Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Kad daroma daugelyje šalių, gal ir sutinku, bet kad tai normalu........
    Žmogau, Lietuvos piliečių nuolat mažėja nuo ~1992m. Ilgą laiką pirmavom pagal savižudybių ir žuvusiųjų autoavarijose skaičių.

    Kaip manai, kodel Lietuvoj toks aukstas savizudybiu skaicius ? Ar ne del homofobiskos, visus kas bent kiek neatitinka normos, puolancios ir smerkiancios tautos ?
    .

    Comment


      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
      Jozhai ka cia dabar burbuliuoji?Esu isitikines jei paklaustum zmoniu ka daryt su zmogzudziais prievartautojais ir panasiais kadrais gautum tikrai egzotisku atsakymu (nukapot galvas ar dar ka nors).Tai nereiskia kad valstybe taip ir turetu elgtis.Visgi gyvename ne viduramziais o 21 amziuje.Yra tokie dalykai kaip zmogaus teises ir pan.

      Tavo norai man nelabai rupi.Jei valstybe darytu taip kaip tu nori tuoj pat butume Vakaru nurasyti kaip barbarai ir pamirsti.Ir speju atsidurtume Rusijos glebyje.Negi tu vienas is 'prie ruso buvo geriau' tipu?
      Visu pirma aš ne neburbuliuoju, o diskutuoju. Jūsų taip sakant "vakariečiu" tolerancija kitu žmoniu nuomonė kuo toliau tuo labiau man atrodo dirbtinė ir suvaidinta. Gėjus reikia mylėti ir glostyti nes kitaip mes blogai atrodysim vakaruose. O kaip tik kalba apie mūsu tautietes užsienyje tuoj jos "piz@%^#", "kekšės", "prostitutės" be jokių diskusiju. Tolerancija pas jūmis tik tada kai tai parodo jus kaip aukštesnio lygmens individus nei mes. Mat mes barbarai ir laukiniai, va jus priemate gėjiškuma ir vakaru kultūra su visai jos neigiamumais net nepagalvoje ir jau jaučiatės aukštesnio mąstymo nei lietuviai lietuvoje.

      Antra aš nekalbu apie pavienius žmonės. Tavo atvėju apibūdinta budulį. O apie dauguma ir nepaneiksi, kad lietuvoje dauguma gyventojų yra nusiteikia priešiškai homoseksualams. Ir aš nekalbu "apie savo norus" nekalbu apie individualizma. Esmė, kad to nori dauguma tautos.

      Prie ko čia gėjai ir Rusija ? Maždaug jei kas atsitinka lietuvio gyvenime tai BŪTINAI tai turi buti kaip nors susieja su sovietų sąjunga ? ? ? Išaukite jus jau iš to pagaliau. Jei idomu aš esu ganėtinai didelis rusofobas.
      Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.07.15, 23:19.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Tai tavo manymu vieni žmonės turi būti viršesni už kitus? Šitas įstatymas yra visiška nesamonė, nes jisai pažeidžia konstitucinę teisę į žmogaus laisvę ir lygybę. Koks yra žmogaus "pokrypis" - yra tik jo reikalas ir niekas negali jam to uždrausti ar kaip kitaip apriboti.

        Kas iš to kad koks seimūnas pasakys gėjui kad tas negali būti gėjumi? Ogi nieko. Žmogus kaip buvo gėjumi tai tokiu ir liks.
        Diskusija ne apie tai kaip ir ar reikėtu iš Gėju daryti ne Gėjus. O apie homoseksualumo propaganda ir skleidima. Draudimą iš netradicinės orentacijos daryti mados klyksmo.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė TH1 Rodyti pranešimą
          Kaip manai, kodel Lietuvoj toks aukstas savizudybiu skaicius ? Ar ne del homofobiskos, visus kas bent kiek neatitinka normos, puolancios ir smerkiancios tautos ?
          Ne. Ne dėlto. Lietuviai neturi kuom didžiuotis. Nėra tikrųjų tautinių vertybių kuriomis galima būtu didžiuotis. Savižudybių didelis procentas nepriklauso nuo varkšu atstumtųjų gėjų skaičiaus.

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Tiesą sakant, mano nuomone, ne pačio homoseksualumo rodymas nepilnamečiams labiausiai kenkia. Daug platesnis ir pavojingesnis dalykas yra tas, kad dar visai mažiems vaikams per daug sudomina lytinis gyvenimas ir jie pradeda jo siekti. Kalbu apie pusnuogių mažamečių nuotraukas internete ir žinutes naktinėse laidose (taip. Teko vieną tokią pamatyt): "trylikametė ieško vaikino nuo 13 iki 23 m. Rimtiems santykiams". Va tai yra tikrai nenormalu ir pavojinga, bet čia turėtų labiau veikti ne valdžia, o tėvai.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė TH1 Rodyti pranešimą
              Kaip manai, kodel Lietuvoj toks aukstas savizudybiu skaicius ? Ar ne del homofobiskos, visus kas bent kiek neatitinka normos, puolancios ir smerkiancios tautos ?
              Ne, nemanau. Tai sovietinis palikimas — tūlas žmogelis taip įprato, kad valstybė visada ir visur juo pasirūpins ir už jį pagalvos, kad nebesugeba be jos popinimo išgyventi. Palyginimui, arabų kraštuose už homoseksualumą baudžiama net iki mirties, bet savižudybėmis jie mūsų nelenkia.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                Diskusija ne apie tai kaip ir ar reikėtu iš Gėju daryti ne Gėjus. O apie homoseksualumo propaganda ir skleidima. Draudimą iš netradicinės orentacijos daryti mados klyksmo.
                Yra toks posakis, kad kuo labiau draudi, tai tuo labiau norisi. Be to nelabai aišku, kokia yra ta propaganda. Tuo labiau, kad reklamos apie kitokios pakraipos žmones nėra leidžiamos. O ir šiaip jų teisės pas mus yra per daug varžomos. Su tokiu pasenusiu požiūriu męs šalies įvaizdžio tikrai nepagerinsim.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Yra toks posakis, kad kuo labiau draudi, tai tuo labiau norisi. Be to nelabai aišku, kokia yra ta propaganda. Tuo labiau, kad reklamos apie kitokios pakraipos žmones nėra leidžiamos. O ir šiaip jų teisės pas mus yra per daug varžomos. Su tokiu pasenusiu požiūriu męs šalies įvaizdžio tikrai nepagerinsim.
                  Pasaulis nesisuka ant homoseksualų toleravimo ašies, tad ...

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    Yra toks posakis, kad kuo labiau draudi, tai tuo labiau norisi. Be to nelabai aišku, kokia yra ta propaganda. Tuo labiau, kad reklamos apie kitokios pakraipos žmones nėra leidžiamos. O ir šiaip jų teisės pas mus yra per daug varžomos. Su tokiu pasenusiu požiūriu męs šalies įvaizdžio tikrai nepagerinsim.
                    Konkrečiau galima? Kas yra varžoma, išskyrus įsivaikinimą?
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                      Aš nesuprantu kame blogis ginti ir saugoti tradicinį šeimos modelį ? Nemanau, kad homoseksualizmo tolerancija duoda kokia nors nauda tiek valstybei tiek jos gyventojams. Nors gal aš ko nesuprantu tada atleiskite man

                      O kas liečia įstatymą (kuris NE VIEN apie gėjus) tai aš manau, kad daug nesamonių jame ir jis per daug nekonkretus ir tikriausiai realiai yra nepritaikomas.
                      Tau atrodo, kad jei ginamas tradicinės šeimos modelis, tada homoseksualai turi būti engiami, stumiami ir nekenčiami. O kodėl negali būti abipusė santarvė ir abi pusės gauti alternatyvų tiek, kiek jie nori? Homoseksualų tolerancija patiems homoseksualams teikia naudos, jie nebėga iš Lietuvos. O Lietuvai homoseksualai naudingi, nes jie moka mokesčius tokius pačius, bet pvz., homoseksualų vaikai nesinaudoja mokyklų paslaugomis (kol kas naudojasi tik retose šalyse), taip pat homoseksualai daugiau turi laisvo laiko, nes neturi šeimos, todėl dažnai linkę atsakingiau dirbti, linkę būti darboholikais, taigi uždirba Lietuvai mokesčius.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Konkrečiau galima? Kas yra varžoma, išskyrus įsivaikinimą?
                        Labiau pastebimas moraliniai, o ne materialieji suvaržymai. Homoseksualai vis dar siejami su nešvankybėmis, ištvirkavimais, grupinio sekso, narkotikų propagavimu ir kitokiomis blogybėmis, nors tai prasilenkia su tikrąja realybe.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Konkrečiau galima? Kas yra varžoma, išskyrus įsivaikinimą?
                          Pvz. eitynės. Geriau pagalvojus tai tokių pavyzdžių galima rast dar ne vieną. O apie santykius su visokiais buduliais tai net nekalbu.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Tau atrodo, kad jei ginamas tradicinės šeimos modelis, tada homoseksualai turi būti engiami, stumiami ir nekenčiami. O kodėl negali būti abipusė santarvė ir abi pusės gauti alternatyvų tiek, kiek jie nori?...
                            Todėl, kad tai skirtingos medalio pusės. Priešingybės. Kaip A negali būti B. Arba materija negali egzistuoti su anti-materija.

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              Diskusija ne apie tai kaip ir ar reikėtu iš Gėju daryti ne Gėjus. O apie homoseksualumo propaganda ir skleidima. Draudimą iš netradicinės orentacijos daryti mados klyksmo.
                              "Iš tradicinės orientacijos daryti į netradicinę..." Tokias sapaliones sugeba išmąstyti tik heteroseksualai. Juk realiai mąstant, tai koks gi tikslas propaguoti homoseksualumą? Nejaugi manai, kad smarkiai propaguojant homoseksualumą, staiga tokiu taptum? Nejaugi įmanoma tokiu tapti net nenorint? Nejaugi manai, kad tai propagavimas? Gal pirmiau grįžkime į realybę, o ne filosofuokime, kaip į Žemę bando ateiviai užgrobti

                              Beje, pastebėjau, kad homoseksualai linkę į pasaulį žvelgti kaip į vietą, kur jie norėtų, kad viskas klostytųsi vieningai, draugiškai, dauguma būtų supratingi ir vienas kitą gerbtų. Heteroseksualai linkę viską apsunkinti, nes jie netiki humaniškumu, prevencijomis ir apskritai kokia nors projektine veikla. Heteroseksualai linkę gyvenimą nugyventi materialiai ir taip iki gyvenimo pabaigos nebando atrasti savo gyvenimo laimės (t.y., neišmoksta mylėti savęs ir aplinkinių).
                              Šia pastraipa tikrai nesakau, jog tai taikytina absoliučiai daugumai, bet įžvelgiu pasaulyje tokią švelnios formos tendenciją. Žinoma, yra atvejų ir kai viskas taikytina atvirkštiniu modeliu.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                Visu pirma aš ne neburbuliuoju, o diskutuoju.
                                O as manau kad burbuliuoji.

                                Gėjus reikia mylėti ir glostyti nes kitaip mes blogai atrodysim vakaruose.
                                Nieko nesakiau apie mylejima ir glostyma.Kalbu apie ju teisiu gerbima (laisve ir lygybe).Nei tu nei valstybe neturi jokios teises aiskinti kokie jie turi buti ir ka daryti.

                                Taip Vakarai yra labai svarbu nes visgi ju deka esame kur esame - ES & NATO.Lietuva yra maza ir nereiksminga valstybe ir jai reikia dideliu draugu.
                                Mano manymu geriau sedet Vakaru siknoj (nors ten gal ir ne visad malonu bet uztat silta) negu Rusijos.
                                Beto liberali salis yra daug patrauklesne uzsienio investuotojams (kuriu deka galime gyvent gera ir silta gyvenima) negu atsilikusi ir provinciali.

                                Mat mes barbarai ir laukiniai, va jus priemate gėjiškuma ir vakaru kultūra su visai jos neigiamumais
                                Kokiais neigiamumais?

                                Esmė, kad to nori dauguma tautos.
                                Nesvarbu ko nori dauguma tautos.Valdzios darbas yra rupintis valstybes ivaizdziu ir jos gerove.Raganu medziokles ir diskriminacijos jokios naudos mums neatnes.Atvirksciai.

                                Prie ko čia gėjai ir Rusija?
                                Na as juk sakiau arba busime modernus ir liberalus krastas priemes Vakaru vertybes arba niekam neidomi atsilikusi provincija.Antrasis variantas mus nuves tik i Rusijos gleby.O ten nelabai idomu.

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Labiau pastebimas moraliniai, o ne materialieji suvaržymai. Homoseksualai vis dar siejami su nešvankybėmis, ištvirkavimais, grupinio sekso, narkotikų propagavimu ir kitokiomis blogybėmis, nors tai prasilenkia su tikrąja realybe.
                                  Panašiai galvojama ir apie čigonus. Pagaliau jeigu apie tam tikrą socialinę grupę taip galvojama, tai čia jau tos grupės problema, kad nesugeba susikurti jiems palankesnio įvaizdžio. Lietuvos įvaizdis pasaulyje taip pat yra prieštaringas, todėl dedamos pastangos jį gerinti: Eurovizija, olimpinės žaidynės, tarptautinės parodos (paskutinė — Saragosoje), sukurtas ir reklamuojamas Lietuvos ženklas ir devizas "Lietuva — drąsi šalis", Vilnius — EKS 2009 ir t.t..

                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Pvz. eitynės. Geriau pagalvojus tai tokių pavyzdžių galima rast dar ne vieną. O apie santykius su visokiais buduliais tai net nekalbu.
                                  Eitynės? Labas rytas. Tai baigtųsi masinėmis riaušėmis. Ar gėjai pasiruošę padengti vandalizmo, policijos darbo ir sužeistųjų gydymo išlaidas? Gal pamiršai, kad profsąjungoms dar šiknos tebetarkuojamos už 2009.01.17. riaušes. Pagaliau jeigu gėjai negali be eitynių, jos kasmet organizuojamos Berlyne ir Skandinavijoje — važiuok, dalyvauk, gal žydrąją laimę ten rasi...
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Todėl, kad tai skirtingos medalio pusės. Priešingybės. Kaip A negali būti B. Arba materija negali egzistuoti su anti-materija.
                                    Tokį požiūrį dirbtinai sukuria ne tavo smegenys, bet tavo instinktai. Lygiai tas pats, lyg tu paimtum į rankas gyvą kirminą, kurį, pvz. Afrikoje žmonės valgo ir jis yra skanus. Tau tas kirminas atrodo šlykštus, ir tau kyla neigiamos nuomonės apie žmones, kurie tuos kirminus valgo. Bet iš tikrųjų paragavęs galbūt suprastum, kad jis skanus. Kažkas panašaus į homoseksualių žmonių požiūrį - iš pirmo žvilgsnio, nepažįstant ir nebandant pažinti homoseksualų, atrodo, kad jie yra visokeriopai blogi...
                                    Bet man keista, kad visuomenė iki šiol nesupranta, jog būti homoseksualu žmogus nepasirenka, jis toks tiesiog yra. Tai kodėl jis turi jaustis išskirtinis ir vengti kad ir viešoje vietoje jaustis laisvai ir bijoti reikšti jausmus kad ir savo antrajai pusei?
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Eitynės? Labas rytas. Tai baigtųsi masinėmis riaušėmis. Ar gėjai pasiruošę padengti vandalizmo, policijos darbo ir sužeistųjų gydymo išlaidas? Gal pamiršai, kad profsąjungoms dar šiknos tebetarkuojamos už 2009.01.17. riaušes. Pagaliau jeigu gėjai negali be eitynių, jos kasmet organizuojamos Berlyne ir Skandinavijoje — važiuok, dalyvauk, gal žydrąją laimę ten rasi...
                                      Eitynės visų pirma skirtos ne patiems homoseksualams ar jų vidiniam pasitenkinimui numalšinti, bet tam, kad homoseksualai pademonstruotų savo paprastumą ir neišskirtinumą, išsklaidytų baimes ir mitus, sklandančius visuomenėje. Kai kur Vakaruose homoseksualų eitynės mutavo ir tapo paradais, kurių tikslas jau visai kitas.
                                      Dėl žydrosios laimės. Aš vis dar nesuprantu, kodėl homoseksualai vadinami žydraisiais? Visiškai nerandu sąsajų, kaip ten bebūtų, mąstyk ką kalbi, nes tave galiu vadinti kad ir rožiniu moliūgu su liemenėle, bet tai nieko nereikštų.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Tokį požiūrį dirbtinai sukuria ne tavo smegenys, bet tavo instinktai. Lygiai tas pats, lyg tu paimtum į rankas gyvą kirminą, kurį, pvz. Afrikoje žmonės valgo ir jis yra skanus. Tau tas kirminas atrodo šlykštus, ir tau kyla neigiamos nuomonės apie žmones, kurie tuos kirminus valgo. Bet iš tikrųjų paragavęs galbūt suprastum, kad jis skanus. Kažkas panašaus į homoseksualių žmonių požiūrį - iš pirmo žvilgsnio, nepažįstant ir nebandant pažinti homoseksualų, atrodo, kad jie yra visokeriopai blogi...
                                        Bet man keista, kad visuomenė iki šiol nesupranta, jog būti homoseksualu žmogus nepasirenka, jis toks tiesiog yra. Tai kodėl jis turi jaustis išskirtinis ir vengti kad ir viešoje vietoje jaustis laisvai ir bijoti reikšti jausmus kad ir savo antrajai pusei?
                                        Nes paantrinant tavo pavyzdžiui Lietuva nėra Afrika ir mes lietuviai nemėgstam valgyt kirmeliu bendrai paėmus. Dauguma sudaro aplink galiojančias taisykles, tokia demokratijos kaip aš ją suprantu esmė. Tai jeigu nori su savo partneriu rodyti viešai jausmus ir tuo pačiu nebūti pažėmintu ar blogiau, tiesiog rinkis tam tinkama gyvenimo vietą. Ir dėl to mūsų tauta tikrai nenukentės ir nenuskurs.

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Pagaliau jeigu gėjai negali be eitynių, jos kasmet organizuojamos Berlyne ir Skandinavijoje — važiuok, dalyvauk, gal žydrąją laimę ten rasi...
                                          Čia man kaip suprast?
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X