokia, kad internetu be stabdymo galima bus žiūrėti HD TV.

            Nors, savaime aišku, kad tokie greičiai reikalingiausi verslui.
            Nemanau kad verslui reikia tokių greičių. Jiems užtektų ir 10 mbps, svarbiausia jiems yra stabilumas ir kad nedingtų niekada.

            Comment


              Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
              Nemanau kad verslui reikia tokių greičių. Jiems užtektų ir 10 mbps, svarbiausia jiems yra stabilumas ir kad nedingtų niekada.
              Matai, priklauso koks verslas ir ką jis daro. Pakankamai didelėse organizacijos norint patikimumo gali reikti ir didelio greičio ir tas labai gali pagerinti galimybes dalintis informacija organizacijoje.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Parašė index Rodyti pranešimą
                Matai, priklauso koks verslas ir ką jis daro. Pakankamai didelėse organizacijos norint patikimumo gali reikti ir didelio greičio ir tas labai gali pagerinti galimybes dalintis informacija organizacijoje.
                Na jei užsiima kokiais vaizdo medžiagos montavimais, kur dideli duomenų kiekiai, tada galbūt. Paprastam verslui (gamybos), tai nelabai žinau kam gali reikti.

                Comment


                  Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                  Na jei užsiima kokiais vaizdo medžiagos montavimais, kur dideli duomenų kiekiai, tada galbūt. Paprastam verslui (gamybos), tai nelabai žinau kam gali reikti.
                  Vaizdo medžiagos montavimui labiau reikia fizinių kompiuterio išteklių, o interneto greito kur dideliais atstumais reikia dalintis informacija. Pavyzdžiui kai įmonės padaliniai gali būti ne tai, kad skirtinguose Lietuvos galuose, bet ir pasaulio. Taip pat atsiranda galimybės naudoti visokius lan terminalus ir t.t. ir t.t.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Vaizdo medžiagos montavimui labiau reikia fizinių kompiuterio išteklių, o interneto greito kur dideliais atstumais reikia dalintis informacija. Pavyzdžiui kai įmonės padaliniai gali būti ne tai, kad skirtinguose Lietuvos galuose, bet ir pasaulio. Taip pat atsiranda galimybės naudoti visokius lan terminalus ir t.t. ir t.t.
                    Pats esu programuotojas, dirbu per atstumą, tai maždaug įtariu kas kaip. O dėl video montavimo, tai aš turėjau mintyje, kad paredaguoja vienas ofisas, po to persiunčia kitam (jei taip yra aplamai daroma). Gerai kad tobulėjam, manau neužilgo ir 500 mbps pasirodys.

                    Comment


                      Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                      Pats esu programuotojas, dirbu per atstumą, tai maždaug įtariu kas kaip. O dėl video montavimo, tai aš turėjau mintyje, kad paredaguoja vienas ofisas, po to persiunčia kitam (jei taip yra aplamai daroma). Gerai kad tobulėjam, manau neužilgo ir 500 mbps pasirodys.
                      Tai jau ir sakiau, kad kava siulo 500mbs uz 100lt

                      Comment


                        Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                        Tai jau ir sakiau, kad kava siulo 500mbs uz 100lt
                        Nepaminėjau kad kalbu apie Teo. Nes tokį tiekėją kaip Kava, išgirdau tik vakar. O Teo yra visoje šalyje naudojamas. O tuos 500 mbps, jau baltneta Klaipėdoje prieš porą mėnesių siūlė, tik kad kaina buvo 400lt ar 500 lt.
                        Ir pačiam Teo naudot reikia, nes kito pasirinkimo nėra, nors ir net nežinau ar keisčiau. Seniau kai būdavo DSL, tai Teo buvo katastrofa. O dabar jau rodos 3 metus naudoju, tik 1 kartą yra trumpam dingęs (kiek pats pastebėjau) internetas. Tai sakyčiau uptime tikrai neblogas.

                        Comment


                          Skaitau ir pavydžiu, pas mus Bazinis gal iki 250 kbps ir traukia

                          Comment


                            Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                            Nepaminėjau kad kalbu apie Teo. Nes tokį tiekėją kaip Kava, išgirdau tik vakar. O Teo yra visoje šalyje naudojamas. O tuos 500 mbps, jau baltneta Klaipėdoje prieš porą mėnesių siūlė, tik kad kaina buvo 400lt ar 500 lt.
                            Ir pačiam Teo naudot reikia, nes kito pasirinkimo nėra, nors ir net nežinau ar keisčiau. Seniau kai būdavo DSL, tai Teo buvo katastrofa. O dabar jau rodos 3 metus naudoju, tik 1 kartą yra trumpam dingęs (kiek pats pastebėjau) internetas. Tai sakyčiau uptime tikrai neblogas.
                            Tai pats dabar turi planą su būsimais 300 mbps? O dėl torrent'ų, man siunčiantis niekada nesiekia turimų 100 mbps, geriausiu atveju 50-60 (nors matuoklės rodo 80-90 mbps). Tai čia mano kreivos rankos, ar kame reikalas? Nes aš galvojau, kad siuntėjai tiesiog neatiduoda didesnių greitaveikų.. Todėl skeptiškai ir nusiteikęs dėl 300 mbps..

                            Comment


                              Greičiausiai pas tave routerio problema. Pas mane stovi Mikrotik, tai siunčiantis iš torentų greitis būna 99,6 Mbps . Dauguma buitinių routerių nesugeba susidoroti su tokiu srautu.

                              http://www.smallnetbuilder.com/lanwa...er-charts/view
                              “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                              Comment


                                Parašė zero Rodyti pranešimą
                                Greičiausiai pas tave routerio problema. Pas mane stovi Mikrotik, tai siunčiantis iš torentų greitis būna 99,6 Mbps . Dauguma buitinių routerių nesugeba susidoroti su tokiu srautu.
                                Nea, pas mane kabelis iš kažkur esančios paskirstymo dėžės tiesiai į kompą įbestas. Nebent tu turi omeny tiekėjo routerį, bet ten paprastai nestato visai buitiniu, kiek įsivaizduoju, nors nemačiau, koks pas mane name kur nors stovi..

                                Comment


                                  Parašė zero Rodyti pranešimą
                                  Greičiausiai pas tave routerio problema. Pas mane stovi Mikrotik, tai siunčiantis iš torentų greitis būna 99,6 Mbps . Dauguma buitinių routerių nesugeba susidoroti su tokiu srautu.

                                  http://www.smallnetbuilder.com/lanwa...er-charts/view
                                  Manau čia atsakė į tavo klausimą . Na 100 mbps lygiai nepasiekia bet, 9.5 mB/s t.y. 76 mbps pasiekia. Tai tarkim jei bus 300 mbps, tai liks 250 mbps, vistiek gerai . O dar šio plano nepaleido, sakė informuos pats Teo kaip kas. Reikės imti kita routerį ir switchą, nes dabartiniai 1gbps nepalaiko.

                                  Comment


                                    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                    Manau čia atsakė į tavo klausimą . Na 100 mbps lygiai nepasiekia bet, 9.5 mB/s t.y. 76 mbps pasiekia. Tai tarkim jei bus 300 mbps, tai liks 250 mbps, vistiek gerai . O dar šio plano nepaleido, sakė informuos pats Teo kaip kas. Reikės imti kita routerį ir switchą, nes dabartiniai 1gbps nepalaiko.
                                    Tai aš sakau, kad pas mane pasiekia 99,6 Mbps.
                                    “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                                    Comment


                                      Parašė zero Rodyti pranešimą
                                      Tai aš sakau, kad pas mane pasiekia 99,6 Mbps.
                                      Tavo t.y. MikasRidikas

                                      Comment


                                        Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                        Toks kad kai siunčiu torrentus (filmus) po 10,20,30gb, atsibosta laukti su 100 mbps . 300 mbps bus 3x greičiau, beje nemaišykit megabitų su megabaitais. 300 mbps = 37,5 mB/s, o šiuolaikiniai hdd tiek (ir dar daugiau) tikrai išveža.
                                        Pala 100mbps tai siuncia mazdaug 12 megabaitu per sekunde, reiskia 700MB filma atpucia per MINUTE ir tau atsibosta laukt? As su 4mbps sedziu berods (25 kartus letesnis nei tavo) ir nelabai skundziuosi kokiu greiciu man filmus atpucia

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Pala 100mbps tai siuncia mazdaug 12 megabaitu per sekunde, reiskia 700MB filma atpucia per MINUTE ir tau atsibosta laukt? As su 4mbps sedziu berods (25 kartus letesnis nei tavo) ir nelabai skundziuosi kokiu greiciu man filmus atpucia
                                          Matai, full hd filmas užima virš 20 GB, o tai reiškia vos ne pusę valandos siuntimo.. Ot laikai atėjo, skundžiamės, kad 100 mbps yra mažai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X